Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#265566 09/12/2004 08:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dziś typujemy tylko 3 mecze (goście po lewej)

02:00 San Antonio - Houston
02:30 Seattle - Dallas
04:30 Boston - Portland

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 09/12/2004 09:43.
Bonus: Unibet
#265567 09/12/2004 08:54
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
No to ja tak

02:00 San Antonio - Houston /-4.0/
02:30 Seattle - Dallas /-6.0/
04:30 Boston - Portland /+5.0/

Innaczej byc nie może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Acha AKO:6.86 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by romanokey; 09/12/2004 08:55.
#265568 09/12/2004 09:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
Ale numer wlasnie postawilem w GB hp supersonics w meczu z dallas uwaga +6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#265569 09/12/2004 09:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Ale numer wlasnie postawilem w GB hp supersonics w meczu z dallas uwaga +6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W tej chwili w pinnacle jest Seattle +6,5,a wiec ciut wiekszy numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Romano,gdzie są Spursi -4,0?

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 09/12/2004 09:46.
#265570 09/12/2004 10:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
Hmmm po wczorajszej wygranej Sonics nigdy bym nie pomyslal ze dallas jest od nich lepszy i to na tyle zeby wygrac z nimi 6,5 pkt. Dlaczego wiec booki daja wg TAAAAka promocje ??

#265571 09/12/2004 10:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
w b&w tylko jest mecz Bostonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />



w bet-at-home

handi +7,5 na seatle i -6,5 na SA

Last edited by kazow; 09/12/2004 10:22.
#265572 09/12/2004 10:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
W GB Seatlle skoczylo juz na 6,5 punktu :-)

#265573 09/12/2004 10:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Hmmm po wczorajszej wygranej Sonics nigdy bym nie pomyslal ze dallas jest od nich lepszy i to na tyle zeby wygrac z nimi 6,5 pkt. Dlaczego wiec booki daja wg TAAAAka promocje ??

To nie jest,moim zdaniem promocja.
Wygrana Sonics ze Spursami robi oczywiście wrażenie,ale trzeba wziąść tez pod uwage,ile taka wygrana kosztuje.
Natomiast Mavs to ekipa z najlepszym ubiegłorocznym bilansem HW na zachodzie i w tym sezonie również nikomu nie gra sie łatwo w Dallas.

Wg mnie najtrudniejszy mecz z dzisiejszych i o jakiejkolwiek promocji nie ma mowy,no chyba,ze daliby dwucyfrowy handi:-)

Pozdrawiam

amkwish

#265574 09/12/2004 11:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 94
A ja mam prosbe patrzac na mecze bez handi to jak typujecie?

#265575 09/12/2004 11:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
widze ze dzis promocja dnia jest Seattle (+6)...
coz nauczony wczorajszym doswiadczeniem postawie wiec na Dallas:D

#265576 09/12/2004 11:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
HOUSTON-SAN ANTONIO H(4-0)wg mnie 2(houston gra beznadziejnie)
DALLAS-SEATTLE 1 (mecz w San Antonio napewno dużo ich kosztował)
kursy są z toto-mixa

#265577 09/12/2004 11:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Ale numer wlasnie postawilem w GB hp supersonics w meczu z dallas uwaga +6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Uwaga...moze ci pare oczek do sczescia zabraknąć..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#265578 09/12/2004 15:31
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Najlepeij zagrac over! W meczu Dallas-Sonics.
Jesli seattle zdolalo rzucic tyle punktow SA to powinni tez tyle rzucic Dallas, a te skolei potrafi wrzucic kazdemu ponad 100. A wiec moim zdaniem mecz wygra ten kto bedzie mial lepsza ofensywe, a o D zapomnijmy a wiec over 197!

#265579 09/12/2004 16:48
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,127
Quote
Quote
Ale numer wlasnie postawilem w GB hp supersonics w meczu z dallas uwaga +6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W tej chwili w pinnacle jest Seattle +6,5,a wiec ciut wiekszy numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Romano,gdzie są Spursi -4,0?

Pozdrawiam

amkwish

Rano byli w ofercie toto-mix
Tylko Seatl byli na + nie na minus

#265580 09/12/2004 20:10
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 29
Witam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

02:00 San Antonio(-7) - Houston
(handi podrósł, ale i tak warto zagrać na SAS)

02:30 Seattle - Dallas (-6)
(no bet, ale jak już grać to na Dallas lub OVER - SEA na wyjazdach nie radzili sobie dotychczas z MAVS)

04:30 Boston - Portland
(no bet)

Pozdrawiam.

#265581 09/12/2004 20:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
DAL - SEA 1(-6,0)

Papierek lakmusowy na Sonics - jak ograja Mavs na ich deskach,to sie zgodze,ze mamy new power na zachodzie.
Póki co troche zielonych na Dallas,tym bardziej,ze wraca Finley.


Pozdrawiam

amkwish

#265582 09/12/2004 21:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
W Bostonie nei zagra Pierce,wiec under 196,co do pozostalych meczow to over 170w meczu SA i over w meczu Dallasu.

#265583 09/12/2004 21:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Quote
W Bostonie nei zagra Pierce,wiec under 196 ...

Tu sie zgadzam , na otwarciu 197,5 wzialem. Linia strasznie wysmarowana , w ostatnich meczach niby duzo bylo pkt ale grali z takimi druzynami jak PHO,SEA,SAC . W listpadzie grali ze soba i bylo 178 pkt. Oba zespoly po 2 przegrane ostatnio i oba wiedza o tym ze przegraly je obrona, wiec dzis powinni sie bardziej do bronienie przykladac , mniej do hura atakow ktore im nic nie daly.
Payton sie wkurza na gre zespolu, ze nie poukladana mlodych "jezdzow bez glowy" i chce cos zmieniac w kierunku bardziej zorganizowanej gry.
Co do P.P czy zagra zobaczymy napewno wczoraj mial garaczke i nie trenowal.


OAKLAND, Calif. - Paul Pierce [news] was looking under the weather as he headed toward the Celtics' bus to the airport yesterday. And considering the Bay Area weather was raw and rainy, he was looking bad indeed.

``Man, I'm just sick,'' he said to a member of the traveling party as he made his way.

The captain went out for practice at the Warriors' arena, but he was sent back into the dressing room, where it was learned he had a 104-degree fever.

``That constitutes a pretty good fever,'' coach Doc Rivers said. ``He was laying here and then he went back (to the dressing room). I just told him to go lay down somewhere. If you're sick, you're sick. Get away from my guys.

``That was my first thought. We were about to have a huddle, and I'm like, `Get the hell out of here.' I wish we could quarantine the bus. It's amazing that teams don't have big outbreaks.''

Pierce is questionable for tonight's game against the Blazers in Portland. Needless to say, much will be determined by how well he responds to rest and treatment.

http://celtics.bostonherald.com/celtics/view.bg?articleid=57933

Pozdrawiam Bron

Last edited by Bron; 09/12/2004 21:59.
#265584 09/12/2004 22:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
witam, amkwish z tym finleyem to na pewno?? ciagle jest na liscie kontuzjowanych na nba.com

#265585 09/12/2004 22:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
witam, amkwish z tym finleyem to na pewno?? ciagle jest na liscie kontuzjowanych na nba.com

Jest awizowany i ja na Niego stawiam:-)

Pozdrawiam

amkwish

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, aker, forty, Lukasz111), 1,094 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,286
Posty5,835,205
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1