|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Proszę o podawanie w tym temacie wyników meczów Ekstraklasy
Last edited by Prem; 28/09/2008 21:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Kiepski poczatek sezonu w Wartkowicach:
I kolejka
HAS Wartkowice - Wolverhampton Wanderers 0:4
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
No starcik sie udał ale przy nowym regulaminie SS 10.70 to tylko teraz 3 bramki ale i tak mi sie fartnęło, jak znam życie to mi sie zrewanżujesz na wiosnę. pozdry
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
I kolejka
Arsenal Londyn - Sparta Praga : Przełozony Treviso Calcio - Flota Świnoujście 0:3 HAS Wartkowice - Wolverhampton Wanderers 0:3 FC Barcelona - Miszelek 0:0 Bieszczady Ustrzyki Dolne - Victoria Węgorzewo 0:0
TABELA:
1. Flota Świnoujście 1 3 3-0 2. Wolverhampton Wanderers 1 3 3-0 3. Victoria Węgorzewo 1 1 0-0 4. Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 1 0-0 5. Miszelek 1 1 0-0 6. FC Barcelona 1 1 0-0 7. Sparta Praga 0 0 0-0 8. Arsenal Londyn 0 0 0-0 9. Treviso Calcio 1 0 0-3 10.HAS Wartkowice 1 0 0-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Wilki - Barca 0:0 (0,00 - 3,85)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
II kolejka
Flota Świnoujście - HAS Wartkowice 0:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Victoria Węgorzewo - Treviso Calcio 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Sparta Praga 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
zaległy Arsenal - Sparta 0:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
II kolejka:
Miszelek - Arsenal Londyn - Przełozony Wolverhampton Wanderers - FC Barcelona 0:0 Flota Świnoujście - HAS Wartkowice 0:1 Victoria Węgorzewo - Treviso Calcio 1:0 Bieszczady Ustrzyki Dolne - Sparta Praga 1:0
Zaległy
Arsenal Londyn - Sparta Praga 0:2
TABELA:
1. Wolverhampton Wanderers 2 4 3-0 2. Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 4 1-0 3. Victoria Węgorzewo 2 4 1-0 4. Flota Świnoujście 2 3 3-1 5. Sparta Praga 1 3 2-0 6. HAS Wartkowice 2 3 1-3 7. FC Barcelona 2 2 0-0 8. Miszelek 1 1 0-0 9. Arsenal Londyn 1 0 0-2 10.Treviso Calcio 2 0 0-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Arsenal - Wolves 0 - 0
dzieki za mecz, choc nudne to derby byly
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
III kolejka
HAS Wartkowice - Victoria Węgorzewo 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
III kolejka
Treviso Calcio - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
III kolejka:
Arsenal Londyn - Wolverhampton Wanderers 0:0 Sparta Praga - Miszelek Przelozony Treviso Calcio - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:0 HAS Wartkowice - Victoria Węgorzewo 1:0 FC Barcelona - Flota Świnoujście 0:0
TABELA:
1. HAS Wartkowice 3 6 2-3 2. Wolverhampton Wanderers 3 5 3-0 3. Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 5 1-0 4. Flota Świnoujście 3 4 3-1 5. Victoria Węgorzewo 3 4 1-1 6. Sparta Praga 2 3 2-0 7. FC Barcelona 3 3 0-0 8. Miszelek 2 1 0-0 9. Arsenal Londyn 2 1 0-2 10.Treviso Calcio 3 1 0-4
Last edited by mopsiq; 03/10/2008 16:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Z tego co widzę Sparta ma rozegrane 3 spotkania (wprawdzie 1 wo, ale jednak policzone w tabeli).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781 |
dzisiaj wróciłem z urlopuuuuuuuu jeśli wchodzi w grę powtórka meczu 3 kolejki to będzie mi miło powalczyć ze Spartą Praga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Miszelek mogłeś dać znać, że Cię nie będzie. Ale nie ma sprawy, zagrajmy ten mecz. Ten tydzień pasuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781 |
Dzięki Ghost - pasuje mi, w sobotę podam typy
Czy Arsenal też jest gotowy na rozegranie przełożonego meczu z drugiej kolejki w ten weekend ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
miszelek a mozemy zagrac za tydzien?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781 |
ok z Arsenalem za tydzień
|
|
|
Link skopiowany do schowka