Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#2647636 10/10/2008 08:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Witam.

Zalozmy, ze kazdy z nas albo przynajmniej jakas czesc moze stanac przed takim oto problemem. Otoz jestesmy w fazie poznawania fajnej wydaloby sie dziewczyny, super sie z Nia rozmawia, z urody tez niczego sobie ale powiedzmy, ze jest "maly problem" ... dowiadujemy sie, ze niestety jest Ona rozwodka i co najgorsze ma dzieci ... Co byscie zrobili w tym momencie ? Prosze o powazne wypowiedzi ...

PS. Boje sie, ze niedlugo moge stanac przed taka decyzja - Co robic ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Zapomnieć...

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Ja bym olał mimo wszystko w myśl zasady tego kwiata pół świata.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
zalezy od uczucia wszystko.. jesli ja kochasz to nie bedzie to dla CIebie przeszkoda...

Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
witam

Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
ja bym po uzywał i zostawił poz

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by wolomin28
ja bym po uzywał i zostawił poz


odpowiedź na poziomie mułu

zgadzam się z opinią damiana - jeśli Ci "zależy" (czyt. kochasz) nie będzie to stanowić problemu

jej dzieci będziesz kochać tak samo jak wspólne, akurat pracuje w takiej instytucji, że takich par mam na pęczki i są to normalne zgodne związki

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by wolomin28
ja bym po uzywał i zostawił poz



blush Co za podejscie :/ 3metry mulu i wodorosty.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.

Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc.


Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.

Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc.
Bije od ciebie wrażliwością. Poza tym radzę udać się do psychologa, widać, że masz problemy.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Samartyanin
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.

Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc.
Bije od ciebie wrażliwością. Poza tym radzę udać się do psychologa, widać, że masz problemy.
już chodzi na grupową terapie stadionową......widać jak działa laugh ps. a co do tematu to zgadzam się w 100% z Piostarem piwo

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.

Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc.
Masarka... nominacja do maliny.

Może będziesz miał kiedyś żonę, która Ci urodzi dziecko. Wtedy nie będziesz "pakował w jej dziurę" po urodzeniu?

Wypowiedzi niektórych są na poziomie ludzi z podstawówki.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by Vader
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.

Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc.
Masarka... nominacja do maliny.

Może będziesz miał kiedyś żonę, która Ci urodzi dziecko. Wtedy nie będziesz "pakował w jej dziurę" po urodzeniu?

Wypowiedzi niektórych są na poziomie ludzi z podstawówki.


nie wymagaj wiele od niego on ciągle w biegu, ucieka przed Policją wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Ale wazelinka w tym temacie sie zrobila piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Jeżeli nie przeszkadza Ci to, że to nie jest Twoje dziecko to dlaczego nie ? Ja osobiście bym się chyba nie przełamał ...chyba smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Jemu moze teraz nie przeszkadzac, ale bedzie mial problemy w przyszlosci pt. "nie jestes moim ojcem". Poza tym czekaja go odwiedziny tatusia - przyjemne, prawda? Miedzy nia, a bylym mezem na pewno cos pozostanie (wiez), chocby ze wzgledu na dzieci, wiec w najlepszym wypadku bedzie zachodzil w glowe czy nie zdradzila go gdzies po drodze, a w najgorszym obudzi sie w trojkacie.

Sam napisal, ze to dopiero poczatek, wiec lepiej niech sie ewakuuje, miast pakowac sie w cos co mozna okreslic nie inaczej jak (tu przepraszam wrazliwcow powyzej): gowno.

To jest towar z drugiej reki stary, na dodatek przeceniony.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Maciek
Ja bym olał mimo wszystko w myśl zasady tego kwiata pół świata.

szkoda, ze 3/4 zwiedle

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Kurde, Linc, myślałem,że Cię jakiś przeszczep serca czeka, więc niesiony wrodzoną wrażliwością na problemy innych zagladam w topic, by Cię pocieszyć,a tu masz babo placek,znaczy dzieci...


Wracając do tematu, sprawa śliska, ważne są Twoje uczucia,ale przede wszystkim jej. Musisz mieć pewność,ze to miłość(zakładając w optymistycznym wariancie,ze taka istnieje),a nie wyrachowanie typu: bo samotnej kobiecie z dziećmi ciężko,a tak będą miały ojca, pomoze w wychowaniu i wszystkich pracach domowych a na dodatek zrobi na nas wszystkich. Tak czy siak, życze trafnego wyboru,szczęścia no i ...zdrowia(zwłaszcza serca)

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
czytając ten temat musze stwierdzić ,że jestem dobrą partią , bo nie mam dzieci laugh


kiedyś liczyło się to ,żeby dziewczyna była dziewicą . Teraz liczy się to ,żeby kobieta , nie tyle nie miała w przeszłości innych związkach, ale to żeby nie miała dzieci.Zadziwiający jest ''postęp'' , ''rozwój''socjokultury w tym zakresie...

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
myślę, że za jakieś 30 lat także dzieci nie będą stanowić problemu.Tylko ich ilość. Dopuszczalne będzie jedno dziecko .A za 60 lat już dwoje dzieci i tak dalej ...

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1