Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by march88
Czy oni stosuja ten sam chwyt co Bah przy wyplatach (Kasa pozostaje na koncie, mimo zlecenia wyplaty)?

tak

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Originally Posted by KUERTEN.
Originally Posted by march88
Czy oni stosuja ten sam chwyt co Bah przy wyplatach (Kasa pozostaje na koncie, mimo zlecenia wyplaty)?

tak
dzięki za odp ale wpłaciłem wczesniej i sam sie przekonałem smile
p.s po dokonaniu obrotu zaraz stamtąd spadam bo słabe kursy, za częste bloki na live no i np brak polskiej ligi na live smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Originally Posted by El_Darro
Właśnie próbowałem wypłacać coś od tego buka. Oto co dostałem w zamian za przesłany skan dowodu.

[Linked Image] [imageshack.us]

Co wtedy jak ktoś nie używa gazu i wszystko ma na prąd? laugh Brakuje jeszcze wody i rachunku za wywóz śmieci. Porażka no i nie polecam.
Widzę że będe miał ładne jaja z wypłatą..., a powiedzcie mi co w przypadku gdy to nie moje dane widnieją na wszelkiego rodzaju rachunkach bo właśnie tak jest u mnie smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Wyciąg z banku może być zamiast rachunku. Cokolwiek.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
tam sie da grac tylko za 10 funtow maksymalnie przecietnie?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
ta grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
no i przesłałem im skan dowódu i wyciąg z rachunku bankowego a te chu.ki odpisały "Dziękuje za przesłanego maila. Do dokumentów proszę dołączyć fakturę za prąd, gaz lub telefon, na której widnieją Pańskie dane wraz z adresem zamieszkania. Prosimy przesłać wymagane dokumenty w jednym mailu". Ciekawe jak im te rachunki pośle jak nie jestem właścicielem mieszkania a tel mam zarejestrowany na młodego.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
wyslij im jakikolwiek rachunek z wlasnymi danymi. ja wyslalem im rachunek za dentyste i nie mieli nic przeciwko temu smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
u mnie problemow nie bylo kaska na MB dzis przed 12sta

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Originally Posted by KUERTEN.
u mnie problemow nie bylo kaska na MB dzis przed 12sta
no ale pewnie nie było to twoja 1 wypłata u tego buka i dlatego poszło bez problemów smile

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Jak im nie wystarcza skany i wyciag z konta bankowego no to troszeczke leca w kulki. No ale maja zajebista marze cos jak Bah i pewnie dlatego pozwalaja sobie na takie akcje smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
kazali mi wysłac rachunek rodziców, mają się tylko zgadzac adresy zamieszkania, ładne cyrki robią

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
może mi ktoś powiedziec ile czekał na weryfikacje tożsamości?mi odpisali że weryfikują we wtorek i jak dotąd lipa...,amatorka przez duże A

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Cules
Originally Posted by KUERTEN.
u mnie problemow nie bylo kaska na MB dzis przed 12sta
no ale pewnie nie było to twoja 1 wypłata u tego buka i dlatego poszło bez problemów smile


tak juz kiedys wyplacalem, tylko tyle ze skanow nie potrzebowali ale chyba pierwsza wyplata byla na konto bankowe

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Originally Posted by Cules
no i przesłałem im skan dowódu i wyciąg z rachunku bankowego a te chu.ki odpisały "Dziękuje za przesłanego maila. Do dokumentów proszę dołączyć fakturę za prąd, gaz lub telefon, na której widnieją Pańskie dane wraz z adresem zamieszkania. Prosimy przesłać wymagane dokumenty w jednym mailu". Ciekawe jak im te rachunki pośle jak nie jestem właścicielem mieszkania a tel mam zarejestrowany na młodego.

Ja mam pdobnie i sprobuja mi patalachy zablokowac wyplate, mieszkanie nie na mnie ,konta moge nie miec jak nasz byly premier i qwa nie moge u nich grac(tzn moge ,ale bez mozliwosci wyplaty :D)? Niech o takich rzeczach informuja wczesniej,to bym nawet tam kasy nie wplacal tym bardziej ,ze przy 1k 25 zeta prowizji pobrali uj wie za co... generalnie ta firma to stacza sie na dno...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ona juz sie dawno stoczyla...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
ja już ich olałem wyczyściłem u nich konto ale wogóle mi nie żal tych kilkudziesięciu euro
p.s dalej nie zweryfikowali mi konta laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 208
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 208
Panowie pomozcie!
od tygodnia probuje dokonac WPLATY ale blokuja ja. napisali ze musze wykonac najpierw weryfikacji konta z ktorego wplacam. chcialem skorzystac z promo 50% do 111euro. gralem juz w kilkudziesieciu bukach ale czegos takiego nie widzialem. moze mi ktos wytlumaczyc ocb bo z supportem kontakt zerowy pod wzgledem czestotliwosci odpowiedzi i zerowy poziom w pomocy.
oto co pisza a ich stronie nt werfikacji:


"Proces weryfikacji karty kredytowej odbywa się w 2 krokach. Aby rozpocząc weryfikację karty płatniczej należy zlecić wpłatę conajmniej 10 Euro na naszej stronie WWW.
Krok 1: Zostaniesz poproszony o zgodę na pobranie z Twojego konta bankowego, na które wydana jest karta małej sumej w przedziale od 0,01 - 3 EURO. In case you still have to verify your credit card on our website, you will be asked to agree that your card will be charged with a small, random sum between 0,01 EUR and 3 EUR. Once you have agreed to this and the random sum has been charged, your statement (which you will find under Account : Account Statement) will indicate the following: ‘Verification/Qenta-PrePaying’. Once you know the amount, simply issue another payment with the same credit card on our website and you will arrive at step 2. (How you can find out the sum is described in step 2).
Step 2: Po pomyślnym przejściu kroku 1 z Twojego konta została pobrana losowa suma.Należy na swoim wyciągu z konta bankowego sprawdzić jaka kwota została odjęta i wpisać ją przy następnej wpłacie kartą kredytową. Pobrana suma powinna pojawić się na Twoim wyciągu bankowym w przeciągu kilku dni roboczych."

Przechodzilem proces weryfikacji konta np. zakladajac neteller, ale polegalo to na tym ze neteller wplacal mi na konto bankowe mala kwote a ja mialem ja wpisac w odpowiedniej rubryce po zalogowaniu zeby udowodnic ze mam do niego dostep. ale tego co oni wymyslili za cholere nie moge zrozumiec.

bede bardzo wdzieczny za wszelka pomoc!

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
No nie, ale ta firma to dno, najpierw opłaty za wpłaty MB laugh a teraz takie coś, pomysłowi są nie ma co laugh :
Szanowni Klienci!

Stwierdziliśmy, iż Państwa konto od co najmniej 11 miesięcy nie wykazuje aktywności (brak zakładów sportowych, brak zakupu żetonów do kasyna, pokera lub Skills Games). W związku z tym pragniemy Państwa poinformować, iż od grudnia zastosowanie znajdą nowe Ogólne Warunki Handlowe w stosunku do oferowanych przez nas produktów.


Zgodnie ze zmienionymi Ogólnymi Warunkami Handlowymi Interwetten uprawniony jest do naliczenia i pobrania opłaty bezpośrednio z konta gracza w systemie Interwetten, której wysokość określona została w Ogólnych Warunkach Handlowych w stosunku do wszystkich kont Interwetten, na których w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie została stwierdzona żadna aktywność (dotyczy zakładów sportowych, zakupu żetonów do kasyna, pokera lub Sill Games).

Interwetten


Za każdy kolejny rozpoczęty lub pełny okres 12 miesięcy, w którym na koncie Interwetten nie zostanie stwierdzona aktywność (zakłady sportowe, zakup żetonów do kasyna, pokera lub Skills Games) Interwetten pobierze kolejną opłatę, której wysokość również określona została w Ogólnych Warunkach Handlowych. Opłata zostanie pobrana automatycznie z konta gracza w systemie Interwetten. Jeśli saldo na koncie gracza po naliczeniu i pobraniu wyżej określonej opłaty będzie równe 0, to w sytuacji tej Interwetten zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza.

OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE

W przypadku braku odnotowania transakcji (złożenia zakładu, zakupu żetonu) na koncie Interwetten danego gracza/klienta prze co najmniej dwanaście miesięcy spółka Interwetten może naliczyć opłatę administracyjną w wysokości 5,- EURO 50,- SEK/DEK/NOK 10,- CHF 1,250,- HUF 5,- USD 20,- PLN 5,- GBP 125,- CZK 10,- SGD 15,- RON za wyżej wymieniony okres dwunastu miesięcy.

bez komentarza...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
Originally Posted by dondo
No nie, ale ta firma to dno, najpierw opłaty za wpłaty MB laugh a teraz takie coś, pomysłowi są nie ma co laugh :
Szanowni Klienci!

Stwierdziliśmy, iż Państwa konto od co najmniej 11 miesięcy nie wykazuje aktywności (brak zakładów sportowych, brak zakupu żetonów do kasyna, pokera lub Skills Games). W związku z tym pragniemy Państwa poinformować, iż od grudnia zastosowanie znajdą nowe Ogólne Warunki Handlowe w stosunku do oferowanych przez nas produktów.


Zgodnie ze zmienionymi Ogólnymi Warunkami Handlowymi Interwetten uprawniony jest do naliczenia i pobrania opłaty bezpośrednio z konta gracza w systemie Interwetten, której wysokość określona została w Ogólnych Warunkach Handlowych w stosunku do wszystkich kont Interwetten, na których w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie została stwierdzona żadna aktywność (dotyczy zakładów sportowych, zakupu żetonów do kasyna, pokera lub Sill Games).

Interwetten


Za każdy kolejny rozpoczęty lub pełny okres 12 miesięcy, w którym na koncie Interwetten nie zostanie stwierdzona aktywność (zakłady sportowe, zakup żetonów do kasyna, pokera lub Skills Games) Interwetten pobierze kolejną opłatę, której wysokość również określona została w Ogólnych Warunkach Handlowych. Opłata zostanie pobrana automatycznie z konta gracza w systemie Interwetten. Jeśli saldo na koncie gracza po naliczeniu i pobraniu wyżej określonej opłaty będzie równe 0, to w sytuacji tej Interwetten zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza.

OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE

W przypadku braku odnotowania transakcji (złożenia zakładu, zakupu żetonu) na koncie Interwetten danego gracza/klienta prze co najmniej dwanaście miesięcy spółka Interwetten może naliczyć opłatę administracyjną w wysokości 5,- EURO 50,- SEK/DEK/NOK 10,- CHF 1,250,- HUF 5,- USD 20,- PLN 5,- GBP 125,- CZK 10,- SGD 15,- RON za wyżej wymieniony okres dwunastu miesięcy.

bez komentarza...
laugh laugh laugh laugh

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1