|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
Hmm cos mnie ominelo  Link jakis poprosze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Prosta zasada.
Leci 2och, wraca 2och
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
 Hmmm, nie wiem, czy tą wypowiedź wyżej @lupus mam traktować jako odpowiedź na moje pytania? Mógłbym prosić o jakąś KONKRETNĄ odpowiedź? Ciekawy jestem dwóch kwestii: kto dostał bana i za co? co to jest czasowy ban?PS jakby co, to wiem, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Sorry Mindman, ale zadajesz pytania jakbys byl nastolatkiem  Slowo czasowy ban to ban to nie jest to nic nowego, dostawalo go juz calkiem sporo na pare dni, aby sobie odpoczac, miedzy innymi po takich pyskowkach jak dzis w to i owo. Wiec zerknij sobie w temat o policji zrozumiesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Intencja czasowego bana jest taka: normalni userzy zagalopowali się, niech ochłoną, w poniedziałek dostają bana, po kilku dniach się go ściąga. To niczym się nie różni w mechanizmie od zwykłego bana. Jednym się je ściąga, innym już nie.
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Sorry Mindman, ale zadajesz pytania jakbys byl nastolatkiem  Może nim jestem?  A poważniej: czy tak ciężko odpowiedzieć kto dostał te bany i za co konkretnie (za jakie konkretnie wypowiedzi)?? Mam wrażenie, że to właśnie modom powinno zależeć na przejrzystości w kwestii banów, nie dziwcie się później, że przy takim klimacie niektórzy podnoszą, że zaczyna to wszystko przypominać prywatny folwark. Poza tym: jest dział o banach i ostrzeżeniach, jaka jest jego zasadność skoro nie wszystkie bany i ostrzeżenia są tam odnotowywane? PS dziękuję za wytłumaczenie "czasowego" bana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Spoko, ale swoja droga dla mnie stwierdzenie czasowy ban jest jak najbardziej zrozumiale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Widzę, że na najprostsze pytania najtrudniej jest udzielić odpowiedzi  W związku z tym powtórzę pytania zadane przez Mindmana: 1. Kto dostał te bany i za co konkretnie (za jakie konkretnie wypowiedzi)??2. Jest dział o banach i ostrzeżeniach, jaka jest jego zasadność skoro nie wszystkie bany i ostrzeżenia są tam odnotowywane?Poproszę konkretnie, kawa na ławę, bez owijania w bawełnę  W końcu jako pełnoprawni (?) użytkownicy tego forum mamy chyba prawo do informacji na ten temat ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,545 Likes: 11 |
Ale sie nudzicie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
tak tak, w przyszlosci planujemy wyszczegolniac kto za ktore konkretnie slowo dostal bana i na ile sekund jesli to ban czasowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dobrze, pierwsze pytanie ograniczę do wymienienia osób, które dostały bany. Drugie wciąż pozostaje niezmienne. Chyba jednak niedługo poproszę o zmianę nicka na Don Kichot, bo widzę, że zaczyna przypominać to walkę z wiatrakami  PS. Tak, nudzę się, i chcę jedynie uzyskać (nie tylko ja zresztą) odpowiedź na dwa banalne pytania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Szewa, jest pewna subtelna różnica między ostrzeżeniem a banem czasowym, co innego narwany jeleń bluzgający co chwila i spamujący forum, co innego ostre wycieczki dwóch sensownych userów, które tylko zaogniają i tak gorący temat. Taki czasowy ban jest po prostu sposobem na szybkie zażegnanie konfliktu. Reguła MÓJ POST MUSI BYĆ OSTATNI (po adwersarzu) i MOJA PYSKÓWKA ma zakończyć cały 'dialog' powoduje, że jesteśmy zmuszeni do takich działań. i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Czy user dimes należy do userów "sensownych"? Nie jest to atak na kogokolwiek tylko pytanie... Bo chyba każdy wie, że dla niego dzień/tydzień bez prowokacji jest dniem/tygodniem straconym na forum...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Odpowiedzcie jeszcze na pytanie nr. 1 i będzie bosko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
dla mnie mura jest sensownym userem. ja nie banuję ani nie odbanowywuję, podobnie lupus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Mając na myśli sensownych użytkowników Llama miał pewnie na myśli Murę, ale trochę się zapędził i niefortunnie zaliczył do tego zbioru również tego marnego prowokatora, którego nicka nawet nie chce mi się wymieniać. Mam jedynie nadzieję, że tenże user również został poczęstowany banem. Niestety, ciągle nie mogę doczekać się odpowiedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
wiec, powiedzcie kim do choroby jasnej jest ten dimes zapewne kazdy normalny uzytkownik, zachowujacy sie tak jak dimes zostalby szybko zbanowany i juz wiecej by tu nie zawital w czym tkwi problem? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Pettersen nie wiesz ? domyśl się 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|