|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502 |
Witam , co proponujecie jutro z kolejeczki hokeja fińskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />: Karpat-Jokerit ?Jokerit 102 pkt, Karpat 97, a tuż za nim HPK 95 pkt. Myślę ,że Karpaty powalczą u siebie ale czy ich stać na wygraną , myślę ,że będzie remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
kupon 18# AKO:2,40 Stawka: 3/10 - B&W Kosice - Trencin 2 2,40
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
kupon 19# AKO:2,72 Stawka: 3/10 - B&W Dubnica - Zvolen 2 1,25 Trodnheim - Lillehamer 1 1,28 Stjernen - Valerenga 2 1,70
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
kupon 20# AKO:2,00 Stawka: 5/10 - B&W Storhamar - SParta 1 1,30 Trodnheim - Lillehamer 1 1,28 Zilina - Skalica 1 1,20
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502 |
No i stało się KARPAT-JOKERIT - OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Jeszcze jak mi wejdzie Southampton-Everton -X to dwa singielki po 100 zł do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
kupon 18# lost - 3,00 Kupony 19# i 20# win +5,16 i +5,00
Lacznie 1-20#: + 23,60
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
W tym temacie podajemy typy NASZYCH KUPONOW !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
cze czy taki kupon ma szanse (a który nie ma): to jest "4" a: sparta jihlava 1 zlin znojmo 1 usti kometa 1 kurs 2,22
b: davos lausanne 1 trencin l.mikula 1 nitra dubnica 1 kurs 2,02
c: innsbruck salzburg 1 klagenfurt villach 1 kurs 2,54
pewniaki: herning rodovre 1 aalborg vojens 1 c.budejov. ostrava 1 kurs 2,14
abcp 109,7 abp 43,15 acp 54,35 bcp 49,4 calosc 256,6
stawka 20
nie gralem calosci, specjalnie podzielilem zeby bylo bezpiecznie mam nadzieje ze bedzie, wieczorem bedzie wszystko juz jasne?!
pozdrawiam QUIET
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
rekreacyjnie na początek sezonu 4 singielki z BaW
Togliatti - Czerepovec 1 1,5 6/10 CSKA - Kazan over 4,5 1,65 5/10 Ufa - Petersburg [1 tercja] over 1,5 2,55 4/10 Perm - Neftekhimik [1 tercja] over 1,5 2,55 3/10
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
no w rosyjskim na jutro widzę trzy jedynki ... Magnitogorsk i dynamo w potyczkach z beniaminkami i Ladę Togliatti z Czerepowcem ... oby nie było falstartu ... Pozdrawiam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 196 |
Na dziś coś takiego: NOVOKUZNIECK - VOSKRESENSK X2 1,8 5/10 NOVOSIBIRSK - OMSK 2 1,8 5/10 UFA - PETERSBURG X2 1,8 5/10 PERM - NIZNEKAMSK 2 1,7 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144 |
2 liga Czeska: Hradec Kralowe - Kometa Brno 1@ 1,84 7/10 Chmutow - Ostrava 1@ 1,48 6/10 Usti nad Łaba - Trebić 1@ 1,29 9/10 Beron - Prostejov 1X 1,19 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 33 |
Hradec Kralowe - Kometa Brno 1 1,9 5/10 toto-mix Togliatti - Czerepovec under 4,5 1,8 5/10 toto-mix
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
dwójka w meczu Ufa - SKA St Petersburg kurs ponad 3 ...
Pozdrawiam !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
-9,75j.
single z BaW, oczywiście rekreacyjnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jaroslaw - Spartak [1 tercja] X 2,8 3/10 Mannheim - DEG [1 tercja] X 3,1 2/10 Jaroslaw - Spartak under 4,5 1,85 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,144 |
Na jutro spóbuje zagrać takie mecze: Sparta - Litvinow 1 6/10 Perrm - Kazań 2 6/10 Nowokużnieck - Omsk 2 4/10 Nowokuznieck - Omsk X2 8/10 Nitra - Koszyce 1 2/10 Trencin - Mikulas 1 8/10
Meczy z ligi Szwajcarskiej nie gram gdyz zaliczam tą lige do tzw...wysoce nieprzewidywalnych Niemiecka przynajmiej na początek jest równiez niebezpieczna.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679 |
witam Co myślicie o nastepujacym zestawie ??
HKM Zvolen - MHC Martin Dukla Trencin - Liptovsky Mikulas Dwory Unia Oswiecim - KH Sanok MKS Cracovia Krakow - Stoczniowiec Gdansk
plus Metallurg Magnitogorsk - HK MVD Tver
kursik na ten zestaw to 3,04
czy ktos jest w stanie napisac rzeczowego posta odnośnie tych typków, czy radzicie to grac i jaka jest szansa na powodzenie, co zostawić, co wywalic i dlaczego???
Z info, ktore ja posiadam Unia i Crakovia beda walczyć o czołowie lokaty , sanok i stoczniowiec o utrzymanie w lidze Krakowia sie strasznie wzmocnila, maja duzy budzet. Unia sie oslabila, ale tez caluja wysoko podobno Zvolen celuje w mistrza slowacji, a trencin to tez czolowa druzyna tego kraju. O niespodzianki w tej lidze raczej trudno, wiec to chyba najpewniejsze mecze. Metallurg tez jeden z kandytatow na mistrza Rosji, podobno sie wzmocnił. wygrał ostatnio 6-2 u siebie HK MVD Tver to beniaminek, ale zremisował z 'osłabionym' dynamem na wyjezdzie.
Prosze o rzeczowy post w tej sprawie. PZDRW
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
-11,35j.
pakiet singli z BaW na jutro, rekreacyjnie rzecz jasna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Togliatti - Petersburg [1 tercja] over 1,5 2,95 2/10 Ufa - Cherepovec over 4,5 2,1 3/10 Dinamo - Chehov [1 tercja] over 1,5 2,4 3/10 Dinamo - Chehov over 4,5 1,9 4/10 Perm - Kazan [1 tercja] over 1,5 2,4 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
WItam ja nie na temat, ale zdarzylo mi sie dzisiaj takie cos: Single bet, Stake: 3 EUR Odds: 4.5 Adler Mannheim - Dusseldorfer EG 3-Way bets (1-X-2) 08/09/2005 19:30 Uhr Tipp: X - Quote: 4.5 Jak wiemy wynik brzmial 5-5, a te huje nie uznali mi zakladu...takze przestrzegam przed tym bukiem, niewazne ze wygrana jest mala ale zeby tak oszukac...nosz qrwa mac!!!! a buk to: https://www.bettingstar24.com/default.aspx
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
barrney a może oni w ofercie mieli to razem z dogrywką i karnymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
jeszcze 3 single: Sibir - Himik [1 tercja] over 1,5 2,55 2/10 Znojmo - Zlin [1 tercja] over 1,5 2,2 3/10 Plzen - Vitkovice [1 tercja] over 1,5 2,3 2/10
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|