|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 106 |
Czyli jak klepne to okienko to te pieniadze ktore wyswietlaja mi sie ze chyba oczekuja na zaksiegowanie zostana mi dopisane do mojego konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, musisz zaakceptować te warunki zanim pieniądze zostaną zaksięgowane na Twoim koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Cze! Mam małe pytanko! Założyłem sobie konto w MB w $. Zrobiłem próbny przelew ze swojego konta w MBanku w kwocie 4 PLN aby zobaczyć jak to wszystko hula. Po trzech dniach na moim koncie w MB pojawiło sie 0,95$.Pytanie brzmi: Skąd sie wziął taki kurs? Jak sie o tym dowiedzieć? Bo wychodzi na to ,że przelicznik jest nieciekawy... Może ktoś z Was wie? Z góry dzięki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
a mbank przypadkiem nie pobiera teraz prowizji za przelew 1 zł ? bo jesli tak to kupiłeś $ za 3 zł i to by sie mniej więcej zgadzało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
hej W piątek wplacilem pieniądze do MoneyBookers przez BRE BANK. normalnie zleciłem przelew w okienku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Wpisalem w tytule ten numer co chcieli, imie i nazwisko nadawcy też. czekam piątek, pon, wt, śr, czyli 4 dni. a na stronie MB jest napisane, że przelew powinien byc zaksiegowany od 2-5 dni. wiec moze jutro dojdzie, choć zaczynam watpic, gdyż nie doczytalem tego : Please transfer from a bank account in your name any amount Co mam teraz robić ? Czy przez to, że zamiast z konta robiłęm przelew 'z okienka'mogą "uniewaznić" ten przelew. Jeśli tak, co się stanie z moimi pieniędzmi ? Na ok. 10 maili mi nie odpisali ..
Wesołych świąt ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
a mbank przypadkiem nie pobiera teraz prowizji za przelew 1 zł ? bo jesli tak to kupiłeś $ za 3 zł i to by sie mniej więcej zgadzało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Właśnie czatowałem z "ekspertem" z mBanku, napisał ,że opłata za przelew to 0,50 PLN. Ale mimo wszystko odliczając tą opłatę to wychodzi 3,50 PLN za 0,95 $. Zajeżyście drogo ten dolar kosztuje... Z drugiej jednak strony ten "ekspert" to tak się kuźwa znał na tym ,że napisał mi ,że niemożliwy jest taki przelew na konto zagraniczne...więc może i opłata 50 gr jest już nieaktualna i faktycznie może kosztować 1 PLN... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106 |
15.12 zrobilem przelew z mBanku do MB W MB zaksiegowali mi 20.12. Kurs za $ na dzien 20.12 wyszedł 3.15 PLN/$ Sprwadzalem kursy kantorowe i sprzedaz wychodzila srednio 3.15 PLN/$. Uwazam ze MB daje korzystne kursy na $ Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Przelalem z MB pieniadze 16.12 i do dzis ich nie mam na koncie. To beznadziejna firma, ktora niestety pisze co chce i robi co chce. Poniewaz jak zlecilem przelew to mialo to byc w 2-3 dni na moim koncie bankowym. Nie jest mozliwe, zeby pieniadze tak dlugo szly. Po prostu je prztrzymuja i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
ok. pieniądze doszły w tej chwili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Ktos wie moze w jakim oddziale banku BRE ma konto moneybookers ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
Mam pytanie
Wyslalem pieniadze z konta w mBanku na konto w MB. Ale wyslalem kase z konta brata na swoje konto. Nie zauwazylem, ze nie mozna tak. I co teraz z moja kasa? Kiedy ona wroci do mnie? Moglby mi ktos to powiedziec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Jeśli brat ma konto w MB to po dwóch miesiącach może się spodziewać pieniędzy. Jeśli ne ma to nie wiem ale myślę, że odeśla na konto (brata).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328 |
Takie pytanie:
1.) zalozylem jakis czas temu konto w MB ,ale jeszcze nic nie wplacalem. Powiedzmy ze z wplata do MB nie ma problemu ,bo przypuscmy kase wplace przelewem z mbanku np. Ale jak jest z wyplata?? Czytalem cos kiedys ze trzeba konto swoje bankowe jakos aktywowac w MB. Mam nadzieje ze jakiejs bzdury wyzej nie napisalem. Poprostu chce bezproblemowo korzystac z MB ,zeby potem nie miec jakis dziwnych sytuacji ,ze czegos nie zrobilem przed moim pierwszym depozytem do MB i przed pierwsza wyplata za posrednictwem MB.
2.) istnieje moze mozliwosc otworzenia wiecej niz jednego konta w MB na ta sama osobe?? No bo fajnie bylo by miec w roznych walutach takie konta ,aby uniknac przewalutowan. A jezeli istnieje to czy ktos moglby sie podzielic informacja jak to zrobic tzn wiadomo ze musi byc inny adres skrzynki pocztowej ,ale czy system MB nie bedzie sie burzyl ,ze jego klient posiada np kilka kont??
Z gory dzieki za odpowiedz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2005 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Ja rowniez mam pytanie . Zakladajac konto na mb dostaje sie limit bodajze 1000 euro na przelewy . Nigdy nie wplacalem pieniedzy na mb poprzez przelew z banku stad mam taki niski limit. Po jakim czasie dostane nowy limit? poniewaz moge jeszcze przelac 50 zl i to wszystko. Po 3 miesiacach gdzies wyczytalem ale od momentu zalozenia konta czy od momentu wykorzystania limitu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106 |
Nowy limit dostaniesz po weryfikacji konta, tzn. wyslesz do MB skany dowodu osobistego (2 strony) prawa jazdy, oraz kilku rachunków np. za telefon, prąd , gaz. Ja po weryfikacji otrzymalem limit ok. 15000 $, pozniej w MB dodalem konto bankowe (mbank) i zrobilem przelew kontrolny 4 zl, po 5 dniach kasa byla w MB i przeliczona po kursie 3.15 PLN/$ (20.12.2004). Po zaksiegowaniu tego przelewu w MB dostalem nowy limit ok. 22000$/na 3 mies.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 42 |
Witam! mam taki problem maly dotyczacy zarowno MB jak i gamebookers. mam konto w MB na mailu np. nick@rozbark.net.pla konto w GB na mailu np. nick@netbox.plproblem polega na tym ze zawszed przelewu z MB na GB dokonywalem zaczynajac od strony GB, niestety teraz mam na roznych mailach i tak nie moge, rozwiazaniem byla by zmiana maila lecz netbox.pl zawiesilo swa dzialalnosc wiec nie dostane numeru aktywujacego na MB, z drugiej strony nie moge zmienic danych na GB gdyz z niewiadomych mi przyczyn jest zablokowane (tzn konto dziala, moge robic zaklady, moge wyplacic kase lecz nie moge zmienic danych w tym maila) teraz pytanie jak w takiej sytuacji przelac kase z MB na GB, ewentualnie czy ktos kto dobrze zna angielski moglby mi napisac "wzor" co mialbym wyslac do GB z prosba o odblokowanie lub chociaz zmiane maila. z gory dzieki za pomoc pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 42 |
Witam! mam taki problem maly dotyczacy zarowno MB jak i gamebookers. mam konto w MB na mailu np. nick@rozbark.net.pla konto w GB na mailu np. nick@netbox.plproblem polega na tym ze zawszed przelewu z MB na GB dokonywalem zaczynajac od strony GB, niestety teraz mam na roznych mailach i tak nie moge, rozwiazaniem byla by zmiana maila lecz netbox.pl zawiesilo swa dzialalnosc wiec nie dostane numeru aktywujacego na MB, z drugiej strony nie moge zmienic danych na GB gdyz z niewiadomych mi przyczyn jest zablokowane (tzn konto dziala, moge robic zaklady, moge wyplacic kase lecz nie moge zmienic danych w tym maila) teraz pytanie jak w takiej sytuacji przelac kase z MB na GB, ewentualnie czy ktos kto dobrze zna angielski moglby mi napisac "wzor" co mialbym wyslac do GB z prosba o odblokowanie lub chociaz zmiane maila. z gory dzieki za pomoc pozdrawiam no dobrze sprawa rozwiazana ale dalej nie moge wplacic kasy, zmienilem maila na GB na taki sam jaki mam na MB loguje sie na GB, klikam deposit, wybieram wplate z moneybookers, wpisuje kwote, klikam next i..... po dlozszej chwili wyskakuje napis "Wrong Merchant Email Address" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ktos sie spotkal z czyms takim? wie co zrobic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
przykro mi ja się nie spotkałem i nie mogę ci pomóc heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> a moze jednak ktos zna odpowiedz na moje pytania???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,275 |
Aveflorek, Twoje pytanie nie sa pierwszymi które zostały zadane. Odpowiedzi bez problemu znajdziesz jak dobrze przeszukasz wątki o MB.
1) Przed wypłatą: - weryfikacja banku przez MB (weryfikując dostajesz pare eurocentów na konto przelewem) - wysyłasz skany do MB (paszport, dowód tożsamości).
2) Miałem dwa konta na ta sama osobe, z dość prozaicznego powodu (zapomniałem hasła do pierwszego) Gdy MB sie zorientował skasował jedno z nich.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|