Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#263449 03/12/2004 10:50
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Dzisiejsze mecze:

01:30 Atlanta Hawks - Washington Wizards

01:30 Boston Celtics - Toronto Raptors

01:30 New York Knicks - Orlando Magic

02:00 San Antonio Spurs - Detroit Pistons

02:00 Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers

02:30 Chicago Bulls - Miami Heat

03:00 Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves

04:30 L. A. Lakers - Golden State Warriors

04:30 Sacramento Kings - Indiana Pacers

ZAPRASZAM DO TYPOWANIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Last edited by amkwish; 03/12/2004 13:30.
Bonus: Unibet
#263450 03/12/2004 10:54
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Na mój gust to dzisaj wyglada to tak;

New York Knicks - Orlando Magic typ 1
Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers typ 1
L. A. Lakers - Golden State Warriors typ 1
I dla Odważnych:
Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves typ 2


Czekam na opinie i życze udanych typów

#263451 03/12/2004 13:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Na mój gust to dzisaj wyglada to tak;

New York Knicks - Orlando Magic typ 1
Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers typ 1
L. A. Lakers - Golden State Warriors typ 1
I dla Odważnych:
Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves typ 2


Czekam na opinie i życze udanych typów

Dabbert,przedstaw ,prosze,swoje argumenty i przemyślenia.
Ja szczególnie jestem ciekawy dlaczego przewidujesz porażke Suns (btw ja też,ale mój typ jest "na nos" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />).

Pozdrawiam

amkwish

#263452 03/12/2004 13:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Wklejam tu post Pibet Team z "lustrzanego tematu":-)

++++++
NY gra u siebie, ale tak czy siak typ na ORL +3,5 ( powoli spada na 3) jest ciekawy.


PiBET Team
+++++++

Przepraszam za takie przeniesienie postu,ale tamten temat kasuję,by nie było 2 takich samych.

Pozdrawiam

amkwish

#263453 03/12/2004 13:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Quote
Quote
Na mój gust to dzisaj wyglada to tak;

New York Knicks - Orlando Magic typ 1
Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers typ 1
L. A. Lakers - Golden State Warriors typ 1
I dla Odważnych:
Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves typ 2


Czekam na opinie i życze udanych typów

Dabbert,przedstaw ,prosze,swoje argumenty i przemyślenia.
Ja szczególnie jestem ciekawy dlaczego przewidujesz porażke Suns (btw ja też,ale mój typ jest "na nos" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />).

Pozdrawiam

amkwish

Witam ponownie..
Zwycięstwo NY motywuje tym,ze u siebie ta drużyna jest bardzo mocna i mimo to,ze do tej pory grała racze z przecitnymi druzynami powinna poradzić sobie z Orlando które co i raz notuje jakąs wpadke..Obawiam sie tutaj jednej rzecz..Orlando to przedzwian drużyna..np wygrana z Indianą na wyjeździe a potem przegrana z Bostonem u siebie.
Jednak uważam,ze wlasny parkiet NY wykorzysta i pokona Orlando.
Jeśli chodzi o Memphis to uważam,ze zawsze nowy trener wnosi troche zycia do druzyny,a ta z kolei chce pokazac swoje umiejetnosci..Uwazam,ze mecz ze słabiutką Filadelfią moze być dobrym do tego momentem..Poza tym Niedźwiadki musza w końcu przerwac swoje pasmo porazek..
O Lakers nie ma sie co chyba długo rozpisywac..ta drużyna po fatalnej wpadce z Chicago musi sie poderwac..a jak wszystkim wiadomo z Golden State w tym sezonie żadni Wojownicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

I ten typ dla Odważnych...
Moze to zabrzmi śmiesznie ale uważam,że tutaj skończy sie pasja Pheonix..Przekonuje Mnie za tym H2H jak i bardzo dobra postawa Wilków na wyjeździe...np wygrana z Sacramento albominimalna porażka z Indianą.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#263454 03/12/2004 16:04
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Moje propozycje co wy na to

ORL Magic v NY Knicks - over 203
TOR Raptors v BOS Celtics - under 204,5
WAS Wizards v ATL Hawks - under 200
PHI 76ers v MEM Grizzlies - under 193
MIA Heat v CHI Bulls - over 191
MIN Timberwolves v PHX Suns - under 210
GS Warriors v LA Lakers - over 189

#263455 03/12/2004 16:38
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Moje typy na dziś (czuję że będzie lepiej niż wczoraj):
01:30 Atlanta Hawks - Washington Wizards - ???

01:30 Boston Celtics - Toronto Raptors 1(-4,5)***, ov 204,5*
Toronto można określić mianem druzyny wasnejj hali (wyj. wygrana R z Miami. Boston ostatnio na fali wznoszącej 2W. Myślę że dzis jako gospodarz też sobie poradzi, oby również z -hp. Co do linii ostatnie mecze wskazują, że przekroczenie 205pkt. powinno nie sprawić druzynom większych problemów - ale do końca nie jestem przekonany.

01:30 New York Knicks - Orlando Magic 1(-3,5)*** ov. 203*
Mecz dwóch średniaków. NY nie raz potwierdzil że we wlasnej hali potrafi wygrywać. Sądzę że dziś nie będzie inaczej.
Co do overa jw.

02:00 San Antonio Spurs - Detroit Pistons
Pierwszy z trudnych - jeszcze brak kursów?

02:00 Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers 1(-4,5)***, un. 193***
Tak jak pisalem wczoraj dziś przebudzenie Niedźwiadków (choć idzie zima) i czas na pierwsze po pięciu porazkach zwycięstwo. Nowy trener - nowy duch. Phila też do potentatów "roadowców" nie należy (1-4) nie powinna stawić większego oporu.

02:30 Chicago Bulls - Miami Heat 1 ew. 1 /4.18/4.55/(Tu przewiduję zonka kolejki ew. 1(+9,0)
Przy obecnej formie Miami nie wydaję się być druzyną której nie mozna obegrać, a może wiara we wlasne sily + wlasna hala doda morale Bykom i sprawią super sensację

03:00 Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 1(-3,5)*, ov. 210***
Drugi z trudnych meczy zapowiadający sie topowo. Myślę, że Slońca podtrzymają swoją passę, ale ov. 210 wydaję się jeszcze pewniejszy.

04:30 L. A. Lakers - Golden State Warriors 1(-9,5)*, un. 189***
LAL po porażce z CHC muszą się zrechabilitować, szkoda że biedni Wojownicy muszą tego dzis doświadczyć. Saba skuteczność obu druzyn nie wróży przekroczenia takiej linii

04:30 Sacramento Kings - Indiana Pacers - brak jeszcze kursów, ale 1 ze sporym -hp i wysoki ov +205pkt
Narazie tyle (typy *** - ostateczne, przy * jeszcze do końca nie jestem przekonany.
Pozdrawiam
KRAJAN

Last edited by KRAJAN; 03/12/2004 16:40.
#263456 03/12/2004 16:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
Witam
pozwólcie że wkleję ciekawy fragmencik z preview do meczu Sunsów.
Phoenix is looking to match the best start in franchise history, 14-2 in 1980-81. The Suns didn't reach 13 wins last season until Jan. 15, 2004, in their 39th game.

Amerykanie bardzo są przywiązani do wszelkiego rodzaju rekordów - myślę że dzisiejszy meczyk potraktują szczególnie priorytetowo. Kurs 1,6 wygląda zachęcająco

pozdrawiam

#263457 03/12/2004 17:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Sacramento Kings - Indiana Pacers już jest linia w B&W

Zagrałem Indianę +14

coś czuję że wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#263458 03/12/2004 17:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Pojawily sie dwa ostatnie kursy:
02:00 San Antonio Spurs - Detroit Pistons 1(-7,5)
Chociaż Detroit ma już "maly kryzys" za sobą to i tak jeszcze troszkę za malo na rozpędzonych Spurs. Linia 177 może warto zagrać underek?

04:30 Sacramento Kings - Indiana Pacers 2(+14,0)***, over 198,5*****
Tutaj buki chyba sporo przesadzily!!! albo o czymś nie wiem, czyżby jakiś starjk Pacers? Królowie ostatnio w wysokiej formie ale Indiana nawet rezerwami nie da się obić w takich rozmiarach. Nie rozumiem też linii - gdyby byla 8/10pkt wyższa to bym zacząl się zastanawiać. W takim przyp. zdecydowany OVER 198,5pkt. i to będzie dla mnie dzisiaj typ dnia.
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. prosze o jakieś info na temat meczu Indiany?

#263459 03/12/2004 17:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
ja zagralem dzisiaj:

washington
pierce-carter kl 1
san antonio
miami- moze i sa w slabej formie ale nie az takiej by przegrac z chicago
l.a.lakers
phoenix-wydaje mi sie ze wlasnie bede bardzo chcieli wyrownac ten rekord a przy okazji moze pasc duza ilos w tym spotkaniu punktow dlatego jakis over do tego spotkania
no i dla ryzykantow Indiana kurs 5,55(toto-mix)ja osobiscie wierze ze to bedzie niespodzianka kolejki a przedewszytkim indna nie jest taka slaba bez artresta.tinsleya i jacksonna mimo paru konturji przyzwicie sobie radza i udowodnili to pare razy

prosze o opinie na temat tych meczy byc moze pomoga nam w czyms i rozwina jakas dobra dyskusje

#263460 03/12/2004 17:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 19
Witam

Na dziś Chicago Bulls - Miami Heat 1 +9.0 1.90
Chicago może jest słabe ale nie aż aby dostać 9 jeśli przegrywaja u siebie to mniejsza różnicą pkt za wyjątkiem meczu z Phoenix :
12/01/2004 LAL 84 at CHI 92
11/13/2004 LAC 97 at CHI 96
11/09/2004 PHO 94 at CHI 74
11/05/2004 NJ 111 at CHI 106
w spotkaniach bezpośrednich z poprzednich lat tylko w ostatnim roku dostali wieksza róznicą pkt:
4/3/2004 CHI 83 MIA 97
12/29/2003 CHI 83 MIA 90
3/26/2003 CHI 82 MIA 74
3/6/2002 CHI 87 MIA 92
A Miami też nie zachwyca i nie demoluje na wyjazdach tylko raz w NJ wygrali większą rożnicą pkt.

Pozdrawiam

#263461 03/12/2004 17:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Memphis - Phila 1 (1.5)
"Ahh te misie znowu ich sie czepiam".To jest jzu 5 z rzedu porazka niedzwiadkow jednak nie podniesli sie po porazce z seattle i nie wyrownali bilansu, 5-11 z takim bilansem daleko do Po na zachodzi i najblizsze dni pokaza czy misie maja jeszcze jakies szanse, jezeli marza o PO, juz teraz musza zaczac cos grac a jak wiemy nie dzieje sie dobrze. Plusem jest to ze od paru meczy Gasol gra! (ale co z tego skoro nadal nie wygrywaja), nie ma juz trenera ktory dobrze rozkladal ciezar gry na poszczegolnych zawodnikow.Jednak mimo tych wszystkoch minusow na dzien dzisiejszy memphis jest lepsze od phili wystarczy spojrzec na sklad(mimo ze formy nie ma).
Argument ktory przemawia za Memphis to: Wlasna parkietlepszy sklad, trener bez zwyciestwa, przerwanie seri porazek.(te 2 ostatnie nic nie znaczace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) Myslalem tutaj o zagraniu z handim -4,5, phila ostatnio dostala oster baty od SAS i tym samy przegrala 2 mecz wyjazdowy z 5, tak wiec beda szukac zwyciestw na tych wyjazdach i chociaz bilans 1-4 beda chcieli uzyskac, tak wiec lepiej nie ryzykowac i walnac skromne Memphis, chociaz handi wyglada apetycznie.

Suns - minnesota 1 (1.6)
"Jako kibic slonc mam powody do dumy".Postaram sie duzo nie pisac.
A wiec rekord suns coraz blizej maja nie latwe zadanie bo rywale jakby zaczeli grac swoje (klania sie poprzedni sezon kiedy poczatek nie napawal optymizmem a pozniej byla orgia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />"wilki" ).
Gospodarze maja swietnie zbilansowany zespol pod wzgledem ofensywy kupno nasha to byl strzal w 10tke, forma Mariona ktory zostal graczem tygodnia do tego nei gorsza amara - od niego bedzie zalezalo wiele w tym meczu. Duza role w wygraniu tego meczu bedzie miala lawka tu plus na korzysc wilkow (hasel, hudson, griffin,) suns na dobra sprawe maja dobrego jacobsona ktory potrafi wslizgnac sie pod kosz i to co najwazniejsze rzucac zabojco z dystansu mozna liczyc tez na barbosa i Voskuhla-(zawsze ten gracz wnosil cos do tej druzyny)

Podsumowujac: dobra gra na przyzwoitej skutecznosci, do tego wsparcie z lawki i najwazniejszy czynik, wyrownana ilosc zbiorek (wilki w ostattnich meczach osiagali przewage w zbiorkach okol 10 na mecz- ktora w znacznym stopniu decydowala o zwyciestwach) czyli marion i amare musza trosze przystopowac Kevina i mysle ze bedzie 10 zwyciestwo.

Aha co do nasha:Jak zapowiedział trener D&#8217;Antoni na trzy minuty do zakończenia trzeciej kwarty i w pierwszych trzech minutach kwarty czwartej Steve Nash przebywał będzie na ławce rezerwowych. To z powodu lekkiego wstrzasu mozgu ale to bylo pare dni temu, wiec hcyba juz mu lepiej.

Pozdr.

#263462 03/12/2004 17:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Oj będzie dzisiaj gorąco - multum w miarę klarownych spotań. Oby rano nie okazay się zbyt klarowne?!
Mam już wybrane 8 meczy z hp. w tym dwa plusowe (Chicago i Indiana) + 2 overy (IND, PHO) i 1 under (LAL).
Jedyny mecz do którego nie mam wyrobionego zdania to ATA-WAS.
Uważam, że dziś frekwencja na forum w tym temacie powinna osiągnąć "zenit" i oby dla większości typujących noc okazala się najlepszą z dotychczasowych w temacie NBA.
Pozdrawiam i zapraszam do burzliwej dyskusji
KRAJAN

#263463 03/12/2004 17:44
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165

#263464 03/12/2004 17:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Pojawily sie dwa ostatnie kursy:
02:00 San Antonio Spurs - Detroit Pistons 1(-7,5)
Chociaż Detroit ma już "maly kryzys" za sobą to i tak jeszcze troszkę za malo na rozpędzonych Spurs. Linia 177 może warto zagrać underek?

04:30 Sacramento Kings - Indiana Pacers 2(+14,0)***, over 198,5*****
Tutaj buki chyba sporo przesadzily!!! albo o czymś nie wiem, czyżby jakiś starjk Pacers? Królowie ostatnio w wysokiej formie ale Indiana nawet rezerwami nie da się obić w takich rozmiarach. Nie rozumiem też linii - gdyby byla 8/10pkt wyższa to bym zacząl się zastanawiać. W takim przyp. zdecydowany OVER 198,5pkt. i to będzie dla mnie dzisiaj typ dnia.
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. prosze o jakieś info na temat meczu Indiany?

Nie buki przesadziły,jest cos o czym nie wiesz.

Stan na 12 godzin przed meczem:
1)Croshere - złamane żebro,jeśli zagra,to w specjalnie skonstruowanym opatrunku zywicowym(popularnie "lekki gips"),zwanym żakietem Neo......cholera wyleciało mi nazwisko z pamięci:-)
2)Tinsley - stłuczone lewe udo,ale raczej zagra
3)W zwiazku z powyższym "odpalony" bedzie do gry...Reggie Miller(to na 90%)

Zadanie dla lubiących puzzle - prosze złożyc skład Pacers na dzisiejszy mecz,przypominamy ,ze druzyna składa sie z 5 graczy:-)

Dla mnie spread 14-15 no bet,nie zdiwie sie jak wejdzie nawet 30,ale nie wiadomo jak podejdzie do sprawy Sacramento.
Natomiast nad underem się zastanowię.

Przerwalem sobie analizy,bo uznałem to info za ważne - wracam do roboty:-)

Pozdrawiam

amkwish

#263465 03/12/2004 17:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dzięki za linka, ale z doświadczenia wiem że conajmniej polowa graczy z nadciągniętymi mięśniami ud , poobijanymi rękami, żebrami i lokciami napewno dziś wystąpi - bo w przeciwnym wypadku może być problem ze skomletowaniem 1 piątki nie wspominając o rezerwach - z tego co piszą w info należy wnioskować że mecz nie powinien odbyć się w ARCO Arena w Sacramento, ale w jakimś ekskluzywnym szpitalu w Indianie. Mam nadzieję że moje przypuszczenia się potwierdzą bo w przeciwnym wypadku nie zdziwibym się gdyby Królowie uzyskali hp wyższy od 40pkt. a takiego już dawno w NBA nie pamiętam (chociaż wczoraj po dwóch kwartach mogo sobie zafundować taki wlaśnie - druzyna z Denver. Pomimo tego podtrzymuje moje stanowisko co do +14pkt. na Indianę
Pozdrawiam
KRAJAN

#263466 03/12/2004 18:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ups,jeszcze jedno.
Widze ,ze wiodacym typem jest na dziś LAL.
Wg mnie nic podobnego - ja na 100% gram GS.
Uzasadnienie postaram się napisac później.

amkwish

#263467 03/12/2004 18:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Dzięki za linka, ale z doświadczenia wiem że conajmniej polowa graczy z nadciągniętymi mięśniami ud , poobijanymi rękami, żebrami i lokciami napewno dziś wystąpi

Przeczytaj uważnie.
Nie napisałem,że nie zagrają,podałem jaki jest ich stan zdrowotny i kazdy średnio inteligentny człowiek wyciągnie z tego wnioski.
Z Twojego pewniackiego tonu wynika,że nawet jakbym napisał,że 5 graczy Pacers leży na intensywnej terapii,to i tak grałbyś swój proponowany w ciemno typ.
Rób jak chcesz,graj co chcesz,ja mysle,że podane przeze mnie info jeszcze komuś się przyda.
BTW żadnego linka nie podawałem.

Podrawiam

amkwish

#263468 03/12/2004 18:15
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Amerykanie zawsze szukają sensacji i nie wydaje mi się żeby Croshere mial złamane żebro bo by chłopisko nie mogło podskakiwać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> może mocniej stłuczone...
Dla mnie +14 Indiana

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1