Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
Wpłacone, w poniedziałek powinny być na koncie ooo

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Właśnie zrobiłem przelew wink
Do niveta dałem znać na GG żeby się zadeklarował smile

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
WPŁATY, ktore dotarly AKTUALIZACJA stan na 12.00 :
1.Gadzina - 50 zl
2.vodzior - 50 zl
3.piotrpe - 50 zl
4.jacgan - 50 zl
5.vonseb - 50 zl
6.Vader - 50 zl
7.colaczek - 50 zl

Wiem ze pare wplat jeszcze idzie ( m.in. Rivaldo, Januch )

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Siemka!

Troszkę przyspałem z konkursem, a w koncu chciałem zagrać.

Jeśli to możliwe to proszę o dopisanie mnie do listy i podanie na priva numeru konta.

Wpłacę od ręki, jak tylko otrzymam numer rachunku.

Czekam na decyzję.

Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
jasne zaraz podsylam - zapraszamy

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Pieniądze już w drodze smile

Dzięki i pozdrawiam piwo

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
WPŁATY, ktore dotarly AKTUALIZACJA stan na 12.00 :
1.Gadzina - 50 zl
2.vodzior - 50 zl
3.piotrpe - 50 zl
4.jacgan - 50 zl
5.vonseb - 50 zl
6.Vader - 50 zl
7.colaczek - 50 zl
8.Rivaldo - 50 zl
9.Valverde - 50 zl
10.g00niek - 50 zl

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Taka mała kwestia formalna. Bo okazuje się, że są pewne niejasności.
Podając typ ANA ML jest to: ML- Money Line. Czyli typ łącznie z dogrywką i rzutami karnymi. Końcowy wynik meczu.
Myślałem, że to dość jasny skrót wink

Pozdr.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Proponuje pisac otwartym tekstem co i jak bo w pinnacle hokej europejski ML = remis to zwrot... wiec piszcie typ: 2 dogrywka + karne...

To chyba najlepsze rozwiazanie aby uniknac niejasnosci

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Ok. To może tak, zasady rozliczania ML- Money line w bet365. Bo tutaj o mnie chodziło i moje typy.
-- hokej europejski przy remisie jest zwrot,
-- NHL liczy się końcowy wynik łącznie z dogrywką i karnymi,

smile

Dlatego dziś typ MoDo napisałem że w razie remisu będzie zwrot.
To chyba już wyjaśnione co i jak

piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by g00niek
Proponuje pisac otwartym tekstem co i jak bo w pinnacle hokej europejski ML = remis to zwrot... wiec piszcie typ: 2 dogrywka + karne...

To chyba najlepsze rozwiazanie aby uniknac niejasnosci

Tak wertuje regulamin Pinnacle i nic nie znalazłem o takim rozliczaniu hokeja a jedynie:

Hockey Rules
Hockey

1.

Unless otherwise stated, all wagers are for regulation time ONLY and do NOT include either overtime or penalty shootouts.

Example: The Rangers and Kings are tied 3-3 after regulation time and proceed to overtime. The Rangers eventually win. The final score for wagering purposes is Rangers 3, Kings 3.

If a line includes overtime, it will be clearly stated in the bet offer and clearly written on the ticket. Please check your ticket carefully.

Penalty Shootouts are expressly considered part of overtime. If a Penalty Shootout is contested, the winner will be credited with an extra goal.

Example: Dynamo and CSKA are tied 2-2 and proceed to a Shootout. Dynamo wins the Shootout. For our line matching "Dynamo including OT" vs "CSKA including OT", the final score for wagering purposes is Dynamo 3, CSKA 2.
2.

Minimum time for action: Games must go a minimum of 55 minutes for action. If a game is suspended before 55 complete minutes are played, all bets on the outcome of the game are refunded.
3.

Minimum time for action on Periods: The specific period must be played in its entirety for bets to stand. Otherwise, all bets on the period are refunded.
4.

Goals in overtime or the shootout do not count toward bets on the 3rd period.
5.

"Home Goals vs Away Goals" and Grand Salami: The "Home Goals vs Away Goals" and Grand Salami will be decided by the total goals scored in all games scheduled in the given league for the given day. All scheduled games must play three full periods. If any scheduled game is canceled or stopped before three full periods are played, all wagers on the "Home Goals vs Away Goals" and the Grand Salami will be canceled.
6.

Player Propositions: For Total Player Points, both goals and assists are included. Only goals or assists scored during regulation time are counted. For grading purposes, goals scored during overtime and Penalty Shootouts are NOT included.


Originally Posted by g00niek
powtórka #1 TPS - Karpat 2 ML (remis = zwrot) @1,562 pinnacle
0-0/1-0

Originally Posted by g00niek
Kolejna powtorka #1 Lokomotiv Jaroslaw - Spartak 1 @1,6 CB


Mecz TPS - KARPAT zakończył się wynikiem 3-2 po karnych

Czy więc na pewno przysługuje zwrot?

Proszę więc o kapitułę konkursu tongue wyjaśnienie sytuacji. Nie gram hoka w Pinnie i być może jestem w błędzie, ale kto pyta nie błądzi.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Valverde gram te zaklady rzeczywiscie.... i wiem jak sa rozliczane, emelki na hokej europejski w razie remisu sa kasowane pierwszy przyklad z brzegu:

128809493-6
108Expand 4:19am 30-Sep-08 30-Sep-08 Hockey
Money Line HC Bili Tygri Liberec vs HC Slavia Praha for Game 2.090 25.00 Cancelled
2 - 2
Czech Republic - Ext



128809493-1
103Expand 4:19am 30-Sep-08 30-Sep-08 Hockey
Money Line RI Okna Zlin vs HC Mountfield Ceske Budejovice for Game 2.000 35.00 Cancelled
1 - 1
Czech Republic - Ext

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Originally Posted by Valverde
Originally Posted by g00niek
Proponuje pisac otwartym tekstem co i jak bo w pinnacle hokej europejski ML = remis to zwrot... wiec piszcie typ: 2 dogrywka + karne...

To chyba najlepsze rozwiazanie aby uniknac niejasnosci

Tak wertuje regulamin Pinnacle i nic nie znalazłem o takim rozliczaniu hokeja a jedynie:

Hockey Rules
Hockey

1.

Unless otherwise stated, all wagers are for regulation time ONLY and do NOT include either overtime or penalty shootouts.

Example: The Rangers and Kings are tied 3-3 after regulation time and proceed to overtime. The Rangers eventually win. The final score for wagering purposes is Rangers 3, Kings 3.

Tutaj jest odpowiedz na wszystko zawarta... Zawsze ML jest na czas regularny.. jesli jest remis jest zwrot.. tylko w NHL jest druga opcja: including overtime i wtedy sie to liczy wlasnie z dogrywka smile

Pozdro

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Oki nie było tematu.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Originally Posted by Januch
#6 Eisbaren - Wolfsburg over 5.5 1,5 expekt

1-4/0-2

witam. nie wiem czy zdążyłem z tym typem, myślałem ze grają o 19:30 NIemcy. ledwo z roboty wróciłem i na szybko kurs z betexplorera spisałem, wiec nawet nie wiem czy jest prawidłowy. jakby cos było nie tak to proszę o reakcję.
pozdro

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
A). Wydaje mi sie Januch ze zdazyles jak najbardziej z tym typem
B). Uaktualniona lista wplat:
1.Gadzina - 50 zl
2.vodzior - 50 zl
3.piotrpe - 50 zl
4.jacgan - 50 zl
5.vonseb - 50 zl
6.Vader - 50 zl
7.colaczek - 50 zl
8.Rivaldo - 50 zl
9.Valverde - 50 zl
10.g00niek - 50 zl
11.Januch - 50 zl

To chyba wszyscy co beda grac w prywatnych wiadomosciach dostalem rezygnacje z konkursu: nivet, Domingos, arturro.
PULA wiec wynosci 550 zl.

C). Jakby jeszcze ktos mial ochote dolaczyc do konkursu azeby zwiekszyc pule graczy to bylaby ostatnia szansa, lacznie z nadrobieniem zaleglosci w ciagu nastepnego tygodnia - w razie czego zainteresowanych prosze o info na prive.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Pytanie- czy zamiast mnie może inna osoba podać typ? Chodzi mi o taką sytuację, że nie mogłem odpalić forum. Musiałem odpalić moje "alternatywnego dostawcę" internetu. Ale jeśli byłby problem z forum czy może ktoś w moim imieniu podać typ? Bo kogoś bym może znalazł na GG komu śmiga forum.
Albo wysłał typ przed meczem na GG do Komisarza smile
Pytam na przyszłość smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Vader jak najbardziej tak, piszemy wtedy typy za: i podajemy..

Valverde, doczytaj dokladnie regulamin, typy podajemy tego samego dnia w ktorym sa grane, oprocz NHL co ze wzgledu na roznice czasu mozemy usprawiedliwic, podales typ na Ziline o 23.09 wiec nie moze on byc brany pod uwage, chcialem Ci go teraz w Twoim imieniu napisac, ale... kurs spadl w Pinnacle do 2,07 wiec niestety...

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Przypomniało mi się po dzisiejszych typach vonseba że jak wyjeżdżał to ktoś za niego dawał smile

A co do typu Valverde po północy jak dawałem Florydę to kurs już był poniżej @2.200 i nie nadawał się do doga ten typ.

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
W związku, że w tym tygodniu mało lig europejskich gra. Głównie czas na mecze reprezentacji to miło byłoby aby każdy zachował zasady fair play.
Mam tu na myśli to żeby ktoś pod koniec tygodnia nie "obudził się", że miał "wyjazd służbowy" i chce przełożyć tydzień typowania... Bo były takie przypadki, które budziły spore wątpliwości...
Kolejka nie została przełożona czyli typujemy.


Grają reprezentacje, Mestis, Francja Liga i Puchar Ligi, Poszczególne mecze Niemcy, Szwecja 2 liga. No i do wyboru do koloru NHL, które gra pełną parą.

Pozdrawiam smile



Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1