Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#26322 07/03/2003 12:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
systém "kolem dvou" - tip pro efektivnìjsí kurzové sázení - www.kolemdvou.cz [kolemdvou.cz]

system "about two" - tip for more effectively sports betting - www.abouttwo.com [abouttwo.com]

Bonus: Unibet
#26323 07/03/2003 15:23
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Hello propitak, I see you work not only at the Bahisklavuz forum, but you also found another one here in Poland to give your project <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I hope that at least a few people will find your system interesting, but I wouldn't count on help of many people here. I think that people who could find this interesting speak neither English nor Czech, and these who do, won't have to much time to check in. I wish you good luck propitak, and hope that beside me, someone will answer to your post.

Regards

SLAV

#26324 07/03/2003 17:34
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
Ahoj propepik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
to neni pravda ze tady nigdo ne zna cesky.Ctal jsem o tem sistemu na strankach sazky i jesli muzes vysvetlit o co se w tom jedna budu moc rad.Jesli dawas sazky w cechach na nejake zapasy napis czy taki mas starosti w tom ze prakticky mimo sazky vsechny sazkare dawaji male limity na sazky. Zatim booker <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: (radegast-najlepsi pivo na svete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

#26325 07/03/2003 21:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
4 best tipy ze systému &#8222;kolem dvou&#8220;


SCHALKE 04-ARM.BIELEFELD 1 (1,60)

tento zápas zaslali dva velice kvalitní úèastníci



poslední 3 zápasy Schalke (4. místo &#8211; doma 4-6-1 16:10)

venku s M´gladbachem 2:2

doma s Dortmundem 2:2

doma výhra nad Stuttgartem 2:0



poslední 3 zápasy Bielefeldu (13. místo &#8211; venku 1-5-6 10:22)

doma prohra se Stuttgartem 0:1

venku s Herthou 0:0

doma s K´lauternem 1:1



GAZIANTEPSPOR-ADANASPOR 1 (1,50)

tento zápas zaslal jeden úèastník a jeden úèastník &#8222;nad propastí&#8220;, tip je opìt podlo¾en statistikami a v¹e nasvìdèuje výhøe domácích



poslední 3 zápasy Gaziantepsporu (6. místo &#8211; doma 6-3-1 20:10)

venku s Altay Izmir 0:0

venku prohra s Fenerbahce 0:2

doma výhra nad Malatyasporem 3:0



poslední 3 zápasy Adanasporu (17. místo &#8211; venku 2-3-5 13:18)

doma prohra s Ankaragucu 0:2

venku prohra s Trabzonspor 1:3

doma prohra s Goztepe 1:2



Lyon-Ajaccio 1 (1,45)

tento zápas zaslali dva úèastníci a nìkolik èekatelù, Lyon po men¹ím výpadku pøed tøemi týdny se opìt rozjí¾dí, co¾ potvrdil výhrou v Auxerre



poslední 3 zápasy Lyonu (3. místo &#8211; doma 9-4-1 33:13)

venku výhra nad Auxerre 2:1

doma výhra nad Rennes 4:1

doma remíza s Troyes 0:0



poslední 3 zápasy Ajaccia (16. místo &#8211; venku 2-5-7 12:21)

doma s Lens 0:0

venku prohra s Nantes 0:1

doma prohra s Marseille 0:2



K'LAUTERN-1.FC NORIMBERK 1 (1,70)

tip jednoho úèastníka, který zatím nechyboval, k zápasu mohu øíci, ¾e domácí tým, který zcela jistì nepatøí na poslední místo tabulky, potøebuje body jako sùl, jejich výkony s pøíchodem jara se výraznì zlep¹ily a tým z Norimberku by nemìl být problém



poslední 3 zápasy K´lauternu (18. místo &#8211; doma 5-2-5 15:12)

venku s Mnichovem 1860 0:0

doma výhra s Hamburgem 2:0

venku s Bielefeldem 0:0



poslední 3 zápasy Norimberku (15. místo &#8211; venku 3-2-6 13:19)

doma s Wolfsburgem 1:1

venku prohra s Bayernem 0:2

doma výhra nad Brémy 1:0

#26326 08/03/2003 22:33
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,742
Lost Schalke - Belefield 1:1

#26327 08/03/2003 22:40
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 157
MOZE POGADAMY PO POLSKU ?

#26328 08/03/2003 22:46
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
GAZIANTEPSPOR-ADANASPOR 1-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

slabe typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#26329 08/03/2003 22:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
http://www.tipovani.cz/article.php?sid=433&mode=&order=0&thold=0

uznávám, ¾e tento víkend to nejsou vùbec ¾ádné best tipy, prostì mizérie pokraèuje

www.kolemdvou.cz [kolemdvou.cz] www.abouttwo.com [abouttwo.com]

#26330 08/03/2003 22:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#26331 09/03/2003 02:18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
ne vim jak je s mizeriou ale urcite to ne byli best tipy.Podivamy se jak bude dal.Doufam ze budou lepsi.Kde bydlis w cechach.(jesli to neni tajemstvi)?

#26332 09/03/2003 12:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ano jsem z cech a redagast je pekna brecka, ja piju vyhradne platan 11°

#26333 09/03/2003 13:01
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
Znas Koprivnice-mesto automobilu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .Bydlel jsem tam kilka roku .A i neska jezdim tam prakticky kazdy mesic.

#26334 10/03/2003 01:24
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Quote
Oryginalnie wysłał propitak:
[qb]ano jsem z cech a redagast je pekna brecka, ja piju vyhradne platan 11°[/qb]
Platan..buhahhaa...pekny vyvar z ponozek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#26335 10/03/2003 03:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Drak:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał propitak:
[qb]ano jsem z cech a redagast je pekna brecka, ja piju vyhradne platan 11°[/qb]
Platan..buhahhaa...pekny vyvar z ponozek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
já tì dám vývar z pono¾ek, neví¹ o èem mluví¹

#26336 10/03/2003 03:19
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
Souhlasim s Drakiem.Radegast je super ale platan to neni pivo(dobre pivo).kurz radegasta=1,05, kurz platan=25,00 handicap radegast -25=1,001. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, 11kera11, rymoholik, $-man, Sensei, forty, aker, kamel), 1,021 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1