Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Smolarek najlepszy na boisku, a Dudka najlepszym obrońcą laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Smolarek to just k.... pała bo zamiast pokazać wskazującym palcem komu należą się brawa za strzeloną bramkę ( Kuba + Brożek ) to odwrócił się dupą rozłożył ręce jak żebrak ... tylko po co ? Co chciał przez to pokazać ? że jest bohaterem ?

puke

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jak ktos wini Dudke za I bramke, to nie tyle stara sie nie krytykowac Boruca, co jest zapatrzony w niego jak w boga. Ale Dudka juz taki jest, co by na boisku nie robil, to bedzie zbieral gromy. Niewazne, ze to obecnie najwszechstronniejszy polski pilkarz na poziomie. Wazne, ze byl najblizej Boruca, kiedy ten puscil farfocla.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Sorry za post pod postem...

Co do Rogera i Blaszczykowskiego...dla mnie obok Boruca byli oni na tym boisku najslabsi. Roger 3 klatki wolniejszy od Slowakow, a Blaszczykowski masa strat, nieudanych dryblingow, zepsuta patelnia...

Brozek byl zdecydowanie poza zasiegiem wszystkich kolegow z reprezy we wczorajszym meczu.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Najwszechstronniejszy polski pilkarz na poziomie laugh laugh laugh

Nie moge hit dnia laugh laugh

To dlaczego ten wspanialy pilkarz caluje lawke rezerwowa w
tak wspanialym klubie jak AJ ?

Na poziomie europejskim to Polska ma aż trzech piłkarzy,w
tym jeden jest notorycznie olewany przez holenderskiego maga.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by AL_Capone
To dlaczego ten wspanialy pilkarz caluje lawke rezerwowa w
tak wspanialym klubie jak AJ ?
Wiesz maly cfaniaczku gdzie coach Auxerre chcial ustawiac Dudke?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Cfaniaczka poszukaj w lusterku bedzie ci o wiele latwiej.
Dobry pilkarz bedzie gral wszedzie bo to jest jego praca za
która dostaje swietne pieniadze.

Dudka jest zwyklym rzemieslnikiem jakich w Europie sa tysiace,
dziwnym trafem Blaszczykowski potrafil wywalczyc miejsce w BVB
innym polskim pilkarzom w 90 % to sie nie udaje ,przypadek ?
Nie brak umiejetnosci,ktory sprawia ze wczesniej czy pozniej
laduja na lawce rezerwowych.

Dlatego jedynie Boruc,Błaszczykowski i Wichniarek to gracze z
klubów zagranicznych,ktorzy sa na poziomie , pozostalych to az
szkoda powolywac.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by polskignom
Jak ktos wini Dudke za I bramke, to nie tyle stara sie nie krytykowac Boruca, co jest zapatrzony w niego jak w boga. Ale Dudka juz taki jest, co by na boisku nie robil, to bedzie zbieral gromy. Niewazne, ze to obecnie najwszechstronniejszy polski pilkarz na poziomie. Wazne, ze byl najblizej Boruca, kiedy ten puscil farfocla.
Żeby to zrozumieć nie trzeba być zapatrzonym w Boruca tylko samemu trochę grać. Wiadomo, że przede wszystkim on zawalił tylko ciekawe po co leciał do tej piłki Dudka i robił zamach. Podobne sytuacje są w siatkówce, gdzie dwóch biegnie i później patrzą się na siebie i żaden nie odbije

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Gnomie najpierw piszesz, że jest wszechstronny, a potem, że mu pozycja w klubie nie odpowiada laugh Błaszykowski grał w Borusii już na obronie, w pomocy i w ataku i to jest najwszechstronniejszy gracz naszej kadry. Wczoraj genialne dogranie do Brożka pry bramce.

Bramke zawalił Boruc, trudno zdarza się. Cech miał jeszcze większą wpadkę, która kosztowała Pepiki awans do ćwierćfinału na Euro.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
My nie mamy dobrych pilkarzy, ale jak mamy ciut wiecej niz przecietnego, ktory moze grac na 3 pozycjach, a coach Auxerre nawet myslal, ze na 4, tzn., ze jest on wyrozniajacym sie pilkarzem na tle kolegow z reprezy.

I winic go za to tylko dlatego, ze Borucowi sie odbila od kanta stopy, a ten sam Boruc wygral kiedys jakis mecz, uwazam za szczyt glupoty.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Podstawek bo Dudka to slaby pilkarz ciagniety przez cala swoja
kariere przez menadzerow i innych tego typu pomagierów.

Juz dawno powinien siedziec w wiezieniu za to co zrobil ale
zalatwili to inaczej bo byl pilkarzykiem,ktory mial kontakty.
Ale nie o tym mowa bo kazdy jest czlowiekiem,kazdy ma prawo do
bledu i kazdy zasluguje na druga szanse,chce tylko powiedziec ze
gdyby to byl nie Dudka tylko ktos inny to juz dawno siedzialby
w wiezeniu i to przez dlugie lata.

Dudka juz takie bledy popelnial jak gral w Amice czy kadrze
wczesniej,nie mowiac o Wisle i meczu z Blackburn gdzie leza w
ostatniej minucie na swoim polu karnym,a rywale strzelali nam w
tym czasie bramke.

Slaby pilkarz ale w reprezentacji takich jak on jest zdecydowana
wiekoszosc wiec nie odstaje az tak bardzo na ich tle.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Franz Smuda na selekcjonera i wtedy bedziemy miec pewnosc ze
beda grali w reprezentacji Polski najlepsi zawodnicy jakich ma
nasz kraj,tacy ktorzy w kazdym meczu beda przez 90 minut gryźli
trawe,bez wynalazkow typu Pazdan czy Zahorski

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Goget
Gnomie najpierw piszesz, że jest wszechstronny, a potem, że mu pozycja w klubie nie odpowiada laugh

Dla mnie gosc wszechstronny to taki, ktory moze grac na wiecej niz 2 pozycjach. A ze dla Was to i tak za malo, no to sorry, tez bym wolal jakby Dudka mogl grac na kazdej pozycji wzdluz i wszerz.

Dla mnie Dudka tamta pilke zostawil...argument o graniu, niegraniu przypomina mi troche kibicowanie w kapciach...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by AL_Capone
Franz Smuda na selekcjonera

Mamy rok 2008 laugh laugh laugh

W 1991 moze by sie nadawal. laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Krzynówek może nawet na trzech : lewy pomocnik, lewy orbońca, ofensywny pomocnik. Można dorzucić jeszcze 2 pozycje na których dbrze się czuje : ławka i trybuny. On to jest dopiero wszechstronny

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by AL_Capone
Franz Smuda na selekcjonera

Mamy rok 2008 laugh laugh laugh

W 1991 moze by sie nadawal. laugh



To zdecydowanie najlepszy polski trener od lat,ktory w
Polsce na przestrzeni ostatniej dekady wygral wszystko i z
wieloma klubami,ale nigdy nie dostal szansy tylko dlatego,ze
zawsze mowil prawde prosto w oczy i nie wchodzil w zadne uklady.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by podstawek87
Krzynówek może nawet na trzech : lewy pomocnik, lewy orbońca, ofensywny pomocnik. Można dorzucić jeszcze 2 pozycje na których dbrze się czuje : ławka i trybuny. On to jest dopiero wszechstronny

Jakby Dudka gral na poziomie Krzynowka, to juz byscie wbijali krzyz w ziemie do ukrzyzowania Dudki.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by AL_Capone
To zdecydowanie najlepszy polski trener od lat,ktory w
Polsce na przestrzeni ostatniej dekady wygral wszystko i z
wieloma klubami,ale nigdy nie dostal szansy tylko dlatego,ze
zawsze mowil prawde prosto w oczy i nie wchodzil w zadne uklady.

Kto stoi w miejscu, ten sie cofa.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Napisałeś najwszechstronniejszy smirk

Co z tego, że grał już na kilku pozycjach jak na każdej jest słaby i niepewny. Ja nie widze dużej różnicy między środkowym obrońcą, a defensywnym pomocnikiem. Często tych drugich się cofa do tyłu i łata dziury. Nawet Lewandowski jest od niego o klasę lepszy.

Błaszczykowski i Boruc to są gracze chwaleni w całej Europie. Jak mówisz, że nie są "dobrzy" to nie mamy o czym dyskutować.

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei), 1,877 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,593
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1