|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
dziś tylko 2 mecze:
Sacramento-Boston Portland-Phoenix
jak dla mnie to pewna wygrana kings,a drugi mecz to no bet,z lekkim wskazaniem na słonca,no w końcu temacik sobie założyłem i posta nabiłem,trzeba gonić ostro bo Sachi ucieka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Last edited by amkwish; 06/12/2004 09:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ja gram dziś tylko z przyzwyczajenia za zwykłą (niewielką) dla mnie stawkę :
Phoenix - 4
i może , ale jeszcze się zastanawiam Celtów +9
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Last edited by amkwish; 05/12/2004 17:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
xxxxxx wydaje mi się temat jest na jeden dzień a nie na kilka. Nie rób dziadostwa
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Witam
tak sie glowilem caly dzien glowilem i postanowilem zagrac na Portland dzis, przjerzalem jeszcze raz sklady, statystki, poszperalem w internecie i wydaje mi sie ze warto, sporo ludzi postawilo juz na Phoenix a co za tym idzie kursy na Blazers wzrosly, mniejsz/srednia stawka na portland.
Portland - Phoenix 1 2,79 Expekt
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
a ja postawilem dzisiaj na sacramento i overek w meczu portland - phoenix. co do tego overka to bralem pod uwage tylko srednie obu zespolow. mam nadzieje, ze je dzisiaj podtrzymaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. co do drugiego meczu, sacramento bez problemu powinni ograc celtow. i nie zgodze sie z kims, kto wczesniej pisal, ze sacramento to tylko stojakovich, maja naprawde niezly skladzik, tylko co roku daja d... w playoffach, do ktorych na szczescie jeszcze daleko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Hej, hej tu NBA....
Dzisiejsza noc mialem sobie calkowicie odpuscic... ale jednak zdecydowalem sie zagrac symbolicznie dla porannej adrenalinki przy sprawdzaniu wynikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wiec tak to dzisiaj widze:
1) Portland Trail Blazers - Phoenix Suns 1 1/10 Wszyscy stawiaja tutaj na slonca dlatego kursy u bukow na Portland ciagle rosna. Uwazam ze 1 po kursach ponad 2,80 to naprawde value bet. Szanse w tym meczu oceniam 50 na 50, no moze z leciutkim wskazaniem na Phoenix. Portland kilka dni temu pokonalo u siebie Seattle, dlaczego wiec nie mieli by powtorzyc tego wyczynu z Phoenix? Proponuje minimalna stawke
2) Sacramento Kings - Boston Celtics 1 -9 1/10 Widzialem w tym tygodniu obie ekipy w akcji i roznica klas jest duza. Boston rozpoczyna wycieczke po zachodzie, ale wygranych musi szukac gdzie indziej... Sacramento wygra ten mecz. Granie ML po smiesznych kursach mija sie z celem, proponuje wiec ujemny handicap za minimalna stawke
To tyle na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powodzenia wszystkim typujacym NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20 |
jestem bardzo mile zaskoczony dzisiejszą nocą! postawiłem na szybkiego, bez przemyśleń na sacramento (-9,5), phoenix (-5,0), Mariona Shawna i wszystko weszło jeszcze tylko Middlesbrough (piłka nożna).
pozdrawiam wszystkich!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka