Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 16 1 2 3 15 16
#2670898 21/10/2008 05:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Jak w temacie. Moja Ps2 chyba czas żeby przeszła na emeryture, no i w związku z tym sprawiłbym sobie nową konsole. No i tu mam kilka pytań:
- czy PS3 da się już przerabiać na piraty, jeśli tak jaki koszt przeróbki
- w kompie mam jakąś starą nagrywarke DVD która i tak sie sypie, jaki jest koszt nagrywarki którą mógłbym wypalać obrazy płyt do xboxa czy PS3 . Jakby sie dało bym prosił link z allegro czy innego komputerowego do odpowiedniej nagrywarki
- no i generalnie co radzicie, przy założeniu że na oryginały raczej nie będę kasy wydawał

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
ja bym brał ps3 z tego względu chociażby że w xboxie sa lipne pady

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Originally Posted by gryzonko
- no i generalnie co radzicie, przy założeniu że na oryginały raczej nie będę kasy wydawał

to, przynajmniej na dzisiaj, tylko 360,
PS3 praktycznie nie ma piratów (ale ekspertem nie jestem, może już jakoś obchodza zabezpieczenia)

a co nagrywarki to prawie praktycznie każda jedna standardowa nagrywarka da rade nagrac, a xbox odczyta

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
xbox 360

posiadam i sobie chwale,

a to ze lipne pady ? bzdura,


JuN #2671060 21/10/2008 07:13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by JuN
xbox 360

posiadam i sobie chwale,

a to ze lipne pady ? bzdura,

Zwłaszcza, że MS daje nowe gratis smile

micha$ #2671087 21/10/2008 09:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja jestem zdania, że kontroler w xbox'ie jest znacznie lepszy i wygodniejszy niż ten w ps'ie. Jak dla mnie to w ogóle nie ma porównania, oryginalny pad do xboxa jest wręcz perfekcyjnie wykonany. smile

Ostatnio miałem ten sam dylemat, którą konsolę wybrać. I okazało się, że największy mit, czyli to że grafika jest lepsza na PS3, zupełnie padł. Okazało się, że jest masa gier gdzie grafika wersji gry na xbox okazała się nawet lepsza niż tej na ps.

Co ciekawe do tej kategorii można także dołączyć GTA4. Okazało się, że gra jest nawet renderowana w WYŻSZEJ rozdzielczości na xbox niż na ps3, stąd gra lepiej wygląda na tej pierwszej maszynie. A to kompletnie ośmiesza i kompromituje maszynę, o której się mówiło że ma mieć najlepszą grafikę. smile

Tak więc dla mnie zdecydowanie xbox jest lepszą konsolą, jedyną zaletą ps3 to napęd blueray. Ale skoro na tym mi nie zależy (poczekam aż te napędy staną się bardziej popularne i stanieją do poziomów obecnych odtwarzaczy DVD) to decyzja była łatwa... brać konsolę która ma najwięcej gier (tutaj xbox nokautuje ps3 niczym Mike Tyson jakiegoś 80-letniego staruszka) i do tego jest najlepsza grafika (GTA4 oraz masa innych gier lepiej wypada właśnie na xboxie).

Conrad #2671105 21/10/2008 14:40
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
xbox 360
tak jak napisal conrad na xboxa jest duzo wiecej gier i nawet tekken (flagowy tytul playstation) bedzie na xboxa a to juz o czyms swiadczy.
a jezeli zalezy Ci na blurayu, to mozesz kupic xboxa i odtwarzacz bluray do PC'ta (350 zl) i bedzie i tak troche tansze od PS3;)

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Hej,

Mam na sprzedaz XBOX 360 60 gb premium z najlepszym napedem LG (zainteresowani wiedzia o co chodzi). Jest to konsola przerobiona, dodatkowo jest nowa. Cena jaka mnie interesuje to 1100 zł (taniej niz na allegro, i z lepszym napedem, czego chciec wiecej smile )

Zainteresowanych zapraszam na priv !

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Dodatkowym argumentem jest Gears of War 2 na XBOX360 smile

micha$ #2671186 21/10/2008 17:22
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Ja mam x360 i jestem bardzo zadowolony. GTA4, Call of Duty, FIFA - wyglądają świetnie, a pad jest bardzo dobry, zresztą to kwestia przyzwyczajenia(ja mam bezprzewodowy i czarny).

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
A jak to jest z grzaniem się i zawieszaniem XBOX'ów? Bo gdzieś tam czytałem, że są z tym problemy.

Ghost #2671248 21/10/2008 18:20
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Ghost
A jak to jest z grzaniem się i zawieszaniem XBOX'ów? Bo gdzieś tam czytałem, że są z tym problemy.


nigdy mnie nie spotkało coś podobnego,

mam xboxa ok rok czasu

JuN #2671320 21/10/2008 19:13
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
gierki z ps2 chodzą na ps3?

Safinho #2671425 21/10/2008 20:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 32
gierki z ps2 chodza, ale nie wszystkie i nie na kazdym modelu ps3
w linku ponizej znajdziesz szczegoly
http://playstation.custhelp.com/cgi-bin/playstation.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=232

Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
jak myślicie - żeby tak sobie popykać w gierki typu FPP czy sportowe to ps2 styknie? jakaś ogromna różnica jest w porównaniu do ps3? co o cenowej to już nie mówię..

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Zdecydowanie xbox360.Ja od początku miałem tylko konsole playstation, ale teraz bez wahania wybrałbym xboxa.

Randall #2671432 21/10/2008 20:23
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
wszystkei gierki są na xboxie?

Safinho #2671528 21/10/2008 21:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Czesc gier jest wspolnych dla obu konsol a czesc to tzw exlusivy wydawane na tylko jedna z konsol. Jesli ktos chce kupic PS3 to radze poczekac miesiac, na rynku pojawia sie wersje z pilotem do konsoli oraz jeszce wiekszym dyskiem twardym. No i ma ruszyc o ile jeszce nie ruszyl PS Network. Dla kogos kto nie jest zainteresowany blurayem wystarczy Xbox arcade za 609, ewentualnie premium z dyskiem twardym. Nowsze gry na obie konsole wymagaja juz instalowania gier na twardziela

Logan #2671551 21/10/2008 21:34
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Za wiki :

Quote
Konsola Xbox 360 jest podatna na wiele problemów natury technicznej. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2005 roku, produkt zyskał wątpliwą markę pod względem sprawności i dużej wadliwości. W szczególności, często spotykanymi błędami są przegrzewanie się konsoli, błędy przy odczytywaniu dysków, porysowane płyty a także zacinający się mechanizm otwierania i zamykania napędu DVD.

Muszę przyznać, że nie miałem możliwości obejrzeć możliwości Xboxa. Sam wziąłem PS3, głównie ze względu na fakt, że sporo znajomych ma tą konsolę i jest z kim się wymieniać gierkami.

Goget #2671708 21/10/2008 23:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Ja też miałem dylemat przy wyborze konsoli ale ostatecznie wybór padł na ps3. W Polsce xbox jest popularny z jednego powodu: można grać na piratach co w ps3 nie jest możliwe i dlatego ktoś kto nie ma zamiaru płacić twórcą za ich prace ma tylko jeden wybór i jest nim xbox. Każda konsola ma swoje wady i zalety, ps3 jeszcze niedawno odstraszała ceną teraz można ją już kupić pewnie poniżej 1300zł. Xbox często sie psuje ale podobno w serwisie od razu wymieniają na nowy. Grafika w grach jest porównywalna, ktoś tutaj rzucił teze, że w grach multiplatformowych xbox grafika wypada troche lepiej i możliwe że jest to prawda ale tylko dlatego, że pisząc gre na obie platformy nie można w pełni wykorzystać większych możliwości jakie ma ps3.
Dwie najważniejsze rzeczy które sprawiły, że wybrałem ps3 to multiplayer który w konsoli sony jest darmowy a w xboxie trzeba placić miesięczny abonament. Drugą rzeczą były exclusivy, Metal Gear Solid 4 i Gran Turismo to gierki dla których warto wydać kase na kupno tej konsoli. Teraz dochodzi do tego jeszcze Little Big Planet która jest wielkim przełomem w dziedzinie gier i wciąga niesamowicie.

Strona 1 z 16 1 2 3 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1