Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wczoraj ladnie dodgerski zalatwili phille w pierwszym innnie, wlasciwie wystarczylo obejrzec jedno inning, bo dizalo sie tam wiecej niz w kolejnych 8.

Ramirezowi chyba slonce w LA sluzy smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Jak oglądałem ostatni mecz Tampa-Boston to wyskoczyła statystyka, że Ortiz nie miał homeruna w ostatnich 48 meczach w fazie PO. W ogóle w poprzednim meczu słabiutko mu szło.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by podstawek87
Jak oglądałem ostatni mecz Tampa-Boston to wyskoczyła statystyka, że Ortiz nie miał homeruna w ostatnich 48 meczach w fazie PO. W ogóle w poprzednim meczu słabiutko mu szło.

Coś chyba nie tak. Baseball-reference podaje, że w 58 meczach PO miał 11 HR, z tego w zeszłym roku 3.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
no to nie wiem
mecz trochę się ciągnął i może źle zrozumiałem, bo już późno było wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
racja już spojrzałęm
rzeczywiście miał hrs w tamtym roku
sorry

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Czy jakas polska platforma pokazuje playoffy MLB?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Witam wszystkich znowców MLB.
Coś cicho tu ostatnio... Mam nadzieję, że ktoś jednak jeszcze tu zagląda bo chciałbym zasięgnąc opini na temat bardzo ważnej dla mnie kwesti.
Otóż chodzi o jutrzejsze 5 spotkanie między RED SOXAMI a RAYSAMI
Chciałbym postawić większą kwotę na wygraną skarpetek.. Wiem jak sytuacja wyglądała w ostatnich dwóch spotkaniach ale mimo to liczę na wygraną gospodarzy z następujących względów:
1) Matsuzaka
2) Przegrana eliminuje Boston więc motywacja nie 100 a 200%
3) Małe rozprężenie w szeregach gości ? - przed nimi dwa spotkania domowe więc ewentualna przegrana nie będzie tak bolesna...
Zaznaczam, że nie jestem znawcą tematu dlatego bardzo chętnie zapoznam się z tym co Wy sądzicie na temat powyższego meczu..
Z góry dziękuję i pozdrawiam



Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
I co że Dice-K rzuca ??

Lester pokazał , że zasadniczy w domu super , a Postseason ....

Drugie dno takie , ze w 2004 Soxy przegrywały z NYY 3-0 , w 2007 3-1 z Indians.
Historia znana.

I kurs na ML BRS bedzie marny.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Tampa Bay zmieniła pitchera na Game 5. Miał rzucać Shields, ale zmienili go na Kazmira.

Tłumaczą to tym, że Kazmir lepiej rzucał na Fenway niż Shields.

Za to gdyby doszło to Game 6 to na Tropicana, bardzo dobrze się spisywał Shields.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Phillies mistrzem NL

NLCS MVP zgrania Hamels

Czy dziś sie rozstrzygnie AL ??

Dla Phillies bedzie lepiej , bo rywal nie bedzie w serii meczowej. Colorado skońćzyło szybko rok temu i co ??
Tigers dwa lata temu to samo.

Jak dla mnie zasłużona wygrana - w finale NL dwie warte uwagi drużyny.
Colorado słabo grało by obrobić tytuł.

Dla Rays może być szokiem coś takiego co sie zwie World Series - 9 sezon , pierwsze Postseason i odrazu WS ??
Chyba nie

Howard dziś odżył , ale jak tak bedzie grał jak wcześniej to słabo to widze. W Bostonie BigPapi coś cieniuje - czy bedzie podobna historia ??

Rollins wali 1 RBI i odrazu HR w NLCS - fajnie - tylko , że dopiero w 5 meczu serii.

WG mnie im dłużej seria będzie trwała w AL , tym szanse Phillies na zdobycie WS maleją z meczu na mecz o te kilka %.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jesli dzis w nocy, Red Sox wygraja i znowu wyciagna z 1-3 na 4-3 bede wniebowziety.
Final Red Sox - Phillies zapowiadalby sie niesamowicie.

Beckett piekny mecz wczoraj, ciezko mu idzie po kontuzji, ale dal z siebie wszystko.

Jesli faktycznie dojdzie do takieo finalu moze byc ciezko, Philly ma znakomita ofensywe, jestem ciekaw jak taka dluga przerwa na nich podziala, moze tak jak na Rockies tongue

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Na szczęście Rays się nie dali. piwo Byli zespołem lepszym, ale brak doświadczenia spowodował, że musieli grać tyle meczów. Zresztą jak ktoś oglądał wczorajszy mecz, to widział jakie to były nerwy i jaka ulga po ostatnim oucie Price'a. Rutyniarzami nie są, ale mają mega talent i będę im kibicował w World Series.

Go Rays cool

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Tak w ogóle, jaka jest główna nauka z tegorocznych playoffów? Grać na dogi i nie patrzeć na nic wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Ghost
Tak w ogóle, jaka jest główna nauka z tegorocznych playoffów? Grać na dogi i nie patrzeć na nic wink

to chyba w ogóle jest domena playoffów :-)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Nigdy w slepo nie mozna grac dogow bo sie mozna przejechac...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by Kenny
Nigdy w slepo nie mozna grac dogow bo sie mozna przejechac...

Pewnie że można, ale wydaje mi się, że ten sezon jest wyjątkowo łaskawy dla dogów. Nawet z ciekawości sobie to policzyłem i grając na każdego doga w tych playoffach 100 jednostek, jesteśmy do przodu około 800 j., czyli prawie 30% zysku. Jak łatwo się domyśleć, grając tylko na faworytów jesteśmy w plecy (około -630 j.)

Oczywiście teraz w WS mogą wygrywać tylko faworyci, ale ci co graliby od początku PO na dogi i tak będą na plus.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Jakoś mi sie nie chce wierzyć by TB wygrało WS.
Predzej RedSox jakby wygrali serie w AL.

Phillies ma jeden poważny brak - długa przerwa.
Druga sprawa taka , że jak sie Howard z Rollinsem nie obudza na WS to bedą mieć ciężko - 1 i 4 batter w lineupie.

Starterem na pierwszy mecz jest Hamels - osobiście widziałbym go na stadionie w Phillies w pierwszym meczu , a nie brał go do Tampy.
Takie moje zdanie.

Bullpen może sporo zdziałać i tu przewaga moim zdaniem Phillies - Tampa w tym sezonie ma niepewny - za dużo dziwnych sytuacji powodowali.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Oglada ktos na biezaco WS?

Ja odpuszczam, obejrze skroty, ale nawet nie czytam opinii.
Generalnie wolalbym, zeby wygrali Rays, bo zawsze moge powiedziec, ze odpadlismy z mistrzami grin
A i mialbym pewnosc, ze za rok nie obronia wink


Marzyl mi sie final Red Sox - Dodgers.

To by byla masakra smile
Z jednej strony obecni mistrzowie, z drugiej Manny oraz Torre, ktory awansujac do PO i tak zagral na nosie wlodarzom NYY.

Dodgersi mi sie podobaja, nie wiem tylko na jaka cholere oni podpisali endriu jones'a.

A jak juz o Yankees. Dla przypomnienia to ta ekipa, ktorej zawodnicy zarabiaja lacznie 207,108,489$ grin
Jak wiadomo, nastepni w kolejce sa Mets, tez sie pieknie sfrajerzyli w tym sezonie.

Ale wracajac do Yankees.
Jak wiadomo, szukaja wzmocnien.
Juz czytalem, ze beda robic wszytko aby sciagnac Manny'ego, Peaviego, Burnetta, Sabathie, Teixiere, Camerona, Lowe.

Oni to sie chyba nigdy nie naucza. smile

Last edited by lupus; 27/10/2008 01:36.
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Dzisiaj decydujacy mecz dla tej serii - jak Phillies wygra w nocy w poniedzialek rzuca Hamels z bilansem 4-0 za te PO.

Dla Tampy to i tak szok ogromny - pierwsze Postseason i odrazu WS.
Seria z drużynami z WildCard złamana. Boston był blisko

Na mlb.com sa skroty wiec cos tam sie zobaczy zawsze.

W Tampie zarabiaja gdzies około 40-50 mln , czyli malo w porownaniu do NYY i A-Roda z 300 mln kontraktem.

Moyer wczoraj pierwszy mecz w WS z 45 latami na karku - dobrze ze w domu zagrał na szczescie , bo 0-2 miał przed tym meczem i ciekawie to nie wygladalo.

Czeka nas ciekawy Offseason w tym roku.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Ja obserwuje playoff, ale wole oglądać skróty niż cały mecz.

Miałem założenie, że padną undery w WS. Ale i tak nie grałem.

Pewnie wielu zawodników z Tampa Bay odejdzie mimo (podobnie jak zawodnicy Floridy po wygraniu WS w 2003), że mówili, że nie obchodzi ich kasa, ale to pewnie dotyczyło tego sezonu. grin

Jeśli chodzi o Yankees, to głównie brak dobrego rzucania, powoduje, że nic nie osiągają.

Mimo, wszystko Tampa Bay pokazało, że kasa to nie wszystko w sporcie i pewnie da to do myślenia wielu GM.


Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1