Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#263123 21/12/2004 13:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
E
member
member
E Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
Czyli jak klepne to okienko to te pieniadze ktore wyswietlaja mi sie ze chyba oczekuja na zaksiegowanie zostana mi dopisane do mojego konta?

Bonus: Unibet
#263124 21/12/2004 13:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, musisz zaakceptować te warunki zanim pieniądze zostaną zaksięgowane na Twoim koncie.

#263125 22/12/2004 16:31
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Cze!
Mam małe pytanko!
Założyłem sobie konto w MB w $. Zrobiłem próbny przelew ze swojego konta w MBanku w kwocie 4 PLN aby zobaczyć jak to wszystko hula. Po trzech dniach na moim koncie w MB pojawiło sie 0,95$.Pytanie brzmi:
Skąd sie wziął taki kurs? Jak sie o tym dowiedzieć?
Bo wychodzi na to ,że przelicznik jest nieciekawy...
Może ktoś z Was wie?
Z góry dzięki...

#263126 22/12/2004 20:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
a mbank przypadkiem nie pobiera teraz prowizji za przelew 1 zł ?
bo jesli tak to kupiłeś $ za 3 zł i to by sie mniej więcej zgadzało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#263127 22/12/2004 21:23
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
hej
W piątek wplacilem pieniądze do MoneyBookers przez BRE BANK. normalnie zleciłem przelew w okienku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wpisalem w tytule ten numer co chcieli, imie i nazwisko nadawcy też. czekam piątek, pon, wt, śr, czyli 4 dni. a na stronie MB jest napisane, że przelew powinien byc zaksiegowany od 2-5 dni. wiec moze jutro dojdzie, choć zaczynam watpic, gdyż
nie doczytalem tego :
Please transfer from a bank account in your name any amount
Co mam teraz robić ? Czy przez to, że zamiast z konta robiłęm przelew 'z okienka'mogą "uniewaznić" ten przelew. Jeśli tak, co się stanie z moimi pieniędzmi ? Na ok. 10 maili mi nie odpisali ..

Wesołych świąt ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#263128 22/12/2004 21:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Quote
a mbank przypadkiem nie pobiera teraz prowizji za przelew 1 zł ?
bo jesli tak to kupiłeś $ za 3 zł i to by sie mniej więcej zgadzało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Właśnie czatowałem z "ekspertem" z mBanku, napisał ,że opłata za przelew to 0,50 PLN. Ale mimo wszystko odliczając tą opłatę to wychodzi 3,50 PLN za 0,95 $. Zajeżyście drogo ten dolar kosztuje...
Z drugiej jednak strony ten "ekspert" to tak się kuźwa znał na tym ,że napisał mi ,że niemożliwy jest taki przelew na konto zagraniczne...więc może i opłata 50 gr jest już nieaktualna i faktycznie może kosztować 1 PLN...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#263129 22/12/2004 23:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
15.12 zrobilem przelew z mBanku do MB
W MB zaksiegowali mi 20.12.
Kurs za $ na dzien 20.12 wyszedł 3.15 PLN/$
Sprwadzalem kursy kantorowe i sprzedaz wychodzila srednio
3.15 PLN/$. Uwazam ze MB daje korzystne kursy na $
Pozdrawiam

#263130 24/12/2004 09:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Przelalem z MB pieniadze 16.12 i do dzis ich nie mam na koncie. To beznadziejna firma, ktora niestety pisze co chce i robi co chce. Poniewaz jak zlecilem przelew to mialo to byc w 2-3 dni na moim koncie bankowym. Nie jest mozliwe, zeby pieniadze tak dlugo szly. Po prostu je prztrzymuja i tyle.

#263131 24/12/2004 14:05
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
ok. pieniądze doszły w tej chwili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#263132 27/12/2004 13:04
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Ktos wie moze w jakim oddziale banku BRE ma konto moneybookers ??

#263133 30/12/2004 18:29
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
Mam pytanie

Wyslalem pieniadze z konta w mBanku na konto w MB. Ale wyslalem kase z konta brata na swoje konto. Nie zauwazylem, ze nie mozna tak. I co teraz z moja kasa? Kiedy ona wroci do mnie? Moglby mi ktos to powiedziec

#263134 31/12/2004 09:16
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Jeśli brat ma konto w MB to po dwóch miesiącach może się spodziewać pieniędzy. Jeśli ne ma to nie wiem ale myślę, że odeśla na konto (brata).

#263135 31/12/2004 10:25
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
Takie pytanie:

1.) zalozylem jakis czas temu konto w MB ,ale jeszcze nic nie wplacalem. Powiedzmy ze z wplata do MB nie ma problemu ,bo przypuscmy kase wplace przelewem z mbanku np. Ale jak jest z wyplata?? Czytalem cos kiedys ze trzeba konto swoje bankowe jakos aktywowac w MB. Mam nadzieje ze jakiejs bzdury wyzej nie napisalem. Poprostu chce bezproblemowo korzystac z MB ,zeby potem nie miec jakis dziwnych sytuacji ,ze czegos nie zrobilem przed moim pierwszym depozytem do MB i przed pierwsza wyplata za posrednictwem MB.

2.) istnieje moze mozliwosc otworzenia wiecej niz jednego konta w MB na ta sama osobe?? No bo fajnie bylo by miec w roznych walutach takie konta ,aby uniknac przewalutowan. A jezeli istnieje to czy ktos moglby sie podzielic informacja jak to zrobic tzn wiadomo ze musi byc inny adres skrzynki pocztowej ,ale czy system MB nie bedzie sie burzyl ,ze jego klient posiada np kilka kont??

Z gory dzieki za odpowiedz

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2005 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#263136 31/12/2004 10:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Ja rowniez mam pytanie . Zakladajac konto na mb dostaje sie limit bodajze 1000 euro na przelewy . Nigdy nie wplacalem pieniedzy na mb poprzez przelew z banku stad mam taki niski limit. Po jakim czasie dostane nowy limit? poniewaz moge jeszcze przelac 50 zl i to wszystko. Po 3 miesiacach gdzies wyczytalem ale od momentu zalozenia konta czy od momentu wykorzystania limitu ?

#263137 31/12/2004 11:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
A
member
member
A Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
Nowy limit dostaniesz po weryfikacji konta, tzn. wyslesz
do MB skany dowodu osobistego (2 strony) prawa jazdy, oraz
kilku rachunków np. za telefon, prąd , gaz.
Ja po weryfikacji otrzymalem limit ok. 15000 $,
pozniej w MB dodalem konto bankowe (mbank) i zrobilem
przelew kontrolny 4 zl, po 5 dniach kasa byla w MB i przeliczona po kursie 3.15 PLN/$ (20.12.2004).
Po zaksiegowaniu tego przelewu w MB dostalem nowy limit
ok. 22000$/na 3 mies.

#263138 31/12/2004 15:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 42
Witam! mam taki problem maly dotyczacy zarowno MB jak i gamebookers.

mam konto w MB na mailu np. nick@rozbark.net.pl
a konto w GB na mailu np. nick@netbox.pl

problem polega na tym ze zawszed przelewu z MB na GB dokonywalem zaczynajac od strony GB, niestety teraz mam na roznych mailach i tak nie moge, rozwiazaniem byla by zmiana maila lecz netbox.pl zawiesilo swa dzialalnosc wiec nie dostane numeru aktywujacego na MB, z drugiej strony nie moge zmienic danych na GB gdyz z niewiadomych mi przyczyn jest zablokowane (tzn konto dziala, moge robic zaklady, moge wyplacic kase lecz nie moge zmienic danych w tym maila)
teraz pytanie jak w takiej sytuacji przelac kase z MB na GB, ewentualnie czy ktos kto dobrze zna angielski moglby mi napisac "wzor" co mialbym wyslac do GB z prosba o odblokowanie lub chociaz zmiane maila. z gory dzieki za pomoc
pozdrawiam

#263139 31/12/2004 16:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 42
Quote
Witam! mam taki problem maly dotyczacy zarowno MB jak i gamebookers.

mam konto w MB na mailu np. nick@rozbark.net.pl
a konto w GB na mailu np. nick@netbox.pl

problem polega na tym ze zawszed przelewu z MB na GB dokonywalem zaczynajac od strony GB, niestety teraz mam na roznych mailach i tak nie moge, rozwiazaniem byla by zmiana maila lecz netbox.pl zawiesilo swa dzialalnosc wiec nie dostane numeru aktywujacego na MB, z drugiej strony nie moge zmienic danych na GB gdyz z niewiadomych mi przyczyn jest zablokowane (tzn konto dziala, moge robic zaklady, moge wyplacic kase lecz nie moge zmienic danych w tym maila)
teraz pytanie jak w takiej sytuacji przelac kase z MB na GB, ewentualnie czy ktos kto dobrze zna angielski moglby mi napisac "wzor" co mialbym wyslac do GB z prosba o odblokowanie lub chociaz zmiane maila. z gory dzieki za pomoc
pozdrawiam


no dobrze sprawa rozwiazana ale dalej nie moge wplacic kasy, zmienilem maila na GB na taki sam jaki mam na MB
loguje sie na GB, klikam deposit, wybieram wplate z moneybookers, wpisuje kwote, klikam next i..... po dlozszej chwili wyskakuje napis "Wrong Merchant Email Address" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

ktos sie spotkal z czyms takim? wie co zrobic?

#263140 31/12/2004 20:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
przykro mi ja się nie spotkałem i nie mogę ci pomóc heh

#263141 01/01/2005 12:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> a moze jednak ktos zna odpowiedz na moje pytania???

#263142 01/01/2005 12:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
Aveflorek, Twoje pytanie nie sa pierwszymi które zostały zadane. Odpowiedzi bez problemu znajdziesz jak dobrze przeszukasz wątki o MB.

1) Przed wypłatą:
- weryfikacja banku przez MB (weryfikując dostajesz pare eurocentów na konto przelewem)
- wysyłasz skany do MB (paszport, dowód tożsamości).

2) Miałem dwa konta na ta sama osobe, z dość prozaicznego powodu (zapomniałem hasła do pierwszego) Gdy MB sie zorientował skasował jedno z nich.

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, bukma, alfa, burbon, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec), 2,846 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,692
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1