Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#264584 07/12/2004 08:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Szkoda słów, Boston mógł uratowac mi pare złotych, ale w najważniejszym momencie zawiodł Pierce...
Przy stanie 106:107 i 9 sec do konca nie potrafił zdobyc punktów, nawet po faulu (jeden trafiony, drugi nie) przy stanie 106:108 można było doprowadzić do dogrywki, bo 5 sec to jeszcze od hooja czasu, ale trzeba było to najpierw zebrac, a jak sie ziewa w takich momentach to sie właśnie frajersko przegrywa......ogólnie dramat...
3 kupony i na każdym po jednym zdarzeniu w łeb, a zeby pecha było więcej to na kuponie z Toto na 6 zdarzeń nie wszedł tylko over Clippersów, każdy inny buk by to rozliczył, ale niestety Totosyfek nie uznaje dogrywek...

Bonus: Unibet
#264585 07/12/2004 11:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ja miałem over w Dallas z linia 185,0 (wpadło 186) oraz over w LA z linia 191,5 (było 192,0).
Na Mikołaja ten dubeltowy fart czy co?:-)

Pozdrawiam

amkwish

#264586 07/12/2004 15:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
G
gsm Offline
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
Quote
Ja sobie dziś puszcze taki combosik:

Utah - Miami typ. 2 kurs 1.75

No cóż maszyna zwyciestw na czele z Kirilenko coś się zacieła no i brak jak narazie pomyślnych newsów. Jazz cały czas bez Kirilenko, a oznacza to kolejną porażkę, bo zespół bez tego gracza jest do niczego. Ostatnie 10 spotkań to zaledwie 2 zwyciestwa (Atlanta i Houston) oraz 25 punktowe porażki z Phoenix czy Seatle. Miami nareszcie zagra na 100% swojego składu, bo ostatnio zarówno O`neal i Wade nie grali pełnych minut. Moim skromnym zdaniem typ dnia !


New Jersey - Toronto typ. 1 kurs 1.80

No tak to już pewne do składu New Jersey nareszcie wraca lider drużyny Kidd i od tego momentu warto zacząc grać na Nets, poniewaz ta druzyna ma ogromny potencjał. Warto dodać, że Nets jak narazie u siebie miało bardzo ciężkich rywali: Miami, Phoenix, Seatle czy Dallas dlatego czas na zwyciestwa. Toronto nie spisuje się za rewelacyjnie w 6 ostatnich spotkaniach aż 5 porażek i to z drużynami pokroju New Jersey: Boston, Orlando czy Washington. Moim zdaniem jest to znakomita okazja do przełamania się paczki z Kidem na czele. Zobaczymy ........


Czekam na sugestje .........


No i pieknie ! Dobrze ze nie slucham rad piomila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#264587 07/12/2004 15:19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475

Last edited by piomill; 07/12/2004 15:21.
#264588 07/12/2004 23:54
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 20
Quote
NA DZISIAJ PUŚCIŁEM TAKI KUPON:

Chicago Bulls - San Antonio Spurs 2 (-12.5) 1.95
Los Angeles Clippers - Charlotte Bobcats 1 (-11.0) 1.90
Dallas Mavericks - Detroit Pistons powyzej 185.5 punktow 1.90
Denver Nuggets - Orlando Magic powyzej 195.5 punktow 1.90

KURS: 13.38

POZDRAWIAM!!!

Chicago Bulls - San Antonio Spurs 2 (-12.5) 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Los Angeles Clippers - Charlotte Bobcats 1 (-11.0) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dallas Mavericks - Detroit Pistons powyzej 185.5 punktow 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Denver Nuggets - Orlando Magic powyzej 195.5 punktow 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

KURS: 13.38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1