Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
#27014 06/08/2003 19:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Typ nr.45
Anderlecht:Rapid typ1 (1,44 Gamebookers)
Stat.1 za 2 jedn.
Stat.2 za 100 zl

Typ nr.46
Szachtior:Szeriff typ1 (1,22)
Slavia:Leotar typ1 (1,18)
Ako 1,44(Gamebookers)
Stat.1 za 1.4 jedn.
Stat.2 za 100 zl
dardaw

Bonus: Unibet
#27015 07/08/2003 02:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Dzięki determinacji fiołków obydwa dzisiejsze typy trafione.
Aktualny stan 32/46 69,56%
Stat.1 9,57 jedn(-4,3%)
Stat.2 zysk 223 zł
pozdrawiam
dardaw

#27016 08/08/2003 18:16
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Typ nr.47
OM:Auxerre 1X (1,15)
Bulle:Baden 1X(1,2)
Ako 1,38(Gamebookers)
Stat.1 za 0.96jedn.
Stat.2 za 100zł

Typ nr.48
GKS:Groclin X2 1,51(Gamebookers)
Stat.1 za 1 jedn.
Stat.2 za 100zł
pozdrawiam
dardaw

#27017 09/08/2003 04:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
sorry ze zasmiecam wam temat ale mam ciekawy sposob gry, podajcie mi tylko gdzie moge sprawdzic konkretne wyniki meczy w lidze francuskiej oraz innych głównie do przerwy z ostatnich 2 lat????. Jak sprawdze ten system to podziele sie z wami a tak na marginesie to forum jest wspaniałe.

#27018 09/08/2003 05:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Statystyki ligowe znajdziesz między innymi na stronach www.betbase.info [betbase.info] czy www.soccerstats.com [soccerstats.com]
Jeśli nie zaspokoją one Twoich oczekiwań to poszperaj na forum a znajdziesz ich o wiele więcej.

Aktualny stan 33/48 - 68,75%
Stat.1 9,12 jedn. (strata 8,8%)
Stat.2 zysk 174 zł
dardaw

#27019 09/08/2003 16:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Typ nr.49
Lech:Górnik 1X(1,21)
Dortmund:Wolfsburg 1X(1,11)
Werder:Gladbach 1X(1,11)
Ako 1,49(Gamebookers)
Stat.1 za 0.9jedn.
Stat.2 za 100zł

Typ nr.50
Amica :Polonia 1 (1,3)
Rangers:Kilmarnock 1(1,1)
Ako 1,43(Expekt)
Stat.1 za 1 jedn.
Stat.2 za 100zł

Typ nr.51
Galatasaray:Diarbakir 1(1,15)
Bastia:Metz 1X(1,11)
Ipswich:Reading 1x(1,2)
Ako 1,53(Gamebookers)
Stat.1 0,8 jedn.
Stat.2 za 100zl

Typ nr.52
QPR:Blackpool 1X(1,11)
Hull:Darlington 1X(1,13)
Huddersfield:Cambridge1X(1,13)
Ako 1,42(Gamebookers)
Stat.1 za 0,9jedn.
Stat.2 za 100zł
dardaw

#27020 09/08/2003 23:03
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Typ nr.53
Bordeaux:Montpellier 1(1,6 Gamebookers)
Stat.1 1,2jedn.
Stat.2 za 100zł

Typ nr.54
Bastia:Metz 1X(1,11)
Nancy:St.Etienne 1X(1,19)
Anderlecht:Antwerp 1(1,2)
Ako 1,58(Gamebookers)
Stat.1 za 1,2 jedn.
Stat.2 za 100 zł

Typ nr.55
Berno:Will 1(1,6 Expekt)
Stat.1 za 1,1 jedn.
Stat.2 za 100zł
dardaw

#27021 12/08/2003 03:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Aktualny stan 36/55 - 65,45%
Stat.1 - 6,49jedn.(-35,1%)
Stat.2 - strata 81zł
Jeszcze dwa "pudla" i koniec zakladu.
pozdrawiam
dardaw

#27022 14/08/2003 00:40
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Nr.56
Rangers:Kopenhaga typ1(1,56 Gamebookers0
Stat.1 za 1,3 jedn.
Stat.2 za 100zl

i jeszcze jeden typ nr.57
WHU:Northans typ 1(1,35 Expekt)
Stat.1za 1,5 jedn.
Stat.2 za 100zł
dardaw

#27023 14/08/2003 21:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
Stan aktualny 37/57 64,91%
Stat.1 5,69 jedn.
Stat.2 strata 146zł

Jeszcze jeden błąd i zaklad jest zakończony

Typ58
Celje:Strumica typ1(1,5 -Centrebet)
Crvena Z.:Nitru typ1(1,2-Centrebet)
Ako 1,8
Stat.1 za 1,19jedn
Stat.2 za 100zl

Typ nr.59
Karnten:Grindavik typ 1(1,22)
Petrzalka:F91 typ1 (1,08)
Malmoe:Portadown typ1(1,15)
Ako 1,51(GB)
Stat.1 za 1 jedn.
Stat.2 za 100zł

Typ nr.60
Apoel:Derry typ1(1,36 Whill)
Stat.1 za 1jedn.
Stat.2 za 100zl

Typ nr.61
Groclin:Atlantas typ1(1,25)
Odense :Talinin typ1(1,16)
Dynamo B.:Metalurg typ1(1,4)
Ako 2,03(Whill)
Stat.1 za 1,5 jedn.
Stat.2 za 100zl

Typ nr.62
Litex:Zimbru 1(1,28)
Crvena Z.:Nistru 1(1,15)
Lens:Torpedo 1(1,1)
Odense:Tallin 1(1,220
Ako 1,94(GB)
Stat.1 za 1 jedn.
Stat.2 za 100zl
dardaw

#27024 15/08/2003 04:18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Witam
W 61 typie popełnilem błąd i jest to ostatni błąd jaki popelnilem w tym temacie ponieważ zaklad zostaje w tym momencie rostrzygnięty i kończy się moją porażką.
Na koniec powinienem stwierdzić "kończ waćpan -wstydu oszczędź" jednak nie mogę sobie odmowić kilku słów komentarza.
Niestety na zakład wybrałem niefortunny okres. Czerwiec i lipiec z powodu malej oferty nie sprzyjają inwestowaniu.Ciężko znaleźć ciekawe zdarzenia a również pierwsze kolejki rozgrywek ligowych nie sprzyjają obstawianiu.
Na swoje usprawiedliwienie mogę podać także to ,że dla mnie okres wakacyjny to nieustanna gonitwa.Prowadzę mały sklepik a w okres wakacyjny z powodu braku pracownikow muszę się rozdwajać.Do tego dochodzą cztero-pięciokrotne w tygodniu wyjazdy do Brennej.
Z tego powodu zdecydowana większośc meczy była przypadkowa i z reguły bez zadnych analiz.
O moich wakacyjnych dokonaniach świadczy również forma jaką zaprezentowałem na stronie Lexma - Gambler.nu ,bodajże 9 trafnych na 24.
A może po prostu jestem do dupy typerem?
Tak czy owak zakład wtopiłem bo byłem słabszy i czas na uregulowanie zobowiązań.
UQ$ - daj w temacie ew.mailem znać jak i gdzie dostarczyć browar.
pozdrawiam z pokorą i gratuluję wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
dardaw
p/s
Mam nadzieję,że nie odmowisz rewanżu pod koniec września na tych samych zasadach.

#27025 15/08/2003 21:00
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
No cóż, trochę szkoda że zakład był mniej emocjonujący niż się tego spodziewałem. Pod koniec też grałeś już chyba bez wiary aby jak najszybciej go zakończyć - bo przecież w typie #61, wystarczyło podać tylko dubla który wszedł a kurs byłby wystarczający dla zakładu. Oczywiście bardzo chętnie dam szanse rewanżu (zapraszam też innych chętnych na tych samych warunkach). Co do wygranego piwa, to może wstrzymaj się jeszcze trochę z jego dostarczeniem, ostatnio u mnie też kiepsko z czasem, ale może w przyszłości uda nam się gdzieś spotkać pomiędzy Wrocławiem a Sosnowcem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , wtedy moglibyśmy przy nim przedyskutować całą historię zakładu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#27026 16/08/2003 14:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
dardaw - szkoda rzeczywiscie ze tak sie skonczylo.
Koncowke naprawde sobie chyba odpusciles. Ale nie zgodze sie ze jestes kiepskim typerem. Sprobuje zrobic te 80 %, z tym ze bez zakladu z nikim. Tak dla sprawdzenia sie, no i oczywiscie zarobienia troche "grosza". Swoje typki bede podawal w https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=6;t=000676 .
A na gambler'ze dalej bede sledzil Twoje typy(jak oczywiscie bedziesz je podawal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#27027 16/08/2003 15:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Lajkonik - będę z uwaga obserwował Twoje poczynania i mam nadzięję,że uda Ci sie osiągnąć te magiczne 80%.
Chodziaż w moim przypadku upublicznienie typów dało paskudny efekt.Nie rozumiem tego dlaczego podając typy na forum tak drastycznie spada skuteczność.Czym człowiek lepiej chce tym wychodzi gorzej.Gdy miałem do wyboru kilka meczy wybierałem tutaj ten w miare najpewniejszy z niższym kursem.Żeby było śmieszniej w zdecydowanej większości przypadków te z wyższymi kursami wchodziły.Czyżby presja wyniku,trema?
W domowych pieleszach najczęściej bez kłopotu osiągam owe 80% przy tych kursach.
Słowo daję nie wiem czemu tak się dzieje.
pzdrawiam
dardaw

#27028 16/08/2003 16:37
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Quote
Oryginalnie wysłał dardaw:
[qb]
Chodziaż w moim przypadku upublicznienie typów dało paskudny efekt.Nie rozumiem tego dlaczego podając typy na forum tak drastycznie spada skuteczność.Czym człowiek lepiej chce tym wychodzi gorzej.Gdy miałem do wyboru kilka meczy wybierałem tutaj ten w miare najpewniejszy z niższym kursem.Żeby było śmieszniej w zdecydowanej większości przypadków te z wyższymi kursami wchodziły. Slowo daję nie wiem czemu tak się dzieje.
[/qb]
Tez mnie to zastanawia. Np. wczoraj puscilem kupon na ktorym bylo 7 typow i nie wszedl tylko ten ktorego podalem na forum w temacie under/over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> !
Mam nadzieje ze jak czesciowo upublicznie swoje typki, to nie wplynie to zbyt ujemnie na moje finanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Pzdr

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, rymoholik, Sensei, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,281 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,693
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1