Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#263223 08/02/2005 09:43
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Z konta MB na MB jesli sie dobrze zrozumielismy to zaden problem:)

Ok,thx ,a jak długo to trwa ?

Bonus: Unibet
#263224 08/02/2005 10:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
R
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
Pewnie chwilke (może 1-2 sec), podobnie jak payfriends w GB

#263225 08/02/2005 10:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Juz k.... nie mam sily na tych skur.......na maile nie odpisuja juz choc odpisywali, kasy po tygodniu dalej nie ma na koncie MB co robic.....

#263226 08/02/2005 11:02
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
R
ref Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
Quote
Juz k.... nie mam sily na tych skur.......na maile nie odpisuja juz choc odpisywali, kasy po tygodniu dalej nie ma na koncie MB co robic.....

Wysłałem Ci wiadomość na priv.

#263227 08/02/2005 12:14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Wyslalem do tych skur...bo inaczej nie mozna nazwac OSTATNIEGO maila po tym jak nie odpisali na zadnego z pozostalych 5.
nak oncu im przeliterowalem slowo A.N.S.W.E.R. zeby te k...zrozumialy co maja zrobic kasa lezy u nich od srody i nic. CH..im w dupe, nerwy tylko czlowiek traci grac nie mozna.

Na zagranicznym forum sie doczytalem, ze kiedys mieli problem to przez kilka dni nic nie zrobili a potem jednego dnia wszystkim zaksiegowali wplaty...


ZENADA - pozdro

#263228 08/02/2005 13:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Mam takie pytanko co do Moneybookers:
Moj kumpel nie ma konta w banku a gra u buka internetowego i chcialby wyplacic kase z tamtad i czy moze sobie zalozyc konto w Moneybookers i na to konto wyplacic ta kase od buka a pozniej mi ta kase ze swojwego konta w MB przelac na moje konto w MB, a ja mu pozniej ta kase przeleje z Mb na swoje konto w banku i oddam.
czy tak da sie zrobic ??

#263229 08/02/2005 15:02
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
KTO POMOZE ODZYSKAC MI 250EURO OD ZAJ*** MONEYA MA 50% Z TEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!! od ponad miesiaca proboje odzyskac wyslalem z 15 maili na ANI JEDNEGO NIE ODPISALI !!!!!!!
natomiast gdy proboje cokolwiek gdzies przelac wyspier**la taki komunikat:
Unfortunately, you are unable to make this kind of transaction on your account. For further information, please contact service@moneybookers.com or telephone our Customer Service Team.

*** PISZE z 10 maili od 6 tygodni I 0 słownie _ZERO_ odpowiedzi

#263230 08/02/2005 15:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Chcialem tym k... wyslac fax to nie moge bo jest sygnal i nic nie idzie

#263231 08/02/2005 15:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Wysylalem im kilka maili co z moja kasa ZERO ODPOWIEDZI pisalem wyraznie zeby mnie nie OLEWALI itd zeby w koncu k..ODPISALI!!!!
oczywiscie nie odpisali wiec napisalem im w podobnej sprawie jako niby kto inny z innego maila i co?odpisali po 30 min?
Co wy na to??!!!!

#263232 08/02/2005 15:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2
Witam mam pewien problem w moneybookers ! I mam prosbe do was zeby ktos mi udzielil jakiejs rady ! Wyslalem z swojego konta w mbanku na konto kolegi w moneybookers pieniadze ! Nie przeczytalem sobie na dole ze Moneybookers postanowilo nie przyjmowac wplat od innych ludi niz od posiadacza konta w moneybookers ! Pisza ze bede obciazony za koszty odzyskania pieniedzy ! I w tym wlasnie problem jak ja je moge odzyskac? Tych pieniedzy nie ma ani na koncie mojego kolegi ani nie wróciły mi się do mbanku ! Co mam zrobic zeby je odzyskac? Bardzo Prosze o pomoc w tej sprawie...

#263233 08/02/2005 15:57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Chyba nic nie musisz robic, pieniądze powinny wrócic spowrotem na konto (tylko pytanie ile czasu to potrwa i czy wróci kasa w całości). Maila nie masz co nawet słać. Ja wysłałem tydzień temu i 0 odzewu mimo że wpisałem w temacie IMPORTANT !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#263234 08/02/2005 16:08
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2
AHA ! Czyli rozumeim ze miales taka sama sytuacje jak ja i pieniazki sie wrocily ? Wiem moga nie w calopsci bo oni jak zaczna pobierac oplkaty po 7 zl za SWIFT tol... Ale moge byc spokojny ze cos sie wroci ?

#263235 08/02/2005 16:47
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
Jest ktos chetny do wymiany pieniedzy? Potrzebuje ok 50zl na MB - oddaje w Inteligo.
GG: 1011222

#263236 08/02/2005 18:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
Quote
Jest ktos chetny do wymiany pieniedzy? Potrzebuje ok 50zl na MB - oddaje w Inteligo.
GG: 1011222

Juz nieaktualne. Transakcja z uzytkownikiem obserwator przebiegla bez najmniejszych problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#263237 08/02/2005 18:38
Dołączył: May 2003
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 264
Quote
Quote
Jest ktos chetny do wymiany pieniedzy? Potrzebuje ok 50zl na MB - oddaje w Inteligo.
GG: 1011222

Juz nieaktualne. Transakcja z uzytkownikiem obserwator przebiegla bez najmniejszych problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Też sie ciesze ze tak gładko poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Moze ktoś jeszcze jest zainteresowany wymiana (ja wysyłam na MB a ktoś na moje konto w banku) max.70zł. Nr GG. 1885354

#263238 08/02/2005 19:19
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Mam takie pytanko co do Moneybookers:
Moj kumpel nie ma konta w banku a gra u buka internetowego i chcialby wyplacic kase z tamtad i czy moze sobie zalozyc konto w Moneybookers i na to konto wyplacic ta kase od buka a pozniej mi ta kase ze swojwego konta w MB przelac na moje konto w MB, a ja mu pozniej ta kase przeleje z Mb na swoje konto w banku i oddam.
czy tak da sie zrobic ??
moze ktos wie ??

#263239 08/02/2005 19:28
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163
Likes: 9
Tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#263240 08/02/2005 20:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
KTO POMOZE ODZYSKAC MI 250EURO OD ZAJ*** MONEYA MA 50% Z TEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!! od ponad miesiaca proboje odzyskac wyslalem z 15 maili na ANI JEDNEGO NIE ODPISALI !!!!!!!
natomiast gdy proboje cokolwiek gdzies przelac wyspier**la taki komunikat:
Unfortunately, you are unable to make this kind of transaction on your account. For further information, please contact service@moneybookers.com or telephone our Customer Service Team.

*** PISZE z 10 maili od 6 tygodni I 0 słownie _ZERO_ odpowiedzi

Napisz troche jasniej... Chciales wyplacic pieniadze na konto bankowe, czy na inne konto moneybookers? Wiem ze kiedys byly problemy z wplatami, ale zeby z wyplatami... ? Jezeli juz nic nie pomaga to nie pozostaje Ci nic innego jak zadzwonic do nich :/. Pozdr.

#263241 08/02/2005 20:43
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
Co bym nie chcial robic - wplata do buka, p2p czy wyplata na konto a nawet depozyt kartą konczy sie wlasnie w/w komunikatem cos tu nie gra wlasnie slabo znam angola zeby szwargotac z nimi przez telefon

#263242 08/02/2005 20:45
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
moze sie to wiazac z tym iz mam jeszcze jedno konto na znajomego i czasem z niego korzystam;/;/;/ no ale zeby nie raczyc odpowiedziec slowem to ZENADA

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, alfa, aker, burbon, $-man, latajaca_holenderka, forty, ANZELMO, JelineK), 1,856 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1