Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2685708 28/10/2008 02:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Nie wiem, dlaczego ten temat został przyblokowany, jezeli takowego nie ma.

Dlatego jeszcze raz pytam, jak z tego buka wypłacić kasę, po 30 dniach od momentu depozytu, dopisania bonusa i obroceniu go. Czy nalezy pisac prosbe o wyplate do supportu, slac skany dokumentow, no i oczywiscie jak dlugo idzie od nich wyplata, powiedzmy na MB?

Zaznaczam, ze nie jest to jakis buk pokroju noty C-, tylko dosyc konkretny na rynku, posiadajacy dobre kursy i jak dla mnie wystarczajace limity (kilkanascie zakladow max 400$ i wszystkie zaakceptowane, wiec ok)

Prosze wiec Was o pomoc

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
mialo byc thegreek.com oczywiscie w temacie, ale literowka mi sie zrobila.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, aker, Sensei), 2,263 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1