Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Boruc dzisiaj sie nie popisal, tak jak go anglicy wychwalali w meczu z hiszpanami jakby byl bogiem, tak teraz po tej mega wpadce ze slowacja daje ciala, a juz to co zrobil w ostatniej minucie...szkoda gadac. Dosc tlusty ostatno, dieta ronaldo + alkohol, jak tak dalej pojdzie to skonczy jak dudek.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Z ta różnica, że Dudek wcale nie był tłusty tongue Chociaż nie wiem jak jest teraz bo cos rzadko w mediach występuje...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Niech najpierw Boruc zrobi taką kariere jak Dudek wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Co racja, to racja...na razie Borubarowi sie tylko wrozy wielkie kluby, Dudek w nich gral, byl, zdobywal tytuly...jak dla mnie nawet nie ma co porownywac.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Experto
Boruc dzisiaj sie nie popisal, tak jak go anglicy wychwalali w meczu z hiszpanami jakby byl bogiem, tak teraz po tej mega wpadce ze slowacja daje ciala, a juz to co zrobil w ostatniej minucie...szkoda gadac. Dosc tlusty ostatno, dieta ronaldo + alkohol, jak tak dalej pojdzie to skonczy jak dudek.

Eee, do Dudka to mu daleko;-)
Nie oceniam Borubara ale chyba coś ostatnio mu w życiu pod górkę, nawet wczoraj jak patrzyłem na zbliżenie po bramce gdzie krzyczał na obrońców to jakoś tak bez przekonania to robił, niby nie jedno przekleństwo dało się odczytać ale jakoś tej pasji którą imponował wcześniej nie dostrzegłem.
Umiejętności mu nie odmawiam ale Dudkowi to na razie powinien dzień dobry pierwszy mowić i dosc nisko się kłaniać i na tą chwilę wygląda że ten stan się szybko nie zmieni;-)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
W pracy dzień dobry pierwszeństwo ma starszy wiekiem i stanowiskiem wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Boruc tak jak zauwazyl Biszop, nie wyzywal juz z taka pasja, widac ze jakies problemy, rodzinne, alkoholowe. Moze Dudka wpadl do UK i znowu zabalowali. W kazdym razie wyjscie w ostatniej minucie Boruca do pilki przy lini autowej miodzio grin

Odnosnie Dudka to on bronil b.dobrze tylko w Feyenordzie, z tego co pamietam zostal wybrany nawet na najlepszego pilkarza ligi, natomiast w anglii nikt nie mial o nim dobrego zdania.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Dudek was signed from Feyenoord by Gerard Houllier on a dramatic deadline day swoop in August 2001. The same day, another goalkeeper, Chris Kirkland was also signed but it was Dudek who became first choice between the sticks.

His early form was impressive, garnering praise from pundits and press alike and although Liverpool couldn't capitalise on their successes the previous season, a 2nd place finish in the Premier League was an encouraging sign of progress at the club. Dudek was later nominated alongside Oliver Kahn and Gianluigi Buffon for UEFA Goalkeeper of the Year (season 2001/02).

wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
To wspomnij jeszcze o jego kolejnych sezonach. Pierwszy mial dobry, ale pozniej to juz bylo tylko gorzej i gorzej, final LM mu wyszedl, ale generalnie nikt w premiership go nie uwaza za dobrego bramkarza po jego wystepach w liverpoolu.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
leci moze jakis tenis na EuroSyfie?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
ups, zle okienko, do usuniecia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 539
Originally Posted by Experto
To wspomnij jeszcze o jego kolejnych sezonach. Pierwszy mial dobry, ale pozniej to juz bylo tylko gorzej i gorzej, final LM mu wyszedl, ale generalnie nikt w premiership go nie uwaza za dobrego bramkarza po jego wystepach w liverpoolu.

a na jakiej podstawie tak sadzisz?
po pierwszej rundzie w realu byla wlasnie mowa w prasie oraz cytowanych bylo kilku trenerow z angli, ze dudek byc moze wroci grac do anglii poniewaz ma tam wciaz bardzo dobra opinie!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Odchodzac z Lpoolu tez mowil, ze chce isc do klubu, gdzie bedzie mogl grac, a nie siedziec na lawce wink

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jakby nie dostał oferty z Realu, albo innego klubu tego pokroju to tak by pewnie zrobił.

Ja go w pełni rozumiem, chociaż Realu nie lubie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tu nie chodzi o to, czy ktos lubi real czy nie.
Dobrze, wiedzial, ze Iker jest nie do wygryzienia.
Wiec ta cala gadka, ze chce grac to se moze wsadzic wiadomo gdzie.
W lpoolu tez tak mowil, gdyby mu zalezalo mogl rozwiazac kontrakt, na pewno by go puscili. A tak siedzial, gadal, ale zarabial w koncu niezle pieniadze. Nie dziwie sie mu, tez bym mial watpliwosci czy sie ruszac do jakiegos slabego klubu za nizsza kase czy byc w wielkim, zarabiac pieniadze a i jeszcze moze jakis tytul zdobyc wink

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Wielokrotnie powtarzał, że poszedł do Realu, żeby pokazać takim "fachowcom" jak niektórzy z Was, że zainteresowanie Realu nie było tylko plotką i że Real naprawdę go chciał.

Pozostaje jednak pytanie: skoro już wszyscy wiedzą, że to nie była plotka, to po co zostawał drugi sezon w Realu ? Przecież tam na pewno nie pogra.
Jurek, why ? For money wink

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Chciałbym poznać tego który napisze że na miejscu Dudka wybrałby słabszy klub, z mniejszą kasą i uważającego że Dudek zle postąpił smile

Zresztą jego decyzja, jego życie, jego pieniądze, jego karieraa i tak żaden z nas tu gaworzących nawet się nie zbliży na 10 kilometrów jeśli chodzi o osiągnięcia tego którego o którym tu dyskutujemy, więc Panowie trochę rozwagi bo mało który tutaj mógłby za nim piłki nosić czy się go lubi czy nie, a już myślenie na zasadzie, lubie Barcelonę=nie lubię Dudka kładzie na łopatki, a wychodzi tutaj jak przysłowiowa słoma z gumiaków laugh

O, LOL, co ja piszę, zapomniałem że to miejsce bogaczy i wielkich miłośników swoich klubów którym kilka milionów na koncie w tą czy w drugą w ogóle nie robi różnicy laugh

Bynajmniej nie jestem miłośnikiem tu omawianego, poprostu twierdzę że facet podejmował w życiu dobre decyzje, wykorzystał szansę którą dostał od życia i chwała mu za to,
a jeśli chodzi o porównywanie do Boruca to chyba jeszcze troche za wcześnie bo ten mimo że na lekkim zakręcie to ma jeszcze sporo przed sobą i oby miał tyle szczęścia co Dudek i potrafił je odpowiednio wykorzystać:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Biszop nie rozumiesz wink

Pisalem, ze mi to zwisa, pewnie tez bym sie zastanwial.

Mi chodzi tylko o ta cala szopke, kiedy to w kazdym wywiadzie Dudek marudzil jak mu zle, i ze chce znalezc klub w ktorym bedzie regularnie grac.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by lupus
Biszop nie rozumiesz wink

Pisalem, ze mi to zwisa, pewnie tez bym sie zastanwial.

Mi chodzi tylko o ta cala szopke, kiedy to w kazdym wywiadzie Dudek marudzil jak mu zle, i ze chce znalezc klub w ktorym bedzie regularnie grac.

Nie oszukujmy się. Poza Markiem Citko który miał inne priorytety w życiu niż $$$ (za to go szanuję), prawie każdy polski piłkarz tylko myśli żeby wyjechać za granicę i zarobić kasę. Niestety, ambicje piłkarskie itd. to dla nich drugorzędna sprawa. Liczy się kasa. Tak było w przypadku Matusiaka i tak jest teraz z Dudką. Taka jest właśnie przykra rzeczywistość.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Dudka = obibok Dudka (obrońca) smile

Strona 10 z 13 1 2 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, betowiec, rafal08, aker, bukma, alfa, $-man), 915 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,782
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1