Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488
Likes: 11
Hmm cos mnie ominelo tongue

Link jakis poprosze grin

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Prosta zasada.

Leci 2och, wraca 2och

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
smile

Hmmm, nie wiem, czy tą wypowiedź wyżej @lupus mam traktować jako odpowiedź na moje pytania?

Mógłbym prosić o jakąś KONKRETNĄ odpowiedź? Ciekawy jestem dwóch kwestii:

kto dostał bana i za co?
co to jest czasowy ban?

PS jakby co, to wiem, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła wink


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Sorry Mindman, ale zadajesz pytania jakbys byl nastolatkiem wink

Slowo czasowy ban to ban to nie jest to nic nowego, dostawalo go juz calkiem sporo na pare dni, aby sobie odpoczac, miedzy innymi po takich pyskowkach jak dzis w to i owo.

Wiec zerknij sobie w temat o policji zrozumiesz wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Intencja czasowego bana jest taka:
normalni userzy zagalopowali się, niech ochłoną, w poniedziałek dostają bana, po kilku dniach się go ściąga. To niczym się nie różni w mechanizmie od zwykłego bana. Jednym się je ściąga, innym już nie.


pzdr

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by lupus
Sorry Mindman, ale zadajesz pytania jakbys byl nastolatkiem wink

Może nim jestem? laugh

A poważniej: czy tak ciężko odpowiedzieć kto dostał te bany i za co konkretnie (za jakie konkretnie wypowiedzi)??

Mam wrażenie, że to właśnie modom powinno zależeć na przejrzystości w kwestii banów, nie dziwcie się później, że przy takim klimacie niektórzy podnoszą, że zaczyna to wszystko przypominać prywatny folwark.

Poza tym: jest dział o banach i ostrzeżeniach, jaka jest jego zasadność skoro nie wszystkie bany i ostrzeżenia są tam odnotowywane?

PS dziękuję za wytłumaczenie "czasowego" bana smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Spoko, ale swoja droga dla mnie stwierdzenie czasowy ban jest jak najbardziej zrozumiale wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Widzę, że na najprostsze pytania najtrudniej jest udzielić odpowiedzi laugh

W związku z tym powtórzę pytania zadane przez Mindmana:

1. Kto dostał te bany i za co konkretnie (za jakie konkretnie wypowiedzi)??

2. Jest dział o banach i ostrzeżeniach, jaka jest jego zasadność skoro nie wszystkie bany i ostrzeżenia są tam odnotowywane?

Poproszę konkretnie, kawa na ławę, bez owijania w bawełnę grin

W końcu jako pełnoprawni (?) użytkownicy tego forum mamy chyba prawo do informacji na ten temat ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,488
Likes: 11
Ale sie nudzicie grin wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
tak tak, w przyszlosci planujemy wyszczegolniac kto za ktore konkretnie slowo dostal bana i na ile sekund jesli to ban czasowy

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Dobrze, pierwsze pytanie ograniczę do wymienienia osób, które dostały bany.

Drugie wciąż pozostaje niezmienne.

Chyba jednak niedługo poproszę o zmianę nicka na Don Kichot, bo widzę, że zaczyna przypominać to walkę z wiatrakami laugh

PS. Tak, nudzę się, i chcę jedynie uzyskać (nie tylko ja zresztą) odpowiedź na dwa banalne pytania.


Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Szewa, jest pewna subtelna różnica między ostrzeżeniem a banem czasowym, co innego narwany jeleń bluzgający co chwila i spamujący forum, co innego ostre wycieczki dwóch sensownych userów, które tylko zaogniają i tak gorący temat. Taki czasowy ban jest po prostu sposobem na szybkie zażegnanie konfliktu. Reguła MÓJ POST MUSI BYĆ OSTATNI (po adwersarzu) i MOJA PYSKÓWKA ma zakończyć cały 'dialog' powoduje, że jesteśmy zmuszeni do takich działań. i tyle.


Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Czy user dimes należy do userów "sensownych"?
Nie jest to atak na kogokolwiek tylko pytanie...
Bo chyba każdy wie, że dla niego dzień/tydzień bez prowokacji jest dniem/tygodniem straconym na forum...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Odpowiedzcie jeszcze na pytanie nr. 1 i będzie bosko wink


Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
dimes jest/byl sensownym userem? laugh laugh laugh laugh

nie rozsmieszajcie nas, normalnych uzytkownikow

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
dla mnie mura jest sensownym userem. ja nie banuję ani nie odbanowywuję, podobnie lupus.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mając na myśli sensownych użytkowników Llama miał pewnie na myśli Murę, ale trochę się zapędził i niefortunnie zaliczył do tego zbioru również tego marnego prowokatora, którego nicka nawet nie chce mi się wymieniać.

Mam jedynie nadzieję, że tenże user również został poczęstowany banem. Niestety, ciągle nie mogę doczekać się odpowiedzi blush

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
wiec, powiedzcie kim do choroby jasnej jest ten dimes

zapewne kazdy normalny uzytkownik, zachowujacy sie tak jak dimes zostalby szybko zbanowany i juz wiecej by tu nie zawital

w czym tkwi problem? confused

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Pettersen nie wiesz ? domyśl się smile

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka), 2,621 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,883
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1