Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17
#266276 16/03/2005 18:29
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
1.podajcie liste buków którzy niewycofują zakładów z sure bets
nie ma takich, co nie wycofują

Bonus: Unibet
#266277 16/03/2005 19:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Dlaczego wszyscy uważacie że niewarto grać sure ?

#266278 16/03/2005 19:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Interesuja mnie niskie,1% sure.

Czym się należy kierowac przy doborze typów i buków aby

sure był bezpieczny ?

#266279 16/03/2005 19:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
zbychal, nie badz ignorantem - mozna nie miec nic lub bardzo malo, a dzieki swojej przedsiebiorczosci osiagnac bardzo wiele.

Łosio - jezeli nadal jestes bardzo napalony na surebety, to moze sprobuj www.arbhunters.co.uk [arbhunters.co.uk] (nie probowalem ich, znam tylko strone) - uzywaja dosyc sporej ilosci bukow z UK (jesli ma sie konto bankowe w UK z karta switch/solo to do wielu z nich mozna wplacac bez prowizji), ale majac konto w Polsce, surebet ponizej 5% nie ma sensu.

#266280 17/03/2005 17:19
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
Quote
witam. mocno mnie zaciekawiły "siur bety" i posiadam kwote 20 000 zł (możecie wierzyć lub nie) no i w związku z tym mam pytanie dotyczące tego jak gracie.
Czy wy czekacie na takie siur bety które będą w bukmacherach w których akurat macie kase? Czy traktujecie ten system jako "dodatkowy"? Ja zamierzam grać tym jako systemem "głównym"
bo przecierz pieniądze na konto bukmachera idą min. 3 dni...

Od ponad pół roku gram sure "rekreacyjnie" za mniejsze stawki (max 1500-2000) i nie narzekam.
Traktuje tą formę gry jako mozliwość dorobienia sobie.

Co do kwoty 20 tyś, to za dużo jak na początek.

Najlepsze są sure na kosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#266281 17/03/2005 23:16
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
Czyli wychodzi na to że aby grać tym sestemem jako "głównym" pasiło by mieć konto in UK? A tak po za tym nie ma innej "darmowej" możliwości przelania kasy aby znalazła sie tam gdzie trza za "pare sekunde" ? :/ shit... a więc chyba pograne siury... :

#266282 18/03/2005 11:33
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,460
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,460
nie znam sie na tych siurbetach,ale moze to jest to.dzisiaj w meczu

Lukko - HIFK

under 5,5 1.80(expekt) Over 5,5 2.40 (B&W)

#266283 18/03/2005 15:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
Surebet na skoki
Ingebrigtsen - Kranjec
Unibet Ingebrigtsen 1,9
Nordicbet Kranjec 2,3
Zysk 4,05
pozdrawiam

#266284 18/03/2005 19:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7

Najlepsze są sure na kosza ?

NBA,FIBA- rozwiń jaki sure,jaki buk.

#266285 18/03/2005 21:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
sury to DNO.

#266286 18/03/2005 22:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Maciek, idź do psychologa.

Kiedy tylko pojawia się temat o surebetach, który daje w dwie godziny taki zysk jak lokata bankowa przez dwa lata... to nic więcej nie robisz tylko wrzucasz swoje 5 groszy a la 'nie grajcie surebetow'.

W tym momencie DNEM są jedynie Twoje wypowiedzi, a osoby korzystające z arbitraży mają wiele powodów do zadowolenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#266287 18/03/2005 22:26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
I na tym może zakończmy tę dyskusję.

#266288 18/03/2005 22:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzisiaj zagrałem Real Madrid -1.5 za 2.25 oraz Malagę +1.5 po 2.15. Zero problemów, super zysk. Kocham surebety.

#266289 18/03/2005 22:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Kto tak się wygłupił? Pewnie znowu Easybets..

#266290 19/03/2005 06:57
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Royal okazał się być wiernym fanem Realu.

#266291 19/03/2005 10:08
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
?
newbie
newbie
? Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
Quote
www.arbhunters.co.uk [arbhunters.co.uk] (nie probowalem ich, znam tylko strone) - uzywaja dosyc sporej ilosci bukow z UK (jesli ma sie konto bankowe w UK z karta switch/solo to do wielu z nich mozna wplacac bez prowizji), ale majac konto w Polsce, surebet ponizej 5% nie ma sensu.


Hmmm... a nie wydaje wam (lub tobie czyżyk) że polską kartą switch/solo równierz można by było płacić bez prowizji...? przecierz to ten sam system kart, np takich jak visa... Bo jakos nie bardzo mam okzaje założyć konto w UK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#266292 19/03/2005 12:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A który bank w Polsce wydaje karty Switch/Solo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#266293 20/03/2005 22:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
do jakich bukow najlepiej wplacic hajs napewno wybiore expekt i betandwin ale zdaje sobie sprawe ze jeszcze gdzies trzeba wplacic

#266294 21/03/2005 08:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
Witam .
Jestem tu nowy bukmacherką intereuję się od " 5 minut" Czytałem ten wątek (może niezbyt dokładnie) ale nie wiem czy macie świadomość tego że istnieje program ( nie mój !!! ) za 30 PLN wyszukujący różnice kursowe tych samych zdarzeń. Ponoć robi to bez problemu .
Celowo nie podaję namiarów na stronę właściciela programu gdyż na samym początku nie chcę tu podpaść za reklamowanie konkurencyjnych stron.
Pozdrawiam
xyzen

#266295 21/03/2005 11:16
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
Quote
Witam .
Jestem tu nowy bukmacherką intereuję się od " 5 minut" Czytałem ten wątek (może niezbyt dokładnie) ale nie wiem czy macie świadomość tego że istnieje program ( nie mój !!! ) za 30 PLN wyszukujący różnice kursowe tych samych zdarzeń. Ponoć robi to bez problemu .
Celowo nie podaję namiarów na stronę właściciela programu gdyż na samym początku nie chcę tu podpaść za reklamowanie konkurencyjnych stron.
Pozdrawiam
xyzen

na allegro byl za 10 zeta taki program tylko najtrudniej bylo skopiowac te wszystkie dane. O ile z expekta trwalo to szybko to z baw to juz byla lipa.

Strona 8 z 17 1 2 6 7 8 9 10 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1