|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
http://www.eurocupbasketball.com
http://www.ulebcup.com/
Eurocup to poprzednik pucharu ULEB. Dzieki porozumieniu FIBA i ULEB rozgrywki europejskich pucharów działają teraz pod jedną egidą. Zwycięsca tego pucharu ma zagwarantowane miejsce w następnej edycji Euroligi.
Drużyny w tym pucharze zostały podzielone na grupy:
GROUP A Chorale Roanne, Zadar, Maroussi i kwalifikant z eliminacji GROUP B Dynamo Moscow, Lukoil Akademik, Barons/LMT i kwalifikant z eliminacji GROUP C Besiktas Cola Turka, BC Khimki, Orlandina i kwalifikant z eliminacji GROUP D Aris BSA, Turk Telekom, Bnei Hasharon i kwalifikant z eliminacji GROUP E Lietuvos Rytas, Asvel Basket, BC Azovmash i kwalifikant z eliminacji GROUP F Brose Baskets, Turow, Spirou Basket i kwalifikant z eliminacji GROUP G Pamesa Valencia, Artland Dragons, Fortitudo i kwalifikant z eliminacji GROUP H Bilbao Basket, KK Hemofarm, CEZ Nymburk i kwalifikant z eliminacji.
By do eliminacji się dostać trzeba przejść preleliminacje o których pisze Snajper.Spotkania bedą grane jutro, rewanże za tydzień : Jutro zaczynają się eliminacje a tu taka cisza w temacie. Panowie bierzemy się do roboty!  Czarni Nasz rodzynek w tej rundzie... raczej nie daje im wielkich szans na awans... dlatego kurs 1,30-1,35 podoba mi się  co o tym myślicie? BC Triumph (RUS) - Base Basketclub (BEL) 1,05 - 7,55 BC Siauliai (LTU) - Galatasaray Cafe Crown (TUR) 2,02 - 1,70 Panellinios BC (GRE) - Telekom Baskets (GER) 1,25 - 3.55 Energa Czarni Słupsk (POL) - Unics Kazan (RUS) 3,20 - 1.30 ASK Riga (LAT) - Cholet (FRA) 1,30 - 3.20 Basket Swans Gmunden (AUT) - Tartu Rock (EST) 2,02 - 1.70 My Guide Amsterdam (NED) - FMP (SRB) 2,70 - 1.40 kursy by bwin ------------------ W eliminacjach już czekają: A- Buducnost vs. Galatasaray Cafe Crown lub Siauliai B- Ural Great vs.BC FMP lub EclipseJet MyGuide Amsterdam C- Hapoel Jerusalem vs. Unics Kazan lub Energa Czarni D- Red Star Belgrade vs. Tartu Rock lub Allianz Swans E- BC Kyiv vs. Telekom Baskets lub Panellinios F- Le Havre vs. BASE BC Oostende lub BC Triumph G- Gran Canaria vs. Benetton Fribourg H- Cajasol vs. Cholet Basket lub ASK Riga W eliminacjach jak i preeliminacjach gra się 2 spotkania(mecz i rewanź) sumując punkty zdobyte w obu pojedynkach.
Last edited by zw1; 14/10/2008 00:14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Spotkanie:Amsterdam - Zeleznik Belgrad
Ranga meczu:Eurocup
Miejsce gry: Amsterdam
Data meczu :14.X.2008 godzina 20:00
Typ: Amsterdam
Kurs: 2,90
Firma: BetAtHome
Już jutro w Amsterdamie miejscowa drużyna,aktualny mistrz swojego kraju podejmuje w rundzie kwalifikacyjnej pucharu Eurocup drużynę Zeleznika Belgrad,poprzeczka jest zawieszona dosyć wysoko.Kilka aspektów jednak sprawia,że stawiam w tej rywalizacji na sukces gospodarzy i nie zbija mnie z tropu nawet fakt, że w poprzednim sezonie Amsterdam nie wygrał meczu w swojej grupie.W tym sezonie podopieczni doświadczonego Izraelskiego trenera Ari Schibaka dysponują ciekawszym zespołem niż rok temu.W lidze wygrali do tej pory wszystkie swoje mecze,natomiast ekipa gości jest w dużej przebudowie,o jej sile decydują młodzi gracze,którzy muszą udźwignąć ciężar odpowiedzialności za grę swojego zespołu.Przed tym sezonem z zespołu odeszło kilku bardzo dobrych graczy między innymi Bojan Kristovic do Hemofarmu, Zoran Erceg do Olympiakosu.W ich miejsce pojawili się młodzi gracze z drużyny rezerw Zeleznika
Amsterdam posiada w swoim składzie sześciu graczy z USA,oraz między innymi najlepszego zawodnika holenderskiego Petera Van Pasena.Stawiam w tym pojedynku na drużynę z Amsterdamu,ponieważ moim zdaniem są w stanie wygrać z młodym zespołem Zeleznika Belgrad.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
Unics ma z każdym sezonem coraz słabszy skład... ale w tym sezonie w końcu ma sensownego trenera, \"Aco\" Petrović (nie ten co był w Anwilu) wie co robi. A w składzie wciąż kilka ciekawych nazwisk się znajdzie: Popovic, Kirksay, Weremeenko, itd...
W poprzednich latach w pucharach Uniks słabo grał na wyjazdach... ale Czarni obecnie też są słabi, więc wątpliwości co do zwycięży być nie powinno.
Biore Uniks po 1,35 betathome
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842 |
Spotkanie:Triumph Lyubertsy - Base Oostende
Ranga meczu:Eurocup
Miejsce gry: Moskwa
Data meczu :14.X.2008 godzina 17:00
Typ: Triumph Lyubertsy(-14,5)
Kurs: 1,83
Firma: Bet365
Triumph to niespełniona drużyna o wielkich pieniądzach i bardzo dużym potencjale,który od lat pozostaje niewykorzystany dla fanów tej drużyny,ale wszystko wskazuje na to,że w końcu przyjdą nowe i lepsze czasy dla tego zespołu na międzynarodowych parkietach. Przed tym sezonem do ekipy Stanislava Eremina dołączyli tak świetni gracze jak europejskie warunki jak Kerem Tunceri,Marcus Goree czy też były center New Jersey Nets Nenad Krstic.To tylko ukazuje rzeczywisty potencjał ludzki jaki tkwi w tym zespole i nie wyborażam sobie innej sytuacji niż pewnego zwycięstwa na swoim parkiecie Triumphu nad słabsza niż w latach poprzednich drużyna z Ostendy,o której sile decycuje głównnie były gracz Śląska Wrocław Rashid Atkins. Belgowie zainagurowali sezon w lidze od dwóch porażek,natomiast gospodarze w swoich rozgrywkach pewnie i efekownie pokonali swoich rywali, i takiego samego sceniariusz spodziewam się jutrzejszego popołudnia w Moskwie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Na wtorek ujemny handicap na Kazan bierzemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Na wtorek ujemny handicap na Kazan bierzemy? zalezy jakie handi buki wystawia, mysle, ze wszystko do 15-16 mozna grac, ale pewnie bedzie "troche" wyzsze, Czarni sa na fali po meczu sprzed tygodnia (z wtorku,nie z soboty :D), zmiana trenera dobrze na nich podzialala i latwo Rosjanom napewno nie bedzie...jak ktos chce grac ten mecz to niech czeka az buki wystawia i bierze jak najszybciej, bo handi z godziny na godzine bedzie coraz wieksze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Gra ktos na Telekom ?
Grecy maja zaliczke +15 z pierwszego meczu, a kurs na Niemcow ~1,7 na wygrana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
i drugi mecz o ktorym mysle to Cholet z Rygą
w Rydze Łotysze +7, teraz Cholet u siebie powinno powalczyc
jakieś opinie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
co do Telekomu, zdecydowana obnizka formy w porownaniu z poczatkiem sezonu. Grecy raczej nie beda sie wysilac, tylko spokojnie kontrolowac wynik z pierwszego meczu. Duzej ilosci pkt nie przywiduje raczej w tym spotkaniu. Under ? Cholet ekipa wlasnego parkietu, ze swietnym Nando De Colo. Czy sa w stanie odrobic 7pkt? Mocna pierwsza piatka Rygi, Brewer,Walters,Marsh,"big men" Bruno Sundov i Aleksic, ale niezbyt mocna lawka. Tutaj upatruje sukces gospodarzy.Przy odrobinie szczescia moga 7pkt odrobic, dlatego mysle nad handi -2 na Cholet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
ja myslalem o zagraniu po prostu na cholet, bez ujemnego hcp, rozumiem ze to bys wybrał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
ja myslalem o zagraniu po prostu na cholet, bez ujemnego hcp, rozumiem ze to bys wybrał? zgadza sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
dobra to poszło na cholet @1,85
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
a co do handi na kazan to jak widze to co buki powystawialy np 19.5 w bwin to zaczynam sie zastanawiac nad plusowym na czarnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528 |
a co do handi na kazan to jak widze to co buki powystawialy np 19.5 w bwin to zaczynam sie zastanawiac nad plusowym na czarnych  BAW troszke przesadzil  osobiscie wzialem Kazan -15 jezeli Lyday,Jackson i Samoylenko zagraja to mysle ze siadzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a co do handi na kazan to jak widze to co buki powystawialy np 19.5 w bwin to zaczynam sie zastanawiac nad plusowym na czarnych  w pinku +20 i ja to biore, buki "lekko" przesadzily.... na moje oko znowu ciekawym typem jest Triumph  handi "tylko" -6,5 co w porownaniu z zeszlotygodniowym -18,5 jest duzo bardziej atrakcyjne, biorac pod uwage fakt, ze z Oostende wczoraj zostal wyrzucony trener Vukoicic (wladze klubu do myslacych nie naleza, zwalniac trenera przed takim meczem...), spowodowane to bylo fatalnymi wystepami w lidze (3 mecze i 3 porazki), 3 dni temu w ligowym meczu ulegli Charleroi na wyjezdzie 82:68, wczesniej przegrali dwa mecze z kelnerami...z kolei milionerzy z Rosji w łikend w lidze nie grali i mogli sie spokojnie przygotowac do dzisiejszego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
a Triumph wystapi w najsilniejszym skladzie dzis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
oba ruskie zespoły przełożyły swoje mecze by się przygotować do rewanżów myślę,że oba zwyciężą a Unics spokojnie naszych powiezie 20stoma bo o ile Turów rok temu to miał naprawdę pakę o tyle Czarni zagrali mecz życia tydzień temu a drugiego cudu bym się nie spodziewał tym bardziej,że nie widzę ruskich grających w pucharze 3 kategorii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
ja jednak byłbym ostrozny z graniem -20 na kazan, do awansu im 15 potrzeba...
triumph -7,5 troche duzy hcp moze poprostu ML za 1,35
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
W expie juz handi +20.5 na Czarnych jakby ktos szukał najwyzszego 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|