|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Witam.
Ahh webber czegos nie trafil tej trojki?? szlak trafil +5,5 kings, jak tak mozna grac w koncowce amatorszczyzna ze szok. A Tloki hehe niezla wtopa kurs z tego co pamietam 1.07byl, wiec chyba sobie chlopaki obstawili na atlante po wysokim kursie, ale jakie to sa baty 88-72 a bylo jeszcze gorzej.
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
W ubiegłym sezonie Atlanta pojechała do Dallas i wygrała bodaj 113:112 ,a kurs wynosił ponad 11. Mnie tylko brak netu w pracy uchronił przed postawieniem na Mavs,ale od tamtej pory nie gram przeciw Atlancie,gdy handi jest dwucyfrowy. Nie grałem więc i dzisiejszego meczu,ale straciłem cała sympatie do Detroit - najpierw awantura z Indianą,a dzisiaj ten przekręt,żenada.
Pozdrawiam
amkwish
Last edited by amkwish; 11/12/2004 03:47.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177 |
dajcie spokoj...wlasnie wstalem i patrze na Detroit i zenada:((( rzucic 72 pkt Atlancie i przegrac u siebie!! przekret grubymi nicmi szyty, Sopot z Bolonia tak mnie nie zaskoczyl jak ten mecz. a phoenix jednak over!! i NY przegral, porazka... kasy nie bedzie, ale jako jedeyny postawilem dzis na Phile w Chicago, bo dawalscie raczej na Byki, wiec ciesze sie ze mialem nosa.. poza tym wtopa!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Przed sekundami skonczył sie dreszczowiec w krainie Mormonów, więc pozwole sobie głosno odetchnąć...Ufffff....
Piekna noc, nawet underek w detroit wszedł, chociaż po dwóch pierwszych kwartach było dramatycznie wysoko, generalnie bravka dla Denver, duze bravka dla Philadelphi, no i wogóle jestem very zadowolniony, bo nocka na zajeeebistym plusiku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Super Fozzie cieszymy siewszyscy z tobą ze jesteś na plusiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, tylko czemu niegdzie nie widzę w typach tego twojego kuponiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> PS. Heh, wałek za wałkiem w Europie i za wielką wodą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Bardzo miła noc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Super Fozzie cieszymy siewszyscy z tobą ze jesteś na plusiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, tylko czemu niegdzie nie widzę w typach tego twojego kuponiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> PS. Heh, wałek za wałkiem w Europie i za wielką wodą Denver i Phile zaznaczałem , że gram....a jak masz wątpliwosci, to daj meila i ujrzysz moje kuponiki....
|
|
|
Link skopiowany do schowka