Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#2655856 14/10/2008 17:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Dzisiaj w tym temacie, zapewne znow bedzie miała miejsce ożywiona dyskusja grin

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by Stalion
Dzisiaj w tym temacie, zapewne znow bedzie miała miejsce ożywiona dyskusja grin
oby pozytywna. boks POLSKA

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
pukena pijaka boruca i na leo sreo, ktory na niego postawił

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
1:2 ze Slowacja, wg. mnie bardzo dobry wynik, moze nareszcie podziekuja Leo za wspolprace, zmiana Brozka na Krzynowka to najwiekszy niewypal jaki widzialem, ale jak juz pisalem wynik bardzo dobry, bo lepiej przegrac ze Slowakami a ogolic Pepikow niz odwrotnie

Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Originally Posted by ELDORADO
pukena pijaka boruca i na leo sreo, ktory na niego postawił

Otrząśnij się człowieku..
Gdyby nie ten "pijak" to Polacy już kilka razy dostaliby 3-4 bramki. Więc zastanów się co piszesz..


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
eldorado to stary PiSuar, nie ma co sie dziwic.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
proponuje pierw ochłonąć, wyjść na balkon / taras, pooddychać głęboko, później wrócić i pisać cokolwiek....


Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by lupus
eldorado to stary PiSuar, nie ma co sie dziwic.

a Ty jestes młodym onanem , który swe frustracje trzepie na forum mecz.pl , lepiej Ci teraz ? laugh

z Boruca śmieje sie cała Szkocja , kiedys był niezły , teraz to bramkarz - alkoholik , do ktorego Leo-Sreo odzyskał zaufanie grin

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Borubar zawalił tez bramke z Czechami gdzie pilka w zasadzie byla do zlapania, ale ze wszyscy byli podnieceni to juz nikt tego nie wypominał,

ogolnie fatalny mecz dzisiaj gralismy, i niech nikt nie powtarza sloganow szpaka ze zasluzylismy na zwyciestwo bo gralismy piach nie mniejszy od Slovakow ktorzy przez 70% spotkania jednak przewazali

Roger dzisij beznadzieja, za duzo cholowania pilki z ktoeego nic nie wynikalo, lewandowski (mariusz) to co zawsze czyli wybijanie pilek w przod na oslep, straty i ogolna ocieazalosc, Smolarek tradycyjnie nie istnieje i wiecej psuje niz pomaga nagle ni stad ni z owąd strzela gola, Brozek znow niewidoczny, obrona chaotyczna,

sprawdza sie to co jest domeną polakow od 20 lat ze w drugich spotkaniach gramy piach, ale tak to jest jak sie ma rozgrywki krajowe w ktorych jest 2 razy mniej meczow niz w tych zachodnich i z 2 razy mniejszym tempem a z drugiej strony reprezentantow z zagranicy ktorzy grzeją ławe

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by podstawek87
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu

a co miałem się dzielic , Czesi zagrali beznadziejny mecz i tyle,
Leo do wymiany zrozumcie to wreszcie ,

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by podstawek87
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu

Bo Eldo to tchorz, wystarczy przypomniec sprawe z wlamem, Wystarczy przypomniec, ze zegnal sie z forum, wyszlo jak widac.

Koniec tematu z mojej strony wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Moim zdaniem to duzo wieksza wine przy 1 bramce ponosi bodajze Dudka a nie Boruc. Stal tak jeszcze z kims ( Wasilewski ?) i czekal nie wiem na co. To co Leo do widzenia <papa>. Facet pokazal jakim jest slabym trenerem zdejmujac jedynego napastnika przy wyniku 1:0 i wprowadzajac emeryta, ktory nie ma sily wracac.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Co nie zmienia faktu że Leo sreo laugh jest do wymiany !

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by ELDORADO
Leo do wymiany zrozumcie to wreszcie ,
za kogo? z zagranicy nikt lepszy tu nie przyjedzie a z podworka mamy tylko Smude i Kasperczaka ale i tych po 2 latach wszyscy pewnie by chcieli wymieniac

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by ELDORADO
Originally Posted by podstawek87
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu

a co miałem się dzielic , Czesi zagrali beznadziejny mecz i tyle,
Leo do wymiany zrozumcie to wreszcie ,
Ale ja też jestem za tym, żeby dziadka wyrzucić grin
Czesi może zagrali beznadziejnie, ale sytuacje mieli i przy 0-0 i przy 1-0, ale o tym już nie chcesz pamiętać

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by lupus
Originally Posted by podstawek87
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu

Bo Eldo to tchorz, wystarczy przypomniec sprawe z wlamem, Wystarczy przypomniec, ze zegnal sie z forum, wyszlo jak widac.

Koniec tematu z mojej strony wink

chłopaczku laugh największa pomyłko Admina na forum mecz.pl jak ktos dał ci nieopatrznie brzytwę to zacznij lepiej siebie zawsze to bezpieczniej , nie ? laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Za duzo zubra chyba wypiles.

Obraziles mnie juz 2 razy, ja Cie ani razu, tylko przytaczam FAKTY.

Predzej czy pozniej z takim podejsciem do ludzi, ktos Ci twarzyczke w tym wroclawiu obije.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Krzynówek spowrotem do 1 składu hura
wybrany na piłkarza trybun w bundeslidze hura
ciekawe co musie się stać żeby w końcu nie był powoływany?

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa, 11kera11, rafal08), 1,664 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,613
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1