|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Typ nr.45 Anderlecht:Rapid typ1 (1,44 Gamebookers) Stat.1 za 2 jedn. Stat.2 za 100 zl
Typ nr.46 Szachtior:Szeriff typ1 (1,22) Slavia:Leotar typ1 (1,18) Ako 1,44(Gamebookers) Stat.1 za 1.4 jedn. Stat.2 za 100 zl dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Dzięki determinacji fiołków obydwa dzisiejsze typy trafione. Aktualny stan 32/46 69,56% Stat.1 9,57 jedn(-4,3%) Stat.2 zysk 223 zł pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Typ nr.47 OM:Auxerre 1X (1,15) Bulle:Baden 1X(1,2) Ako 1,38(Gamebookers) Stat.1 za 0.96jedn. Stat.2 za 100zł
Typ nr.48 GKS:Groclin X2 1,51(Gamebookers) Stat.1 za 1 jedn. Stat.2 za 100zł pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
sorry ze zasmiecam wam temat ale mam ciekawy sposob gry, podajcie mi tylko gdzie moge sprawdzic konkretne wyniki meczy w lidze francuskiej oraz innych głównie do przerwy z ostatnich 2 lat????. Jak sprawdze ten system to podziele sie z wami a tak na marginesie to forum jest wspaniałe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Statystyki ligowe znajdziesz między innymi na stronach www.betbase.info [ betbase.info] czy www.soccerstats.com [ soccerstats.com] Jeśli nie zaspokoją one Twoich oczekiwań to poszperaj na forum a znajdziesz ich o wiele więcej. Aktualny stan 33/48 - 68,75% Stat.1 9,12 jedn. (strata 8,8%) Stat.2 zysk 174 zł dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Typ nr.49 Lech:Górnik 1X(1,21) Dortmund:Wolfsburg 1X(1,11) Werder:Gladbach 1X(1,11) Ako 1,49(Gamebookers) Stat.1 za 0.9jedn. Stat.2 za 100zł
Typ nr.50 Amica :Polonia 1 (1,3) Rangers:Kilmarnock 1(1,1) Ako 1,43(Expekt) Stat.1 za 1 jedn. Stat.2 za 100zł
Typ nr.51 Galatasaray:Diarbakir 1(1,15) Bastia:Metz 1X(1,11) Ipswich:Reading 1x(1,2) Ako 1,53(Gamebookers) Stat.1 0,8 jedn. Stat.2 za 100zl
Typ nr.52 QPR:Blackpool 1X(1,11) Hull:Darlington 1X(1,13) Huddersfield:Cambridge1X(1,13) Ako 1,42(Gamebookers) Stat.1 za 0,9jedn. Stat.2 za 100zł dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Typ nr.53 Bordeaux:Montpellier 1(1,6 Gamebookers) Stat.1 1,2jedn. Stat.2 za 100zł
Typ nr.54 Bastia:Metz 1X(1,11) Nancy:St.Etienne 1X(1,19) Anderlecht:Antwerp 1(1,2) Ako 1,58(Gamebookers) Stat.1 za 1,2 jedn. Stat.2 za 100 zł
Typ nr.55 Berno:Will 1(1,6 Expekt) Stat.1 za 1,1 jedn. Stat.2 za 100zł dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Aktualny stan 36/55 - 65,45% Stat.1 - 6,49jedn.(-35,1%) Stat.2 - strata 81zł Jeszcze dwa "pudla" i koniec zakladu. pozdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Nr.56 Rangers:Kopenhaga typ1(1,56 Gamebookers0 Stat.1 za 1,3 jedn. Stat.2 za 100zl
i jeszcze jeden typ nr.57 WHU:Northans typ 1(1,35 Expekt) Stat.1za 1,5 jedn. Stat.2 za 100zł dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam Stan aktualny 37/57 64,91% Stat.1 5,69 jedn. Stat.2 strata 146zł
Jeszcze jeden błąd i zaklad jest zakończony
Typ58 Celje:Strumica typ1(1,5 -Centrebet) Crvena Z.:Nitru typ1(1,2-Centrebet) Ako 1,8 Stat.1 za 1,19jedn Stat.2 za 100zl
Typ nr.59 Karnten:Grindavik typ 1(1,22) Petrzalka:F91 typ1 (1,08) Malmoe:Portadown typ1(1,15) Ako 1,51(GB) Stat.1 za 1 jedn. Stat.2 za 100zł
Typ nr.60 Apoel:Derry typ1(1,36 Whill) Stat.1 za 1jedn. Stat.2 za 100zl
Typ nr.61 Groclin:Atlantas typ1(1,25) Odense :Talinin typ1(1,16) Dynamo B.:Metalurg typ1(1,4) Ako 2,03(Whill) Stat.1 za 1,5 jedn. Stat.2 za 100zl
Typ nr.62 Litex:Zimbru 1(1,28) Crvena Z.:Nistru 1(1,15) Lens:Torpedo 1(1,1) Odense:Tallin 1(1,220 Ako 1,94(GB) Stat.1 za 1 jedn. Stat.2 za 100zl dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Witam W 61 typie popełnilem błąd i jest to ostatni błąd jaki popelnilem w tym temacie ponieważ zaklad zostaje w tym momencie rostrzygnięty i kończy się moją porażką. Na koniec powinienem stwierdzić "kończ waćpan -wstydu oszczędź" jednak nie mogę sobie odmowić kilku słów komentarza. Niestety na zakład wybrałem niefortunny okres. Czerwiec i lipiec z powodu malej oferty nie sprzyjają inwestowaniu.Ciężko znaleźć ciekawe zdarzenia a również pierwsze kolejki rozgrywek ligowych nie sprzyjają obstawianiu. Na swoje usprawiedliwienie mogę podać także to ,że dla mnie okres wakacyjny to nieustanna gonitwa.Prowadzę mały sklepik a w okres wakacyjny z powodu braku pracownikow muszę się rozdwajać.Do tego dochodzą cztero-pięciokrotne w tygodniu wyjazdy do Brennej. Z tego powodu zdecydowana większośc meczy była przypadkowa i z reguły bez zadnych analiz. O moich wakacyjnych dokonaniach świadczy również forma jaką zaprezentowałem na stronie Lexma - Gambler.nu ,bodajże 9 trafnych na 24. A może po prostu jestem do dupy typerem? Tak czy owak zakład wtopiłem bo byłem słabszy i czas na uregulowanie zobowiązań. UQ$ - daj w temacie ew.mailem znać jak i gdzie dostarczyć browar. pozdrawiam z pokorą i gratuluję wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dardaw p/s Mam nadzieję,że nie odmowisz rewanżu pod koniec września na tych samych zasadach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
No cóż, trochę szkoda że zakład był mniej emocjonujący niż się tego spodziewałem. Pod koniec też grałeś już chyba bez wiary aby jak najszybciej go zakończyć - bo przecież w typie #61, wystarczyło podać tylko dubla który wszedł a kurs byłby wystarczający dla zakładu. Oczywiście bardzo chętnie dam szanse rewanżu (zapraszam też innych chętnych na tych samych warunkach). Co do wygranego piwa, to może wstrzymaj się jeszcze trochę z jego dostarczeniem, ostatnio u mnie też kiepsko z czasem, ale może w przyszłości uda nam się gdzieś spotkać pomiędzy Wrocławiem a Sosnowcem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , wtedy moglibyśmy przy nim przedyskutować całą historię zakładu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
dardaw - szkoda rzeczywiscie ze tak sie skonczylo. Koncowke naprawde sobie chyba odpusciles. Ale nie zgodze sie ze jestes kiepskim typerem. Sprobuje zrobic te 80 %, z tym ze bez zakladu z nikim. Tak dla sprawdzenia sie, no i oczywiscie zarobienia troche "grosza". Swoje typki bede podawal w https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=6;t=000676 . A na gambler'ze dalej bede sledzil Twoje typy(jak oczywiscie bedziesz je podawal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,252 |
Lajkonik - będę z uwaga obserwował Twoje poczynania i mam nadzięję,że uda Ci sie osiągnąć te magiczne 80%. Chodziaż w moim przypadku upublicznienie typów dało paskudny efekt.Nie rozumiem tego dlaczego podając typy na forum tak drastycznie spada skuteczność.Czym człowiek lepiej chce tym wychodzi gorzej.Gdy miałem do wyboru kilka meczy wybierałem tutaj ten w miare najpewniejszy z niższym kursem.Żeby było śmieszniej w zdecydowanej większości przypadków te z wyższymi kursami wchodziły.Czyżby presja wyniku,trema? W domowych pieleszach najczęściej bez kłopotu osiągam owe 80% przy tych kursach. Słowo daję nie wiem czemu tak się dzieje. pzdrawiam dardaw
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
Oryginalnie wysłał dardaw: [qb] Chodziaż w moim przypadku upublicznienie typów dało paskudny efekt.Nie rozumiem tego dlaczego podając typy na forum tak drastycznie spada skuteczność.Czym człowiek lepiej chce tym wychodzi gorzej.Gdy miałem do wyboru kilka meczy wybierałem tutaj ten w miare najpewniejszy z niższym kursem.Żeby było śmieszniej w zdecydowanej większości przypadków te z wyższymi kursami wchodziły. Slowo daję nie wiem czemu tak się dzieje. [/qb] Tez mnie to zastanawia. Np. wczoraj puscilem kupon na ktorym bylo 7 typow i nie wszedl tylko ten ktorego podalem na forum w temacie under/over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ! Mam nadzieje ze jak czesciowo upublicznie swoje typki, to nie wplynie to zbyt ujemnie na moje finanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Pzdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|