|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Dzisiaj w tym temacie, zapewne znow bedzie miała miejsce ożywiona dyskusja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
Dzisiaj w tym temacie, zapewne znow bedzie miała miejsce ożywiona dyskusja  oby pozytywna.  POLSKA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
 na pijaka boruca i na leo sreo, ktory na niego postawił
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
1:2 ze Slowacja, wg. mnie bardzo dobry wynik, moze nareszcie podziekuja Leo za wspolprace, zmiana Brozka na Krzynowka to najwiekszy niewypal jaki widzialem, ale jak juz pisalem wynik bardzo dobry, bo lepiej przegrac ze Slowakami a ogolic Pepikow niz odwrotnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 2,839 |
 na pijaka boruca i na leo sreo, ktory na niego postawił Otrząśnij się człowieku.. Gdyby nie ten "pijak" to Polacy już kilka razy dostaliby 3-4 bramki. Więc zastanów się co piszesz..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
eldorado to stary PiSuar, nie ma co sie dziwic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
proponuje pierw ochłonąć, wyjść na balkon / taras, pooddychać głęboko, później wrócić i pisać cokolwiek....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
eldorado to stary PiSuar, nie ma co sie dziwic. a Ty jestes młodym onanem , który swe frustracje trzepie na forum mecz.pl , lepiej Ci teraz ?  z Boruca śmieje sie cała Szkocja , kiedys był niezły , teraz to bramkarz - alkoholik , do ktorego Leo-Sreo odzyskał zaufanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Borubar zawalił tez bramke z Czechami gdzie pilka w zasadzie byla do zlapania, ale ze wszyscy byli podnieceni to juz nikt tego nie wypominał,
ogolnie fatalny mecz dzisiaj gralismy, i niech nikt nie powtarza sloganow szpaka ze zasluzylismy na zwyciestwo bo gralismy piach nie mniejszy od Slovakow ktorzy przez 70% spotkania jednak przewazali
Roger dzisij beznadzieja, za duzo cholowania pilki z ktoeego nic nie wynikalo, lewandowski (mariusz) to co zawsze czyli wybijanie pilek w przod na oslep, straty i ogolna ocieazalosc, Smolarek tradycyjnie nie istnieje i wiecej psuje niz pomaga nagle ni stad ni z owąd strzela gola, Brozek znow niewidoczny, obrona chaotyczna,
sprawdza sie to co jest domeną polakow od 20 lat ze w drugich spotkaniach gramy piach, ale tak to jest jak sie ma rozgrywki krajowe w ktorych jest 2 razy mniej meczow niz w tych zachodnich i z 2 razy mniejszym tempem a z drugiej strony reprezentantow z zagranicy ktorzy grzeją ławe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu a co miałem się dzielic , Czesi zagrali beznadziejny mecz i tyle, Leo do wymiany zrozumcie to wreszcie ,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu Bo Eldo to tchorz, wystarczy przypomniec sprawe z wlamem, Wystarczy przypomniec, ze zegnal sie z forum, wyszlo jak widac. Koniec tematu z mojej strony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Moim zdaniem to duzo wieksza wine przy 1 bramce ponosi bodajze Dudka a nie Boruc. Stal tak jeszcze z kims ( Wasilewski ?) i czekal nie wiem na co. To co Leo do widzenia <papa>. Facet pokazal jakim jest slabym trenerem zdejmujac jedynego napastnika przy wyniku 1:0 i wprowadzajac emeryta, ktory nie ma sily wracac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Co nie zmienia faktu że Leo sreo  jest do wymiany !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Leo do wymiany zrozumcie to wreszcie , za kogo? z zagranicy nikt lepszy tu nie przyjedzie a z podworka mamy tylko Smude i Kasperczaka ale i tych po 2 latach wszyscy pewnie by chcieli wymieniac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu a co miałem się dzielic , Czesi zagrali beznadziejny mecz i tyle, Leo do wymiany zrozumcie to wreszcie , Ale ja też jestem za tym, żeby dziadka wyrzucić  Czesi może zagrali beznadziejnie, ale sytuacje mieli i przy 0-0 i przy 1-0, ale o tym już nie chcesz pamiętać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu Bo Eldo to tchorz, wystarczy przypomniec sprawe z wlamem, Wystarczy przypomniec, ze zegnal sie z forum, wyszlo jak widac. Koniec tematu z mojej strony  chłopaczku  największa pomyłko Admina na forum mecz.pl jak ktos dał ci nieopatrznie brzytwę to zacznij lepiej siebie zawsze to bezpieczniej , nie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Za duzo zubra chyba wypiles.
Obraziles mnie juz 2 razy, ja Cie ani razu, tylko przytaczam FAKTY.
Predzej czy pozniej z takim podejsciem do ludzi, ktos Ci twarzyczke w tym wroclawiu obije.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Krzynówek spowrotem do 1 składu  wybrany na piłkarza trybun w bundeslidze  ciekawe co musie się stać żeby w końcu nie był powoływany?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|