Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#266126 11/12/2004 03:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Ahh webber czegos nie trafil tej trojki?? szlak trafil +5,5 kings, jak tak mozna grac w koncowce amatorszczyzna ze szok. A Tloki hehe niezla wtopa kurs z tego co pamietam 1.07byl, wiec chyba sobie chlopaki obstawili na atlante po wysokim kursie, ale jakie to sa baty 88-72 a bylo jeszcze gorzej.

Pozdr.

Bonus: Unibet
#266127 11/12/2004 03:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
W ubiegłym sezonie Atlanta pojechała do Dallas i wygrała bodaj 113:112 ,a kurs wynosił ponad 11.
Mnie tylko brak netu w pracy uchronił przed postawieniem na Mavs,ale od tamtej pory nie gram przeciw Atlancie,gdy handi jest dwucyfrowy.
Nie grałem więc i dzisiejszego meczu,ale straciłem cała sympatie do Detroit - najpierw awantura z Indianą,a dzisiaj ten przekręt,żenada.

Pozdrawiam

amkwish

Last edited by amkwish; 11/12/2004 03:47.
#266128 11/12/2004 05:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 177
dajcie spokoj...wlasnie wstalem i patrze na Detroit i zenada:((( rzucic 72 pkt Atlancie i przegrac u siebie!! przekret grubymi nicmi szyty, Sopot z Bolonia tak mnie nie zaskoczyl jak ten mecz.
a phoenix jednak over!! i NY przegral, porazka...
kasy nie bedzie, ale jako jedeyny postawilem dzis na Phile w Chicago, bo dawalscie raczej na Byki, wiec ciesze sie ze mialem nosa..
poza tym wtopa!!!

#266129 11/12/2004 06:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Przed sekundami skonczył sie dreszczowiec w krainie Mormonów, więc pozwole sobie głosno odetchnąć...Ufffff....

Piekna noc, nawet underek w detroit wszedł, chociaż po dwóch pierwszych kwartach było dramatycznie wysoko, generalnie bravka dla Denver, duze bravka dla Philadelphi, no i wogóle jestem very zadowolniony, bo nocka na zajeeebistym plusiku... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#266130 11/12/2004 07:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Super Fozzie cieszymy siewszyscy z tobą ze jesteś na plusiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, tylko czemu niegdzie nie widzę w typach tego twojego kuponiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
PS. Heh, wałek za wałkiem w Europie i za wielką wodą

#266131 11/12/2004 09:33
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Quote
ORL -3 @ GS (1.91) 6/10
POR @ UTAH -2 (1.91) 5/10

OPIS -> www.basketbet.com [basketbet.com]

Bilans:

16/24 -> 67%
+36.44j

Bardzo miła noc... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#266132 11/12/2004 10:20
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
Super Fozzie cieszymy siewszyscy z tobą ze jesteś na plusiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, tylko czemu niegdzie nie widzę w typach tego twojego kuponiku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
PS. Heh, wałek za wałkiem w Europie i za wielką wodą

Denver i Phile zaznaczałem , że gram....a jak masz wątpliwosci, to daj meila i ujrzysz moje kuponiki....

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, betowiec, Sensei, forty, bukma, Lukasz111, burbon, $-man, 11kera11), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1