|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Leo stracil w moich oczach dzisiaj bardzo duzo swoim prostackim zachowaniem i ja na miejscu Brozka juz nigdy bym nie zagral dla kogos kto mnie tak lekcewazy jak to zrobil Holender w stosunku do napastnika Wisly.
Nie wiem czy zauwazyliscie ale przy kazdej zmianie Leo dziekowal schodzacym zawodnikom,kiedy schodzil Brozek nie podal mu reki jak innym i ostentacyjnie obrocil sie do niego plecami.
Gdyby nie Brozek to bys Leo juz pakowal manatki znajac nasza mentalnosc i taka okazujesz wdziecznosc swojemu najlepszemu napastnikowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Jak dla mnie dwie sprawy się nasuwają póki co bo nie chcę kopac leżącego. Pierwsza to dlaczego wciąż na lewej obronie grają prawi obrońcy? Obie bramki po akcjach tą stroną. Druga sprawa ile jeszcze razy będą wystawiani zawodnicy nie siadający nawet na ławce rezerwowych w swoich klubach vide Krzynówek?
Aha po co Sosina powołał nasz Guru trenerki?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
Leo stracil w moich oczach dzisiaj bardzo duzo swoim prostackim zachowaniem i ja na miejscu Brozka juz nigdy bym nie zagral dla kogos kto mnie tak lekcewazy jak to zrobil Holender w stosunku do napastnika Wisly.
Nie wiem czy zauwazyliscie ale przy kazdej zmianie Leo dziekowal schodzacym zawodnikom,kiedy schodzil Brozek nie podal mu reki jak innym i ostentacyjnie obrocil sie do niego plecami.
Gdyby nie Brozek to bys Leo juz pakowal manatki znajac nasza mentalnosc i taka okazujesz wdziecznosc swojemu najlepszemu napastnikowi. za to z ciapatym sie wysciskal jak z synem on i de zew - chca chlopaka opchnac to go kochaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
[ Linked Image] You'll never walk alone! I tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Dokładnie Bzyku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Jak dla mnie dwie sprawy się nasuwają póki co bo nie chcę kopac leżącego. Pierwsza to dlaczego wciąż na lewej obronie grają prawi obrońcy? Obie bramki po akcjach tą stroną. Druga sprawa ile jeszcze razy będą wystawiani zawodnicy nie siadający nawet na ławce rezerwowych w swoich klubach vide Krzynówek?
Aha po co Sosina powołał nasz Guru trenerki? żeby nie myślał że skoro gra w LM i na Cyprze co mecz to jest taki dobry. leo chciał mu pokazać ze jest cienias i jak to się siedzi na trybunach  teraz go już więcej nie powoła BO SIĘ NIE SPRAWDZIŁ (i problem natrętnych dziennikarzy z głowy, jak w przypadku Wichniarka i Jelenia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Leo:
- Powiem tylko kilka słów, bo przecież wszyscy widzieliśmy, co się stało. Zagraliśmy dziś dużo słabiej niż w sobotę z Czechami, a o porażce zadecydowały błędy indywidualne - powiedział na konferencji prasowej po meczu ze Słowacją selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker. - Byliśmy przygotowani na fizyczne walkę, ponieważ wiedzieliśmy, że Słowacy są bardzo silni. Trudno powiedzieć, jak to się stało, że jednak przegraliśmy. Z całym szacunkiem dla Słowacji - rywale robili dużo zamieszania, ale nie stwarzali dużego zagrożenia pod naszą bramką i powinniśmy sobie z tym poradzić - stwierdził holenderski szkoleniowiec.
- Jeśli chodzi o naszą grę, nie miałem poczucia, że kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń boiskowych. Brakowało cierpliwości i przytrzymania piłki w środku pola, zaś zbyt wiele dalekich zagrań. Już kiedyś, raz lub dwa, w mojej karierze były podobne porażki w ostatnich minutach" - zakończył selekcjoner polskiej drużyny.
W sumie prawde powiedzial...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
i Gancarczyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Leo popelnia moim zdaniem wiele bledow personalnych. Powinien powolac do kadry Peszke i ustawic go na pozycji prawego pomocnika,Kube przesunac do srodka zeby gral wolnego elektrona tak jak to czyni w BVB,bo kreowanie naszej gry w ataku jest na bardzo niskim poziomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Ja to jakoś nie winię Boruca, bo ciągle pamiętam jego mecze, w których bronił wszystko. Co jakiś czas może się zdarzyć kiks, dla mnie raczej skompromitowała się obrona.
Na pewno był to moment dekoncentracji, ale jak mecz jest z dużo ilością strzałów na naszą bramkę, to zawsze wiem, że można na Boruca liczyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,393 |
cholera, ogladalem dopiero od 20 minuty, widac najlepsze przegapilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Można wiedzieć czemu obrażasz od idiotów !!!! Chyba się zapomniałeś !!! Ty idż się wyśpij a jak ochłoniesz to trochę grzeczniej Nie obrazam tylko stwierdzam fakty  Jezeli ktokolwiek wini Boruca jest...IDIOTĄ i basta. Swoja droga czy to nie dziwne ,ze wśród wieszajacych psy na polskiej reprezentacji widzę paru napinaczy z tematu "kibice vs. policja" ,tych samych ,co to uważaja się za prawdziwych kibiców ,ale gdy wtopią 2 złote postawione na Polska X2 nie przebieraja w słowach i mieszaja piłkarzy tejze reprezentacji z błotem. Ćwoki ,nie kibice i to na nich  ,a nie na Boruca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Niestety...ale dzis Boruc nawalil, nie zamierzam go mieszac z blotem, bo uwazam go za ambitnego goscia i wiem, ze wynik wystarczajaca krzywde mu sprawil...ten wynik moze byc o tyle bardziej bolesny, ze oddala nas od finalow...nie mowie o tym, ze wszystko stracone, a ze bardziej prawdopodobne II miejsce, co tak na prawde oznacza dla nas odpadke...kolejne dziwne zachowania Leo, ale do tego nalezy sie przyzwyczaic, koles ma swoje prywatne interesy, zalatwia je, rucha nas jak trzeba i ma za nic, a przy okazji potrenuje...ze material nie jest najgorszy, to liczymy sie o awans, jakby korzystal ze wsyztskich najlepszych, to pewnie ten awans bysmy z pierwszego wywalczyli w cuglach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Niestety...ale dzis Boruc nawalil, nie zamierzam go mieszac z blotem, bo uwazam go za ambitnego goscia i wiem, ze wynik wystarczajaca krzywde mu sprawil...ten wynik moze byc o tyle bardziej bolesny, ze oddala nas od finalow... Mysle ,ze nie ,bo w tak marnej grupie kazde rozstrzygniecie nie stanowi niespodzianki. Uwazam ,ze kluczem do awansu bedzie to ,ile punktów kazda z ekip (Polska ,Czechy ,Słowacja ,Słowenia) ugra z Północna Irlandią. Nie ma tez co psioczyc na trenera ,bo cała polska piłka jest w stanie totalnej degrengolady i w tych warunkach to cud ,ze mamy wogóle jakieś punkty w tych eliminacjach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
cóż, ciężko to napisać ale ..... @2,5 izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778 |
Cóż widzę , że dalej obrażasz mających inne zdanie ...Znamienne.
Ja z pozycji zwykłego usera tej dyskusji toczyć nie będę dalej , natomiast czas zastanawić się czy to jest jeszcze forum dla userów czy dla modów - Którym jak widać z Twojego postu wolno wszystko i zawsze...
I co TY ciągle o tych 2 zł ???????????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
No zobaczymy Amk...do mnie jakos nie przemawia argument o degrengoladzie w calej pilce...tak bylo, jest i bedzie...za Engela, za Janasa i za Leo...A ze Leo ma najlatwiej? Coz, Polacy slyna z gosciny, szkoda tylko, ze Holendrzy nie potrafia tego docenic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Powinni chyba przećwiczyć grę "na czas". Mnie już osłabia jak widzę Smolarka biegnącego do rogu z piłką i słyszę jak Szpakowski pieje z zachwytu a chwilę później pada bramka. Vastić w Klagenfurcie 92 minuta, Fenin w Chorzowie 84 minuta, Sestak w Bratysławie 84 i 85 minuta. Wszystkie bramki przy prowadzeniu Polski. Albo jeśli nie potrafią tego robić niech atakują, wybijają piłki w trybuny, ustawią się wszyscy w swoim polu karnym. Bo już któreś z rzędu deja vu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ciekawe co się dzisiaj dzieje na portugalskim odpowiedniku mecz.pl 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|