Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#263489 03/12/2004 19:57
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
sorki za moje błędy w postach oto errata:
1.Suns-Wolves oczywiście 2
2.Duncan to 40% ostróg,a czasami i więcej

a co do underu w Atlancie to ja zagrałem over,Washington gra do przodu,bez obrony,Jastrzębie też w defensywą nie grzeszą,i są w stanie wrzucić ponad 100,ale że o/u to dla mnie loteria(no może poza underami Houston ),więc amkwish ciężko powiedzieć,zresztą nasze zdania sie różnią co do tego meczu,ale przynajmniej mamy dwie opcje i ktoś ogoli buków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

OK,to wobec Ty ich ogol,a ja sobie odpuszczę,bo mam juz co grać:-)
Tak więc niech over zagości w Atlancie.

Jedna sprawę mamy do załatwienia razem - Go Wolves !!!

Pozdrawiam

amkwish

Bonus: Unibet
#263490 03/12/2004 20:00
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Amkwish, a co Ty takiego ciekawego grasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#263491 03/12/2004 20:02
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
San Antonio Spurs -8,5 vs Detroit

To bedzie prawdziwa szkola koszykowki dla pistons ktorzy mistrzami sa tylko z nazwy bo graja nie lepiej niz Clippers.

M.Ginobili(San Antonio) -3,5 vs Prince

Manu w tym sezonie juz w pierwszej piatce i regularnie wzbogaca dorobek punktowy spurs o spora liczbe oczek natomiast prince w tym sezonie calkowicie jak do tej pory zagubiony.

Boston vs Raptors 2 2.95

ktos tu przesadzil z kursem, dwie wyrownane druzyny ale moim zdaniem lepiej sie prezentuje toronto ktore ma mocniejszy sklad i spokojnie moze sie dzisiaj pokusic o zwyciestwo.

Phoenix Suns -5 vs Minnesota

Nie widiz mi sie w tym sezonie gra Wolves, mimo ostatnio 3 zwyciestw to jednak dzisiaj moim zdaniem nie dadza rady suns.Gospodarze maja wieksza sile ognia, takze sa w gazie wiec jesli tylko dyspozycja dopisze to phoenix wg mnie dzisiaj odniesie sukces.

#263492 03/12/2004 20:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Przeczytałem wszystkie dzisiejsze posty jeszcze raz od początku i zagram jeszcze jedno zdarzenie

under 206 B&W w meczu Raptors - Celtics

Pozdrówka

#263493 03/12/2004 20:10
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Nie mam zwyczaju się kłócić z forumowiczami,ale Detroit obrażać nie dam.
Szkołę koszykówki to oni dali Lakersom w finale,poza tym Clippers wcale nie gra tak źle.
Tłoki to właśnie jest przykład poukładanej koszykówki,zespołowości i mimo braku gwiazd(poza Benem I Rashidem),potrafią grać jak nikt inny.Może ostatnio dołuja,ale jeszcze pokazą swoją moc,więc proszę piomil nie pisz takich rzeczy bo nie sztuką jest mieć Kobiego.Grubasa czy Garnetta,ale zrobic zespół ze zbieraniny czarnych charakterów ligi,wyrzucanych i niedocenianych,którzy zebrani razem i pokierowani przez świetnego szkoleniowca,jakim jest Larry Brown-dokonali rzeczy wielkiej w historii NBA.

#263494 03/12/2004 20:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Amkwish, a co Ty takiego ciekawego grasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Romano,ciekawe to gramy na innej działce:-)
Tu z sentymentu tongue

Linie jeszcze jeżdżą w pinnacle i na razie czekam z postawieniem np.na Spurs ( w tej chwili 8,5 - może byc o 2-3 za duzo).

Timberwolves +4,5 to na bank,moze wzrosnie jeszcze ,bo zaczęła sie "hossa" na Suns:-)

Golden State +9,0 na bank.

Przymierzam się też do Knicks -3,0 oraz Heat -8,0.

To byłyby 4 typy plus ew.Spurs,under w Memphis.

Boca mnie podrajcował Atlantą,spread jest teraz +6,0 i kto wie.
Mamy jeszcze 4 godziny,ostateczne typy podam około północy.

A tak w ogóle to hit na dziś brzmi: "Mepmphis",ale nie Grizzlies,tylko College:-)))

Pozdrawiam

amkwish

#263495 03/12/2004 20:18
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Quote
Nie mam zwyczaju się kłócić z forumowiczami,ale Detroit obrażać nie dam.
Szkołę koszykówki to oni dali Lakersom w finale,poza tym Clippers wcale nie gra tak źle.
Tłoki to właśnie jest przykład poukładanej koszykówki,zespołowości i mimo braku gwiazd(poza Benem I Rashidem),potrafią grać jak nikt inny.Może ostatnio dołuja,ale jeszcze pokazą swoją moc,więc proszę piomil nie pisz takich rzeczy bo nie sztuką jest mieć Kobiego.Grubasa czy Garnetta,ale zrobic zespół ze zbieraniny czarnych charakterów ligi,wyrzucanych i niedocenianych,którzy zebrani razem i pokierowani przez świetnego szkoleniowca,jakim jest Larry Brown-dokonali rzeczy wielkiej w historii NBA.
Oczywiscie sam podziwialem z zachwytem ich gre w finale zeszlego sezonu i nie neguje ze w rozgrywce finalwej byli lepsi(jednak gdyby nie blok prince'a na millerze z indiana i owczesne kontuzje w pacers to nie wiadomo kto bylby dzisiaj mistrzem) ale rzeczywistosc jest taka ze jakby dzisiaj wyszli z Lakersami to wynik jest sprawa otwarta. Nie sztuka miec w zespole najlepszego pointguarda ligi (billupsa) i wygrac mistrzostwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Dla mnie idealem druzyn sa Pacers oraz Spurs dlatego taki wlasnie upatruje final rozgrywek.
Wiem ze Clippers graja niezle dlatego nie porownalem pistons do hawks czy temu podobnych teamow.

pozdrawiam

#263496 03/12/2004 20:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Przeczytałem wszystkie dzisiejsze posty jeszcze raz od początku i zagram jeszcze jedno zdarzenie

under 206 B&W w meczu Raptors - Celtics

Pozdrówka

Ale jaja,ja pomyslałem o tym samym,słowo honoru.
Otworzyłem jeszcze raz pinnacle,a linia w górę,jest 206,5.
Proponuje w dublu z Marist :-)

Pozdrawiam

amkwish

PS.Im więcej myślę o meczu w Bostonie,tym bardziej dochodze do wniosku,że nie miałem racji w 1 odruchu typując Celtuff.
Rezygnuje z tego typu.

#263497 03/12/2004 20:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Quote
PS.Im więcej myślę o meczu w Bostonie,tym bardziej dochodze do wniosku,że nie miałem racji w 1 odruchu typując Celtuff.
Rezygnuje z tego typu.

spoko i tak wiem ze to po przeczytaniu moich typow sie wycofales(joke) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#263498 03/12/2004 20:27
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Indiana to zespół na sezon zasadniczy,w play-off puszczają im zwieracze.Co do Spurs to zgadzam się,bardzo ciekawy i mocny zespół,ale jednak zbyt bardzo oparty na Duncanie, bez niego nie ostnieją.

Co do Bostonu nie gram ich,podobnie jak Rakiet, bo to powalone drużynki i nigdy nie wiadomo jak zagraja.

#263499 03/12/2004 20:52
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Ja już ostateczne typy podaje

Los Angeles Lakers - Golden State Warriors /2/ (+9.5)
Atlanta Hawks - Washington Wizards /1/ (+6.5)
New York Knicks - Orlando Magic /1/ (-3.0)
Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers /2/ (+5.0)
Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves /2/ (+4.5)

Choć co do Phoenix nie mam przekonania

#263500 03/12/2004 22:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

Last edited by xxxxx; 03/12/2004 22:16.
#263501 03/12/2004 22:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
3.12........................TYP......Mix

Boston - Toronto-----------94-97----2,45
New York - Orlando---------97-96----1,7
Atlanta - Washington-------89-95----1,55
Memphis - Philadelphia-----92-89----1,48
San Antonio - Detroit-----100-90----
Chicago - Miami------------87-98
Phoenix - Minnesota-------108-96
L.A. Lakers-Golden State---97-85
Sacramento - Indiana------104-94
4.12
Charlotte - New York-------98-93
Orlando - Memphis---------104-96
New Jersey - Atlanta-------78-88
Cleveland - Toronto-------- ?
Washington - Chicago--------?
New Orleans - Detroit------91-
Milwaukee - San Antonio----98-94
Houston - Philadelphia-----86-
Dallas - Utah--------------96-97
Denver - Miami-------------92-98
L.A. Clippers - Minnesota--97-
Golden State - Indiana-----87-
Seattle - Portland--------105-85

Bez analiz ,bo to typy programu komputerowego.!
Czesto są trafne .Sprawdz na "Private Picks"


Zabawa jest dobra,pod warunkiem,że się nie przesadza.
Jak chcesz wklejać computer picks'y to wklejaj,ale na jeden dzień,zgodnie z data tematu:-)

Pozdrawiam

amkwish

#263502 03/12/2004 22:27
Dołączył: Nov 2004
Posty: 13
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 13
Witam wszystkich !
Jestem początkujący w grę, ale ostatnio (wczoraj) udało mi się wytypować patrząc na kursy w expekcie 8 z 9 meczów NBA. Jestem pod wrażeniem waszej wiedzy a w szczególności Krajana i Amkwisha i mam prośbę:
Proszę o wytłumaczenie jak obstawiać (czytając Wasze propozycje) overy i handicapy.
Mam konto w expekt i tam są tylko handicapy i powyżej poniżej punków.
Jeżeli któryś z kolegów mógłby Mi to wytłumaczyć na np. dzisiejszych meczach to będę wdzięczny.
Pozdrawiam
Robert
P.S.
Przepraszam za zaśmiecanie tematu.

#263503 03/12/2004 22:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Robert,nie zaśmiecasz tematu,wielokrotnie powtarzam,ze nikt wszystkich rozumow nie pozjadał:-)

Niepotrzebnie usunąłem topik ,gdzie pojecie handicapu było wyjaśnione.

Przykład zakładu z handicapem: Boston(-4,5) - Toronto(+4,5)

Jeżeli gramy opcje z handi to po zakończeniu meczu korygujemy jego wynik o wielkość hc.
Obliczenia dokonujemy dla drużyny,na którą stawialiśmy.
Przykladowo postawiłeś -4,5hc na Boston.
Wynik meczu to 105-100.
Korekta z handi da nam wynik (105,0 - 4,5) : 100,0 =
=100,5 : 100,0 ,czyli zakład wygrany.
Jezeli Ktoś obstawiał Toronto na +4,5 to przy podanym wyżej wyniku przegrał zakład.
W przypadku,gdy po korekcie o hc uzyskujemy wynik remisowy,to zakład jest nierozstrzygniety i otrzymujemy zwrot kasy(oczywiście dotyczy to handi bez "połówek" :-) )

Przyklad zakładu u/o : ATL - WAS under 197

Jezeli ilość punktów zdobytych w meczu(plus ew.dogrywka) przez obydwie drużyny bedzie <197,0 wygrywamy zakład.
Gdy suma punktów wyniesie równe 197,0 mamy zwrot,powyżej-przegrywamy.

No to teraz dawaj typy:-)

Pozdrawiam

amkwish

#263504 03/12/2004 22:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
Dzisiaj postanowiłem skupic sie raczej na liniach.

Wszystkie znaki jak na razie wskazują mi na over w atlancie (198).Czarodzieje ze względu na słabą obrone muszą po prostu rzucac ,rzucac i jeszcze raz rzucac. Trio: jamison-arenas-hughes juz nie raz pokazywało sie z tej strony ze kazdy z nich przekraczał 20pkt w jednym meczu. Atlanta udowadniała w poprzednich meczach ze z jej obroną tez nie jest najlepiej o czym swiadczy jej bilans over/under wynoszący 10/4 (washigton posiada bilans 8/4), wiec nie pozostaje im nic innego jak tylko poprawic statystyke overovą.

Boston-Toronto un(205,5)- w piewszym momencie pomysłałem over jednak po glebszej analizie przekierunkowałem sie w strone undera w tym meczu. Toronto nie wyszedł mecz w orlando; idąc na wymiane ciosów stracili 129 pkt i pamiętając wygrany mecz z miami gzdzie kluczem do sukcesu była obrona powinni pójść własnie w tym kierunku.Boston na własnym parkiecie traci srednio 90 pkt i jezeli obie druzyny dostroją się do siebie to nie powinny przekroczyc 100 pkt.Sugeruje sie tez tym ze jak na razie celtowie u siebie tylko raz przkroczyli granice 200 pkt z ofensywnie grającymi koziołkami i to ledwo ledwo: 101-100.

N.Y.knicks-orlando ov(203)- orlando w tym sezonie jest bardzo chimerycznym zespołem jednak cały czas stawiającym na atak.Powrót do składu mobleya = więcej pkt. dla magików.Ostatni ich mecz z toronto pokazał jak mozna rozłożyc punkty w całym zespole- 8 graczy powyzej 10 pkt to jest cos. Knicks w ostatnich 14 meczach 9 overów, a srednia z ostatnich 5 meczy u siebie wynosi 102 pkt.Tak wiec mozliwości na over są tylko zeby skuteczność dopisała.


pozdrawiam
flymind

#263505 03/12/2004 23:10
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 45
Moje propozycje:
1) SAC over 198 - jeśli do Peji dołączy się Webber (oraz B. Miller) to druzyna SAC nie powinna miec problemów z przekroczneim 100 pkt i to z dużą nawiązką wtedy i 80 pkt IND wystarczy na overka. Jak wiemy Predrag ostatnio dobrze punktuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2) BOS under 206 - pzrewiduję mecz walki a jak wiadomo walka to przedewszystkim obrona więc drużyny raczej skupią się na bronieniu kosza niż zdobywaniu punktów.
To tyle mojego skromnego zdania.
Jestem początkujący i na razie bardziej czytam niż staram sie coś pisać , ale jak mówił amkwish mile widziane są każde typki.
Pozdrawiam
LOPI
ps BEAT THE BOOKIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#263506 03/12/2004 23:29
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Za 1.15h mecze, kuponó już trochę poszlo. Teraz 2 oststanie podumowujące:
Kupon 1 - 1P+3/4 (kupon dnia)
1) Boston - Toronto-----------1(-4,5)
2) New York - Orlando---------1(-3,0)
3) Memphis - Philadelphia-----1(-5,0)P
4) San Antonio - Detroit------1(-8,5)
5) Phoenix - Minnesota--------1(-4,5)

II kupon 3P+4/6
1) Boston - Toronto-------------un 204,5P
2) New York - Orlando------------1(-3,0)P
3) Atlanta - Washington----------1(+6,5)
4) Memphis - Philadelphia--------1(-5,0)P
5) San Antonio - Detroit---------1(-8,5)
6) Chicago - Miami---------------1(+9,0)
7) Phoenix - Minnesota-----------1(-4,5)
8) L.A. Lakers-Golden State-----un. 189
Sacramento - Indiana------------ov. 196,5
Już nic nie zmieni mojej decyzji oto moje ostateczne typy na dzisiejszą noc - teraz 1h "drzemki" i nocka należy do Nas
Pozdrawiam
Życzę sukcesów
KRAJAN

#263507 03/12/2004 23:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ostatecznie zagrałem:

ATL - WAS 1 (+6,0)
Pod prąd,jak nie wejdzie-progres.

CHI-MIA 2(-8,0)
Jak wyżej,bede grał handi na moja drużyne z progresem.
Za dużo już spotkań na styku w wykonaniu Miami.

PHO - MIN 2 (+5,0)
Uważam,że Suns (chociaż ich lubie) i tak zbyt dużo juz wygrali,a mecz dzisiejszy Wilki potraktuja prestiżowo,chociażby w kontekście przyszłych spotkań tych drużyn.
BTW chciałem też dać under,ale może być dogrywka:P

SA - DET over 175,0
Dwie doskonałe defensywy,więc wygra ten,kto postawi na ....atak.
Wydaje mi się,że w obronie żadna z ekip przeciwko drugiej nic nowego nie wymyśli i aby wygrac w tym meczu potrzeba rzucić 95pts.

LAL - GS 2(+9,5)
Niech historia też dzisiaj ma swoje 5 minut.
Dla dużo lepszych Lakers Wojownicy byli zawsze niewygodnym przeciwnikiem,tym wieksza IMO szansa na mecz na styku dziś.

NY - ORL 1(-3,0)
Silniejsi nie wygrywali z Marburym w jego mieście.
Poza tym to mecz o podwójnym znaczeniu,wynik może sie liczyć w końcowych rozliczeniach do PO i sadzę,że Knicks potraktują ten mecz bardzo poważnie.

6 singli po 7/10 stake każdy.

Pozdrawiam

amkwish

#263508 03/12/2004 23:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
+8.5 PISTONS

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker), 1,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1