Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
xqwzts #2634800 04/10/2008 04:45
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Originally Posted by xqwzts
kiedys nad tym juz myslalem ale nie praktykowalem wink tym razem i ja sprobuje, za jakis czas przedstawie efekty wink ale na pewno zmniejsze liczbe poziomow, w zyciu nie postawie 50000... tongue
dam ci peffkę, zagraj odwrotnie do mojego typu i za 5000pln, na bank Ci wejdzie tongue

Bonus: Unibet
Maciek #2634921 04/10/2008 05:34
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Maciek
Myślałem chwile nad tym i 25 % wychodzi plus minus wiadomo bo to sie dokładnie nie da bez kalkulatora .

Originally Posted by DOMINICCA
ja jak patrze na ten kupon to od razu widzę tylko 25% prawdopodobieństwa.

wy powaznie z tym 25%? laugh

25% szans jest przy dublu po kursie około 3.75 i marży koło 6%, poważnie wystawilibyscie kurs 3.75 na tego dubla? smile (liczylem w pamieci wiec moglem sie "letko" walnac w tych liczbach)

a ten dubel ma (albo raczej mial) cos kolo 40% szans na wejscie

yaaho #2635083 04/10/2008 13:08
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
yhy, 25% po kursie 2,28

Sylwiaa #2635948 04/10/2008 23:04
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
Ok ja zaczynam etap I:

Venus Williams @ 1.40
AXA F.C. Barcelona-4.0 @ 1.50

AKO: 2.09 stawka * £50.00 (BET365)

emporio #2635975 04/10/2008 23:10
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
ETAP I (50 funtow)

1 04/10/2008 Venus Williams v Jelena Jankovic 1 (1.40)
2 05/10/2008 AXA F.C. Barcelona -4.0 vs Dkv Joventut 1 (1.50)

AKO: 2.09 stawka * £50.00 (BET365)

Sylwiaa #2636404 05/10/2008 00:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by DOMINICCA
yhy, 25% po kursie 2,28

czyli wg. Ciebie na Czelse powinien byc kurs 1.87, a na Sporting kolo 2? laugh (bo takie kursy te mecze powinny miec jak dubel z nich zlozony ma miec 25% szans na wejscie)


Sylwiaa #2636550 05/10/2008 01:10
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by DOMINICCA
yhy, 25% po kursie 2,28
Możesz nam wyjaśnić, skąd te 25%?

Gandhi #2636722 05/10/2008 01:51
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 554
Etap I

klapa. kurs 1.40 na niby faworytke venus nie oznacza wiekszej szansy sukcesu, od tej pory gram wysokie kursy. so pissed off

emporio #2636738 05/10/2008 02:03
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Pierwszy, kto dojdzie do Etapu II dostanie nagrodę ufundowaną przez moderatora wink

z o ® r o #2636994 05/10/2008 03:25
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
2-0 Juan Martin Del Potro - Tomas Berdych


bwin dał najwyższy kurs 2,2

szykujcie już nagrodę smile

Sylwiaa #2637372 05/10/2008 05:45
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
Czytam i mi się w głowie nie mieści, że takie coś mogło powstać. Kiedyś na podobne pomysły wpadał RAFTER na tym forum i przynajmniej śmiechu było coniemiara, a tu widzę, że niektórzy podłapali poważną zajawkę...

Jeżeli ktoś twierdzi, że rozpoczynając taką "grę" za 100 przy np. 6 etapie gdzie gra za 3200 niczego nie ryzykuje, bo przecież i tak traci tylko początkowe 100zł to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Gwarantuje, że jeśli ktokolwiek z was dojdzie dalej niż do 5 etapu to albo zwinie interes i przytuli kasiorę albo popuści w spodnie przy livescorze...

Dla mnie to paranoja bo to nie żaden system tylko fifty/fifty. Równie dobrze mógłbym wziąć pistolet, przystawić do skroni i liczyć że 10 razy z rzędu nie palnę sobie w łeb. Ja już na szczęście oduczyłem się od wymyślania i gram płaską stawką. Może i nie jestem multimilionerem, ale mam frajdę z grania no i gwarancję, że nawet jeśli przegram to nie zaboli mnie to mocno.

Pozdrawiam

Gandhi #2637526 05/10/2008 11:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by Gandhi
Originally Posted by DOMINICCA
yhy, 25% po kursie 2,28
Możesz nam wyjaśnić, skąd te 25%?

Nie zadawaj takich pytań.

Maciek #2637712 05/10/2008 18:32
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
A to czemu? Mnie wychodzi 40% = 1/2,28/1,10 (marża). Wyprowadź mnie z błędu.

Gandhi #2637870 05/10/2008 20:20
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 29
Originally Posted by Gandhi
A to czemu? Mnie wychodzi 40% = 1/2,28/1,10 (marża). Wyprowadź mnie z błędu.
Nie ma błędu. "Guru" obejmuje porównywanie naziemnych z internetowymi, reszta już za trudna. Żeby pozostać "guru" musi jednak udawać, ze wie więcej, stąd "nie zadawaj takich pytań". Wiesz, aura tajemniczości, posiadania wiedzy tajemnej laugh

badyl #2640607 07/10/2008 04:14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Druga GRA

ETAP 1
[Linked Image]


ETAP 2
[Linked Image]

PIERWSZA GRA PRZEGRANA -50 PLN
DRUGA GRA NIESTETY TEZ PRZEGRANA -50 PLN

I jak bylo z prawdopodobienstwami w tych kuponach ? wink

ComeWithMe #2640737 07/10/2008 05:07
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
po 25%

Sylwiaa #2640745 07/10/2008 05:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
laugh

nivet #2640766 07/10/2008 05:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
pierwszy kolo 36-37%, drugi kolo 43-44%

yaaho #2640791 07/10/2008 05:51
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Obliczyć sobie prawdopodobieństwo z kursów każdy może. Podać rzeczywiste jak to zrobiła Dominicca to już wyższa szkoła jazdy smile

z o ® r o #2640845 07/10/2008 06:32
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a taki typ jakie ma prawdopodobieństwo ?

Fischer - Del Potro 1 ( 9.0)

- Del Potro podczas finału w Tokyo był chory, dwa razy latał do szatni podczas pierwszego seta : w 4 i 6 gemie.

„To było bardzo trudne spotkanie dla mnie. Tomas grał bardzo dobrze, nie mogłem nic zdziałać. Nie czułem się zbyt dobrze podczas tego meczu, ale nawet nieco więcej nie pozwoliłoby mi go pokonać. Mimo wszystko rozegrałem wspaniały turniej. Smuci mnie finałowa porażka, ale ogólnie jestem zadowolony” – powiedział Juan Martin Del Potro

„Gdyby ktoś powiedział przed meczem, że pójdzie tak łatwo, nie uwierzyłbym mu. Widziałam jak Juan Martin grał we wcześniejszych spotkaniach i był naprawdę w dobrej formie. Podejrzewam, że dzisiaj nie czuł się najlepiej, brakowało mu także szczęścia. W drugim secie zaczął grać lepiej, ale cieszę się, że udało mi się zwycięsko zakończyć mecz” – stwierdził po meczu finałowym Berdych.

Czy sie wykurował ? hehe , jutro zobaczymy. Ile trwa podróż z Tokyo do Wiednia ? Miał tylko jeden dzień żeby dojśc do siebie i zagrać w Wiedniu [€674,000 ] , a za tydzień rusza turniej w Madrycie [€2,270,000].



Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1