Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#263796 05/12/2004 03:42
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
uff,.ale fart z tym Wizards,z 36% z gry i 68% z wolnych(14 pudeł),to mogli wygrać tylko z takimi gamoniami jak Bulls,i ich 26 strat.Jednak Czarodzieje to straszni frajerzy ,gdyby nie Arenas,nie gram ich więcej.Ale ogólnie nocka na dobry pkus,dubelek wpadł na dużym luzie,a jak Denver wygra,a raczej wygra to bedzie całkiem udana sobota,dawno takiej nie było.

Bonus: Unibet
#263797 05/12/2004 09:34
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
Quote
MÓJ KUPON NA DZISIAJ:

Golden State Warriors - Indiana Pacers 2 2.96
Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves 2 (-2.0) 1.90
New Orleans Hornets - Detroit Pistons 2 (-7.5) 1.85
Orlando Magic - Memphis Grizzlies 1 (-4.5) 1.90

KURS: 19,77

ŻYCZĘ WSZYSTKIM WYSOKICH WYGRANYCH!!!

Orlando Magic - Memphis Grizzlies 1 (-4.5) 1.90 (96-91) - NA STYK (0,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
New Orleans Hornets - Detroit Pistons 2 (-7.5) 1.85 (69-92) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves 2 (-2.0) 1.90 (100-107) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Golden State Warriors - Indiana Pacers 2 2.96 (104-96) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

KURS: 19,77 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

MIAŁEM NADZIEJĘ ŻE Z INDIANĄ NIE JEST TAK ŹLE, A TU KOLEJNA PORAŻKA I T0 NADODATEK ZE SŁABYM PRZECIWNIKIEM JAKIM SĄ WARRIORS.

SKUTECZNOŚĆ: 7\8 87,5% (PRZY NAJNIŻSZYM KURSIE 1,85) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#263798 05/12/2004 09:58
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
ja sobie odpuszcze ale to moje typy:

MIAMI
DETROIT
INDIANA
WASHINGTON


te 4 mecze

weszły 3

jednak Indiana to nie to o co mi chodziło.....

reszta na luzie

pozdro.

#263799 05/12/2004 10:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,745
Seattle Supersonics - Portland T. Blazers 1
<piwo>

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, forty, JelineK), 1,534 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,710
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1