Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W pon kupilem sobie koszule w katowicach, byla idealna, teraz sprawdzamm jednak za duza laugh , musze wymienic na rozmiar mniejszy, koszula ma metki, mam paragon, kupowalem ja w sieciowce, standardowo sklepy w kazdym centrum handlowym, powstaje pytanie, czy jesli w Bielsku jest sklep tej sieci moge to tu zrobic czy musze zasuwac do Katowic? wink

Chodzi o Reserved.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Powinni bez problemu wymienić. Ostatnio tak robiłem w przypadku innej sieciówki - house`a

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Panowie pomocy!!!
Zakupilem mikrofon i cos nie dziala. Niby wszystko podlaczone i gra gitara, ale...no wlasnie.
Mysle, ze cos z tym jest zwalone:

[Linked Image] [imageshack.us]

wie ktos czy to ten powod? i jak to zmienic zeby podniesc glosnosc?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Mam pytanie w sprawie zrealizowania czeku z Anglii w sprawie wyrównania? Jak go zrealizowac na jakiej zasadzie i jak dlugo trzeba czekac?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Mam ochote na kolejny tatuaż a że jestem fanem playstation znalazłem takie coś

http://polygamia.pl/wp-content/uploads/2008/03/425_image0011.jpg

fajne co ?/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
No, na czoło idealne smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by lupus
W pon kupilem sobie koszule w katowicach (...)


Lupek byl w Katowicach hura laugh

Myslę ze powinni wymienic. W tym sklepie nic nie oddawalem, ale w CCC mialem taka sytuacje i wymienili wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Siostra kupiła mi dzisiaj książkę, jak się okazało nie jest ona taka jaką miała kupić.

Po 15 minutach poszła do księgarni, chciała ją zwrócić (ma paragon) a na to sprzedawca, że nie przyjmują zwrotów...

Co na ten temat prawo?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Damianoon
Siostra kupiła mi dzisiaj książkę, jak się okazało nie jest ona taka jaką miała kupić.

Po 15 minutach poszła do księgarni, chciała ją zwrócić (ma paragon) a na to sprzedawca, że nie przyjmują zwrotów...

Co na ten temat prawo?


Generalnie zwrotów nie przyjmuje się. Wszystko zależy od dobrej woli sprzedającego. U nas w QUIKSILVERZE generalnie nie przyjmuj się zwrotów, ale oczywiście jeśli komuś bardzo zależy, albo się ładnie uśmiechnie to przyjmujemy.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Nie da rady, musiałaby kupić przez internet. Tu masz dlaczego : http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=11497&id_dz=39

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
a mi sie wydawalo ze jest 11 czy tam 14 dni na zwrot towaru w stanie nienaruszonym

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Witam, musze zarejestrować swoj numer prepaid aby moc przeniesc go do innego operatora, jak to najprosciej i najszybciej zrobic ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by globus
Witam, musze zarejestrować swoj numer prepaid aby moc przeniesc go do innego operatora, jak to najprosciej i najszybciej zrobic ?
wydrukowac formularz ze strony operatora, wypelnic, zeskanowac i wyslac im na maila

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by globus
Witam, musze zarejestrować swoj numer prepaid aby moc przeniesc go do innego operatora, jak to najprosciej i najszybciej zrobic ?
wydrukowac formularz ze strony operatora, wypelnic, zeskanowac i wyslac im na maila
dzieki za odpowiedz ale niestety nie moge znalezc takiego formularza, pomocy

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by globus
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by globus
Witam, musze zarejestrować swoj numer prepaid aby moc przeniesc go do innego operatora, jak to najprosciej i najszybciej zrobic ?
wydrukowac formularz ze strony operatora, wypelnic, zeskanowac i wyslac im na maila
dzieki za odpowiedz ale niestety nie moge znalezc takiego formularza, pomocy

jaki operator?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
chyba czas na forum się zje.bał smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
pytanie banalne smile

czy jeżeli do odtwarzacza mp3 zamiast takich małych dousznych słuchawek podłącze coś a'la stare walkmanowe to czy wzrośnie zużycie energii przez odtwarzacz? A jeśli tak to jak mocno?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Stalion
Lupek byl w Katowicach hura laugh

Myslę ze powinni wymienic. W tym sklepie nic nie oddawalem, ale w CCC mialem taka sytuacje i wymienili wink

[Linked Image]

Bylem w sklepie, podchodze do kasy, a tam akurat jedna osoba, kobita i jakies zamieszanie, okazalo sie, ze tez chciala cos oddac badz zamienic i byly jakies problemy, nie wiem o co dokladnie chodzilo, bo jak podszedlem to ona juz sie wyklocala z kobita ze sklepu i jej przelozona.
Nie chcialem wkurzyc i tak juz rozdraznionych kobiet, wiec rozegralem to troche inaczej wink

Powiedzialem, ze w ramach prezentu urodzinowego dostalem koszule, ale bla bla jest o 1 numer za duza, i czy moge wymienic i bla bla, kobieta wziela koszule, poszla do tej przelozonej, ona sie zgodzila, przemetkowala, dostalem, wychodze, a tamte kobiety ciagle sie klocily wink

A co do Hanysowa tongue
Mam tam calkoem sporo znajomych, raz na jakis czas sie pojawiam, ostatnio Katowice i Gliwice, ale w Rudzie jeszcze nie bylem wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Panowie od kiedy w Niemczech trzeba jezdzic na zimowych oponach ?
Czy dopiero z dniem rozpoczecia kalendarzowej zimy ?
Czy moze z nadejsciem pierwszych przymrozkow ?
Pzdr

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
Mam zadania matematyczne, dawno u mnie ze szkola, moze ktos pomoze?

Wyznacz dlugość podstawy i wysokość czworokątnego graniastosłupa prawidłowego, wiedząc, że jego wysokość jest o 5cm dłuższa od krawędzi podstawy, oraz pole powierzchni całkowitej graniastosłupa wynosi 800cm2

Wydaje mi sie, ze powinno ty byc tak
Pc = 2a^2 + 4aH H=a+5

800 = 2a^2 + 4a(a+5)
800 = 2a^2 + 4a^2 +20a
800 = 6a^2 + 20a

a co dalej???

Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, alfa, forty, aker, Sensei, $-man, ANZELMO, JelineK), 1,853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1