Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
aa nie zauważyłem tego , dzięki za info piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Przypominam, ze draft III ligi dzis o 20 i to jest termin juz niezmienialny.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
wreszcie smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
jako swiezak w tej zabawie mam pytanie grin

sklad ustawiam na caly tydzien bez mozliwosci przetasowan, czy zmieniam go codziennie w zaleznosci od tego, kto gra danego dnia?


piwo

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Skład zmieniasz codziennie w zależności od tego, kto danego dnia gra.

Oczywiście możesz sobie ustawić np. dzisiaj skład na cały tydzień naprzód.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
ile trwa pojedynek w fantasy, i czy ważna jest kolejność zawodników czy punktuje cała 10?

ps. ma ktoś na wymiane jakiś fajnych grajków?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by herrena
ile trwa pojedynek w fantasy, i czy ważna jest kolejność zawodników czy punktuje cała 10?

ps. ma ktoś na wymiane jakiś fajnych grajków?

Pojedynek trwa tydzień, a punktują wszyscy, którzy nie są na bench (BN)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by herrena
ps. ma ktoś na wymiane jakiś fajnych grajków?

a który Twój Team ?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Originally Posted by Ghost
Originally Posted by herrena
ile trwa pojedynek w fantasy, i czy ważna jest kolejność zawodników czy punktuje cała 10?

ps. ma ktoś na wymiane jakiś fajnych grajków?

Pojedynek trwa tydzień, a punktują wszyscy, którzy nie są na bench (BN)


rozumie, że mogę tymi na ławie "żąglować" co dzień?

Originally Posted by Piecia
Originally Posted by herrena
ps. ma ktoś na wymiane jakiś fajnych grajków?

a który Twój Team ?


ruda slaska suns boks

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tak, tymi na ławie można żonglować codziennie.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Originally Posted by Bzyku
Tak, tymi na ławie można żonglować codziennie.


laugh tak to jest jak się skończyło edukację na 1 roku zawodówki w Krzepicach k/ Masłowa, kierunek Ślusarka w Akwarystyce

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
[Linked Image] [img100.imageshack.us][Linked Image] [g.imageshack.us]

Panowie, nikt wam nie powiedział, że jest możliwość wetowania "niesportowych" trade'ów?

Co niniejszym w imieniu ogółu uczynię.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
to faktycznie fajnie sie dogadali czyzby łapowka?:D

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Originally Posted by Bzyku
[Linked Image] [img100.imageshack.us][Linked Image] [g.imageshack.us]

Panowie, nikt wam nie powiedział, że jest możliwość wetowania "niesportowych" trade'ów?

Co niniejszym w imieniu ogółu uczynię.


domyślam się, że trzeba było nacisnąć przycisk z "vote against trade" ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Zawetowany i skasowany.

Naprawde panowie szanujmy sie, to nie jest liga dla dzieciakow.
Tu juz nawet nie chodzi o to, ze ktos chce wydymac druga osobe, chodzi o to, ze czyms takim staracie sie wydymac pozostale osoby w lidze.
A takie trade'y jednostronne nikt nie pusci.

Aha i jeszcze jedno, od lat mamy przyjeta zasade, ze w nazwie druzyny musi byc nick z forum np Lupus Ass Kickers, Pio Kings czy Bzyku Napierdalators
W II lidze wszystko ok, w III do zmiany Katowice Suns, Ruda Slaska Suns i Magic Squad.

Zapytacie po co to?

Dzieki temu w ligach h2h, kazdy wie z kim gra w danym kolejce, nie musi sie domyslac.
Zmiencie to panowie piwo

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
zrobione piwo

mam jeszcze pytanie, czy są gdzieś wolni agenci, żeby coś wymienić?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
w zakladce players sa wszyscy wolni agenci smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
czesc

mam dwa pytania:
Da sie sprawdzic jakos ktora druzyna w tym tygodniu miala najlepsze statystyki? Chodzi mi o cos takiego jak jest w matchup w pojedynku ale w zasiegu globalnym czyli calej ligi.
Czy Trade pomiedzy zespolami jest liczony jako 1 move? W sensie wymiana 2za2 3za3 zawodnikow itd? I czy mozna kombinowac wymiany 3-4 zespolowe?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie, tylko pomiedzy innym zespolem, nie da sie robic naraz pomiedzy 3-ema lub wiecej. Trade nie jest liczony jako move.

Nie da sie sprawdzic, musisz sam sobie usiasc i policzyc ;-)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by lupus
Aha i jeszcze jedno, od lat mamy przyjeta zasade, ze w nazwie druzyny musi byc nick z forum np Lupus Ass Kickers, Pio Kings czy Bzyku Napierdalators
W II lidze wszystko ok, w III do zmiany Katowice Suns i Magic Squad.

Zapytacie po co to?

Dzieki temu w ligach h2h, kazdy wie z kim gra w danym kolejce, nie musi sie domyslac.
Zmiencie to panowie piwo

Up smirk

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, cigar, 11kera11, Lukasz111, aker), 1,524 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,858
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1