Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#263849 23/01/2005 15:35
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ja z uliczników gram tylko w profie,ewentualnie bramki i nba w mixie,a STS-ownie to omijam szerokim łukiem,leczy mnie ta firma,te prostokątne pojebane kupony,obsługa(tak durnych bab to chyba nie ma nigdzie),i te ich blokady meczy, w ogóle sa do bani.

Bonus: Unibet
#263850 23/01/2005 15:42
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
a zapominiałem o najwazniejszym,w profku można grać grupy w rozpisach,to jest fajna zabawa na weekendy

#263851 06/02/2005 19:56
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
łokej
co to jest "11". Jakiś dobry człowiek jakby mógł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#263852 06/02/2005 20:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9
Ja tez nie przepadam za stsami !W profku przewaznie sa wieksze kursy na mecze której w danym dniu chce puscic!bawilem sie w porównanie przez jakis tydzien i bodajze tylko raz w tym tygodniu miałbym lepszy przelicznik w sts!a tak wogóle naziemne to ...net to przyszłosc!!

#263853 09/02/2005 16:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Jak wygladają systemy w profie np 3z10 4z10 jak sie za taki system placi???

#263854 15/02/2005 01:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,191
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,191
Quote
ja z uliczników gram tylko w profie,ewentualnie bramki i nba w mixie,a STS-ownie to omijam szerokim łukiem,leczy mnie ta firma,te prostokątne pojebane kupony,obsługa(tak durnych bab to chyba nie ma nigdzie),i te ich blokady meczy, w ogóle sa do bani.
Nic dodac nic ujac te panienki robia na ogol kupe bledow przy wklepywaniu bilecikow. A dzis widzialem jak szanowna paniusia opierdalala goscia stojacego przedemna za to ze zrobil blad i dal na jedno zdarzenie 1 i 2...
To juz w PRL-u w sklepach byla lepsza i mniej chamska obsluga...

#263855 16/02/2005 14:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
mam pytanko odnośnie profa:
Ile może byc meczy w systemie w jednym bloku ? Bo kiedys słyszałem że jakies ograniczenia wprowadzili odnośnie grania tym sposobem, jak to jest obecnie ??

#263856 16/02/2005 17:59
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
dobra mam pytanie gralem kiedys w profie nontop w ostrowie wlkp. i niebylo problemu z pomylkami .pomylilem sie i w ciagu 15 minut musiale-jesli chcialem anulowac kupon jesli niebylem pewien.ale teraz ostanio dluzsza przerwe mialem i zachodze do szanowej pani z kuponem chcac go anulowac(czas realizacji pomylki byl 8 minuta) a ona z wielkim pyskiem ze jak kupon jestw wazny i juz nic nie mozna zmienic.ale pytam sie dlaczego a ona niemozna i koniec.

zagralem go za 40 zeta.

i mam pytanie zmienily sie reguly czy co?

#263857 16/02/2005 21:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
jakos z miesiac temu pytalem sie ziomka z profa to mowil mi ze nie mozna anulowac juz teraz wogole ale jak chce to mi anuluje wiec mozliwe ze anuluja tylko wtedy gdy np źle wpisza mecz zamiast 1 to 2 np. A to ze z pyskiem wyjechala na Ciebie to jest klasyczny objaw monopolu i cześć.

#263858 16/02/2005 22:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
ja z tą panią kiedyś miałem niezłe jazdy, jak był problem to waliłem tekstem poprosze szefa i skutkowało zawsze (teraz ona chyba nim jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) choc niewiem jak to teraz wygląda w naziemnych gram tylko okazje i to najczęściej w toto chłopaki mają na moje szczęscie słaby refleks, jak wszędzie jakieś spotkanie zablokowane to na toto można polegać wytrwale na ogół trzymią promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#263859 17/02/2005 06:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
mam pytanko odnośnie profa:
Ile może byc meczy w systemie w jednym bloku ? Bo kiedys słyszałem że jakies ograniczenia wprowadzili odnośnie grania tym sposobem, jak to jest obecnie ??

Ponawiam pytanie

#263860 17/02/2005 18:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Gdzie są punkty Profa w Krakowie w okolicach Rynku/Ronda Mogilskiego ?

#263861 17/02/2005 18:29
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
Gdzie sš punkty Profa w Krakowie w okolicach Rynku/Ronda Mogilskiego ?

na Mikołajskiej ew. troche dalej na Grzegórzeckiej

#263862 17/02/2005 18:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
jA nie mam problemu z tym ze nie chca mi anulowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Kobiete znam, awsze jej dzien dobry(trzeba miec dobre znjomosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />) i zawsze mi anuluje nawet jak ja sie pomyle

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#263863 17/02/2005 22:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 55
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 55
Jaka w Profku jest minimalna stawka na kupon ? Chodzi mi o system 2z4 - za ile minimalnie moglbym go zagrac ? W STS kosztuje minimum 12 zeta

#263864 17/02/2005 22:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
normalnie od 2 zeta, systemy od 1 zl za kombinacje (2z4 minimalna stawka to 6 zeta)

#263865 18/02/2005 08:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 39
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 39
a ja niestety jestem na codzien z tymi babami i powiem wam ze prawde piszecie

#263866 20/02/2005 09:56
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
dlaczego profesjonal nie odswierza oferty w internecie?? cały czas mam że ostatnia aktualizacja 18 luty 2005 godz 15:21

#263867 04/03/2005 18:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Witam
Jak wyglada sytuacja w Profesjonal kiedy to jeden z meczy jest przełozony a reszta jest wygrana,bedzie mozna odebrac wygrana czy trzeba czekac az mecz sie odbedzie

#263868 04/03/2005 18:17
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
można odebrać

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1