|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2007
Posty: 171 |
www.xe.com [ xe.com] ---> z resztą nie tylko Betfair korzysta z tej strony przy przeliczaniu kursów walut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Venon, mógłbyś sobie darować ten 2MB avatar - nie wszyscy używają stałego łącza, niektórzy czasami ciągną przez komórki i płacą za tę Twoją laskę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
Venon, mógłbyś sobie darować ten 2MB avatar - nie wszyscy używają stałego łącza, niektórzy czasami ciągną przez komórki i płacą za tę Twoją laskę. luzik, zrobione gdy juz naprawde trzeba przez komorke przegladac jakies forum to warto wylaczyc obrazki, oszczednosc czasu i pieniedzy pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Już wkrótce w menu ‘Moje konto’ pojawi się opcja ułatwiająca graczom ustalenie kwoty ewentualnej opłaty. Żaden klient nie zostanie zaskoczony faktem pobrania z jego konta Opłaty Premium. Gdzie-jest-ta-op-cja? Hej-bet-fair-gdzie-jest-ta-op-cja?  Ja mam już 40 rynków na liczniku. Suplement dla Agassiego: Jestem zadowolony, że Betfair wprowadziło dodatkowe opłaty. Myślę, że w dłuższym okresie podniesie to jakość usług firmy i pośrednio satysfakcję ogółu klientów. Wiem, że to skrajna bezczelność z mojej strony domagać się aby pojawiło się narzędzie do obliczania zapłaconej prowizji - przepraszam i proszę o wybaczenie. Dla anglojęzycznych: I'm a happy loser! Life is beautiful!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
łyk statystyki od 22.09, tylko z pilki noznej choc inne dyscypliny tylko pogorsza obraz:
25 rynkow, zysk 1650$, zaplacone prowizje 171$ czyli 10,5%.
Jesli sytuacja z ostatnich 2 tygodni powtarzalaby sie to w ciagu 60 tyg musialbym doplacic (4700$-1000funtow) dodatkowej prowizji. Nie oczekueje ze komus sie z tego forum zal zrobi.... I przyjdzie jakas zaplacic, wiec dosc pieprzenia ze to dotknie 0,5% klientow.
Jesli zaplace te premium prowizje a pozniej neistety zaczne tracic - to czy biorac pod uwage 60tygodniowy okres rozliczeniowy zostanie mi ona zwrocona?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Już wkrótce w menu ‘Moje konto’ pojawi się opcja ułatwiająca graczom ustalenie kwoty ewentualnej opłaty. Żaden klient nie zostanie zaskoczony faktem pobrania z jego konta Opłaty Premium. Gdzie-jest-ta-op-cja? Hej-bet-fair-gdzie-jest-ta-op-cja?  Ja mam już 40 rynków na liczniku. Suplement dla Agassiego: Jestem zadowolony, że Betfair wprowadziło dodatkowe opłaty. Myślę, że w dłuższym okresie podniesie to jakość usług firmy i pośrednio satysfakcję ogółu klientów. Wiem, że to skrajna bezczelność z mojej strony domagać się aby pojawiło się narzędzie do obliczania zapłaconej prowizji - przepraszam i proszę o wybaczenie. Dla anglojęzycznych: I'm a happy loser! Life is beautiful! przejęzyczenie czy prowokacja ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Hej sekciarze, a moze troche merytorycznie? Najwazniejszych pytan nie dostrzegacie, nie znacie odpowiedzi czy tez udzielenie ich byloby niezgodne z linia guru?
Dopoki nie przysla - w jakiejkolwiek formie - do zaakceptowania zmian w regulaminie to pobieranie jakiejkolwiek dodatkowej prowizji jest zwyklym naduzyciem a moze i zlodziejstwem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
łyk statystyki od 22.09, tylko z pilki noznej choc inne dyscypliny tylko pogorsza obraz:
25 rynkow, zysk 1650$, zaplacone prowizje 171$ czyli 10,5%.
Jesli sytuacja z ostatnich 2 tygodni powtarzalaby sie to w ciagu 60 tyg musialbym doplacic (4700$-1000funtow) dodatkowej prowizji. Nie oczekueje ze komus sie z tego forum zal zrobi.... I przyjdzie jakas zaplacic, wiec dosc pieprzenia ze to dotknie 0,5% klientow.
Jesli zaplace te premium prowizje a pozniej neistety zaczne tracic - to czy biorac pod uwage 60tygodniowy okres rozliczeniowy zostanie mi ona zwrocona? wtedy to Ty będziesz tym guru  ps. więc dość pieprzenia pewnie byś tego chciał BTW weź coś na uspokojenie bo gołym okiem po Twym poście widać,że Cie "nosi".
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Agassi, odpowiedź miała być merytoryczna. Co Marcin powinien wziąć na uspokojenie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Gdzie-jest-ta-op-cja? Hej-bet-fair-gdzie-jest-ta-op-cja? pewnie betfair.com w końcu odpowie Nam Wszystkim na wszystkie pytania dotyczące kwestii opłat premium ps. aczkolwiek z góry zakładam,że Ciebie to nie usatysfakcjonuje BTW żeby było jasne,osobiście też Mi się ta sytuacja nie podoba ale nie wierze by BF na tym coś stracił....ech ten brak konkurencji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
nie wierze by BF na tym coś stracił....ech ten brak konkurencji. Tego nikt nie wie. Odpowiedzi na to pytanie udzieli nam długość życia projektu pod tytułem Premium Charge. Jeśli za jakiś czas zrezygnują z pobierania tych opłat będzie to oznaczało, że nie do końca im się to opłaciło. Jeśli nie zrezygnują - wniosek będzie taki, że gra była z ich punktu widzenia warta świeczki. Jestem pewny, że to przemyśleli, ale to nie oznacza, że na 100% będzie tak jak sobie założyli. Nie takie głowy już sobie coś zakładały a potem życie boleśnie to weryfikowało. A konkurencji, mimo że jest jaka jest, betfair boi się. Sam sposób wprowadzenia tych opłat (tylnym drzwiami, 99,5% klientów nie zostało o tym poinformowanych w jakikolwiek sposób, mimo że 100% jest potencjalnymi płatnikami) świadczy o tym jak bardzo obawiali się kolejnej promocji w Betdaq opartej o negatywną kampanię ze słowem "unfair" w haśle przewodnim. Zależało im tym razem na jak najmniejszym rozgłosie, a slogan "0,5% klientów" miał gasić lokalne pożary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Witam,
Zastanawiam sie kogo wg pomyslu BF ma dotyczyc ta oplata? Czy chodzi o tych graczy ktorzy potrafia zarabiac przy minimalnym obrocie (wg BF tj graja na danym rynku w obie strony) starajac sie zawsze byc all green? Czy chodzi o wszystkich ktorym zdarzy sie lepszy tydzien albo dwa i maja akurat wiekszy dochod? Czy jeszcze o cos innego?
Wydaje mi sie, ze w takim wydaniu jak ma byc/jest teraz bedzie to dosc przypadkowe kto zaplaci i wiele osob ktore w tej chwili zarabiaja dla BF spora kase robiac obrot i samemu tez troche zarabiajac poniesie straty.
WojtekK
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
Gdzie moge sprawdzic laczna pobrana prowizje? siedze 10min na zakladce moje konto i niebardzo widze miejsce, gdzie moga pobrac zbiorcza prowizje z danego okresu czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
No co Ty? Nie masz tego? Poszukaj dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
A w ogóle to po co Ci? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Zapytalem support Betfair o Oplaty Premium. Dostalem dosc wyczerpujaca odpowiedz i zalaczony plik exela dot. mojego konta z obliczeniem naleznych Oplat Premium. Sa one, jak wywnioskowalem, obliczane na podstawie ostatnich 60 tygodni gry i w tych tygodniach, gdy zachodzila wg nowego regulaminu Betfair zasadnosc naliczenia, byly naliczane. W moim wypadku nie zostaly pobrane gdyz nie wyczerpalem jeszcze zwolnienia z pierwszego 1000 funtow . Oplaty zostaly naliczone rowniez z tygodni przed 22.09 tak wiec nie dziala tu elementarna zasada, ze prawo nie dziala wstecz. Tym samym prawda moze byc to, ze niektorzy odczuli zmniejszenie sie salda po 28.09 . Otrzymalem rowniez zapewnienie, ze cyt. 'Juz wkrotce w menu 'Moje konto' pojawi sie opcja ulatwiajaca graczom ustalenie kwoty ewentualnej oplaty' . Jak bedzie - zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Nie do końca rozumiem o co chodzi z tymi 250 rynkami ? Rozumiem że po przekroczeniu tej ilości rynków wpadamy w sidła opłat premium ? Ale teraz tak.....chodzi o 250 różnych rynków (?) - czyli przykładowo z piłki kopanej - rynek correct score, rynek half time, rynek total goals....itd. ? Muszę mieć zagrane zakłady na 250 różnych rynkach ? Czy to chodzi o ogólną liczbę zakładów. Jakby ktoś mógł mi to łopatologicznie wytłumaczyć byłbym wdzięczny.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oplaty zostaly naliczone rowniez z tygodni przed 22.09 tak wiec nie dziala tu elementarna zasada, ze prawo nie dziala wstecz. Co???????????????????????? Nie no, dla mnie to skandal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Woytass, chodzi o same rynki, czyli to co pojawia się w "Betting P&L", liczba zakładów w obrębie rynku nie ma znaczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Tak też przeczuwałem....  Taką liczbę to spokojnie w parę tygodni można trzepnąć...czyli widzę że wszystko się sprowadza do tego że mamy 20% podatek od zysku.... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|