|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Witam.
Zalozmy, ze kazdy z nas albo przynajmniej jakas czesc moze stanac przed takim oto problemem. Otoz jestesmy w fazie poznawania fajnej wydaloby sie dziewczyny, super sie z Nia rozmawia, z urody tez niczego sobie ale powiedzmy, ze jest "maly problem" ... dowiadujemy sie, ze niestety jest Ona rozwodka i co najgorsze ma dzieci ... Co byscie zrobili w tym momencie ? Prosze o powazne wypowiedzi ...
PS. Boje sie, ze niedlugo moge stanac przed taka decyzja - Co robic ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Ja bym olał mimo wszystko w myśl zasady tego kwiata pół świata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
zalezy od uczucia wszystko.. jesli ja kochasz to nie bedzie to dla CIebie przeszkoda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 67 |
ja bym po uzywał i zostawił poz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
ja bym po uzywał i zostawił poz odpowiedź na poziomie mułu zgadzam się z opinią damiana - jeśli Ci "zależy" (czyt. kochasz) nie będzie to stanowić problemu jej dzieci będziesz kochać tak samo jak wspólne, akurat pracuje w takiej instytucji, że takich par mam na pęczki i są to normalne zgodne związki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
ja bym po uzywał i zostawił poz  Co za podejscie :/ 3metry mulu i wodorosty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.
Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.
Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc. Bije od ciebie wrażliwością. Poza tym radzę udać się do psychologa, widać, że masz problemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.
Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc. Bije od ciebie wrażliwością. Poza tym radzę udać się do psychologa, widać, że masz problemy. już chodzi na grupową terapie stadionową......widać jak działa  ps. a co do tematu to zgadzam się w 100% z Piostarem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.
Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc. Masarka... nominacja do maliny. Może będziesz miał kiedyś żonę, która Ci urodzi dziecko. Wtedy nie będziesz "pakował w jej dziurę" po urodzeniu? Wypowiedzi niektórych są na poziomie ludzi z podstawówki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Na sama mysl, ze mialbym pakowac w dziure z ktorej cos wylazlo niedobrze mi sie robi.
Olac to jak najszybciej, chyba zes frajer co chce cudze bachory nianczyc. Masarka... nominacja do maliny. Może będziesz miał kiedyś żonę, która Ci urodzi dziecko. Wtedy nie będziesz "pakował w jej dziurę" po urodzeniu? Wypowiedzi niektórych są na poziomie ludzi z podstawówki. nie wymagaj wiele od niego on ciągle w biegu, ucieka przed Policją 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Ale wazelinka w tym temacie sie zrobila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Jeżeli nie przeszkadza Ci to, że to nie jest Twoje dziecko to dlaczego nie ? Ja osobiście bym się chyba nie przełamał ...chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Jemu moze teraz nie przeszkadzac, ale bedzie mial problemy w przyszlosci pt. "nie jestes moim ojcem". Poza tym czekaja go odwiedziny tatusia - przyjemne, prawda? Miedzy nia, a bylym mezem na pewno cos pozostanie (wiez), chocby ze wzgledu na dzieci, wiec w najlepszym wypadku bedzie zachodzil w glowe czy nie zdradzila go gdzies po drodze, a w najgorszym obudzi sie w trojkacie.
Sam napisal, ze to dopiero poczatek, wiec lepiej niech sie ewakuuje, miast pakowac sie w cos co mozna okreslic nie inaczej jak (tu przepraszam wrazliwcow powyzej): gowno.
To jest towar z drugiej reki stary, na dodatek przeceniony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Ja bym olał mimo wszystko w myśl zasady tego kwiata pół świata. szkoda, ze 3/4 zwiedle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
Kurde, Linc, myślałem,że Cię jakiś przeszczep serca czeka, więc niesiony wrodzoną wrażliwością na problemy innych zagladam w topic, by Cię pocieszyć,a tu masz babo placek,znaczy dzieci...
Wracając do tematu, sprawa śliska, ważne są Twoje uczucia,ale przede wszystkim jej. Musisz mieć pewność,ze to miłość(zakładając w optymistycznym wariancie,ze taka istnieje),a nie wyrachowanie typu: bo samotnej kobiecie z dziećmi ciężko,a tak będą miały ojca, pomoze w wychowaniu i wszystkich pracach domowych a na dodatek zrobi na nas wszystkich. Tak czy siak, życze trafnego wyboru,szczęścia no i ...zdrowia(zwłaszcza serca)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
czytając ten temat musze stwierdzić ,że jestem dobrą partią , bo nie mam dzieci kiedyś liczyło się to ,żeby dziewczyna była dziewicą . Teraz liczy się to ,żeby kobieta , nie tyle nie miała w przeszłości innych związkach, ale to żeby nie miała dzieci.Zadziwiający jest ''postęp'' , ''rozwój''socjokultury w tym zakresie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
myślę, że za jakieś 30 lat także dzieci nie będą stanowić problemu.Tylko ich ilość. Dopuszczalne będzie jedno dziecko .A za 60 lat już dwoje dzieci i tak dalej ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|