|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Nie wiem, dlaczego ten temat został przyblokowany, jezeli takowego nie ma.
Dlatego jeszcze raz pytam, jak z tego buka wypłacić kasę, po 30 dniach od momentu depozytu, dopisania bonusa i obroceniu go. Czy nalezy pisac prosbe o wyplate do supportu, slac skany dokumentow, no i oczywiscie jak dlugo idzie od nich wyplata, powiedzmy na MB?
Zaznaczam, ze nie jest to jakis buk pokroju noty C-, tylko dosyc konkretny na rynku, posiadajacy dobre kursy i jak dla mnie wystarczajace limity (kilkanascie zakladow max 400$ i wszystkie zaakceptowane, wiec ok)
Prosze wiec Was o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
mialo byc thegreek.com oczywiscie w temacie, ale literowka mi sie zrobila.
|
|
|
Link skopiowany do schowka