|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
aa nie zauważyłem tego , dzięki za info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Przypominam, ze draft III ligi dzis o 20 i to jest termin juz niezmienialny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
wreszcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
jako swiezak w tej zabawie mam pytanie  sklad ustawiam na caly tydzien bez mozliwosci przetasowan, czy zmieniam go codziennie w zaleznosci od tego, kto gra danego dnia? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Skład zmieniasz codziennie w zależności od tego, kto danego dnia gra.
Oczywiście możesz sobie ustawić np. dzisiaj skład na cały tydzień naprzód.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
ile trwa pojedynek w fantasy, i czy ważna jest kolejność zawodników czy punktuje cała 10?
ps. ma ktoś na wymiane jakiś fajnych grajków?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
ile trwa pojedynek w fantasy, i czy ważna jest kolejność zawodników czy punktuje cała 10?
ps. ma ktoś na wymiane jakiś fajnych grajków? Pojedynek trwa tydzień, a punktują wszyscy, którzy nie są na bench (BN)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
ps. ma ktoś na wymiane jakiś fajnych grajków? a który Twój Team ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
ile trwa pojedynek w fantasy, i czy ważna jest kolejność zawodników czy punktuje cała 10?
ps. ma ktoś na wymiane jakiś fajnych grajków? Pojedynek trwa tydzień, a punktują wszyscy, którzy nie są na bench (BN) rozumie, że mogę tymi na ławie "żąglować" co dzień? ps. ma ktoś na wymiane jakiś fajnych grajków? a który Twój Team ? ruda slaska suns 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Tak, tymi na ławie można żonglować codziennie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
Tak, tymi na ławie można żonglować codziennie.  tak to jest jak się skończyło edukację na 1 roku zawodówki w Krzepicach k/ Masłowa, kierunek Ślusarka w Akwarystyce
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
to faktycznie fajnie sie dogadali czyzby łapowka?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
domyślam się, że trzeba było nacisnąć przycisk z "vote against trade" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Zawetowany i skasowany. Naprawde panowie szanujmy sie, to nie jest liga dla dzieciakow. Tu juz nawet nie chodzi o to, ze ktos chce wydymac druga osobe, chodzi o to, ze czyms takim staracie sie wydymac pozostale osoby w lidze. A takie trade'y jednostronne nikt nie pusci. Aha i jeszcze jedno, od lat mamy przyjeta zasade, ze w nazwie druzyny musi byc nick z forum np Lupus Ass Kickers, Pio Kings czy Bzyku Napierdalators W II lidze wszystko ok, w III do zmiany Katowice Suns, Ruda Slaska Suns i Magic Squad. Zapytacie po co to? Dzieki temu w ligach h2h, kazdy wie z kim gra w danym kolejce, nie musi sie domyslac. Zmiencie to panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
zrobione  mam jeszcze pytanie, czy są gdzieś wolni agenci, żeby coś wymienić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
w zakladce players sa wszyscy wolni agenci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
czesc
mam dwa pytania: Da sie sprawdzic jakos ktora druzyna w tym tygodniu miala najlepsze statystyki? Chodzi mi o cos takiego jak jest w matchup w pojedynku ale w zasiegu globalnym czyli calej ligi. Czy Trade pomiedzy zespolami jest liczony jako 1 move? W sensie wymiana 2za2 3za3 zawodnikow itd? I czy mozna kombinowac wymiany 3-4 zespolowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie, tylko pomiedzy innym zespolem, nie da sie robic naraz pomiedzy 3-ema lub wiecej. Trade nie jest liczony jako move.
Nie da sie sprawdzic, musisz sam sobie usiasc i policzyc ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Aha i jeszcze jedno, od lat mamy przyjeta zasade, ze w nazwie druzyny musi byc nick z forum np Lupus Ass Kickers, Pio Kings czy Bzyku Napierdalators W II lidze wszystko ok, w III do zmiany Katowice Suns i Magic Squad.
Zapytacie po co to? Dzieki temu w ligach h2h, kazdy wie z kim gra w danym kolejce, nie musi sie domyslac. Zmiencie to panowie  Up 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|