|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
W tym roku sa duzo wyrazniejsi faworyci niz poprzednio. Chicago to prawie pewniak. Daniel Day-Lewis tez prawie. N. Kidman pewnie tez w tym roku powinna dostac statuetke.
Z ciekawszych kursow (po ostatnich zmianach) znalazlem w BlueSQ Best Director Rob Marshall (Chicago) 1,73
Best Actress in a Supporting Role Catherine Zeta-Jones (Chicago) 2,00
Best Actor in a Supporting Role Christopher Walken (Catch Me If You Can) 3,50
Best Actor Jack Nicholson (About Schmidt) 3.50
i w GB: Best Actress in a Supporting Role 2003 M. STREEP in Adaptation 3.00
A jesli ktos chce stawiac w GB na faworytow to zapraszam do skorzystania z moich ofert P2P.
Wojtek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie pomyliles czasem forum bo to chyba jest forum sportowe a nie filmowe!!! PS mam nadzieje ze pianista cos z tych 8 nominacji zgarnie:-) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Czrus - mylisz się. To forum służy do "skubania" buków - nie ważne czy to jest piłka czy Oskary...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
czaruuss, 3 posty i juz pouczasz osobę z 1223 postami co moze wysylac a co nie?
Osobiście obstawiłem na maksa Chicago po kursie 4.00 w GB. Teraz obstawiam, że nie wygra po kursie 3.85, tak więc całkiem niezły surebet wychodzi.
Ostatnio udało mi się też walnąć Marshalla po kursie 3.75 oraz 2.75 i teraz odkupuję drugą stronę po 2.00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Na tym forum tylko wszyscy sie kloca i pouczaja jeden drugiego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]czaruuss, 3 posty i juz pouczasz osobę z 1223 postami co moze wysylac a co nie?
Osobiście obstawiłem na maksa Chicago po kursie 4.00 w GB. Teraz obstawiam, że nie wygra po kursie 3.85, tak więc całkiem niezły surebet wychodzi.
Ostatnio udało mi się też walnąć Marshalla po kursie 3.75 oraz 2.75 i teraz odkupuję drugą stronę po 2.00.[/qb] A ilosc postow to o czyms swiadczy? Ja rozumie, ze obycie w zwyczajach forum, ale chyba nic poza tym... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Szopa: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]
A ilosc postow to o czyms swiadczy? Ja rozumie, ze obycie w zwyczajach forum, ale chyba nic poza tym... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] Troche racji masz ale temat jest jak najbardziej na miejscu. Byl taki w zeszlym roku i dwa lata temu i dalo sie na Oskarach zarobic. Przede wszystkim dlatego, ze kursy bardzo sie zmieniaja i tak jak pisze Conrad nie jest trudno obstawic w obie strony i miec surebet. Ja mam obstawione Chicago za 1,61 i sprzedawalem to po 1,35 w P2P. Kurs na C. Zeta Jones spadl z 2,0 na 1,80 wiec chyba tez warto bylo po 2 postawic? Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Kurs na Chicago spadl w GB do 1,10. Jak ktos chce to moj w P2P jest 1,15.
Mozna postawic w BlueSQ na to, ze Chicago zdobedzie najwiecej Oskarow - kurs 1,25 chyba nie taki zly.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
w betandwinie na chicago jest 1,40
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
W BlueSQ jest 1,33. 1,10 w GB (tak jak moje 1,15) to malo ale za 1,40 mozna wg mnie stawic gruba kase.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
A ja wam proponuje postawic na "The Hours", ktory jest najlepszym filmem z nominowanych. Wokol Chicago narobilo sie duzo szumu, ludzie sie masowo rzucili i mysle ze teraz jest doskonala okazja znalezc dobre kursy na "The Hours". Chicago dostanie za rezyserie i byc moze dla najlepszej aktorki badz aktorki drugoplanowej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka