Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
Expekt.com jeden z liderów w branży e-gamingu poszukuje kandydata na stanowisko:


Junior Bookmaker

Profil kandydata
* Zainteresowanie sportem, zakładami sportowymi.
* Ukończenie studiów o kierunkach związanych z matematyką/finansami/statystyką będzie dodatkowym atutem kandydata.
* Maksymalny wiek 35 lat.
* Dobra znajomość żużla oraz piłki ręcznej będzie dodatkowym atutem.
* Swobodna komunikacja w języku angielskim jest niezbędnym warunkiem.
* Nie jest wymagane doświadczenie, natomiast wymagane jest pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.


Zakres obowiązków:
* zarządzanie ryzykiem, odds compiling dla wielu dyscyplin sportowych oraz rozgrywek ligowych. Live betting.


Oferujemy:
* na okresie próbnym wynagrodzenie 1500 Euro miesięcznie.
* ciekawą, pełną wrażeń pracę w młodym zespole.
* możliwość rozpoczęcia ciekawej kariery zawodowej.

Osoba zatrudniona będzie na stałe pracować z Malty. Możliwość rozpoczęcia pracy natychmiast po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego w języku angielskim pod [email protected]

w tytule maila prosimy wpisać „Junior Bookmaker”

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
praca na Malcie za 1500 euro??? gdzie trzeba wynająć mieszkanie, opłacać rachunki, zakupić żywność itp.???

to jakieś żarty chyba...

trza było napisać, że wolontariusza potrzebujecie laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
A czy nowy compiler od żużla będzie przyjmował od nie-sure win hunterów więcej niż 19 pln na zakład? Byłoby fajnie

Proponuje w ofercie dopisac 'wiara we wlasne umiejetnosci analityczne' i 'umiejetnosc brania odpowiedzialnosci za efekty swojej pracy' czy cos takiego - bo FiDu ewidentnie brakuje jaj wink Można też dodać 'umiejętność tworzenia autorskiej oferty, a nie kopiowania z bet365 oferty byłego pracownika firmy expekt.com' wink grin

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
netto czy brutto te 1500 euro?
co z mieszkaniem?
co z innymi wydatkami?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
[quote=Expekt_Expert]* Dobra znajomość żużla oraz piłki ręcznej będzie dodatkowym atutem./quote]

Kogo zwolnili?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
tego co się w kursach machnął smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
W przeciągu dajmy na to miesiący Expekt musi mieć zyski na zakładach z piłki ręcznej i żużla? Czy firma może być na lekkim minusie wink ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Kenny
W przeciągu dajmy na to miesiący Expekt musi mieć zyski na zakładach z piłki ręcznej i żużla? Czy firma może być na lekkim minusie wink ?

ale to jest na stanowisko "Junior Bookmaker" czyli bedziesz jeleniem do pomocy

no i za 1500 euro pracowac na malcie..."troche" malo

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Pracownik musi się pracodawcy opłacać.Na początek 1500 E to całkiem nieżle.Pewnie jak ktoś potrafi udowodnić swoją wartość,to i wynagrodzenie będzie większe.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze jesli ktos z forumowiczow bylby chetny i dostalby ta robote to ktos inny z forum moze spowodowac ze ten ktos dlugo tam nie porobi bo go zwolnia jesli ktos bedzie ogrywal buka na recznej czy zuzlu laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by nawoj
Pracownik musi się pracodawcy opłacać.Na początek 1500 E to całkiem nieżle.Pewnie jak ktoś potrafi udowodnić swoją wartość,to i wynagrodzenie będzie większe.


Ale 1500 euro na maltanskie warunki? Mało trochę... Jakby taka pensja była w Polsce to sytuacja byłaby juz całkiem inna...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Myśle,że ceny w Polsce nie są wcale niższe niż tam.Odpada ogrzewanie a dochodzą piękne widoki,morze i mnóstwo pięknych turystek

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Originally Posted by nawoj
Myśle,że ceny w Polsce nie są wcale niższe niż tam.Odpada ogrzewanie a dochodzą piękne widoki,morze i mnóstwo pięknych turystek

W Polsce jest zdecydowanie taniej, znajomy był na Malcie przez 9 miesięcy.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by nawoj
Myśle,że ceny w Polsce nie są wcale niższe niż tam.Odpada ogrzewanie a dochodzą piękne widoki,morze i mnóstwo pięknych turystek
To raczej nie jest mekka turystów. Mimo, że wyspa - plaży jak na lekarstwo. Same skały i pustynny miejscami krajobraz. Choć, że brzydki to nie powiem.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Byłem tam ze 20 lat temu-bardzo mi się podobało.Oaza katolicyzmu z wtedy jeszcze angielską kulturą.Wracając do meritum,to expekt potrzebuje fachowca a nie każdego,komu opłacałoby się pracować i żyć za określoną kwotę.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
1500 Euro laugh Większość ludzi na tym forum zarabia na zakładach to w 2 tygodnie siedząc w domu i popijając whisky.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Racja.Gdyby proponowali kilka razy więcej,to może by się ktoś skusił.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
dimes podaj jakis przykład bo nie znam takich:)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Przecież to jest prowokacja tongue

Kto pracowałby za 1500 euro miesięcznie, jeszcze na Malcie laugh
Normalnie musieliby chyba bezdomnych z łapanki brać, poza tym jak ktoś słusznie tu zaznaczył większość osób z forum robi taką kasę w tydzień-max. dwa tygodnie...
a z drugiej strony- expekt robi taką kasę w sekundy wink

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Zdziwilibyście się ile aplikacji już leży. Wiadomo, że na 1500 nikt dobry się nie skusi. Ale to chyba dobrze dla graczy smile

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, betowiec, Sensei, Akhu, bukma, alfa, burbon, JelineK), 1,160 gości, oraz 16 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,823
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1