Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#265265 07/12/2004 08:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Zestaw spotkań na 12.07.2004:
1) 1:00 Cleveland - New Jersey - -/+9,5 178pkt
2) 1:00 Indiana - Milwaukee - brak kursów
3) 2:00 Minnesota - Dallas - -/+6,5 204pkt
4) 2:00 Memphis - New York - -/+6,0 191,5pkt
5) 2:30 Houston - New Orleans - -/+10,0 166pkt
6) 3:00 Phoenix - Golden State - -/+13,5 200,5pkt
7) 4:00Sacramento - Charlotte - -/+15,5 203pkt
& spotkań - zapraszam do typowania
KRAJAN

Bonus: Unibet
#265266 07/12/2004 09:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Spróbuję tradycyjnie rozpocząć dyskusję. Bez głębszych analiz:
1) Cleveland - New Jersey - 2(+9,5)
Wczorajszy powrót Kidda niewątpliwie przyczynił do wczorajszego sukcesu nad wcale nie najsłabszym Toronto. Jeszcze nie punktował jak nas przyzwyczaił wcześniej ale na sześć oddanych rzutów 4 były celne w tym 2(100%) za 3pkt.
Wczorajszy mecz został wygrany na tablicach 61-36 dla NJ. Jeżeli dziś zaprezentują podobną aktywność w strefie podkoszowej - Kawalerzuyści wcale nie muszą ich tak znokautować jak to przewidują bukii. Myślę że jeżeli nawet wygrają to nie powinna być to aż taka przewaga.
2) Minnestota - Dallas 1(-6,5)
Wilki nie pokonane od pięciu spotkań (4 wyjazdy). W polu pozostawili - MEM, SAC, GS, PHO i groźnycxh u siebie LAC.
Powrót do własnej hali powinien być okazały a zwycięstwo wyraźne - tym bardziej, że wujek Sam chyba troszkę się rozkręcił (jeżeli chodzi o punktowanie). Recepta w tym meczu jest prosta - Garnett zaopiekuje się niemaszkiem, a pozostali poprostu dopełnią dzieła wygrywając wyraźnie z pozostałymi graczami DAL.
3) Memphis - New York 1(-6,0)
Sądzę że przebieg meczu będzie podobny do ostatniego z PHI, czyli mały odjazd Niedżwiadków, niwelacja pkt itd....
Sądzę, że młodzież z Memphis powoli nabiera doświdczenia i będzie popełniała coraz mniej błędów (takich jak z PHI).
Zresztą z kim jak z kim ale z NY (obecnie w katastrofalnej dyspozycji) na własnych śmieciach po prostu muszą wygrywać i dobrze by było gdyby te zwycięstwa były przekonywujące.!
4) Houston - New Orleans 1(-10,0)
Spotkanie dwóch zespołów o nieporównywalnych potencjałach. Myślę, że na ten mecz (aby go wygrać) wystarczy drewniany Chińczyk i indywidualista T-Mac. Sądzę że obaj powinni rzucić zbliżoną ilość pkt do całej drużyny przeciwników. Warunek Tracy musi poprawić skutecznoiść za 3pkt (ostatnio 1/9). Aktywna obrona nie powinna dać rzucić przeciwnikom więcej niż 70-75 oczek, no i myślę że wyciągną wnioskie ze szczęśliwie wygranego meczu z Phladelphią. Może wreszcie uda się trenerowi skonsolidować prwdziwy team - właśnie takie mecze ze zdecydowanie słabszymi rywalami mają temu służyć.
5) Phoenix - Golden State - 1(-13,5)?
To że Słońca wygrają to niemal pewnik. Co do rozmiaru buki ustawiły wysoką linię (-13,5), ale z drugiej strony nie jest to jakaś zaporowa granica dla bardzo skutecznie grających zawodników Phenix. Jedynym przeciwskazaniem takiego wysokiego hp jest powoli rosnąca forma GS i coraz wyższe morale drużyny. Tu sprawa powinna się zdecydować w pierwszych dwóch kwartach - ucieczka na 20pkt vs granie łeb w łeb pkt za pkt?
6) Sacramento - Charlotte - 1(-15,5)?
I tu do końca nie jestem przekonany co do -hp. Napewno wszystkie atuty będą przemawiały za będącymi w wyśmienitej formie Królami - ich forma rzutowa nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń, ale Bobki to bardzo ambitna drużyna (najbardziej mi się podobają z "outsaiderów" i bardzo często się zdarza że ich upór w dążeniu do niwelacji porażki kończy się "sukcesem" w postaci niewilkich rozmiarów porażek. Ale sądzę że jutro sama ambicja może okazać się czynnikiem niewystarczającym, aby nie przegrać meczu conajmniej 20pkt.
Pozdrawiam
Zapraszam do dykusji
KRAJAN

#265267 07/12/2004 10:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Po krótkiej przerwie w typowaniu na dzisiaj zastanowie się poważniej nad handicapami na New Jersey i Charlotte, jakąś analize i ostatecznie puszczone typy podam późnym wieczorem.
Typ na Memphis też wydaje się dobrym rozwiązaniem.

#265268 07/12/2004 14:06
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 1,475
Houston - NO 1 z handi nawet 10 pkt tak do 15

To cudowna okazja aby rakiety sie wreszcie przelamaly.Graja z obecnie najgorsza druzyna ligi ktora nie mialaby nic do powiedzenia nawet w starciu z bykami.
Kontuzjowani sa Davis,Maglorie, Rogers, West a dodatkowo niedawno oddano do mavs armstronga wiec praktycznie nie ma kto poprowadzic tej druzyny i zdobywac punktow. Zostal Wesley, Pj Brown no i moze JR SMith ktory bedzie fruwał wysoko ale reszta zawodnikow z hornets przedstawia sie dosyc marnie i nawet obecnosc w skladzie "krola dunkow" andersena nie przechyla szali na ich strone.Rakiety w koncu musza wygrac i to najlepiej jak najwyzej aby odbudowac morale.Mysle ze to co pokazali ostatnio hornets w meczu z pistons na wlasnym parkiecie przekonuje w pelni ze poki co NO moga zapomniec o wygrywaniu czegokolwiek.

Last edited by piomill; 07/12/2004 14:07.
#265269 07/12/2004 15:35
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Houston - NO 1 z handi nawet 10 pkt tak do 15

To bierz w b&w hp -9. Ja wziąłem to w rozpisie 3 z 4 razem z:
Leigh - Scarborough 2 (angielska piłka)
Dallas - Minnesota under 203
Nets - Cavaliers over 177.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#265270 07/12/2004 16:54
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Istnieje możliwość, że nie zagra Jim Jackson, grypa, trenował ale może nie wyjść wieczorem na parkiet.

Nie jest to jeszcze 100% pewne (że nie zagra) ale warto wiedzieć, że jest taka możliwość

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#265271 07/12/2004 18:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Dzisiaj postawiłem 4 zakłady:
1)Cleveland-NJ 2 hp +10
2)Minnesota-Dallas under 203 pkt.
3)Phoenix-Golden State 2
4)Garnett-Nowitzki 1 (pkt. w meczu)

Powody:

1)Stawiam na ,,netsów'' ze względu na wg mnie zawyżony handicap.NJ oprócz ostatniej wygranej z Toronto, w ostatnich 5 meczach wygrało jeszcze 2, co prawda z outsaiderami ligii (Atlanta,Charlotte) ale jednak.
Pożądne lanie dostali z ,,czarodziejami'' (68-95), a następnie z Portland (71-83).Trzeba zauważyć pewien istotny szczegół ,że powyższe mecze rozgrywali bez swojej ,, głowy"
czyli Jasona Kidda, który w ostatnim meczu po przerwie pokazał,że z nim ta drużyna będzie grać znacznie lepiej a co za tym idzie wygrywać częściej.

2)W meczu Minnesoty z Dallas typuje under chociażby z tego względu, że Dallas na 5 ostatnio rozegranych meczy tylko w jednym przekroczyli granice 200 pkt. a na dodatek złego wraz z zespołem który jest zdecydowanie underowym teamem, czyli Houston, które w tym dniu rzuciło 106 pkt., co ma się nijak do ich wcześniejszych i późniejszych zdobyczy punktowych(w sumie nie wydaje mi się aby oprócz tego meczu Houston zdobyło wcześniej ponad 100 pkt.)Drugą sprawą jest fakt,że lider zespołu z Dallas czyli Nowitzki, będzie miał tym razem godnego siebie rywala jakim jest niewątpliwie Garnett.
Na pewno niepokoi jedna ,,drobnostka'' ,że Minnesota w 4 na 5 ostatnich meczy rzuciła ponad 100 pkt, ale kupon już poszedł więc zostaje tylko czekać.

3)Na temat tego meczu nie ma się co rozpisywać faworytem jest Phoenix ,ale aż takim żeby kurs na ,,wojowników'' był 10,12 .Uważam ,że to lekka przesada dlatego puściłem za niską stawkę.

4)Ta para rzuciła mi się w oczy też ze względu na kurs,poniewaz myślalem że kursy będą zbliżone, a tu masz.
Na Dirka 1,40 a na Kevina 2,80 czyli jeszcze raz tyle.
Jak dla mnie szanse obydwu zawodników 50/50 dlatego nie ominąłem okazji i postawiłem na Kevina, a czy to jest okazja zweryfikuje parkiet i jutrzejsze wyniki.
Powodzenia dzisiejszej nocy.

#265272 07/12/2004 19:47
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
To są moje propozycje

Cleveland Cavaliers - [color:"green"] New Jersey Nets [/color] (2) (+10.0)
Memphis Grizzlies - [color:"green"] New York Knicks [/color] (2) (+6.0)
Minnesota Timberwolves - [color:"green"] Dallas Mavericks [/color] (2) (+7.0)
Houston Rockets - [color:"green"] New Orleans Hornets [/color] (2) (+10.0)
Sacramento Kings - [color:"green"] Charlotte Bobcats [/color] (2) (+15.5)


Same dwójki, ale tak mi wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#265273 07/12/2004 20:22
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
PROMOCJA???

B&W wystawil takie cus :
Który gracz uzyska najwięcej punktów?
J.Maqloire(New Orleans) -0,5 1.95
J.Jackson(Houston) +0,5 1.75

Czy posiada ktos wiarygodne zrodlo dotyczac stanu zdrowia tych zawodnikow?Z tego co wyczytalem w necie:
*Center Jamaal Magloire (finger) is expected to be sidelined until late February
*Guard/forward Jim Jackson (flu-like symptoms) is questionable for Tuesday's game against New Orleans
Moim zdaniem warto zagrac to zdarzenie ,bo wystep Jacksona wydaje sie byc bardziej prawdopodobny.W B&W nawet jezeli zawodnik nie zagra,to zaklad jest uznany.Mialem taki przypadek na swoja niekorzysc - nie zagral wtedy Artest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i stracilem pare ojro.Ciekawe jak buk rozpatrzy taki przypadek jezeli 2 zawodnikow nie wystapi w meczu(w razie co Jackson jest na handi+).Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam

#265274 07/12/2004 20:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 97
SIEMACIE !!!
dzisiaj tak samo jak wczoraj poluje na niespodzianke:
Cleveland-NJ NETS 02 3.16 TOTOMIX
stawiam z podpurką bo moze byc remisik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam NARA

#265275 07/12/2004 21:50
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
NJ +10 @ CLE 1 (1.98) 6/10

OPIS -> www.basketbet.com [basketbet.com]

Bilans:

15/22
+35.56j

#265276 07/12/2004 22:16
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Na podsumowanie krotko - z malymi rotacjami wstosunku do rana:
1) CLE - NJ 2(+9,5)
2) IND - MIL 1
3) MEM - NY 1(-6,00
4) MIN - DAL 1(-5,0)
5) HOU - NOR 1(-10,0)
6) PHO - GS 2(+14,0)
7) PHO 0 GS over 204,5pkt
8) SAC - CHA over 202pkt
To wszystko jako single + rozpis dnia:
1P + 2/3
MIN - DAL 1(-5,0) P
MEM - NY 1(-6,00 A
HOU - NOR 1(-10,0) B
SAC - CHA over 202pkt C
Rano zobaczymy co z tego wyniklo?
Pozdrawiam
KRJAN

#265277 07/12/2004 22:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
a ja sie nie zgodze z Toba co do jednego meczu, mianowicie PHO - GS 2(+14,0). 14 punktow to nie jest tak duzo. wychodzi 3,5 przewagi na kwarte. po tym co phoenix zrobili z portland jestem przekonany ze moga to powtorzyc u SIEBIE z wojownikami. zobaczymy rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
puscilem taki dubelek:
PHO - GS 1(-14,0)
HOU - NOR 1(-10,0)

czekam na meczyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#265278 07/12/2004 22:31
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 330
Jackson zawiesza Sprewella

Długo nie musieliśmy czekać na decyzję wiceprezydenta ligi Stu Jacksona w sprawie incydentu z udziałem Latrella Sprewalla. Za obrazę jednej z fanek Clippers na 25,5 sekundy do końca dogrywki w sobotnim spotkaniu w Staples Center Sprewell pauzował będzie w jednym spotkaniu. Z tego powodu obrońca Minnesoty nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Dallas Mavericks.

czy jest tu szansa na niespodzianke ? Dallas handi +5 ???

#265279 07/12/2004 22:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
Panowie, a jak z tym co mowil FIGOK, nikt nic nie wie, czy wszyscy wiedza ale nie chca mowic?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)

Pozdrawiam...

#265280 07/12/2004 22:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
Co do meczu Cleveland -New Jersey abslutnie sie z Wami nie zgadzam .

Nie wiem , czy ogladacie mecze ,czy tylko śledzicie statystyki pomeczowe , czy tez play-by-play .

W moim przekonaniu Nets dostana dziś łomot i powrót Kidda nic tu zmienia .We wczorajszym meczu strasznie pudłowali i tylko temu ,że Toronto też rzuca "Panu Bogu w okno " i szczęśliwemu zbiegowi okoliczności w ostatnich dwóch minutach meczu zawdzięczają zwycięstwo . Do 6. minuty meczu było 6-5 (!!!!!) i mnóstwo niecelnych rzutów .Cleveland w obecnym składzie czegoś takiego nie popuści .Oto statystyki czołowej szóstki graczy Net(podaję tylko rzuty za dwa):

R. Jefferson 8-16

J. Kidd 4-6

E. Williams 4-12

J. Collins 3-10

A. Mourning 5-12

T. Best 3-13

Drugim meczem wartym zagrania dzisiejszej nocy jest :
Indiana -MILWAUKEE .Drużyna Indiany grajaca praktycznie 7-ką zawodników (i trójką która rzuca ) wystąpi bez (najprawdopodobniej ) Tinsleya (czyli jednego z tej trójki ).W takim stanie rzeczy Bucks powinni sobie poradzić .

#265281 07/12/2004 22:54
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
a mozesz zdefiniowac "łomot"?? zebysmy mogli ewentualnie jutro pogadac?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#265282 07/12/2004 22:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
a co chcesz wiedziec przytocze ci artykul z e-basket
Wtorek, 30 Listopada 2004r. godz. 16:41
Teraz kontuzja ich drugiego najlepszego gracza Jamaala Magloire`a. Jedyną pocieszającą rzeczą jest to, że nie będzie konieczny zabieg chirurgiczny. Jednak wszystko wskazuje na to, że początkowo z pozoru nie groźna kontuzja palca Jamaala zakończy się trzymiesięczną absencją. Okazało się, że doszło do przesunięcia kości.

Lekarze zakładają, że palec serdeczny Magloire`a zostanie unieruchomiony na 8 tygodni a przez następne 4 zawodnik Hornets przechodził będzie rehabilitację. Magloire doznał kontuzji w ostatniej minucie przegranego spotkania z Phoenix Suns, kiedy to niefortunnie złapał piłkę po podaniu swojego kolegi z zespołu. Jamaal notował w tym sezonie średnio 14 punktów i 9 zbiórek na mecz.

&raquo; Źródło wiadomości: ESPN
czyli wystep jamaala jest wykluczony

#265283 07/12/2004 22:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 111
No OK dzieki, to wiem. Tylko zastanawialem sie nad tym co pisal FIGOK apropo promocji w B&W. Bo nawet jak oboje nie zagraja to na Jacksona jest +0,5 i teraz pytanie jak B7W rozpatrzy zaklad...

#265284 07/12/2004 22:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
a mozesz zdefiniowac "łomot"?? zebysmy mogli ewentualnie jutro pogadac?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wydaje mi sie,ze w pojeciu "łomot" zawiera sie stwierdzenie,ze Cavs ograja Nets przewaga gwarantujacą zrobienie handicapu,a więc minimum 11 punktów.
BTW zgadzam sie z Kapitanem i gram -hc Cleveland.

Pozdrawiam

amkwish

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1