Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#266106 10/12/2004 19:35
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Patrzac tylko na statystyki.

Wizards (un 203,5) - Knicks (ov 203,5) 1
o tym meczu juz zostalo duzo napisane

Suns (un 210,5) - Bobcats (ov 210,5) 1
Phoenix najdluzsza seria o210 to dwa mecze z rzedu, teraz maja juz trzy, w koncu musi byc under a z kim jak nie z zespolem ktorego o200 to zaledwie 35% dokonan.

Nets (un 169,5) - Hornets (ov 169,5) 2
Niezmiernie rzadko w pojedynkach miedzy soba osiagaja mniej niz 170pkt, w tym sezonie juz zrobili to dwa razy, i wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, New Jersey Nets w ostatnich meczach poprawili skutecznosc, a New Orleans maja srednia na wyjezdzie 90pkt.

Licze ze debiut w temacie nie bedzie bardzo zly. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#266107 10/12/2004 19:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Do powyzszego postu, chcialem tylko dodac ze mam jednak wyzsza linie w meczu Warriors (un 206,5) - Magic (ov 206,5) 1, to puscilem w bet-at-home.

#266108 10/12/2004 19:51
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
ORL -3 @ GS (1.91) 6/10
POR @ UTAH -2 (1.91) 5/10

OPIS -> www.basketbet.com [basketbet.com]

Bilans:

16/24 -> 67%
+36.44j

#266109 10/12/2004 19:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Panowie szukam takich oto statystyk nie tylko z NBA jak cos macie to dawajcie PAVVV@POCZTA.ONET.PL
chodzi o taka druzyne ktora najdluzej nie WYGRALA meczu
i taka ktora najdluzej nie PRZEGRALA

Last edited by KUERTEN.JG; 10/12/2004 20:01.
#266110 10/12/2004 21:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 64
milwaukee-indiana over 184,5- jestem przekonany ze indiana łatwo skóry nie sprzeda i powalczy dzis z koziołkami aby zrewanżowc sie za niedawną porażkę u siebie (86-89),mysle więc ze stac indiane na rzucenie nieco ponad 90pkt ,co przy sredniej bucksów około 96 pkt moze sie udac.

toronto-denver ov 191 - toronto z carterem na ławce,ale nie sądze aby wplyneło to na ich mniejszą zdobycz punktową ; w poprzednich meczach bez niego potrafili narzucac sporo punktów dlatego tez przy coraz lepszej grze denver trzy zwyciestwa i trzy razy przekroczona setka: z miami 104-95; z orlando 115-102 i na wyjezdzie z washingtonem 111-105 oraz to ze tracą tez sporo punktów dobrze wróży przekroczeniu lini.


Zastanawiam sie tez nad overem 206 minesota-sacramento lecz mam wątpliwosi co do udzialu Webbera w tym meczu.
Moze ma ktoś info czy on dziś wystąpi?

pozdrawiam
flymind

#266111 10/12/2004 21:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Minnesota - Sacramento 2 3.00

Królowie po slabym poczatku wracaja na krolewski szlak(5 kolejnych wygranych).

Wyniosą ich tym szlakiem....na tarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

MIN - SAC 1 (-5,5)

Go Wolves !

Gwoli scisłości,to jeden z 13 singli jakie dziś gram z NBA,ale jeden z 3 troche grubiej zagranych.
Wiele spotkań,ale żebym miał dac sie za jakiś typ pokroić to nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Tak więc za mniejsze stawki nastawiałem tego jak nigdy,bo chcę sobie wreszcie spokojnie w nocy posiedzieć,popatrzeć w TV na mecze i mieć troche adrenaliny.
Jutro pogram za poważną kasę - dzis relaks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

#266112 10/12/2004 21:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
Minnesota - Sacramento 2 3.00

webberowi odnowila sie kontuzja kolana, przez ktora stracil polowe poprzedniego sezonu. prawdopodobnie zagra jednak w tym meczu, ale czy na 100 % ? i czy przy ostrej walce z garnettem jego kolano wytrzyma ? wydaje mi sie, ze webber nie bedzie ryzykowal dluzszej przerwy w grze i nie bedzie gral w tym meczu na 100 % (o ile wogole zagra), wiec raczej sklanialbym sie ku minnesocie.
no chyba, ze peja zaszaleje i "sam" wygra to spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#266113 10/12/2004 22:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
DEN Nuggets v TOR Raptors 2 @ 2.25
nie raz sie zdarzalo, ze druzyna bez swojego "wodza" mobilizowala sie i wygrywala spotkania z druzynami silniejszymi, wiec i dzisiaj zaryzykuje i postawie drobne na toronto bez cartera. raptors jush w meczu z detroit pokazali, ze bez cartera potrafia grac (gral tylko 15 minut) wiec czemu nie mieliby ograc denver ???

#266114 10/12/2004 22:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
A ja mysle, że Denver nie dałoby sie ograc nawet z Carterem, więc bez niego tym bardziej, jak dla mnie jeden z typów na których bede budował kuponik na noc.....

#266115 10/12/2004 23:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 30
Quote
Sir Crash,cfvalencia i Drago - napiszcie choc kilka słów komentarza,może szersze uzasadnienie, do typów:-)
Przeciez nie muszą to byc wypasione "analizy" habilitacyjne,wystarczy parę zdań od siebie.
Z giełdy suchych pickuff nie skorzystamy tak,jak dyskutując o meczach.
Oczywiście to nie ultimatum i jak chcecie podawać tylko picki - Wasza wola :-)

Pozdrawiam

amkwish

sory ze dopiero teraz, ale po pracy swietowalem urodziny kumpla i wlasnie wrocilem do domu wiec w sanie tez nie jestem duzo napisac (ani mądrze)

Washington - New York under 203 - hmm to jest mecz w którym wedlug mnie ciezko wytypowac zwycięzce, tak jak w niedanwym meczu lakers - suns, tyle ze w meczu w los angeles liczylo sie kto więcej rzuci punktow ten wygra, a tu moze to glupie tlumacznie ale wygra ten kto bardziej będzie w stanie sie bronic i nie rzuca te druzny az tylu punktow

Golden State - Orlando under 206,5 - tu jak zobaczylem linie to mysalem ze bład jakis bo troche za dużo... w expie linia ustawiona jest na 204 to 2,5 punkta mniej i w expie to postawie tez, tym bardziej w innych bukach gdzie jest linia 206,5 zwyciezca jak dla mnie takze ciezki do wytypowania, sklaniam sie bardziej ku gospodarza bo wydaje mi sie ze orlando hmm poprostu idzie im za dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale tyle punktow tez raczej nie rzuca

Detroit - Atlanta over 180 - atlanta to slaby zespol przegrywa mecz za meczem a teraz czeka ich nie latwe spoaknie. broniąc sie nie maja szans (zreszta niewme czy w ogole mozna mowic o czyms takim jak "bronienie sie" w nba, w pilce owszem) beda wiec sporo rzucac zwlaszcza na poczatku zeby pokazc ze sie nie boja gospodarzy. a gospodarze .... no cóz, sa lepsi i wygraja, niektórzy na forum obstawiaja nawet ich zwyciestwo 14 punktami.. bedzie wiec ich napewno sporo

Chicago - Philadelphia 2 - tu to tylko przeczucie hmm goście maja okrpony bilnas spotakna granych na wyjezdzie a myslac o zajeciu dobrego mijesca nie mozna wygraywac tylko spotakn rozegranych przed wlasna publicznoscia, mysle ze wkoncu sie przelama i zdobeda punkty w wyjazdowym spotakniu ze slabo druzyna z chicago, widze jednak ze sporo z Was unika tego meczu lub sklania sie ku zwyciestwu Byków dlatego zagam to "oszczednie"

kusi mnie tez handicap na Charlotte Bobcats bo pora na ich kolejna wygrana ale przede wszytkim phoenix nie moze ciagle wygrywac, a jak wygra to moze ie az taka przewaga punktow?

to by bylo na tyle mojej "niewypasionej analizy"

amkwish - mam nadzije ze te pare zdan wystarczy, zreszta na chwile obecna nie jestem w stanie naisac nic mądrego.

pozdrawiam i zycze owocnej nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#266116 10/12/2004 23:18
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Witam! Dawno mnie nie było, ale teraz postaram się coś skrobnąć... Tylko czy ktoś posłucha? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

NJ Nets - NO Hornets

Bardzo ciekawy i raczej pewny typ. Tylko kursik słaby (1.27 w Expekt nie zachwyca!). Ja jednak się na to połakomię, bo za grubszą flotę na piwko można coś ugrać. A teraz spróbuję przekonać do tego meczu innych.

Zacznijmy od bilansu obu drużyn:

NJ Nets - 5-13 od początku sezonu; 2-2 w grudniu; 2-1 od czasu powrotu po kontuzji Jasona Kidda; w domu 4-6, na wyjeździe 1-7;

NO Hornets - 1-16 od początku sezonu!0-4 w grudniu! w domu 0-9, na wyjeżdzie 1-7;

Teraz trochę statsów:

NJ Nets:

PPG - 84.4 --- Opp PPG - 92.2
FG% - .415 --- Opp FG% - .425
RPG - 41.1 --- Opp RPG - 39.3

NO Hornets:

PPG - 85.8 --- Opp PPG - 93.9
FG% - .405 --- Opp FG% - .457
RPG - 41.3 --- Opp RPG - 40.4

Teraz czas na porównanie poszczególnych zawodników:

Center:

Alonzo Mourning (Nets) - P.J. Brown (Hornets)

W zasadzie centrzy o porównywalnych warunkach fizycznych. Lekka przewaga fizyczna po stronie Mourninga. Wprawdzie ma on 3 cm mniej (208 cm) niż Brown (211 cm), ale jest trochę cięższy (118,4 kg do 108,4 Browna). Mourning gra bardziej siłowo, jest lepszy technicznie, skoczniejszy (chociaż to nie to samo co przed kontuzją) i szybszy. Moim zdaniem ma przewagę nad Brownem, choć nie aż tak widoczną na parkiecie.

Stats:

Mourning: PPG 10.4 RPG 7.1 APG .8 SPG .28 BPG 2.28 FG% .453 FT% .593 3P% .000 MPG 25.4

Brown: PPG 9.1 RPG 8.2 APG 2.1 SPG .94 BPG .35 FG% .427 FT% .917 3P% .000 MPG 34.9

Przewaga: Remis

Power Forward:

Jason Collins (Nets) - Matt Freije (Hornets)

Ogromna przewaga fizyczna po stronie Collinsa. 213 cm ma Collins, waży 115,7 kg! Z kolei Freije mierzy 208 cm, waży 112,9 kg. Collins może grać na dwóch pozycjach (4 i 5), więc pewnie będzie wymieniał się z Mourningiem. Przewaga fizyczna odbija się na jakości walki na tablicach, a co za tym idzie ilosci zbiórek. Moim skromnym zdaniem, ten kto wygra walkę na tablicach, wygra mecz. A wygrają ją Nets!!!

Stats:

Collins:PPG 5.4 RPG 4.9 APG .8 SPG .78 BPG .89 FG% .433
FT% .625 3P% .000 MPG 29.0

Freije: PPG 3.3 RPG 2.1 APG .3 SPG .56 BPG .00 FG% .256
FT% .750 3P% .217 MPG 14.7

Przewaga: Collins (i to duża).

Hornets mogą jeszcze skorzystać z bardzo skocznego Andersena, ale nic poza wsadami on nie potrafi. Przynajmniej narazie...

Small Forward:

Eric Williams (Nets) - Lee Nailon (Hornets)

Przewaga fizyczna po stronie Hornets. Nailon mierzy 206 cm, waży 108 kg. Williams 203 cm przy 99,8 kg wagi. Eric Williams to typowy rzemieślnik. Potrafi "wyrzeźbić" co nieco w obronie, a także zabłysnąć w ataku (co widać po ostatnich meczach).

Stats:

Williams: PPG 11.4 RPG 4.4 APG 1.9 SPG .83 BPG .11 FG% .438
FT% .698 3P% .344 MPG 34.3

Nailon: PPG 13.1 RPG 4.7 APG 1.5 SPG .67 BPG .27 FG% .437
FT% .860 3P% .000 MPG 27.5

Przewaga: Remis (ze skłonem ku Williamsowi, choś po statsach tego nie widać...)

Shooting Guard:

Richard Jefferson (Nets) - David Wesley (Hornets)

Bezsprzeczna przewaga Nets. Jeffersson nie tylko góruje warunkami fizycznymi (201 cm, 102,1 kg przy 185 cm i 92,1 kg wagi) ale równiez skoczniością dynamika, czytaniem gry itp.

Statsy mówią same za siebie:

Jefferson: PPG 21.4 RPG 8.1 APG 4.2 SPG .89 BPG .44 FG% .425 FT% .813 3P% .265 MPG 41.5

Wesley: PPG 13.4 RPG 3.4 APG 4.4 SPG 1.12 BPG .00 FG% .407
FT% .919 3P% .305 MPG 35.1

Przewaga: Jefferson (i to miażdżąca!!!).

Point Guard:

Jason Kidd (Nets) - Dan Dickau lub Alex Garcia (Hornets)

No comment!!!

Stats:

Kidd: PPG 10.0 RPG 4.0 APG 2.5 SPG .50 BPG .00 FG% .467
FT% 1.000 3P% .714 MPG 20.5

Dickau: PPG 5.1 RPG 0.7 APG .7 SPG .29 BPG .00 FG% .303 FT% .813 3P% .300 MPG 9.0

Garcia: PPG 4.8 RPG 2.0 APG 2.7 SPG .17 BPG .17 FG% .344 FT% .750 3P% .333 MPG 17.7

Przewaga: Bezdyskusyjnie Kidd!!!

Reserve:

Best, Buford, Scalabrine, Krstic, Vaughn (Nets) - Dickau (Garcia), Andersen, J. Harrington, G. Lynch

Przewaga: NJ Nets

AND THE WINNER IS: NJ Nets

Przepraszam, że tak późno, ale mam nadziej, że się na coś przyda ta moja "onaliza". Może chociaz uspokoji niektórych zdenerwowanych...

Pozdrawiam, Fanatykk.

#266117 10/12/2004 23:21
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Quote
DEN Nuggets v TOR Raptors 2 @ 2.25
nie raz sie zdarzalo, ze druzyna bez swojego "wodza" mobilizowala sie i wygrywala spotkania z druzynami silniejszymi, wiec i dzisiaj zaryzykuje i postawie drobne na toronto bez cartera. raptors jush w meczu z detroit pokazali, ze bez cartera potrafia grac (gral tylko 15 minut) wiec czemu nie mieliby ograc denver ???

Nie, nie niemozliwe. Z całym szacunkiem niemożliwe. Moim skromnym zdaniem Denver rozjedzie Toronto raz, dwa, trzy... Pozdrawiam, Fanatykk

#266118 10/12/2004 23:39
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
a mozna amkwish prosic o pozostale 2 grubiej zagrane?? patrze na oferte i nic sensownego mi nie przychodzi do glowy.
najbardziej pasuje mi NY +5; orlando -3,5; chicago +2,5. mam duze watpliwosci co do undera w meczu phoenix. wystarczy ze rzuca 115-120 punktow i moze byc z underem ciezko.

Last edited by pawel01979; 10/12/2004 23:43.
#266119 11/12/2004 00:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
a mozna amkwish prosic o pozostale 2 grubiej zagrane?? patrze na oferte i nic sensownego mi nie przychodzi do glowy.
najbardziej pasuje mi NY +5; orlando -3,5; chicago +2,5. mam duze watpliwosci co do undera w meczu phoenix. wystarczy ze rzuca 115-120 punktow i moze byc z underem ciezko.

Paweł,jeden z nich poprzednio podałem,chodzi mianowicie o under w Waszyngtonie.
A trzeci to over w Milwaukee.
Nie bierz jednak moich dzisiejszych typów zbyt poważnie,bo pozwolilem sobie na maksimum nonszalancji podlanej Martini:-)

Pozdrawiam

amkwish

#266120 11/12/2004 00:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
A mnie te Chicago sie nie podoba....zagram sobie Phile (-2,5)

#266121 11/12/2004 02:18
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Jak na razie kinga porwadza 54-48, wilki nie moga sie rozkrecic, poczekamy co bedzie w 3 kwarcie.

Pozdr

#266122 11/12/2004 02:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Witam.

Jak na razie kinga porwadza 54-48, wilki nie moga sie rozkrecic, poczekamy co bedzie w 3 kwarcie.

Pozdr

Co tam Wilki,zobacz jak się Tłoki zatarły:P
BTW po jakim kursie była "dwójka" na Hawks,bo nawet nie zwracałem uwagi?

Pozdrawiam


amkwish

#266123 11/12/2004 02:48
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
w GB bylo 10,6 na hawk.... kusilo mnie, ale niestety nie dalem

BTW: znowu czaaarna noc sie zapowiada...

#266124 11/12/2004 03:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
w GB bylo 10,6 na hawk.... kusilo mnie, ale niestety nie dalem

BTW: znowu czaaarna noc sie zapowiada...

Szkoda ludzi,co dali sobie Detroit do "pociągów",chociaż 16pts i 8 minut zostało,kto wie....

Ja juz mam :
NY +hc ,DEN -hc,DEN-TOR under,NO +hc,NJ-NO over,MIA -hc i pewnie jeszcze ze 3-4 wejdą,ale te zagrane grubiej moga pójść do kosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
NCAA weszło,także noc bedzie raczej na plus,ale grałem dziś za naprawde nieduże stawki,więc nie ma sie co stresować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Po Tłokach,22 punkty i 5:20 do końca - szykuje sie najwiekszy ,jak do tej pory,zonk w sezonie.

Pozdrawiam

amkwish

#266125 11/12/2004 03:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Minnesota - Sacramento 2 3.00

Królowie po slabym poczatku wracaja na krolewski szlak(5 kolejnych wygranych).

Wyniosą ich tym szlakiem....na tarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

MIN - SAC 1 (-5,5)

Go Wolves !

No i wynieśli,w dodatku z pokąsanymi zadkami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Timberwolves - Kings 113:105 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, forty, Sensei, latajaca_holenderka, kamel, alfa), 2,946 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,822
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1