|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Szkoda słów, Boston mógł uratowac mi pare złotych, ale w najważniejszym momencie zawiodł Pierce... Przy stanie 106:107 i 9 sec do konca nie potrafił zdobyc punktów, nawet po faulu (jeden trafiony, drugi nie) przy stanie 106:108 można było doprowadzić do dogrywki, bo 5 sec to jeszcze od hooja czasu, ale trzeba było to najpierw zebrac, a jak sie ziewa w takich momentach to sie właśnie frajersko przegrywa......ogólnie dramat... 3 kupony i na każdym po jednym zdarzeniu w łeb, a zeby pecha było więcej to na kuponie z Toto na 6 zdarzeń nie wszedł tylko over Clippersów, każdy inny buk by to rozliczył, ale niestety Totosyfek nie uznaje dogrywek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ja miałem over w Dallas z linia 185,0 (wpadło 186) oraz over w LA z linia 191,5 (było 192,0). Na Mikołaja ten dubeltowy fart czy co?:-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Ja sobie dziś puszcze taki combosik:
Utah - Miami typ. 2 kurs 1.75
No cóż maszyna zwyciestw na czele z Kirilenko coś się zacieła no i brak jak narazie pomyślnych newsów. Jazz cały czas bez Kirilenko, a oznacza to kolejną porażkę, bo zespół bez tego gracza jest do niczego. Ostatnie 10 spotkań to zaledwie 2 zwyciestwa (Atlanta i Houston) oraz 25 punktowe porażki z Phoenix czy Seatle. Miami nareszcie zagra na 100% swojego składu, bo ostatnio zarówno O`neal i Wade nie grali pełnych minut. Moim skromnym zdaniem typ dnia !
New Jersey - Toronto typ. 1 kurs 1.80
No tak to już pewne do składu New Jersey nareszcie wraca lider drużyny Kidd i od tego momentu warto zacząc grać na Nets, poniewaz ta druzyna ma ogromny potencjał. Warto dodać, że Nets jak narazie u siebie miało bardzo ciężkich rywali: Miami, Phoenix, Seatle czy Dallas dlatego czas na zwyciestwa. Toronto nie spisuje się za rewelacyjnie w 6 ostatnich spotkaniach aż 5 porażek i to z drużynami pokroju New Jersey: Boston, Orlando czy Washington. Moim zdaniem jest to znakomita okazja do przełamania się paczki z Kidem na czele. Zobaczymy ........
Czekam na sugestje ......... No i pieknie ! Dobrze ze nie slucham rad piomila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475 |
Last edited by piomill; 07/12/2004 15:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20 |
NA DZISIAJ PUŚCIŁEM TAKI KUPON:
Chicago Bulls - San Antonio Spurs 2 (-12.5) 1.95 Los Angeles Clippers - Charlotte Bobcats 1 (-11.0) 1.90 Dallas Mavericks - Detroit Pistons powyzej 185.5 punktow 1.90 Denver Nuggets - Orlando Magic powyzej 195.5 punktow 1.90
KURS: 13.38
POZDRAWIAM!!! Chicago Bulls - San Antonio Spurs 2 (-12.5) 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Los Angeles Clippers - Charlotte Bobcats 1 (-11.0) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dallas Mavericks - Detroit Pistons powyzej 185.5 punktow 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Denver Nuggets - Orlando Magic powyzej 195.5 punktow 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> KURS: 13.38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka