Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17
Venon #2637649 05/10/2008 17:19
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
www.xe.com [xe.com] ---> z resztą nie tylko Betfair korzysta z tej strony przy przeliczaniu kursów walut.

Bonus: Unibet
Venon #2637714 05/10/2008 18:35
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Venon, mógłbyś sobie darować ten 2MB avatar - nie wszyscy używają stałego łącza, niektórzy czasami ciągną przez komórki i płacą za tę Twoją laskę.

Gandhi #2638847 06/10/2008 02:32
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
Originally Posted by Gandhi
Venon, mógłbyś sobie darować ten 2MB avatar - nie wszyscy używają stałego łącza, niektórzy czasami ciągną przez komórki i płacą za tę Twoją laskę.

luzik, zrobione

gdy juz naprawde trzeba przez komorke przegladac jakies forum to warto wylaczyc obrazki, oszczednosc czasu i pieniedzy

pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by betfair.com
Już wkrótce w menu ‘Moje konto’ pojawi się opcja ułatwiająca graczom ustalenie kwoty ewentualnej opłaty. Żaden klient nie zostanie zaskoczony faktem pobrania z jego konta Opłaty Premium.
Gdzie-jest-ta-op-cja? Hej-bet-fair-gdzie-jest-ta-op-cja? wink

Ja mam już 40 rynków na liczniku.

Suplement dla Agassiego: Jestem zadowolony, że Betfair wprowadziło dodatkowe opłaty. Myślę, że w dłuższym okresie podniesie to jakość usług firmy i pośrednio satysfakcję ogółu klientów. Wiem, że to skrajna bezczelność z mojej strony domagać się aby pojawiło się narzędzie do obliczania zapłaconej prowizji - przepraszam i proszę o wybaczenie. Dla anglojęzycznych: I'm a happy loser! Life is beautiful!


Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
łyk statystyki od 22.09, tylko z pilki noznej choc inne dyscypliny tylko pogorsza obraz:

25 rynkow, zysk 1650$, zaplacone prowizje 171$ czyli 10,5%.

Jesli sytuacja z ostatnich 2 tygodni powtarzalaby sie to
w ciagu 60 tyg musialbym doplacic (4700$-1000funtow) dodatkowej prowizji. Nie oczekueje ze komus sie z tego forum zal zrobi....
I przyjdzie jakas zaplacic, wiec dosc pieprzenia ze to dotknie 0,5% klientow.

Jesli zaplace te premium prowizje a pozniej neistety zaczne tracic - to czy biorac pod uwage 60tygodniowy okres rozliczeniowy zostanie mi ona zwrocona?


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by betfair.com
Już wkrótce w menu ‘Moje konto’ pojawi się opcja ułatwiająca graczom ustalenie kwoty ewentualnej opłaty. Żaden klient nie zostanie zaskoczony faktem pobrania z jego konta Opłaty Premium.
Gdzie-jest-ta-op-cja? Hej-bet-fair-gdzie-jest-ta-op-cja? wink

Ja mam już 40 rynków na liczniku.

Suplement dla Agassiego: Jestem zadowolony, że Betfair wprowadziło dodatkowe opłaty. Myślę, że w dłuższym okresie podniesie to jakość usług firmy i pośrednio satysfakcję ogółu klientów. Wiem, że to skrajna bezczelność z mojej strony domagać się aby pojawiło się narzędzie do obliczania zapłaconej prowizji - przepraszam i proszę o wybaczenie. Dla anglojęzycznych: I'm a happy loser! Life is beautiful!
przejęzyczenie czy prowokacja ? wink

AGASSI #2638986 06/10/2008 03:36
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Hej sekciarze, a moze troche merytorycznie?
Najwazniejszych pytan nie dostrzegacie, nie znacie odpowiedzi czy tez udzielenie ich byloby niezgodne z linia guru?

Dopoki nie przysla - w jakiejkolwiek formie - do zaakceptowania zmian w regulaminie to pobieranie jakiejkolwiek dodatkowej prowizji jest zwyklym naduzyciem a moze i zlodziejstwem

Marcin #2639025 06/10/2008 03:52
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Marcin
łyk statystyki od 22.09, tylko z pilki noznej choc inne dyscypliny tylko pogorsza obraz:

25 rynkow, zysk 1650$, zaplacone prowizje 171$ czyli 10,5%.

Jesli sytuacja z ostatnich 2 tygodni powtarzalaby sie to
w ciagu 60 tyg
musialbym doplacic (4700$-1000funtow) dodatkowej prowizji. Nie oczekueje ze komus sie z tego forum zal zrobi....
I przyjdzie jakas zaplacic, wiec dosc pieprzenia ze to dotknie 0,5% klientow.

Jesli zaplace te premium prowizje a pozniej neistety zaczne tracic - to czy biorac pod uwage 60tygodniowy okres rozliczeniowy zostanie mi ona zwrocona?
wtedy to Ty będziesz tym guru wink ps. więc dość pieprzenia pewnie byś tego chciał BTW weź coś na uspokojenie bo gołym okiem po Twym poście widać,że Cie "nosi".

AGASSI #2639033 06/10/2008 03:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Agassi, odpowiedź miała być merytoryczna. Co Marcin powinien wziąć na uspokojenie? wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
Gdzie-jest-ta-op-cja? Hej-bet-fair-gdzie-jest-ta-op-cja?
pewnie betfair.com w końcu odpowie Nam Wszystkim na wszystkie pytania dotyczące kwestii opłat premium ps. aczkolwiek z góry zakładam,że Ciebie to nie usatysfakcjonuje BTW żeby było jasne,osobiście też Mi się ta sytuacja nie podoba ale nie wierze by BF na tym coś stracił....ech ten brak konkurencji.

AGASSI #2639220 06/10/2008 04:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by AGASSI
nie wierze by BF na tym coś stracił....ech ten brak konkurencji.
Tego nikt nie wie. Odpowiedzi na to pytanie udzieli nam długość życia projektu pod tytułem Premium Charge. Jeśli za jakiś czas zrezygnują z pobierania tych opłat będzie to oznaczało, że nie do końca im się to opłaciło. Jeśli nie zrezygnują - wniosek będzie taki, że gra była z ich punktu widzenia warta świeczki. Jestem pewny, że to przemyśleli, ale to nie oznacza, że na 100% będzie tak jak sobie założyli. Nie takie głowy już sobie coś zakładały a potem życie boleśnie to weryfikowało.

A konkurencji, mimo że jest jaka jest, betfair boi się. Sam sposób wprowadzenia tych opłat (tylnym drzwiami, 99,5% klientów nie zostało o tym poinformowanych w jakikolwiek sposób, mimo że 100% jest potencjalnymi płatnikami) świadczy o tym jak bardzo obawiali się kolejnej promocji w Betdaq opartej o negatywną kampanię ze słowem "unfair" w haśle przewodnim. Zależało im tym razem na jak najmniejszym rozgłosie, a slogan "0,5% klientów" miał gasić lokalne pożary.

AGASSI #2639542 06/10/2008 15:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Witam,

Zastanawiam sie kogo wg pomyslu BF ma dotyczyc ta oplata? Czy chodzi o tych graczy ktorzy potrafia zarabiac przy minimalnym obrocie (wg BF tj graja na danym rynku w obie strony) starajac sie zawsze byc all green?
Czy chodzi o wszystkich ktorym zdarzy sie lepszy tydzien albo dwa i maja akurat wiekszy dochod?
Czy jeszcze o cos innego?

Wydaje mi sie, ze w takim wydaniu jak ma byc/jest teraz bedzie to dosc przypadkowe kto zaplaci i wiele osob ktore w tej chwili zarabiaja dla BF spora kase robiac obrot i samemu tez troche zarabiajac poniesie straty.

WojtekK

nowy WK #2639668 06/10/2008 18:58
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Gdzie moge sprawdzic laczna pobrana prowizje? siedze 10min na zakladce moje konto i niebardzo widze miejsce, gdzie moga pobrac zbiorcza prowizje z danego okresu czasu.

AdrBet #2639714 06/10/2008 19:47
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
No co Ty? Nie masz tego? Poszukaj dobrze.

Marcin #2639720 06/10/2008 19:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
A w ogóle to po co Ci? wink

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Zapytalem support Betfair o Oplaty Premium.
Dostalem dosc wyczerpujaca odpowiedz i zalaczony plik exela dot. mojego konta z obliczeniem naleznych Oplat Premium. Sa one, jak
wywnioskowalem, obliczane na podstawie ostatnich 60 tygodni gry i w tych tygodniach, gdy zachodzila wg nowego regulaminu Betfair zasadnosc naliczenia, byly naliczane. W moim wypadku nie zostaly pobrane gdyz nie wyczerpalem jeszcze zwolnienia z pierwszego 1000 funtow . Oplaty zostaly naliczone rowniez z tygodni przed 22.09 tak wiec nie dziala tu elementarna zasada, ze prawo nie dziala wstecz. Tym samym prawda moze byc to, ze niektorzy odczuli zmniejszenie sie salda po 28.09 . Otrzymalem rowniez zapewnienie, ze cyt. 'Juz wkrotce w menu 'Moje konto' pojawi sie opcja ulatwiajaca graczom ustalenie kwoty ewentualnej oplaty' . Jak bedzie - zobaczymy.





Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Nie do końca rozumiem o co chodzi z tymi 250 rynkami ? Rozumiem że po przekroczeniu tej ilości rynków wpadamy w sidła opłat premium ?
Ale teraz tak.....chodzi o 250 różnych rynków (?) - czyli przykładowo z piłki kopanej - rynek correct score, rynek half time, rynek total goals....itd. ? Muszę mieć zagrane zakłady na 250 różnych rynkach ? Czy to chodzi o ogólną liczbę zakładów. Jakby ktoś mógł mi to łopatologicznie wytłumaczyć byłbym wdzięczny....sonar

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Terry Butcher
Oplaty zostaly naliczone rowniez z tygodni przed 22.09 tak wiec nie dziala tu elementarna zasada, ze prawo nie dziala wstecz.
Co????????????????????????

Nie no, dla mnie to skandal.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Woytass, chodzi o same rynki, czyli to co pojawia się w "Betting P&L", liczba zakładów w obrębie rynku nie ma znaczenia.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Tak też przeczuwałem....smirk

Taką liczbę to spokojnie w parę tygodni można trzepnąć...czyli widzę że wszystko się sprowadza do tego że mamy 20% podatek od zysku....smirk

Strona 12 z 17 1 2 10 11 12 13 14 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1