Dzisiaj z pierwszych meczy rzucily mi sie ..."> Dzisiaj z pierwszych meczy rzucily mi sie ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
#264709 12/12/2004 13:07
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Witam w niedziele!

No niezle nam wczoraj poszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dzisiaj z pierwszych meczy rzucily mi sie w oczy

Old Dominion +2
NC Wilmington -2

Gram je w pierwszym dublu

Bonus: Unibet
#264710 12/12/2004 14:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Co do pierwszego typu to zgoda,natomiast skłonny byłbym dać raczej Chicago Illinois.

Mój typ dnia to
Auburn - UNLV 1(-3,0)

I jeszcze dwa:
Miami Florida - Massachusets 2(+5,5)
Coll Charleston - Western Michigan over 128,0

Ja pewnie pomieszam duble z typami z NBA.

Pozdrawiam

amkwish

#264711 12/12/2004 15:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Coll Charleston - Western Michigan over 126,5
Cal Poly - Santa Clara 2(-12,0)


Myslę nad derbami Florydy.
Wychodzi mi zdecydowany over i w zwiazku z tym mam watpliwości czy goście nie zostana złomotani powyżej 25pts.
Chyba jednak nie,ale jeszcze poczekam z tym typem.

Pozdrawiam

amkwish

PS.Knopsi,mam nadzieję,że Ci nie namieszałem z Wilmingtonem,a wychodzi jednak na Twoje:-)

#264712 12/12/2004 18:19
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Dziś pierwszy dubel to:
OldDominion -3( jeszcze 15 min. temu było tylko -1,5:( no ale i tak myślę że dadzą radę)
MiamiFlorida -6

Pozdrawiam i powodzenia

#264713 12/12/2004 18:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
knopsi przeciez na old dominion jest spread -3

#264714 12/12/2004 18:28
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
@ Kazow

Jak ja dawalem, to bylo jeszcze +2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#264715 12/12/2004 18:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no to masz farta:)

#264716 12/12/2004 18:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
fakt masz farta knopsi
i drugi gubel:
SantaClara -11
LoyolaChicago +30 chyba z takim marginesem dadzą radę

#264717 12/12/2004 19:31
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Nr.2
Loyola Chicago +29
Duke -21,5

Nr.3
Auburn -4
Santa Clara -11

#264718 12/12/2004 20:24
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Gra ktoś jeszcze Duke'a -21 ? Jeśli wygrają to sprawią prezent swojemu trenerowi Mike'owi Krzyzewski, ponieważ to byłoby jego jubileuszowe 700 zwycięstwo. Mam nadzieję, że Książęta będą walczyć i spokojnie pokryją handi.

Pozdrawiam
Master Flamaster

www.gembet.com [gembet.com]

#264719 12/12/2004 20:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
@ Kazow

Jak ja dawalem, to bylo jeszcze +2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No to gratki knopsi ktorano wstaje temu......
Mi jednak zabrakło tych punktów.

#264720 12/12/2004 20:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
mi tez ale mialem to w dubli z masechusets wiec i tak dupa

#264721 12/12/2004 22:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Tnx Auburn :-(((

Jaki dzis dzień?
Wiadomo...niedziela.

Gdyby nie NFL to by sie pinnacle na mnie obłowił,ale college basket to dzis kleska.
Co prawda jeszcze 2 duble w grze,ale tyle typów spieprzonych,że lepiej nie podawać nastepnych:P

Jutro nowy tydzień,a w nastepna niedzielę nie gram:-)

Tu doklejam nasze staty.


Podsumowanie ostatniej nocy:
Typy :12
Trafione :3
Skuteczność :25,00% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

2 tydzień grudnia:
137/75
Skuteczność 54,74%

Od poczatku grudnia:
325/173
Skuteczność 53,23%

Tylko mala liczba typów uchroniła staty przed tapnięciem w dół:P


Ponieważ rozpoczeliśmy juz nowy tydzien,to nie ma sensu zakładać tematu z częścią 3 - zrobimy to od nastepnego poniedziałku.

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 13/12/2004 20:52.
#264722 13/12/2004 11:34
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Tak, tak Amkwish, wczoraj kleska...

Dzis tylko 4 mecze w B&W a oto zestaw na dzis
("X" zaznaczam mecze oferowane przez B&W)

7:00 PM ET Wake Forest (7) at Temple X
8:00 PM ET Mississippi St. (23) at New Orleans X
7:00 PM ET Bluefield College at VMI
7:00 PM ET Northridge at Lafayette
7:30 PM ET Savannah State at So. Carolina St.
8:00 PM ET Nicholls St. at Mississippi
8:00 PM ET Florida A&M at Southern
8:00 PM ET Air Force at Lamar
8:00 PM ET McNeese St. at Louisiana State
8:00 PM ET Stanford at Denver X
10:05 PM ET Bethune-Cookman at Oregon St.
10:05 PM ET Eastern Washington at San Diego X



Jak na razie, gram na pewno Denver +3

Pozdrawiam knopsi

#264723 13/12/2004 14:10
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Zagrałem właśnie Denver U +3.
Troche dziwna sytuacja, że gospodarzwi dodaje się punkty, gdzie jest on zdecydowanie mocniejszą druzyną, która wygrywa u siebie wszytskie mecze i gra z przeciwnikiem, który na wyjazdach spisuje się fatalnie. Chyba, że o czymś nie wiem. Trzeba odrobić kolejną "czarną niedzielę" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#264724 13/12/2004 14:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Za nic w świecie nie zagram Denver:-)
Stanford też cieniutki,wiec z tego meczu ewentualnie under.

Denver może i dobrze gra u siebie,ale dla nich poniedzialek jest tak samo czarny,jak dla nas niedziela:P


Pozdrawiam

amkwish

#264725 13/12/2004 15:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
Za nic w świecie nie zagram Denver:-)
Stanford też cieniutki,wiec z tego meczu ewentualnie under.

Denver może i dobrze gra u siebie,ale dla nich poniedzialek jest tak samo czarny,jak dla nas niedziela:P


Pozdrawiam

amkwish


Nie mogłeś wcześniej o tym napisać:)? Tylko dopiero jak ja już postawiłem heh <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A czemu sądzisz, że nie wejdzie???

#264726 13/12/2004 16:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Nie napisałem,że nie wejdzie,tylko,że nie zagram tego:-)

New Orleans U - Mississippi State 2(-12,0)
New Orleans U - Mississippi State over 133,0
Temple - Wake Forest 2(-7,0)

Z 3 typem jeszcze poczekam,może obniżą spread(rano było 8,5),to samo ewentualnie ze Stanford.

Pozdrawiam

amkwish

#264727 13/12/2004 21:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Z NCAAB dziś daje sobie spokój, jedyny typ warty według mnie zagrania to:
MississippiSt -12,5
Z NBA w jakimś dublu może go zagram
pozdrawiam

#264728 14/12/2004 09:26
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Wtorek 14.12:

7:30 PM ET No.Carolina A&T at Louisville (14)
9:00 PM ET Illinois-Chicago at Duke (7) x
7:00 PM ET Norfolk State at Clemson
7:00 PM ET Boston U at Michigan
7:00 PM ET Campbell at Florida Atlantic
7:30 PM ET Fordham at Villanova x
7:30 PM ET South Florida at South Carolina x
7:30 PM ET Greenville at Eastern Kentucky
7:30 PM ET Harvard at Fairfield x
7:30 PM ET Alabama St. at Tennessee
7:35 PM ET Siena at Youngstown St. x
8:00 PM ET Alabama A&M at Tennessee St.
8:05 PM ET Northern Colorado at Oral Roberts
8:05 PM ET Wright St. at Southern Illinois x
10:00 PM ET UC Irvine at Santa Clara x
10:00 PM ET Bethune-Cookman at Oregon
10:05 PM ET St. Mary's-California at San Diego St. x


Moze dzis bedzie cos ciekawszego

Mecze w B&W zaznaczone "X"

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, rymoholik, ANZELMO, aker, bukma, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, betowiec), 2,006 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1