|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
da się skądś ściągnąć FINAL16 w K1????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
czy jest w internecie komentarz BECKA do kodeksu cywilnego?
moze gdzies do sciagniecia czy moze do przegladnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Ja się nie spotkałem, a kiedyś osobiście potrzebowałem  Proponuję skorzystanie z lexa w jakimś miejscu gdzie jest on dostępny, ewentualnie jeżeli zależy Ci konkretnie na komentarzu becka to wizyta w jakiejś bibliotece, przy czym najlepiej żeby to była biblioteka wydziału prawa  Tam nie powinno już być problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
czy jest w internecie komentarz BECKA do kodeksu cywilnego?
moze gdzies do sciagniecia czy moze do przegladnia Idź za radą Mindmana. Jak sobie nie poradzisz, a potrzebujesz komentarz do konkretnych artykułów, to daj znać moge ci wysłać bo w pracy mam dostęp do LexPolonica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
nie no, poradze sobie, a wlasciwie juz poradzilem w koncu studiuje prawo  ale taki komentarz kosztuje okolo 500zl i to jest wydatek na jaki sobie nie moge pozwolic a trafilem na takiego cwiczeniowca ktory wymaga co tydzien miec przeczytane kilka artykulow z tego komentarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
szukam wzmianki o rekordzie w siatkowke, ze druzyna w fianale brazylii [chyba] wygrala 25-0 seta po 25. asach  wiem ze kiedys czytalem o tym ale teraz nawet google zawodza a kumpel mi nie wierzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Posiada ktos moze norme PN EN 206 ?? to jest norma o betonie
jakby ktos mogl pomoc tutaj albo na PM, dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
szukam wzmianki o rekordzie w siatkowke, ze druzyna w fianale brazylii [chyba] wygrala 25-0 seta po 25. asach  wiem ze kiedys czytalem o tym ale teraz nawet google zawodza a kumpel mi nie wierzy  http://pt.wikipedia.org/wiki/Finasa/Osasco
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
da sie jakos w SE k800i wylaczyc te jebane emotki w smsach ? no krew mnie zalewa momentami ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Da się. Kabelek i sofcik  Enjoy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
jakie są firmy odzieżowe popularne wśród młodzieży? cropp, reporter, diverse, jakie jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
ben sherman, abercrombie&fitch, nike, reebok, adidas, puma, levis, mckenzie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
ile kosztuje zmiana operatora tel. kom, przy pozostaniu przy starym nr telefonu, np z plusa na ere ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
@micha$ Zmieniales softa ?;) jak tak to co dokladniej trzeba ?
co do ciuchow to jeszcze gap, big star
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ile kosztuje zmiana operatora tel. kom, przy pozostaniu przy starym nr telefonu, np z plusa na ere ? placilem cos kolo 50 zeta pol roku temu (z heyah na plusa, prepaid), w abonamencie nie wiem ile kosztuje, ale pewnie podobnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
@micha$ Zmieniales softa ?;) jak tak to co dokladniej trzeba ? Nie trawię SE dlatego Ci nie pomogę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
witam, mam problemos nie wiem czy było to związane z Updaytem Visty czy włączyłem laptopa i stało się, czy zadziałałem adaware... po prostu od pewnego czasu gdy włączę film z napisami polskimi, to obraz mi się zacina ( zwalnia, przyspiesza ) - natomiast kiedy nie ma napisów wszystko normalnie śmiga, kiedy wchodzę na youtube ( itp strony ) dając play kiedys normalnie moglem ogladnac filmik ( mam 2 mb łacze wiec nie ma problemu z predkoscia ladowania ) - teraz natomiast tnie mi się dźwięk na początku, obraz przeskakuje... i po jakims czasie dochodzi do siebie, co nie zmienia faktu, ze cos jest nie tak... to samo z oglądaniem justinów i innych streamów, czasami mi obraz przeskakuje po prostu, nie mam pomysłu co z tym zrobić może ktoś światły mi pomoże
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ma ktos pomysl jak zrobic iTunes'a bo mi wyskakuje error jak chce go wlaczyc. Probowalem przeinstalowac, ale nie pomoglo. Co jeszcze moge zrobic zeby dzialal ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|