|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ja z uliczników gram tylko w profie,ewentualnie bramki i nba w mixie,a STS-ownie to omijam szerokim łukiem,leczy mnie ta firma,te prostokątne pojebane kupony,obsługa(tak durnych bab to chyba nie ma nigdzie),i te ich blokady meczy, w ogóle sa do bani.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
a zapominiałem o najwazniejszym,w profku można grać grupy w rozpisach,to jest fajna zabawa na weekendy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
łokej co to jest "11". Jakiś dobry człowiek jakby mógł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9 |
Ja tez nie przepadam za stsami !W profku przewaznie sa wieksze kursy na mecze której w danym dniu chce puscic!bawilem sie w porównanie przez jakis tydzien i bodajze tylko raz w tym tygodniu miałbym lepszy przelicznik w sts!a tak wogóle naziemne to ...net to przyszłosc!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680 |
Jak wygladają systemy w profie np 3z10 4z10 jak sie za taki system placi???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,191 |
ja z uliczników gram tylko w profie,ewentualnie bramki i nba w mixie,a STS-ownie to omijam szerokim łukiem,leczy mnie ta firma,te prostokątne pojebane kupony,obsługa(tak durnych bab to chyba nie ma nigdzie),i te ich blokady meczy, w ogóle sa do bani. Nic dodac nic ujac te panienki robia na ogol kupe bledow przy wklepywaniu bilecikow. A dzis widzialem jak szanowna paniusia opierdalala goscia stojacego przedemna za to ze zrobil blad i dal na jedno zdarzenie 1 i 2... To juz w PRL-u w sklepach byla lepsza i mniej chamska obsluga...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
mam pytanko odnośnie profa: Ile może byc meczy w systemie w jednym bloku ? Bo kiedys słyszałem że jakies ograniczenia wprowadzili odnośnie grania tym sposobem, jak to jest obecnie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
dobra mam pytanie gralem kiedys w profie nontop w ostrowie wlkp. i niebylo problemu z pomylkami .pomylilem sie i w ciagu 15 minut musiale-jesli chcialem anulowac kupon jesli niebylem pewien.ale teraz ostanio dluzsza przerwe mialem i zachodze do szanowej pani z kuponem chcac go anulowac(czas realizacji pomylki byl 8 minuta) a ona z wielkim pyskiem ze jak kupon jestw wazny i juz nic nie mozna zmienic.ale pytam sie dlaczego a ona niemozna i koniec.
zagralem go za 40 zeta.
i mam pytanie zmienily sie reguly czy co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
jakos z miesiac temu pytalem sie ziomka z profa to mowil mi ze nie mozna anulowac juz teraz wogole ale jak chce to mi anuluje wiec mozliwe ze anuluja tylko wtedy gdy np źle wpisza mecz zamiast 1 to 2 np. A to ze z pyskiem wyjechala na Ciebie to jest klasyczny objaw monopolu i cześć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676 |
ja z tą panią kiedyś miałem niezłe jazdy, jak był problem to waliłem tekstem poprosze szefa i skutkowało zawsze (teraz ona chyba nim jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) choc niewiem jak to teraz wygląda w naziemnych gram tylko okazje i to najczęściej w toto chłopaki mają na moje szczęscie słaby refleks, jak wszędzie jakieś spotkanie zablokowane to na toto można polegać wytrwale na ogół trzymią promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
mam pytanko odnośnie profa: Ile może byc meczy w systemie w jednym bloku ? Bo kiedys słyszałem że jakies ograniczenia wprowadzili odnośnie grania tym sposobem, jak to jest obecnie ?? Ponawiam pytanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Gdzie są punkty Profa w Krakowie w okolicach Rynku/Ronda Mogilskiego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Gdzie sš punkty Profa w Krakowie w okolicach Rynku/Ronda Mogilskiego ? na Mikołajskiej ew. troche dalej na Grzegórzeckiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
jA nie mam problemu z tym ze nie chca mi anulowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Kobiete znam, awsze jej dzien dobry(trzeba miec dobre znjomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />) i zawsze mi anuluje nawet jak ja sie pomyle
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 55 |
Jaka w Profku jest minimalna stawka na kupon ? Chodzi mi o system 2z4 - za ile minimalnie moglbym go zagrac ? W STS kosztuje minimum 12 zeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
normalnie od 2 zeta, systemy od 1 zl za kombinacje (2z4 minimalna stawka to 6 zeta)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 39 |
a ja niestety jestem na codzien z tymi babami i powiem wam ze prawde piszecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
dlaczego profesjonal nie odswierza oferty w internecie?? cały czas mam że ostatnia aktualizacja 18 luty 2005 godz 15:21
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Jak wyglada sytuacja w Profesjonal kiedy to jeden z meczy jest przełozony a reszta jest wygrana,bedzie mozna odebrac wygrana czy trzeba czekac az mecz sie odbedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|