|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Smolarek najlepszy na boisku, a Dudka najlepszym obrońcą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Smolarek to just k.... pała bo zamiast pokazać wskazującym palcem komu należą się brawa za strzeloną bramkę ( Kuba + Brożek ) to odwrócił się dupą rozłożył ręce jak żebrak ... tylko po co ? Co chciał przez to pokazać ? że jest bohaterem ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Jak ktos wini Dudke za I bramke, to nie tyle stara sie nie krytykowac Boruca, co jest zapatrzony w niego jak w boga. Ale Dudka juz taki jest, co by na boisku nie robil, to bedzie zbieral gromy. Niewazne, ze to obecnie najwszechstronniejszy polski pilkarz na poziomie. Wazne, ze byl najblizej Boruca, kiedy ten puscil farfocla.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Sorry za post pod postem...
Co do Rogera i Blaszczykowskiego...dla mnie obok Boruca byli oni na tym boisku najslabsi. Roger 3 klatki wolniejszy od Slowakow, a Blaszczykowski masa strat, nieudanych dryblingow, zepsuta patelnia...
Brozek byl zdecydowanie poza zasiegiem wszystkich kolegow z reprezy we wczorajszym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Najwszechstronniejszy polski pilkarz na poziomie  Nie moge hit dnia  To dlaczego ten wspanialy pilkarz caluje lawke rezerwowa w tak wspanialym klubie jak AJ ? Na poziomie europejskim to Polska ma aż trzech piłkarzy,w tym jeden jest notorycznie olewany przez holenderskiego maga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
To dlaczego ten wspanialy pilkarz caluje lawke rezerwowa w tak wspanialym klubie jak AJ ? Wiesz maly cfaniaczku gdzie coach Auxerre chcial ustawiac Dudke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Cfaniaczka poszukaj w lusterku bedzie ci o wiele latwiej. Dobry pilkarz bedzie gral wszedzie bo to jest jego praca za która dostaje swietne pieniadze.
Dudka jest zwyklym rzemieslnikiem jakich w Europie sa tysiace, dziwnym trafem Blaszczykowski potrafil wywalczyc miejsce w BVB innym polskim pilkarzom w 90 % to sie nie udaje ,przypadek ? Nie brak umiejetnosci,ktory sprawia ze wczesniej czy pozniej laduja na lawce rezerwowych.
Dlatego jedynie Boruc,Błaszczykowski i Wichniarek to gracze z klubów zagranicznych,ktorzy sa na poziomie , pozostalych to az szkoda powolywac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Jak ktos wini Dudke za I bramke, to nie tyle stara sie nie krytykowac Boruca, co jest zapatrzony w niego jak w boga. Ale Dudka juz taki jest, co by na boisku nie robil, to bedzie zbieral gromy. Niewazne, ze to obecnie najwszechstronniejszy polski pilkarz na poziomie. Wazne, ze byl najblizej Boruca, kiedy ten puscil farfocla. Żeby to zrozumieć nie trzeba być zapatrzonym w Boruca tylko samemu trochę grać. Wiadomo, że przede wszystkim on zawalił tylko ciekawe po co leciał do tej piłki Dudka i robił zamach. Podobne sytuacje są w siatkówce, gdzie dwóch biegnie i później patrzą się na siebie i żaden nie odbije
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Gnomie najpierw piszesz, że jest wszechstronny, a potem, że mu pozycja w klubie nie odpowiada  Błaszykowski grał w Borusii już na obronie, w pomocy i w ataku i to jest najwszechstronniejszy gracz naszej kadry. Wczoraj genialne dogranie do Brożka pry bramce. Bramke zawalił Boruc, trudno zdarza się. Cech miał jeszcze większą wpadkę, która kosztowała Pepiki awans do ćwierćfinału na Euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
My nie mamy dobrych pilkarzy, ale jak mamy ciut wiecej niz przecietnego, ktory moze grac na 3 pozycjach, a coach Auxerre nawet myslal, ze na 4, tzn., ze jest on wyrozniajacym sie pilkarzem na tle kolegow z reprezy.
I winic go za to tylko dlatego, ze Borucowi sie odbila od kanta stopy, a ten sam Boruc wygral kiedys jakis mecz, uwazam za szczyt glupoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Podstawek bo Dudka to slaby pilkarz ciagniety przez cala swoja kariere przez menadzerow i innych tego typu pomagierów.
Juz dawno powinien siedziec w wiezieniu za to co zrobil ale zalatwili to inaczej bo byl pilkarzykiem,ktory mial kontakty. Ale nie o tym mowa bo kazdy jest czlowiekiem,kazdy ma prawo do bledu i kazdy zasluguje na druga szanse,chce tylko powiedziec ze gdyby to byl nie Dudka tylko ktos inny to juz dawno siedzialby w wiezeniu i to przez dlugie lata.
Dudka juz takie bledy popelnial jak gral w Amice czy kadrze wczesniej,nie mowiac o Wisle i meczu z Blackburn gdzie leza w ostatniej minucie na swoim polu karnym,a rywale strzelali nam w tym czasie bramke.
Slaby pilkarz ale w reprezentacji takich jak on jest zdecydowana wiekoszosc wiec nie odstaje az tak bardzo na ich tle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Franz Smuda na selekcjonera i wtedy bedziemy miec pewnosc ze beda grali w reprezentacji Polski najlepsi zawodnicy jakich ma nasz kraj,tacy ktorzy w kazdym meczu beda przez 90 minut gryźli trawe,bez wynalazkow typu Pazdan czy Zahorski
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Gnomie najpierw piszesz, że jest wszechstronny, a potem, że mu pozycja w klubie nie odpowiada  Dla mnie gosc wszechstronny to taki, ktory moze grac na wiecej niz 2 pozycjach. A ze dla Was to i tak za malo, no to sorry, tez bym wolal jakby Dudka mogl grac na kazdej pozycji wzdluz i wszerz. Dla mnie Dudka tamta pilke zostawil...argument o graniu, niegraniu przypomina mi troche kibicowanie w kapciach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Franz Smuda na selekcjonera Mamy rok 2008  W 1991 moze by sie nadawal. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Krzynówek może nawet na trzech : lewy pomocnik, lewy orbońca, ofensywny pomocnik. Można dorzucić jeszcze 2 pozycje na których dbrze się czuje : ławka i trybuny. On to jest dopiero wszechstronny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Franz Smuda na selekcjonera Mamy rok 2008  W 1991 moze by sie nadawal.  To zdecydowanie najlepszy polski trener od lat,ktory w Polsce na przestrzeni ostatniej dekady wygral wszystko i z wieloma klubami,ale nigdy nie dostal szansy tylko dlatego,ze zawsze mowil prawde prosto w oczy i nie wchodzil w zadne uklady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Krzynówek może nawet na trzech : lewy pomocnik, lewy orbońca, ofensywny pomocnik. Można dorzucić jeszcze 2 pozycje na których dbrze się czuje : ławka i trybuny. On to jest dopiero wszechstronny Jakby Dudka gral na poziomie Krzynowka, to juz byscie wbijali krzyz w ziemie do ukrzyzowania Dudki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
To zdecydowanie najlepszy polski trener od lat,ktory w Polsce na przestrzeni ostatniej dekady wygral wszystko i z wieloma klubami,ale nigdy nie dostal szansy tylko dlatego,ze zawsze mowil prawde prosto w oczy i nie wchodzil w zadne uklady. Kto stoi w miejscu, ten sie cofa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Napisałeś najwszechstronniejszy  Co z tego, że grał już na kilku pozycjach jak na każdej jest słaby i niepewny. Ja nie widze dużej różnicy między środkowym obrońcą, a defensywnym pomocnikiem. Często tych drugich się cofa do tyłu i łata dziury. Nawet Lewandowski jest od niego o klasę lepszy. Błaszczykowski i Boruc to są gracze chwaleni w całej Europie. Jak mówisz, że nie są "dobrzy" to nie mamy o czym dyskutować.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|