|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
kiedys nad tym juz myslalem ale nie praktykowalem  tym razem i ja sprobuje, za jakis czas przedstawie efekty  ale na pewno zmniejsze liczbe poziomow, w zyciu nie postawie 50000...  dam ci peffkę, zagraj odwrotnie do mojego typu i za 5000pln, na bank Ci wejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Myślałem chwile nad tym i 25 % wychodzi plus minus wiadomo bo to sie dokładnie nie da bez kalkulatora . ja jak patrze na ten kupon to od razu widzę tylko 25% prawdopodobieństwa. wy powaznie z tym 25%? 25% szans jest przy dublu po kursie około 3.75 i marży koło 6%, poważnie wystawilibyscie kurs 3.75 na tego dubla?  (liczylem w pamieci wiec moglem sie "letko" walnac w tych liczbach) a ten dubel ma (albo raczej mial) cos kolo 40% szans na wejscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554 |
Ok ja zaczynam etap I:
Venus Williams @ 1.40 AXA F.C. Barcelona-4.0 @ 1.50
AKO: 2.09 stawka * £50.00 (BET365)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554 |
ETAP I (50 funtow)
1 04/10/2008 Venus Williams v Jelena Jankovic 1 (1.40) 2 05/10/2008 AXA F.C. Barcelona -4.0 vs Dkv Joventut 1 (1.50)
AKO: 2.09 stawka * £50.00 (BET365)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czyli wg. Ciebie na Czelse powinien byc kurs 1.87, a na Sporting kolo 2?  (bo takie kursy te mecze powinny miec jak dubel z nich zlozony ma miec 25% szans na wejscie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Możesz nam wyjaśnić, skąd te 25%?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554 |
Etap I
klapa. kurs 1.40 na niby faworytke venus nie oznacza wiekszej szansy sukcesu, od tej pory gram wysokie kursy. so pissed off
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Pierwszy, kto dojdzie do Etapu II dostanie nagrodę ufundowaną przez moderatora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
2-0 Juan Martin Del Potro - Tomas Berdych bwin dał najwyższy kurs 2,2 szykujcie już nagrodę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
Czytam i mi się w głowie nie mieści, że takie coś mogło powstać. Kiedyś na podobne pomysły wpadał RAFTER na tym forum i przynajmniej śmiechu było coniemiara, a tu widzę, że niektórzy podłapali poważną zajawkę...
Jeżeli ktoś twierdzi, że rozpoczynając taką "grę" za 100 przy np. 6 etapie gdzie gra za 3200 niczego nie ryzykuje, bo przecież i tak traci tylko początkowe 100zł to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Gwarantuje, że jeśli ktokolwiek z was dojdzie dalej niż do 5 etapu to albo zwinie interes i przytuli kasiorę albo popuści w spodnie przy livescorze...
Dla mnie to paranoja bo to nie żaden system tylko fifty/fifty. Równie dobrze mógłbym wziąć pistolet, przystawić do skroni i liczyć że 10 razy z rzędu nie palnę sobie w łeb. Ja już na szczęście oduczyłem się od wymyślania i gram płaską stawką. Może i nie jestem multimilionerem, ale mam frajdę z grania no i gwarancję, że nawet jeśli przegram to nie zaboli mnie to mocno.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Możesz nam wyjaśnić, skąd te 25%? Nie zadawaj takich pytań.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
A to czemu? Mnie wychodzi 40% = 1/2,28/1,10 (marża). Wyprowadź mnie z błędu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29 |
A to czemu? Mnie wychodzi 40% = 1/2,28/1,10 (marża). Wyprowadź mnie z błędu. Nie ma błędu. "Guru" obejmuje porównywanie naziemnych z internetowymi, reszta już za trudna. Żeby pozostać "guru" musi jednak udawać, ze wie więcej, stąd "nie zadawaj takich pytań". Wiesz, aura tajemniczości, posiadania wiedzy tajemnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Druga GRAETAP 1 [ Linked Image] ETAP 2 [ Linked Image] PIERWSZA GRA PRZEGRANA -50 PLNDRUGA GRA NIESTETY TEZ PRZEGRANA -50 PLNI jak bylo z prawdopodobienstwami w tych kuponach ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
pierwszy kolo 36-37%, drugi kolo 43-44%
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Obliczyć sobie prawdopodobieństwo z kursów każdy może. Podać rzeczywiste jak to zrobiła Dominicca to już wyższa szkoła jazdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
a taki typ jakie ma prawdopodobieństwo ?
Fischer - Del Potro 1 ( 9.0)
- Del Potro podczas finału w Tokyo był chory, dwa razy latał do szatni podczas pierwszego seta : w 4 i 6 gemie.
„To było bardzo trudne spotkanie dla mnie. Tomas grał bardzo dobrze, nie mogłem nic zdziałać. Nie czułem się zbyt dobrze podczas tego meczu, ale nawet nieco więcej nie pozwoliłoby mi go pokonać. Mimo wszystko rozegrałem wspaniały turniej. Smuci mnie finałowa porażka, ale ogólnie jestem zadowolony” – powiedział Juan Martin Del Potro
„Gdyby ktoś powiedział przed meczem, że pójdzie tak łatwo, nie uwierzyłbym mu. Widziałam jak Juan Martin grał we wcześniejszych spotkaniach i był naprawdę w dobrej formie. Podejrzewam, że dzisiaj nie czuł się najlepiej, brakowało mu także szczęścia. W drugim secie zaczął grać lepiej, ale cieszę się, że udało mi się zwycięsko zakończyć mecz” – stwierdził po meczu finałowym Berdych.
Czy sie wykurował ? hehe , jutro zobaczymy. Ile trwa podróż z Tokyo do Wiednia ? Miał tylko jeden dzień żeby dojśc do siebie i zagrać w Wiedniu [€674,000 ] , a za tydzień rusza turniej w Madrycie [€2,270,000].
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|