|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu a co miałem się dzielic , Czesi zagrali beznadziejny mecz i tyle, Leo do wymiany zrozumcie to wreszcie , Ale ja też jestem za tym, żeby dziadka wyrzucić  Czesi może zagrali beznadziejnie, ale sytuacje mieli i przy 0-0 i przy 1-0, ale o tym już nie chcesz pamiętać no mieli ,ale czy to cos zmienia ? Leo do wymiany sam przyznajesz przeciez
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
Prawda co do straconej bramki jest niestety taka , żę to osławiony już brak koncentracji Boruca i jego ciągotki do takiej "nonszalanckiej" gry...
Bo te piłkę można było : a.wywalić na całego b. albo łapać ją na ziemi kładąc się..
No ale Boruc musiał pokazać swoją nonszalancję.. on ją chciał przyjąć..
I niestety prawda jest też taka - o czym już wspomniano , że ta piłka w meczu z Czechami ewidentnie była do wyjęcia..no ale wtedy wszystkich głaskano i Borucowi się upiekło..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Krzynówek spowrotem do 1 składu  wybrany na piłkarza trybun w bundeslidze  ciekawe co musie się stać żeby w końcu nie był powoływany?  Najdroższy kibic w bundeslidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Szkoda, że nie podzieliłeś się tym z nami po poprzednim meczu a co miałem się dzielic , Czesi zagrali beznadziejny mecz i tyle, Leo do wymiany zrozumcie to wreszcie , Ale ja też jestem za tym, żeby dziadka wyrzucić  Czesi może zagrali beznadziejnie, ale sytuacje mieli i przy 0-0 i przy 1-0, ale o tym już nie chcesz pamiętać no mieli ,ale czy to cos zmienia ? Leo do wymiany sam przyznajesz przeciez To czy do wymiany to jedno, ale fakt, ze gdyby wygrali 1-0 to bys tez sie slowem nie odezwal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159 |
wejście krzynówka jak nóż w plecy dla Polaków, gra się posypała, przecież to po jego stracie poszła kontra... jaki żal, ja nie rozumiem dlaczego ten krzynówke jest w kadrze jest kilku takich gości chociażby peszko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Krzynówek spowrotem do 1 składu  wybrany na piłkarza trybun w bundeslidze  ciekawe co musie się stać żeby w końcu nie był powoływany?  Najdroższy kibic w bundeslidze. krzynowek powinen zrezygnowac z kadry po Mistrzostwach, niz mnie nie irytowalo bardziej niz strzaly niewiadomo gdzie, podania do rywali, a nie do kolegow, straty pilke, bledy w przyjeciu. Szkoda patrzec na to co sie z nim stalo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Jak to możliwe, że całe mecz.pl wychodzi na letki plus, jak mało kto potrafi kontrolować swoje emocje ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Każdy ,kto wiesza psy na Borubarze jest IDIOTĄ  Jak widze takie pieprzenie ,ze śmieje sie z Niego cała Szkocja ,to zastanawiam sie kto tu jest pijakiem ,czy Boruc czy ten co to napisał. Po meczu Villareal - Celtic wszystkie hiszpańskie gazety piały z zachwytu nad Borucem ,a Senna w wywiadzie oswiadczył ,ze nie pamieta juz ,kiedy przyszło mu walczyc na boisku z kimś tak dobrym w tym fachu. Nie wspomne juz ile razy wcześniej Boruc ratował reprezentację. Wylewacie tu swoje frustracje ,bo Wam X2 na Polske nie weszło ,a juz ksiegowaliście  ,przez co Wasza frustracja jest jeszcze wieksza. Piszcie tak dalej ,a czytajacy utwierdzą sie w przekonaniu ,ze to forum jest pełne kretynów. Nie dziwiłbym sie jeszcze małolatom ,ale jak widze ,ze stary user takie brednie pisze to zastanawiam sie czy moderowanie tegoż forum nie jest strata czasu. Wytrzeźwiec ,wyspać sie ,ochłonąć....jutro tez jest dzień 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Krzynówek spowrotem do 1 składu  wybrany na piłkarza trybun w bundeslidze  ciekawe co musie się stać żeby w końcu nie był powoływany?  Najdroższy kibic w bundeslidze. krzynowek powinen zrezygnowac z kadry po Mistrzostwach, niz mnie nie irytowalo bardziej niz strzaly niewiadomo gdzie, podania do rywali, a nie do kolegow, straty pilke, bledy w przyjeciu. Szkoda patrzec na to co sie z nim stalo. lupus ale Ty się tylko znasz na US Sports 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Za duzo zubra chyba wypiles.
Obraziles mnie juz 2 razy, ja Cie ani razu, tylko przytaczam FAKTY.
Predzej czy pozniej z takim podejsciem do ludzi, ktos Ci twarzyczke w tym wroclawiu obije. fakty i Ty  To Ty zacząleś mnie obrazac , bo ja nie jestem ,ani pisuarem ani tchórzem , a ja w Ci tylko nie zostałem dłużny , przez ciebie duzo fajnych ludzi niezasłużenie stąd wyleciało lub przestało tu pisac , więc zamilcz waść najlepiej i wstydu oszczędź
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
Każdy ,kto wiesza psy na Borubarze jest IDIOTĄ  Jak widze takie pieprzenie ,ze śmieje sie z Niego cała Szkocja ,to zastanawiam sie kto tu jest pijakiem ,czy Boruc czy ten co to napisał. Po meczu Villareal - Celtic wszystkie hiszpańskie gazety piały z zachwytu nad Borucem ,a Senna w wywiadzie oswiadczył ,ze nie pamieta juz ,kiedy przyszło mu walczyc na boisku z kimś tak dobrym w tym fachu. Nie wspomne juz ile razy wcześniej Boruc ratował reprezentację. Wylewacie tu swoje frustracje ,bo Wam X2 na Polske nie weszło ,a juz ksiegowaliście  ,przez co Wasza frustracja jest jeszcze wieksza. Piszcie tak dalej ,a czytajacy utwierdzą sie w przekonaniu ,ze to forum jest pełne kretynów. Nie dziwiłbym sie jeszcze małolatom ,ale jak widze ,ze stary user takie brednie pisze to zastanawiam sie czy moderowanie tegoż forum nie jest strata czasu. Wytrzeźwiec ,wyspać sie ,ochłonąć....jutro tez jest dzień  Można wiedzieć czemu obrażasz od idiotów !!!! Chyba się zapomniałeś !!! Ty idż się wyśpij a jak ochłoniesz to trochę grzeczniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Zenua i tyle...  Ale nie ma co ukrywać slaby mecz ogladaliśmy. I Polska, i Slowacja nic wielkiego nie pokazaly. W sumie to nic nie pokazały 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Krzynówek spowrotem do 1 składu  wybrany na piłkarza trybun w bundeslidze  ciekawe co musie się stać żeby w końcu nie był powoływany?  Najdroższy kibic w bundeslidze. krzynowek powinen zrezygnowac z kadry po Mistrzostwach, niz mnie nie irytowalo bardziej niz strzaly niewiadomo gdzie, podania do rywali, a nie do kolegow, straty pilke, bledy w przyjeciu. Szkoda patrzec na to co sie z nim stalo. lupek jakby od 2 sezonów w klubie mieli Cię w dupie, olewali i sadzali na trybunach byś tam jeszcze siedział? Jeśli masz ambicje to nie sądzę. Przecież dziesiątki piłkarzy w takiej sytuacji odchodzi z klubów, idzie gdziekolwiek byle mogli coś więcej niż trenować na bocznym boisku. Aleeeee nie przecież to wirtuoz krzynio i jak to możliwe żeby grał w jakimś cienkim klubiku. Lepiej golić kasę, grzać dupcię na trybunie i dodatkowo mieć pewne miejsce w kadrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Każdy ,kto wiesza psy na Borubarze jest IDIOTĄ  Jak widze takie pieprzenie ,ze śmieje sie z Niego cała Szkocja ,to zastanawiam sie kto tu jest pijakiem ,czy Boruc czy ten co to napisał. Po meczu Villareal - Celtic wszystkie hiszpańskie gazety piały z zachwytu nad Borucem ,a Senna w wywiadzie oswiadczył ,ze nie pamieta juz ,kiedy przyszło mu walczyc na boisku z kimś tak dobrym w tym fachu. Nie wspomne juz ile razy wcześniej Boruc ratował reprezentację. Wylewacie tu swoje frustracje ,bo Wam X2 na Polske nie weszło ,a juz ksiegowaliście  ,przez co Wasza frustracja jest jeszcze wieksza. Piszcie tak dalej ,a czytajacy utwierdzą sie w przekonaniu ,ze to forum jest pełne kretynów. Nie dziwiłbym sie jeszcze małolatom ,ale jak widze ,ze stary user takie brednie pisze to zastanawiam sie czy moderowanie tegoż forum nie jest strata czasu. Wytrzeźwiec ,wyspać sie ,ochłonąć....jutro tez jest dzień  Amk odpowiem krótko , w reprezentacji nie powinno sie grać za zasługi , a Boruc teraz, to strzępek bramkarza i człowieka , grał dzisiaj tak jak na kacu, nie widziałes tego ? , pewnie popił przed meczem , a Leo puscił to płazem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Dawniej lubilem Krzynka, potrafil zrobic rajd, niezle za..bac, kon pociagowy reprezentacji, ambitny, ale ostatnio zupelnie sie rozmienil na drobne, jaki jest sens powolywac emeryta do kadry ktory w klubie od dawien dawna nie gra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Panowie, Boruc jest dobrym bramkarzem, jednym z lepszych w Europie, ale niestety błędy (lub pech - jak kto woli) się zdarzają. Mieliśmy wygrany mecz, ale taka jest piłka. Nie pierwszy i nie ostatni raz to się zdarza, nie tylko nam.
Ogólnie jestem zadowolony z postawy naszej reprezentacji, pokazali klasę z Czechami, dzisiaj byli o krok od wygranej i tylko kompletny fart gospodarzy zabrał nam to zwycięstwo. Tak już bywa. Szkoda mi po prostu chłopaków bo taki zbieg okoliczności zawsze boli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
człowieku do czego Ty jeszcze nie dojdziesz i jakich Ty wniosków nie wysnujesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
lupek jakby od 2 sezonów w klubie mieli Cię w dupie, olewali i sadzali na trybunach byś tam jeszcze siedział? Jeśli masz ambicje to nie sądzę. Przecież dziesiątki piłkarzy w takiej sytuacji odchodzi z klubów, idzie gdziekolwiek byle mogli coś więcej niż trenować na bocznym boisku. Aleeeee nie przecież to wirtuoz krzynio i jak to możliwe żeby grał w jakimś cienkim klubiku. Lepiej golić kasę, grzać dupcię na trybunie i dodatkowo mieć pewne miejsce w kadrze. Spojrzmy sobie na nasza kolejna gwiazde - Smolarka. Byl w Racingu, wszyscy wiedzieli, ze nie bedzie grał w pierwszym składzie, jednak Euzebiusz twardo upierał sie ze bedzie walczył o miejsce w składzie. W sumie ambitne posuniecie... Mogł iść do Tuluzy, gdzie mial byc nastepca Elmandera. Tam byly duże szanse na gre... Jednak poszedł do Boltonu, gdzie co najwyzej bedzie zmiennikiem Johana. I po co? Dla pieniedzy... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
Panowie, Boruc jest dobrym bramkarzem, jednym z lepszych w Europie, ale niestety błędy (lub pech - jak kto woli) się zdarzają. Mieliśmy wygrany mecz, ale taka jest piłka. Nie pierwszy i nie ostatni raz to się zdarza, nie tylko nam.
Ogólnie jestem zadowolony w postawy naszej reprezentacji, pokazali klasę z Czechami, dzisiaj byli o krok od wygranej i tylko kompletny fart gospodarzy zabrał nam to zwycięstwo. Tak już bywa. Szkoda mi po prostu chłopaków bo taki zbieg okoliczności zawsze boli... no boli Conrad zwłaszcza jak trochę kapuchy postawiło sie na biało - czerwonych , a skacowany Boruc to spieprzył  dobrej Nocy wszystkim , Lupusowi też  POZDRO ELDO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
lupek jakby od 2 sezonów w klubie mieli Cię w dupie, olewali i sadzali na trybunach byś tam jeszcze siedział? Jeśli masz ambicje to nie sądzę. Przecież dziesiątki piłkarzy w takiej sytuacji odchodzi z klubów, idzie gdziekolwiek byle mogli coś więcej niż trenować na bocznym boisku. Aleeeee nie przecież to wirtuoz krzynio i jak to możliwe żeby grał w jakimś cienkim klubiku. Lepiej golić kasę, grzać dupcię na trybunie i dodatkowo mieć pewne miejsce w kadrze. Spojrzmy sobie na nasza kolejna gwiazde - Smolarka. Byl w Racingu, wszyscy wiedzieli, ze nie bedzie grał w pierwszym składzie, jednak Euzebiusz twardo upierał sie ze bedzie walczył o miejsce w składzie. W sumie ambitne posuniecie... Mogł iść do Tuluzy, gdzie mial byc nastepca Elmandera. Tam byly duże szanse na gre... Jednak poszedł do Boltonu, gdzie co najwyzej bedzie zmiennikiem Johana. I po co? Dla pieniedzy...  niedługo będzie kolejny trybunogrzej więc będziemy mieli najlepsze skrzydła w całej Europie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|