|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Hello propitak, I see you work not only at the Bahisklavuz forum, but you also found another one here in Poland to give your project <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I hope that at least a few people will find your system interesting, but I wouldn't count on help of many people here. I think that people who could find this interesting speak neither English nor Czech, and these who do, won't have to much time to check in. I wish you good luck propitak, and hope that beside me, someone will answer to your post.
Regards
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39 |
Ahoj propepik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to neni pravda ze tady nigdo ne zna cesky.Ctal jsem o tem sistemu na strankach sazky i jesli muzes vysvetlit o co se w tom jedna budu moc rad.Jesli dawas sazky w cechach na nejake zapasy napis czy taki mas starosti w tom ze prakticky mimo sazky vsechny sazkare dawaji male limity na sazky. Zatim booker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: (radegast-najlepsi pivo na svete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
4 best tipy ze systému „kolem dvou“
SCHALKE 04-ARM.BIELEFELD 1 (1,60)
tento zápas zaslali dva velice kvalitní úèastníci
poslední 3 zápasy Schalke (4. místo – doma 4-6-1 16:10)
venku s M´gladbachem 2:2
doma s Dortmundem 2:2
doma výhra nad Stuttgartem 2:0
poslední 3 zápasy Bielefeldu (13. místo – venku 1-5-6 10:22)
doma prohra se Stuttgartem 0:1
venku s Herthou 0:0
doma s K´lauternem 1:1
GAZIANTEPSPOR-ADANASPOR 1 (1,50)
tento zápas zaslal jeden úèastník a jeden úèastník „nad propastí“, tip je opìt podlo¾en statistikami a v¹e nasvìdèuje výhøe domácích
poslední 3 zápasy Gaziantepsporu (6. místo – doma 6-3-1 20:10)
venku s Altay Izmir 0:0
venku prohra s Fenerbahce 0:2
doma výhra nad Malatyasporem 3:0
poslední 3 zápasy Adanasporu (17. místo – venku 2-3-5 13:18)
doma prohra s Ankaragucu 0:2
venku prohra s Trabzonspor 1:3
doma prohra s Goztepe 1:2
Lyon-Ajaccio 1 (1,45)
tento zápas zaslali dva úèastníci a nìkolik èekatelù, Lyon po men¹ím výpadku pøed tøemi týdny se opìt rozjí¾dí, co¾ potvrdil výhrou v Auxerre
poslední 3 zápasy Lyonu (3. místo – doma 9-4-1 33:13)
venku výhra nad Auxerre 2:1
doma výhra nad Rennes 4:1
doma remíza s Troyes 0:0
poslední 3 zápasy Ajaccia (16. místo – venku 2-5-7 12:21)
doma s Lens 0:0
venku prohra s Nantes 0:1
doma prohra s Marseille 0:2
K'LAUTERN-1.FC NORIMBERK 1 (1,70)
tip jednoho úèastníka, který zatím nechyboval, k zápasu mohu øíci, ¾e domácí tým, který zcela jistì nepatøí na poslední místo tabulky, potøebuje body jako sùl, jejich výkony s pøíchodem jara se výraznì zlep¹ily a tým z Norimberku by nemìl být problém
poslední 3 zápasy K´lauternu (18. místo – doma 5-2-5 15:12)
venku s Mnichovem 1860 0:0
doma výhra s Hamburgem 2:0
venku s Bielefeldem 0:0
poslední 3 zápasy Norimberku (15. místo – venku 3-2-6 13:19)
doma s Wolfsburgem 1:1
venku prohra s Bayernem 0:2
doma výhra nad Brémy 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742 |
Lost Schalke - Belefield 1:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157 |
MOZE POGADAMY PO POLSKU ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
GAZIANTEPSPOR-ADANASPOR 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
slabe typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39 |
ne vim jak je s mizeriou ale urcite to ne byli best tipy.Podivamy se jak bude dal.Doufam ze budou lepsi.Kde bydlis w cechach.(jesli to neni tajemstvi)?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ano jsem z cech a redagast je pekna brecka, ja piju vyhradne platan 11°
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39 |
Znas Koprivnice-mesto automobilu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Bydlel jsem tam kilka roku .A i neska jezdim tam prakticky kazdy mesic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oryginalnie wysłał propitak: [qb]ano jsem z cech a redagast je pekna brecka, ja piju vyhradne platan 11°[/qb] Platan..buhahhaa...pekny vyvar z ponozek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Drak: [qb] Oryginalnie wysłał propitak: [qb]ano jsem z cech a redagast je pekna brecka, ja piju vyhradne platan 11°[/qb] Platan..buhahhaa...pekny vyvar z ponozek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] já tì dám vývar z pono¾ek, neví¹ o èem mluví¹
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39 |
Souhlasim s Drakiem.Radegast je super ale platan to neni pivo(dobre pivo).kurz radegasta=1,05, kurz platan=25,00 handicap radegast -25=1,001. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka