Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
Adammm #2623582 28/09/2008 15:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Czego mnie to jury tak wkurza. Szczególnie ta w środku smirk

Bonus: Unibet
piana #2623612 28/09/2008 16:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912


Dla miłośników drag queen...
Tu jest w oryginale z edycji w Usa smile

HAGIi #2623636 28/09/2008 16:56
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by HAGIi
chlopie wypierd.alaj i ostatni raz komentuje Twoj post
Nie wiem ile masz lat, ale odzywasz sie do mnie na gg z parnastu kont - czlowieku lecz sie bo Ci leb siada
Cwany jestes przez neta, jesli cos masz wpadnij do Bydgoszczy osobiscie mi to przekazac, poki masz siano w glowie to nie dyskutuje z Toba, finito!

LOL dobry kolo jestes,
Udowodnij i napisz te numery gg, a Bazyl jakby co potwierdzi czy ktorys z nich jest moim...
Po co glupoty zmyslone piszesz?

Cendruś #2623921 28/09/2008 20:16
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
brat nie mowiles, ze zalozyles tyle numerow laugh

zludna #2624007 28/09/2008 20:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Originally Posted by zludna
brat nie mowiles, ze zalozyles tyle numerow laugh

Tak teraz sie wyrywa maniury laugh

Cendruś #2624513 29/09/2008 00:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
kto mi powie jaka piosenke spiewal ten goral co gral na fortepiania??

Dziabor #2624630 29/09/2008 00:30
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111
member
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 111
Queen- too much love will kill you

pawel151 #2626487 30/09/2008 02:29
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
ale jedno jest pewne
klaudia ma juz tyle znajomych na nasza klasa ze hohoh smile


Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Trzeci odcinek na wysokim poziomie. Ten gość co grał na fortepianie wymiótł po prostu. Ta w zielonej kiecce pobiła na głowę tą małą od Niemena. No ale cały czas powtarzam, że jest dla nich cała masa innych programów dla śpiewaków. Brzuchomówca i goście od breakdance'a też dali rade.

Tu macie z amerykańskiej edycji dobrego gościa :

Goget #2638394 05/10/2008 23:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

superb

Marcel #2638447 05/10/2008 23:57
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Marcel

superb

ma w sobie cos z mezczyzny i nie mowie tu tylko o glosie wink

kadus #2638884 06/10/2008 02:59
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
A mi się nie podoba smile

Mam inne pytanie, jak był ten góral co grał na roślinkach, i jak był filmik pred jego występem to leciała melodyjka bardzo podobna do The Verve - Bittersweet Symphony, ale jakoś tak dziwnie inna, kojarzy ktoś ta nutę ?

gnacik #2640214 07/10/2008 01:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
http://www.milanos.pl/video.php?cat=2&id=6716
czlowiek robot z amerykanskiego so u think u can dance

kadus #2641058 07/10/2008 17:17
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by kadus
Originally Posted by Marcel

superb

ma w sobie cos z mezczyzny i nie mowie tu tylko o glosie wink

Paulina Lenda - Zombie


refren jak zawsze miażdzy...

Goget #2642799 08/10/2008 05:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Goget
Trzeci odcinek na wysokim poziomie. Ten gość co grał na fortepianie wymiótł po prostu. Ta w zielonej kiecce pobiła na głowę tą małą od Niemena. No ale cały czas powtarzam, że jest dla nich cała masa innych programów dla śpiewaków. Brzuchomówca i goście od breakdance'a też dali rade.
Nie oglądałem tego odcinka ale skróty najważniejszych wykonań widziałem.
Ostatnio coraz częsciej się zastanawiam dla kogo ten program?
Rozumiem, że jak ktoś fajnie spiewa to ma talent ale mysle podobnie jak Goget- są Idole, ju ken densy i inne badziewia.

Podobał mi się młody rodem z Matrixa i ostatnio gość co grał na roslinkach wink

Platini #2642870 08/10/2008 05:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Originally Posted by Platini
Ostatnio coraz częsciej się zastanawiam dla kogo ten program?
Rozumiem, że jak ktoś fajnie spiewa to ma talent ale mysle podobnie jak Goget- są Idole, ju ken densy i inne badziewia.

W brytyjskiej wersji tego programu rowniez do kolejnych etapow przechodzili Ci co spiwewali ale wygral "nie spiewak"

Rowninez na poczatku mialem podobna opinie jak wy, lecz ogladajac wystepy takich osob jak Mateusz Ziolko czy Paulina Lenda w tym programie diametralnie ją zmienilem smile

a idoli i innych ju ken densow nie ogladam bo to dla mnie juz nudne i monotoniczne a tutaj mam wszystko w jednym programie - od tancerzy, przez wokalistow po grajacyh dziadkow na paprotce grin

takze... wokaliscie ? - Jestem na TAK smile

jpl #2642875 08/10/2008 05:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,373
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,373
Likes: 11
Swietny byl ten z roślinka piwo

jpl #2642879 08/10/2008 05:48
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Klajd Frog
monotoniczne

grin

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Ma ktos linka do wystepu tego dziecko robota co tak tanczyl zajebiscie ale mozg mial sprany ladnie ?

P!T3R #2642899 08/10/2008 06:04
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,683 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,358
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1