|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Witam w niedziele!
No niezle nam wczoraj poszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dzisiaj z pierwszych meczy rzucily mi sie w oczy
Old Dominion +2 NC Wilmington -2
Gram je w pierwszym dublu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Co do pierwszego typu to zgoda,natomiast skłonny byłbym dać raczej Chicago Illinois.
Mój typ dnia to Auburn - UNLV 1(-3,0)
I jeszcze dwa: Miami Florida - Massachusets 2(+5,5) Coll Charleston - Western Michigan over 128,0
Ja pewnie pomieszam duble z typami z NBA.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Coll Charleston - Western Michigan over 126,5 Cal Poly - Santa Clara 2(-12,0)
Myslę nad derbami Florydy. Wychodzi mi zdecydowany over i w zwiazku z tym mam watpliwości czy goście nie zostana złomotani powyżej 25pts. Chyba jednak nie,ale jeszcze poczekam z tym typem.
Pozdrawiam
amkwish
PS.Knopsi,mam nadzieję,że Ci nie namieszałem z Wilmingtonem,a wychodzi jednak na Twoje:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Dziś pierwszy dubel to: OldDominion -3( jeszcze 15 min. temu było tylko -1,5:( no ale i tak myślę że dadzą radę) MiamiFlorida -6
Pozdrawiam i powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
knopsi przeciez na old dominion jest spread -3
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
@ Kazow
Jak ja dawalem, to bylo jeszcze +2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
fakt masz farta knopsi i drugi gubel: SantaClara -11 LoyolaChicago +30 chyba z takim marginesem dadzą radę
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Nr.2 Loyola Chicago +29 Duke -21,5
Nr.3 Auburn -4 Santa Clara -11
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Gra ktoś jeszcze Duke'a -21 ? Jeśli wygrają to sprawią prezent swojemu trenerowi Mike'owi Krzyzewski, ponieważ to byłoby jego jubileuszowe 700 zwycięstwo. Mam nadzieję, że Książęta będą walczyć i spokojnie pokryją handi. Pozdrawiam Master Flamaster www.gembet.com [ gembet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
@ Kazow
Jak ja dawalem, to bylo jeszcze +2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No to gratki knopsi ktorano wstaje temu...... Mi jednak zabrakło tych punktów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
mi tez ale mialem to w dubli z masechusets wiec i tak dupa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Tnx Auburn :-(((
Jaki dzis dzień? Wiadomo...niedziela.
Gdyby nie NFL to by sie pinnacle na mnie obłowił,ale college basket to dzis kleska. Co prawda jeszcze 2 duble w grze,ale tyle typów spieprzonych,że lepiej nie podawać nastepnych:P
Jutro nowy tydzień,a w nastepna niedzielę nie gram:-)
Tu doklejam nasze staty.
Podsumowanie ostatniej nocy: Typy :12 Trafione :3 Skuteczność :25,00% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
2 tydzień grudnia: 137/75 Skuteczność 54,74%
Od poczatku grudnia: 325/173 Skuteczność 53,23%
Tylko mala liczba typów uchroniła staty przed tapnięciem w dół:P
Ponieważ rozpoczeliśmy juz nowy tydzien,to nie ma sensu zakładać tematu z częścią 3 - zrobimy to od nastepnego poniedziałku.
Pozdrawiam
amkwish
Last edited by amkwish; 13/12/2004 20:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Tak, tak Amkwish, wczoraj kleska...
Dzis tylko 4 mecze w B&W a oto zestaw na dzis ("X" zaznaczam mecze oferowane przez B&W)
7:00 PM ET Wake Forest (7) at Temple X 8:00 PM ET Mississippi St. (23) at New Orleans X 7:00 PM ET Bluefield College at VMI 7:00 PM ET Northridge at Lafayette 7:30 PM ET Savannah State at So. Carolina St. 8:00 PM ET Nicholls St. at Mississippi 8:00 PM ET Florida A&M at Southern 8:00 PM ET Air Force at Lamar 8:00 PM ET McNeese St. at Louisiana State 8:00 PM ET Stanford at Denver X 10:05 PM ET Bethune-Cookman at Oregon St. 10:05 PM ET Eastern Washington at San Diego X
Jak na razie, gram na pewno Denver +3
Pozdrawiam knopsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Zagrałem właśnie Denver U +3. Troche dziwna sytuacja, że gospodarzwi dodaje się punkty, gdzie jest on zdecydowanie mocniejszą druzyną, która wygrywa u siebie wszytskie mecze i gra z przeciwnikiem, który na wyjazdach spisuje się fatalnie. Chyba, że o czymś nie wiem. Trzeba odrobić kolejną "czarną niedzielę" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Za nic w świecie nie zagram Denver:-) Stanford też cieniutki,wiec z tego meczu ewentualnie under.
Denver może i dobrze gra u siebie,ale dla nich poniedzialek jest tak samo czarny,jak dla nas niedziela:P
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Za nic w świecie nie zagram Denver:-) Stanford też cieniutki,wiec z tego meczu ewentualnie under.
Denver może i dobrze gra u siebie,ale dla nich poniedzialek jest tak samo czarny,jak dla nas niedziela:P
Pozdrawiam
amkwish Nie mogłeś wcześniej o tym napisać:)? Tylko dopiero jak ja już postawiłem heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A czemu sądzisz, że nie wejdzie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nie napisałem,że nie wejdzie,tylko,że nie zagram tego:-)
New Orleans U - Mississippi State 2(-12,0) New Orleans U - Mississippi State over 133,0 Temple - Wake Forest 2(-7,0)
Z 3 typem jeszcze poczekam,może obniżą spread(rano było 8,5),to samo ewentualnie ze Stanford.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Z NCAAB dziś daje sobie spokój, jedyny typ warty według mnie zagrania to: MississippiSt -12,5 Z NBA w jakimś dublu może go zagram pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Wtorek 14.12:
7:30 PM ET No.Carolina A&T at Louisville (14) 9:00 PM ET Illinois-Chicago at Duke (7) x 7:00 PM ET Norfolk State at Clemson 7:00 PM ET Boston U at Michigan 7:00 PM ET Campbell at Florida Atlantic 7:30 PM ET Fordham at Villanova x 7:30 PM ET South Florida at South Carolina x 7:30 PM ET Greenville at Eastern Kentucky 7:30 PM ET Harvard at Fairfield x 7:30 PM ET Alabama St. at Tennessee 7:35 PM ET Siena at Youngstown St. x 8:00 PM ET Alabama A&M at Tennessee St. 8:05 PM ET Northern Colorado at Oral Roberts 8:05 PM ET Wright St. at Southern Illinois x 10:00 PM ET UC Irvine at Santa Clara x 10:00 PM ET Bethune-Cookman at Oregon 10:05 PM ET St. Mary's-California at San Diego St. x
Moze dzis bedzie cos ciekawszego
Mecze w B&W zaznaczone "X"
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|