|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 377
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 377 |
Hej!
Czy w Betway remis w koszu i zwyciestwo po dogrywce jest rozliczane jako zaklad przegrany, mimo ze to Twoja druzyna wygrala?
Bo wczoraj tak mi rozliczyli kupon gdzie postawilem na Gran Canarie, wygrali wlasnie po dogrywce.
W przepisach na ich stronie jest w pierwszym punkcie napisane, ze "dogrywka wlicza sie do wszystkich ofert..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
chyba w europejskich koszykarskich rozgrywkach masz tez opcje remisu wiec w tym przypadku faktycznie przegrales,natomiast w NBA zawsze rozlicza sie po dogrywce, chyba tak to wlasnie jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 377
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 377 |
Jednak wyszlo na moje, juz mi poprawili saldo  Co prawda bez zadnej odpowiedzi na maila, ale kasa sie zgadza:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
jak dlugo idzie wyplata na mb ? Wyplacilem o 1:00 w nocy , bedzie dzisiaj ? wyplacaja w weekendy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Wplacilem przez przelewy24, godzina minela, a kasa sie nie pojawila, a zaraz do pracy trzeba isc.. co za.. normalnie zaksiegowac nie umieja..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
i jak z tym ksiegowaniem ? dlugo trzeba czekac bo niewiem czy przez moneybookers wplacac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
przez MB wplata automatyczna, jezeli chodzi o przelewy24 to recznie ksieguja, i to chyba do 18stej godziny tylko. kiedys mialem sytuacje ze wplacilem po 19stej a zaksiegowali dopiero nastepnego dnia rano, ale to tyczy sie tylko przelewow24
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
wyplacal ktos od nich ostatnio? moja wyplata z czwartku ubieglego tygodnia na MB wciaz wisi, a na mejle nie odpowiadaja, zarowno polski jak i angielski support
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2007
Posty: 37 |
wypłacałem,około 3 dni to zajeło,ale jest pod tym względem ok.
natomiast wkurza mnie to że mając tam konto w pln i mb w pln, przy wpłatach i wypłatach następuje przewalutowanie na USD i dopiero z powrotem na złotówki przez co zawsze się kilka złoty traci (niewiele ale zawsze)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
niestety gryppa tak to juz jest, ale mozna to rozwiazac proszac ich o otwarcie nowego konta (i zamkniecie starego), z tym ze z innym mailem, lub jesli nie chcesz otwierac nowego konta przesylasz im print screena z moneybookers i dopisuja ci do konta brakujaca kwote, fakt strasznie to wkurzajace, ale podobno za kilka tygodni maja juz miec mozliwosc wplat i wyplat w PLN za pomoca MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
co ca po.jebany buk, wygralem zaklad patrze 0 na koncie a w historii dodali mi nancy, i przegrana , a sprawdzalem kupon przed zatwierdzeniem dokladnie, zlodzieje!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
w dodatku luknalem jeszcze na pending i bylo tylko 1 zaklad, nie mam screenow nie pomyslalem ze tak moga ludzi w CH*** robic!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Było już. Trzeba uważać bo sami z siebie dają często jakąś propozycję na kuponie. Raczej w trakcie nic już nie dorzucają. Robią to przed i trzeba niestety uważać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
zoRro wiem , że nie mam jak udowodnić, ale widziałem stawke i ewent wygraną, potem pending był tylko 1 mecz, więc musieli dodać przed mecze jeszcze lub w trakcie , na pewno nie przed zatwierdzeniem kuponu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jeśli dasz sobie głowę uciąć... Po prostu łatwo coś takiego przeoczyć. Ja też często sprawdzam kupony w historii czy w otwartych, ale jak się nie wie czego się szuka to czasem można tego nie zauważyć - nawet wtedy.
Parę osób już miało podobną historię i okazało się, że zagrali nieświadomie dubla. Sam też już wiele razy musiałem usuwać jakieś głupoty z kuponu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
Witam! Czy zeby dostac bonusa 100% przy pierwszej wplacie mozna dokonac wplaty poprzez MB? z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 760 |
Witam! Czy zeby dostac bonusa 100% przy pierwszej wplacie mozna dokonac wplaty poprzez MB? z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
A czy pisza w warunkach promocji, ze nie mozna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
rozwaliła mnie na łopatki odpowiedź supportu, odpisali kompletnie nie na temat i od rzeczy, kto tam pracuje :-/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|