|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
Z konta MB na MB jesli sie dobrze zrozumielismy to zaden problem:) Ok,thx ,a jak długo to trwa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 175 |
Pewnie chwilke (może 1-2 sec), podobnie jak payfriends w GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Juz k.... nie mam sily na tych skur.......na maile nie odpisuja juz choc odpisywali, kasy po tygodniu dalej nie ma na koncie MB co robic.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 55 |
Juz k.... nie mam sily na tych skur.......na maile nie odpisuja juz choc odpisywali, kasy po tygodniu dalej nie ma na koncie MB co robic..... Wysłałem Ci wiadomość na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Wyslalem do tych skur...bo inaczej nie mozna nazwac OSTATNIEGO maila po tym jak nie odpisali na zadnego z pozostalych 5. nak oncu im przeliterowalem slowo A.N.S.W.E.R. zeby te k...zrozumialy co maja zrobic kasa lezy u nich od srody i nic. CH..im w dupe, nerwy tylko czlowiek traci grac nie mozna.
Na zagranicznym forum sie doczytalem, ze kiedys mieli problem to przez kilka dni nic nie zrobili a potem jednego dnia wszystkim zaksiegowali wplaty...
ZENADA - pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Mam takie pytanko co do Moneybookers: Moj kumpel nie ma konta w banku a gra u buka internetowego i chcialby wyplacic kase z tamtad i czy moze sobie zalozyc konto w Moneybookers i na to konto wyplacic ta kase od buka a pozniej mi ta kase ze swojwego konta w MB przelac na moje konto w MB, a ja mu pozniej ta kase przeleje z Mb na swoje konto w banku i oddam. czy tak da sie zrobic ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
KTO POMOZE ODZYSKAC MI 250EURO OD ZAJ*** MONEYA MA 50% Z TEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!! od ponad miesiaca proboje odzyskac wyslalem z 15 maili na ANI JEDNEGO NIE ODPISALI !!!!!!! natomiast gdy proboje cokolwiek gdzies przelac wyspier**la taki komunikat: Unfortunately, you are unable to make this kind of transaction on your account. For further information, please contact service@moneybookers.com or telephone our Customer Service Team. *** PISZE z 10 maili od 6 tygodni I 0 słownie _ZERO_ odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Chcialem tym k... wyslac fax to nie moge bo jest sygnal i nic nie idzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Wysylalem im kilka maili co z moja kasa ZERO ODPOWIEDZI pisalem wyraznie zeby mnie nie OLEWALI itd zeby w koncu k..ODPISALI!!!! oczywiscie nie odpisali wiec napisalem im w podobnej sprawie jako niby kto inny z innego maila i co?odpisali po 30 min? Co wy na to??!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2 |
Witam mam pewien problem w moneybookers ! I mam prosbe do was zeby ktos mi udzielil jakiejs rady ! Wyslalem z swojego konta w mbanku na konto kolegi w moneybookers pieniadze ! Nie przeczytalem sobie na dole ze Moneybookers postanowilo nie przyjmowac wplat od innych ludi niz od posiadacza konta w moneybookers ! Pisza ze bede obciazony za koszty odzyskania pieniedzy ! I w tym wlasnie problem jak ja je moge odzyskac? Tych pieniedzy nie ma ani na koncie mojego kolegi ani nie wróciły mi się do mbanku ! Co mam zrobic zeby je odzyskac? Bardzo Prosze o pomoc w tej sprawie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Chyba nic nie musisz robic, pieniądze powinny wrócic spowrotem na konto (tylko pytanie ile czasu to potrwa i czy wróci kasa w całości). Maila nie masz co nawet słać. Ja wysłałem tydzień temu i 0 odzewu mimo że wpisałem w temacie IMPORTANT !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2 |
AHA ! Czyli rozumeim ze miales taka sama sytuacje jak ja i pieniazki sie wrocily ? Wiem moga nie w calopsci bo oni jak zaczna pobierac oplkaty po 7 zl za SWIFT tol... Ale moge byc spokojny ze cos sie wroci ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365 |
Jest ktos chetny do wymiany pieniedzy? Potrzebuje ok 50zl na MB - oddaje w Inteligo. GG: 1011222
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 365 |
Jest ktos chetny do wymiany pieniedzy? Potrzebuje ok 50zl na MB - oddaje w Inteligo. GG: 1011222 Juz nieaktualne. Transakcja z uzytkownikiem obserwator przebiegla bez najmniejszych problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 264 |
Jest ktos chetny do wymiany pieniedzy? Potrzebuje ok 50zl na MB - oddaje w Inteligo. GG: 1011222 Juz nieaktualne. Transakcja z uzytkownikiem obserwator przebiegla bez najmniejszych problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Też sie ciesze ze tak gładko poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Moze ktoś jeszcze jest zainteresowany wymiana (ja wysyłam na MB a ktoś na moje konto w banku) max.70zł. Nr GG. 1885354
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Mam takie pytanko co do Moneybookers: Moj kumpel nie ma konta w banku a gra u buka internetowego i chcialby wyplacic kase z tamtad i czy moze sobie zalozyc konto w Moneybookers i na to konto wyplacic ta kase od buka a pozniej mi ta kase ze swojwego konta w MB przelac na moje konto w MB, a ja mu pozniej ta kase przeleje z Mb na swoje konto w banku i oddam. czy tak da sie zrobic ?? moze ktos wie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
KTO POMOZE ODZYSKAC MI 250EURO OD ZAJ*** MONEYA MA 50% Z TEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!! od ponad miesiaca proboje odzyskac wyslalem z 15 maili na ANI JEDNEGO NIE ODPISALI !!!!!!! natomiast gdy proboje cokolwiek gdzies przelac wyspier**la taki komunikat: Unfortunately, you are unable to make this kind of transaction on your account. For further information, please contact service@moneybookers.com or telephone our Customer Service Team. *** PISZE z 10 maili od 6 tygodni I 0 słownie _ZERO_ odpowiedzi Napisz troche jasniej... Chciales wyplacic pieniadze na konto bankowe, czy na inne konto moneybookers? Wiem ze kiedys byly problemy z wplatami, ale zeby z wyplatami... ? Jezeli juz nic nie pomaga to nie pozostaje Ci nic innego jak zadzwonic do nich :/. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
Co bym nie chcial robic - wplata do buka, p2p czy wyplata na konto a nawet depozyt kartą konczy sie wlasnie w/w komunikatem cos tu nie gra wlasnie slabo znam angola zeby szwargotac z nimi przez telefon
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
moze sie to wiazac z tym iz mam jeszcze jedno konto na znajomego i czasem z niego korzystam;/;/;/ no ale zeby nie raczyc odpowiedziec slowem to ZENADA
|
|
|
Link skopiowany do schowka