Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#26342 10/03/2003 19:39
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W tym roku sa duzo wyrazniejsi faworyci niz poprzednio. Chicago to prawie pewniak. Daniel Day-Lewis tez prawie. N. Kidman pewnie tez w tym roku powinna dostac statuetke.

Z ciekawszych kursow (po ostatnich zmianach) znalazlem w BlueSQ
Best Director Rob Marshall (Chicago) 1,73

Best Actress in a Supporting Role Catherine Zeta-Jones (Chicago) 2,00

Best Actor in a Supporting Role Christopher Walken (Catch Me If You Can) 3,50

Best Actor Jack Nicholson (About Schmidt) 3.50

i w GB:
Best Actress in a Supporting Role 2003
M. STREEP in Adaptation 3.00

A jesli ktos chce stawiac w GB na faworytow to zapraszam do skorzystania z moich ofert P2P.

Wojtek

Bonus: Unibet
#26343 10/03/2003 21:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nie pomyliles czasem forum bo to chyba jest forum sportowe a nie filmowe!!!
PS
mam nadzieje ze pianista cos z tych 8 nominacji zgarnie:-)
pozdrawiam

#26344 10/03/2003 21:50
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Czrus - mylisz się. To forum służy do "skubania" buków - nie ważne czy to jest piłka czy Oskary...

#26345 12/03/2003 00:04
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
czaruuss, 3 posty i juz pouczasz osobę z 1223 postami co moze wysylac a co nie?

Osobiście obstawiłem na maksa Chicago po kursie 4.00 w GB. Teraz obstawiam, że nie wygra po kursie 3.85, tak więc całkiem niezły surebet wychodzi.

Ostatnio udało mi się też walnąć Marshalla po kursie 3.75 oraz 2.75 i teraz odkupuję drugą stronę po 2.00.

#26346 12/03/2003 01:29
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Na tym forum tylko wszyscy sie kloca i pouczaja jeden drugiego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#26347 12/03/2003 01:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 569
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]czaruuss, 3 posty i juz pouczasz osobę z 1223 postami co moze wysylac a co nie?

Osobiście obstawiłem na maksa Chicago po kursie 4.00 w GB. Teraz obstawiam, że nie wygra po kursie 3.85, tak więc całkiem niezły surebet wychodzi.

Ostatnio udało mi się też walnąć Marshalla po kursie 3.75 oraz 2.75 i teraz odkupuję drugą stronę po 2.00.[/qb]
A ilosc postow to o czyms swiadczy? Ja rozumie, ze obycie w zwyczajach forum, ale chyba nic poza tym... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#26348 12/03/2003 13:49
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Szopa:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]

A ilosc postow to o czyms swiadczy? Ja rozumie, ze obycie w zwyczajach forum, ale chyba nic poza tym... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Troche racji masz ale temat jest jak najbardziej na miejscu. Byl taki w zeszlym roku i dwa lata temu i dalo sie na Oskarach zarobic. Przede wszystkim dlatego, ze kursy bardzo sie zmieniaja i tak jak pisze Conrad nie jest trudno obstawic w obie strony i miec surebet.

Ja mam obstawione Chicago za 1,61 i sprzedawalem to po 1,35 w P2P.

Kurs na C. Zeta Jones spadl z 2,0 na 1,80 wiec chyba tez warto bylo po 2 postawic?

Wojtek

#26349 13/03/2003 13:43
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Kurs na Chicago spadl w GB do 1,10. Jak ktos chce to moj w P2P jest 1,15.

Mozna postawic w BlueSQ na to, ze Chicago zdobedzie najwiecej Oskarow - kurs 1,25 chyba nie taki zly.

Wojtek

#26350 13/03/2003 13:52
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
w betandwinie na chicago jest 1,40

#26351 13/03/2003 14:43
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W BlueSQ jest 1,33. 1,10 w GB (tak jak moje 1,15) to malo ale za 1,40 mozna wg mnie stawic gruba kase.

Wojtek

#26352 14/03/2003 00:59
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
A ja wam proponuje postawic na "The Hours", ktory jest najlepszym filmem z nominowanych. Wokol Chicago narobilo sie duzo szumu, ludzie sie masowo rzucili i mysle ze teraz jest doskonala okazja znalezc dobre kursy na "The Hours". Chicago dostanie za rezyserie i byc moze dla najlepszej aktorki badz aktorki drugoplanowej.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1