|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Ja równiez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Panowie
La Laffayette dziś wieczór bez swojego lidera Orien'a Green'a tak więc gram
NC State -20 za 8/10
Pozdrówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Northwestern - DePaul zdjęte z oferty ja zdążyłem skontrować w B&W Podobno w North ma zagrać jakiś niezły center
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
DePaul -1 skontrowany na 0 Wisc Milwaukee +8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> E Washington +10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> NC State -20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Arkansas State -2 totalna porazka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jak można wygrywając I połowę przegrać II-gą 20 punktami ??? Przepraszam Wszystkich za ten typ
PS Chyba mam kiepskie biorytmy więc robię sobie przerwę od typowania.
Pozdrawiam i powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Wczoraj sobie odpuściłem, wogóle nie grałem, ani nie zagłębiałem w analizy meczów, chyba dobrze zrobiłem bo widzę że za różowo to nie było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Depaul,no nie zagram tych pajacuff chyba do końca sezonu:-) Umiesciłem ich na 2 dublach z Miami(spread i under),a tu taki zonk.
Nasze staty za wczoraj.....sięgnely dna i gorzej byc juz nie może. Czegos takiego nie pamietam odkąd jestem na forum,a i wcześniej,bo długo czytałem,zanim zdecydowałem sie pisywać.
Nie podliczam wszystkiego tylko dodam to poniżej do nastepnego dnia.
Ostatnia noc: Typy:14 Trafione: ZERO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Zawsze mozemy podac 30 typow i nie trafic zadnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie wolno sie poddawac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja dzisiaj zamierzam cos zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zawsze mozemy podac 30 typow i nie trafic zadnego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Nie wolno sie poddawac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja dzisiaj zamierzam cos zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Nie ze mna te sztuczki,Duchu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> TexTech - Ohio St 1(-6,0) Jezeli ten typ nie wejdzie,to nie weim jaki wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> Arkansas - Tennessee St 2(+17,0) Zastanawiam sie jeszcze nad underem w tym meczu. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127 |
Tennessee St v [color:"green"] Arkansas [/color] /-17/ Ohio St v [color:"green"] Texas Tech [/color] /-6.5/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
NC Wilmington (+4) 1.95 - Coll Charleston (-4) 1.87
Chyba wystarczy. Wy powaznie z tym Texas Techem? Ja sie bym sklanial raczej ku Ohio...
15/23
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Jeden typ będzie na 100% dzis w nocy trafiony w meczu w Arkansas:-)))))))))))))))))))
Ghost,jak najbardziej serio gram TexTech'a.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Witam. Hmmm widzę że typem nr 1 jest texas sam nie wiem grać czy nie. Może spróbuję i coś z tego: Baylor+16,5 CollegeofCharleston-4,5 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
No coż kolejna minusowa noc, dobrze że zszedłem na lightowe stawki i na razie poczekam na odwrócenie passy:) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
The Citadel (+23,5) 1.91 - Clemson (-23,5) 1.91
Smialo mozecie grac na odwrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
15/24
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
hehehehe Ghost poważnie się nad tym zastanawiam:) dodatkowo CalIrvine-2 StBonaventure+18 EIllinois-4,5 CSSacramento+22
powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Dzisiaj tyle meczy a tu taka cisza???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 667 |
Witam.
Ja jak na razie te 3 mecze:
Ohio -8 Towson State +25,5 Texas +5,5
Do zobaczenia wieczorem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam.
Ja jak na razie te 3 mecze:
Ohio -8 Towson State +25,5 Texas +5,5
Do zobaczenia wieczorem! Ja również Ohio -8,0 i niech wejdzie na odwrócenie passy:-) DePaul -5,5 Texas +8,5 (teraz zmienili w pinnacle,no to wziąlem tym bardziej). Knopsi,Texas jest na live w b&w ! Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
USC - Western Michigan 2(+4,5) Loyola-Chicago - Illinois State 2(-1,0)
Dodałem 2 typy i w sumie na tych pieciu na razie poprzestane:-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Niezły początek :-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|