"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10
#264749 16/12/2004 00:05
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Ja równiez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#264750 16/12/2004 00:28
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Panowie

La Laffayette dziś wieczór bez swojego lidera Orien'a Green'a
tak więc gram

NC State -20 za 8/10

Pozdrówka

#264751 16/12/2004 00:47
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Northwestern - DePaul zdjęte z oferty ja zdążyłem skontrować w B&W
Podobno w North ma zagrać jakiś niezły center

#264752 16/12/2004 04:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
DePaul -1 skontrowany na 0
Wisc Milwaukee +8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
E Washington +10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
NC State -20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Arkansas State -2 totalna porazka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jak można wygrywając I połowę przegrać II-gą 20 punktami ??? Przepraszam Wszystkich za ten typ

PS
Chyba mam kiepskie biorytmy więc robię sobie przerwę od typowania.

Pozdrawiam i powodzenia

#264753 16/12/2004 11:36
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Wczoraj sobie odpuściłem, wogóle nie grałem, ani nie zagłębiałem w analizy meczów, chyba dobrze zrobiłem bo widzę że za różowo to nie było.

#264754 16/12/2004 16:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Depaul,no nie zagram tych pajacuff chyba do końca sezonu:-)
Umiesciłem ich na 2 dublach z Miami(spread i under),a tu taki zonk.

Nasze staty za wczoraj.....sięgnely dna i gorzej byc juz nie może.
Czegos takiego nie pamietam odkąd jestem na forum,a i wcześniej,bo długo czytałem,zanim zdecydowałem sie pisywać.

Nie podliczam wszystkiego tylko dodam to poniżej do nastepnego dnia.

Ostatnia noc:
Typy:14
Trafione: ZERO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

amkwish

#264755 16/12/2004 16:28
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
gorzej byc juz nie może

Zawsze mozemy podac 30 typow i nie trafic zadnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nie wolno sie poddawac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja dzisiaj zamierzam cos zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#264756 16/12/2004 17:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Zawsze mozemy podac 30 typow i nie trafic zadnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nie wolno sie poddawac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja dzisiaj zamierzam cos zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Nie ze mna te sztuczki,Duchu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

TexTech - Ohio St 1(-6,0)

Jezeli ten typ nie wejdzie,to nie weim jaki wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

Arkansas - Tennessee St 2(+17,0)

Zastanawiam sie jeszcze nad underem w tym meczu.

Pozdrawiam

amkwish

#264757 16/12/2004 18:08
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Tennessee St v [color:"green"] Arkansas [/color] /-17/
Ohio St v [color:"green"] Texas Tech [/color] /-6.5/

#264758 16/12/2004 18:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
NC Wilmington (+4) 1.95 - Coll Charleston (-4) 1.87

Chyba wystarczy. Wy powaznie z tym Texas Techem? Ja sie bym sklanial raczej ku Ohio...

15/23

#264759 16/12/2004 19:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jeden typ będzie na 100% dzis w nocy trafiony w meczu w Arkansas:-)))))))))))))))))))

Ghost,jak najbardziej serio gram TexTech'a.

Pozdrawiam

amkwish

#264760 16/12/2004 20:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Witam. Hmmm widzę że typem nr 1 jest texas sam nie wiem grać czy nie. Może spróbuję i coś z tego:
Baylor+16,5
CollegeofCharleston-4,5
Pozdrawiam

#264761 17/12/2004 07:19
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
No coż kolejna minusowa noc, dobrze że zszedłem na lightowe stawki i na razie poczekam na odwrócenie passy:)
pozdrawiam

#264762 17/12/2004 21:54
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
The Citadel (+23,5) 1.91 - Clemson (-23,5) 1.91

Smialo mozecie grac na odwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

15/24

#264763 17/12/2004 22:56
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
hehehehe Ghost poważnie się nad tym zastanawiam:)
dodatkowo
CalIrvine-2
StBonaventure+18
EIllinois-4,5
CSSacramento+22

powodzenia

#264764 18/12/2004 14:31
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Dzisiaj tyle meczy a tu taka cisza???

#264765 18/12/2004 15:51
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
Witam.

Ja jak na razie te 3 mecze:

Ohio -8
Towson State +25,5
Texas +5,5

Do zobaczenia wieczorem!

#264766 18/12/2004 17:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Witam.

Ja jak na razie te 3 mecze:

Ohio -8
Towson State +25,5
Texas +5,5

Do zobaczenia wieczorem!

Ja również
Ohio -8,0
i niech wejdzie na odwrócenie passy:-)

DePaul -5,5
Texas +8,5 (teraz zmienili w pinnacle,no to wziąlem tym bardziej).

Knopsi,Texas jest na live w b&w !

Pozdrawiam

amkwish

#264767 18/12/2004 17:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
USC - Western Michigan 2(+4,5)
Loyola-Chicago - Illinois State 2(-1,0)

Dodałem 2 typy i w sumie na tych pieciu na razie poprzestane:-)

Pozdrawiam

amkwish

#264768 18/12/2004 21:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Niezły początek :-)

Pozdrawiam

amkwish

Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, $-man, latajaca_holenderka, forty, Sensei, alfa), 1,166 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,715
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1