|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
1.podajcie liste buków którzy niewycofują zakładów z sure bets nie ma takich, co nie wycofują
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7 |
Dlaczego wszyscy uważacie że niewarto grać sure ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7 |
Interesuja mnie niskie,1% sure.
Czym się należy kierowac przy doborze typów i buków aby
sure był bezpieczny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
zbychal, nie badz ignorantem - mozna nie miec nic lub bardzo malo, a dzieki swojej przedsiebiorczosci osiagnac bardzo wiele. Łosio - jezeli nadal jestes bardzo napalony na surebety, to moze sprobuj www.arbhunters.co.uk [ arbhunters.co.uk] (nie probowalem ich, znam tylko strone) - uzywaja dosyc sporej ilosci bukow z UK (jesli ma sie konto bankowe w UK z karta switch/solo to do wielu z nich mozna wplacac bez prowizji), ale majac konto w Polsce, surebet ponizej 5% nie ma sensu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2004
Posty: 46 |
witam. mocno mnie zaciekawiły "siur bety" i posiadam kwote 20 000 zł (możecie wierzyć lub nie) no i w związku z tym mam pytanie dotyczące tego jak gracie. Czy wy czekacie na takie siur bety które będą w bukmacherach w których akurat macie kase? Czy traktujecie ten system jako "dodatkowy"? Ja zamierzam grać tym jako systemem "głównym" bo przecierz pieniądze na konto bukmachera idą min. 3 dni... Od ponad pół roku gram sure "rekreacyjnie" za mniejsze stawki (max 1500-2000) i nie narzekam. Traktuje tą formę gry jako mozliwość dorobienia sobie. Co do kwoty 20 tyś, to za dużo jak na początek. Najlepsze są sure na kosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37 |
Czyli wychodzi na to że aby grać tym sestemem jako "głównym" pasiło by mieć konto in UK? A tak po za tym nie ma innej "darmowej" możliwości przelania kasy aby znalazła sie tam gdzie trza za "pare sekunde" ? :/ shit... a więc chyba pograne siury... :
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,460 |
nie znam sie na tych siurbetach,ale moze to jest to.dzisiaj w meczu
Lukko - HIFK
under 5,5 1.80(expekt) Over 5,5 2.40 (B&W)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 331 |
Surebet na skoki Ingebrigtsen - Kranjec Unibet Ingebrigtsen 1,9 Nordicbet Kranjec 2,3 Zysk 4,05 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7 |
Najlepsze są sure na kosza ?
NBA,FIBA- rozwiń jaki sure,jaki buk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Maciek, idź do psychologa.
Kiedy tylko pojawia się temat o surebetach, który daje w dwie godziny taki zysk jak lokata bankowa przez dwa lata... to nic więcej nie robisz tylko wrzucasz swoje 5 groszy a la 'nie grajcie surebetow'.
W tym momencie DNEM są jedynie Twoje wypowiedzi, a osoby korzystające z arbitraży mają wiele powodów do zadowolenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
I na tym może zakończmy tę dyskusję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzisiaj zagrałem Real Madrid -1.5 za 2.25 oraz Malagę +1.5 po 2.15. Zero problemów, super zysk. Kocham surebety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Kto tak się wygłupił? Pewnie znowu Easybets..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Royal okazał się być wiernym fanem Realu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2004
Posty: 37 |
www.arbhunters.co.uk [ arbhunters.co.uk] (nie probowalem ich, znam tylko strone) - uzywaja dosyc sporej ilosci bukow z UK (jesli ma sie konto bankowe w UK z karta switch/solo to do wielu z nich mozna wplacac bez prowizji), ale majac konto w Polsce, surebet ponizej 5% nie ma sensu. Hmmm... a nie wydaje wam (lub tobie czyżyk) że polską kartą switch/solo równierz można by było płacić bez prowizji...? przecierz to ten sam system kart, np takich jak visa... Bo jakos nie bardzo mam okzaje założyć konto w UK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A który bank w Polsce wydaje karty Switch/Solo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484 |
do jakich bukow najlepiej wplacic hajs napewno wybiore expekt i betandwin ale zdaje sobie sprawe ze jeszcze gdzies trzeba wplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 77 |
Witam . Jestem tu nowy bukmacherką intereuję się od " 5 minut" Czytałem ten wątek (może niezbyt dokładnie) ale nie wiem czy macie świadomość tego że istnieje program ( nie mój !!! ) za 30 PLN wyszukujący różnice kursowe tych samych zdarzeń. Ponoć robi to bez problemu . Celowo nie podaję namiarów na stronę właściciela programu gdyż na samym początku nie chcę tu podpaść za reklamowanie konkurencyjnych stron. Pozdrawiam xyzen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500 |
Witam . Jestem tu nowy bukmacherką intereuję się od " 5 minut" Czytałem ten wątek (może niezbyt dokładnie) ale nie wiem czy macie świadomość tego że istnieje program ( nie mój !!! ) za 30 PLN wyszukujący różnice kursowe tych samych zdarzeń. Ponoć robi to bez problemu . Celowo nie podaję namiarów na stronę właściciela programu gdyż na samym początku nie chcę tu podpaść za reklamowanie konkurencyjnych stron. Pozdrawiam xyzen na allegro byl za 10 zeta taki program tylko najtrudniej bylo skopiowac te wszystkie dane. O ile z expekta trwalo to szybko to z baw to juz byla lipa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka