Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#26612 18/04/2003 18:23
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Witam,

Postaram się w miarę regularnie podawać swoje propozycje. Nie zawsze będę jednak miał czas uzasadnić swój wybór.

Na dzisiaj polecam:
Independiente 1 @1.78 + Galatasaray 2 @1.49
@2.65 (Profesjonal)

Powodzenia!

Bonus: Unibet
#26613 18/04/2003 18:48
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Sobota. 20:30
COSENZA - ANCONA 2 @1.80 (Globet)
Stake: 6/10

Cosenza wyraźnie odpuściła walkę o utrzymanie w lidze. Piłkarze widocznie pogodzili się z degradacją ponosząc porażki w czterech ostatnich meczach. Ancona ma tylko dwa punkty straty do lidera i walczy o awans do Serie A. Nie sądzę, żeby zaprzepaściła szansę i nie sięgnęła po kolejne trzy punkty (przed tygodniem pewnie pokonała Triestinę 3-0).

#26614 18/04/2003 19:05
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Piątek, 18:00 (Regionalliga Ost, Austria):
St.Pölten-Eisenstadt 1 @2.25 (B&W)
Stake: 5/10

"Beide Teams ziemlich außer Form, aber für St.Pölten gehts noch um den Klassenerhalt, während sich Eisenstadt schon zurücklehnen kann. Ich hab so das Gefühl, daß die St.Pöltner im Frühjahr stark unter ihrem Wert geschlagen wurden, und motiviert sind sie wie gesagt sicher mehr als Eisenstadt."

#26615 18/04/2003 21:31
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Ni w ząb nie kumam niemieckiego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#26616 18/04/2003 21:37
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał Ralph:
[qb]Ni w ząb nie kumam niemieckiego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Polecam: http://babelfish.altavista.com/

#26617 18/04/2003 21:59
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał stiwi:
[qb]Sobota. 20:30
COSENZA - ANCONA 2 @1.80 (Globet)
Stake: 6/10

Cosenza wyraźnie odpuściła walkę o utrzymanie w lidze. Piłkarze widocznie pogodzili się z degradacją ponosząc porażki w czterech ostatnich meczach. Ancona ma tylko dwa punkty straty do lidera i walczy o awans do Serie A. Nie sądzę, żeby zaprzepaściła szansę i nie sięgnęła po kolejne trzy punkty (przed tygodniem pewnie pokonała Triestinę 3-0).[/qb]
To prawda ale nie jest to już taka okazja jak tydzien temu przeciwko Caglari (0-3).Tak przynajmniej twierdza na stronie klubu gdzie czytamy "...we are still going to fight for salvation although the situation is really serious".Mysle ze po obecnym kursie (wczoraj byl chyba 2.30) nie jest to az taka okazja.Mam nadzieje ze Ancona wygra ale ja juz tego meczu nie tykam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#26618 18/04/2003 22:16
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
Beide Teams ziemlich außer Form, aber für St.Pölten gehts noch um den Klassenerhalt, während sich Eisenstadt schon zurücklehnen kann. Ich hab so das Gefühl, daß die St.Pöltner im Frühjahr stark unter ihrem Wert geschlagen wurden, und motiviert sind sie wie gesagt sicher mehr als Eisenstadt.[/QB][/QUOTE]

troche po czasie,ale z nudow przetlumaczylem ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Obie druzyny sa prawie bez formy, ale dla st.Polten chodzi tu o utrzymanie sie , podczas gdy Eisenstadt moze juz odpoczywac.Mam takie przeczucie ze st.Polten zostali wiosna mocno ponad ich mozliwosci pokonani, a ich motywacja jest jak juz powiedziano na pewno wieksza niz eisenstadt
chyba zrozumiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#26619 19/04/2003 13:38
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Stiwi a gdzie twoje typy na dzis??

#26620 19/04/2003 16:16
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Sobota, 16:00
Widzew - Garbarnia 1 @1.70 (Centrebet)
Stake: 8/10
Nowy-stary szkoleniowiec Widzewa, Franciszek Smuda ma szczęśliwą rękę do tego klubu. Triumował z nim wielkie sukcesy i na pewno zmobilizuje drużynę, która walczy przed spadkiem z ligi, do zwycięstwa w tym spotkaniu. Wprawdzie ostatni mecz Widzewiacy przegrali z Lechem 2-1, to jednak zaprezentowali się bardzo korzystnie i sądzę, że powinni uporać się ze słabą Szczakowianką. Smuda ma do dyspozycji wszystkich najlepszych graczy.

#26621 19/04/2003 16:43
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał stiwi:
[qb]
Nowy-stary szkoleniowiec Widzewa, Franciszek Smuda ma szczęśliwą rękę do tego klubu...i na pewno zmobilizuje drużynę,[/qb]
Polecam wywiad z Antonim Ptakiem Smuda - to historia.Nawet jesli uda się Frankowi uratować I Lige dla Lodzi to chyba zgodze sie z prezesem ze Smuda juz się wypalił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#26622 19/04/2003 16:49
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Nie chce polemizowac w czyims temacie...
ale Dj z Ptaka taki autorytet...ze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#26623 19/04/2003 16:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Ptak to stary s****iel rozwalił Lks i teraz na Franka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wrzuca Smuda ok uratuje Widzew

#26624 19/04/2003 17:13
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał stiwi:
[qb]
Nowy-stary szkoleniowiec Widzewa, Franciszek Smuda ma szczęśliwą rękę do tego klubu...i na pewno zmobilizuje drużynę,[/qb]
Polecam wywiad z Antonim Ptakiem Smuda - to historia.Nawet jesli uda się Frankowi uratować I Lige dla Lodzi to chyba zgodze sie z prezesem ze Smuda juz się wypalił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
Zgodzę się, że się wypalił. Jednak Antoni Ptak bardzo pogryzł się ze Smudą, więc jego opinie się dla mnie nie liczą. Natomiast uważam, że Smuda ma dalej spory potencjał trenerski, wypalił się, ale nie można od niego oczekiwać cudów jak przed ośmioma laty, kiedy zbudował coś z czegoś, a teraz nawet fundamentów nie ma. Postawa Widzewiaków w meczu z Wisłą to parodia piłki, mimo to uważam, że Widzew musi dzisiaj wygrać i wygra.

#26625 19/04/2003 17:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Stiwi jaka parodia????
Widzew grał bez 5 podstawowych piłkarzy wiec i tak nie wypadli najgorzej.Wisła grała troszke lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#26626 19/04/2003 17:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Sobota, godz. 16:00
Crewe - Swindon 1 @1.36 (Centrebet)
Stake: 8/10

"Crewe are doing great! 4-2-0 in their last six and they are placed 2nd, but only 2 points ahead of no.3. Good home stats 11-4-6.
Swindon's season is over and they are only 1-2-3 in their recent six matches and 5-7-8 away. Trust Crewe and pick them."

#26627 19/04/2003 17:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Quote
Oryginalnie wysłał oli:
[qb]Stiwi jaka parodia????
Widzew grał bez 5 podstawowych piłkarzy wiec i tak nie wypadli najgorzej.Wisła grała troszke lepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Biorąc pod uwagę wynik - zgodzę się z Tobą. Ale czy widziałeś ten mecz? Czytałeś choćby relacje? To polecam.

#26628 19/04/2003 17:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Taki skład jaki grał dobrze sie zaprezentował gdyby nie Ludwik byłby remis
byłem na meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

bet.pl [bet.republika.pl]

#26629 19/04/2003 17:51
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Sobota, 15:00
Parma - Torino 1 @1.25 (Centrebet)
Stake: 9/10

"All motivations are on Parma side.
They are at 5th place in the table, 4 points far from CL spot, this is a "must win" match for them. Full squad at Prandelli's disposal; striker Adriano in a very good form, having scored in last 3. In last 10 matches 7 over 2.5 for Parma.
Torino has nothing to ask anymore, being at bottom of the table without hopes to avoid relegation; last week defeat against Piacenza showed how they have given up. No particular reasons for them to play a defensive match in Parma. Vergassola, team captain and most important defensive midfielder, is injured. In last 11 matches only once Torino managed to keep clean his sheet."

Sobota, 20:30
Vicenza - Venezia 1 @1.50 (Centrebet)
Stake: 7/10

Vicenza walczy o awans do Serie A i nie pozwoli sobie na odebranie punktów przez Venezię, która praktycznie gra już o nic. Gospodarze zagrają w najsilniejszym składzie. Chociaż nie przepadam za Serie B, to biorąc pod uwagę zbliżający się koniec sezonu, polecam ten typ.

#26630 19/04/2003 17:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Polecam:

WIDZEW + CREWE + PARMA @2.89 (Centrebet)
Stake: 7/10

Division two: Cardiff 0-3.... Crewe 0-1...

#26631 19/04/2003 18:53
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 291
Sobota, 16:00
Middlesbrough - Arsenal 2 @1.90 (Nordicbet)
Stake: 6/10

Arsenal zremisował 2-2 z Manchesterem United, co z pewnością nie można uznać za sukces. Mając trzy punkty straty do lidera, Londyńczycy nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek błędy. Mimo tego, że w meczu nie zagra kontuzjowany kapitan Patrick Vieira wierzę, że Arsenal do końca dotrzyma kroku piłkarzom z Old Trafford.

Strona 1 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,727 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,856
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1