Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Po tym co widziales w 1wzej rundzietwierdzisz ze Andrezej przetrwal by drugą? On juz byl na wykonczeniu, moze kontuzje sam zasymulowal by sie nie skompromtowac bo w glowce wlaczyla mu sie lampeczka pt "Brewster i Lewis".

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
zeby nie mial kontuzji reki to by przetrwal a tak niemial poco wychodzic bo jak niby walczyc z jedna reka ? spotkalem sie juz z opinia ze zasymulowal by zgarnac $$$ i odejsc... ale chyba tego nie trzeba komentowac...
brewster i lewis to mieli konczace uderzenia mocne ciosy a Austin ? golota w jednym momencie poprostu sie odwrocil a ray z masa ciosow na niego i nawet nie potrafil zadac konczacego decydujacego uderzenia a czemu ? bo poprostu andrzej za mocna szczeke mial na te jego piorkowe ciosy... zeby walka trwala dalej nie sadze by bylo KO oczywiscie gdyby reka byla sprawna...
jakby nie patrzec znowu wyszedl spiety

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by tyson
A patriotyzm idiotyzm i golotomaniactwo tradycyjnie wylądowało w koszu.

Miejmy nadzieje ,ze tym razem to juz na amen smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Ja pier.dole już najmądrzejsi zdążyli się wypowiedzieć. Trzeba być kompletnie zaślepionym, żeby po tej walce wyzywać Gołotę od nieudaczników.
Racja, dostał cios i był liczony, ale do czasu kontuzja walka była wyrównana. Później zeszło z niego powietrze, bo wiedział, że i tak nie wygra. A to, że wysoki kurs wszedł to czysty przypadek. Ot kontuzja i tyle. I nikt racjonalnie myślacy nie podniecałby się swoim super typem. Z resztą po walce to każdy jest mądry.
Jeśli którykolwiek z polskich bokserów jest frajerem i patałachem to na pewno bardziej Michalczewski niż Gołota. I pier.dolenie, że musiał wyjechać z kraju, żeby zrobić z kraju to jedno wielkie laugh laugh laugh po prostu mareczki widział. A później jak wrócił do polskich barw nagle zaczął przegrywać. Ciekawe dlaczego tongue
A Gołota mimo, że miał kilka listów gończych nigdy nie wyrzekł się swojej ojczyzny, zawsze walczył z orzełkiem i za to należy mu się wielki szacunek

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by tyson
A patriotyzm idiotyzm i golotomaniactwo tradycyjnie wylądowało w koszu.

Miejmy nadzieje ,ze tym razem to juz na amen smile



laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Experto


laugh laugh laugh

W 5 sundzie na deskach laugh

W 35 sekundzie spojrzał na rękę ,bystrzak ,tylko pół minuty zajęło mu znalezienie pretekstu ,aby ponownie spierdzielic z ringu tongue


Szaaaaaaaaaaaaaacun grin papa piwo

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
1.13 walki Austin wali po komendzie mógł Andrew sie połozyc i nie podnieśc i po sprawie. Zachowałby twarz i nie przegrał laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Gdy wy bedziecie choc przez chwile w swojej dziedzinie jedni z najlepszych to dajcie znac, a tymczasem leczcie dalej swoje kompleksy.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by amkwish
[quote=Experto]



laugh laugh laugh

W 5 sundzie na deskach laugh

W 35 sekundzie spojrzał na rękę ,bystrzak ,tylko pół minuty zajęło mu znalezienie pretekstu ,aby ponownie spierdzielic z ringu tongue

zal mi Ciebie...
przeciez nie spierdzielil z ringu... mogl poddac sie odrazu gdy reka juz nie chodzila a jednak pozostal do konca rundy... chcial walczyc do konca nawet bez jednej reki i za to mu chwala... a dla pieniedzy tu nie przyszedl bo on juz nie musi pracowac a za te gale to i tak mu dali kilka dolcow...
a ta gala to jakas porazka! juz w Polsce robi sie lepsze gale...

a spodobala mi sie odpowiedz jednego uzytkownika z boxingforum do dzieci neo...
"Ależ niektórzy z Was, za przeproszeniem pier*****ą głupoty..

Udawana kontuzja, ściema, teatrzyk ? - pokażcie mi mądrale walkę AG gdzie Andrzej trenuje aktorstwo zamiast boksu - ja takich walk nie znam ale pewnie wy je macie i możecie udostępnić. Ten chłop jest w ringu szczery i obnażony jak 2 letnie dziecko, a wy sugerujecie teatrzyk..

Znowu dzieci Neostrady, często z platfusem, garbem, krzywym kręgosłupem i nadwagą, co spędziły większość życia przed monitorem komputera będą się wymądrzać. Idz jeden z drugim pobiegaj, potrenuj, osiągnij cokolwiek i wróć pogadać.

Że zaliczył dechy, to wcale nie był szok - było to do przewidzenia. Ale potem walczył, szukał prawego prostego, prawego sierpa, bo wiedział, ze ma 90 sekund żeby wygrać tą walkę.

Mam się wstydzić za kolesia, co 1,5 minuty walczył, próbował wygrać z lewą ręką prawie bezwładnie wiszącą ? Ta ręka odskakiwała jak pajacyk, nawet twarzy nie mógł zasłonić, bo ręka fruwała mu na lewo i prawo.

Mógł poddać się kiedy poczuł, ze nie ma już lewego ramienia, a on mimo, to zacisnął zęby i szukał mocnego ciosu z prawej, szukał nokautu - trzeba być ślepym żeby tego nie dostrzec.

Dla mnie facet ma jaja."
podpisuje się pod tym


Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Widze ice18 to taki Nirtz boksu laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
A tyson to Dimes boksu

Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 778
O nie zajarzyłem - już po ???:) w dawnym stylu ??? znaczy spierdolił ???

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Kefir70
O nie zajarzyłem - już po ???:) w dawnym stylu ??? znaczy spierdolił ???


za duzo konia walil lewa reka frown

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
No sory amigo ale to co wy (podstawek, ice,) prezentujecie to sie nazywa zaslepienie czystej postaci.

Aha no i dodajmy ze dzisiaj Andrzeja 2 razy polozyl 38mio latek, ktory nigdy sie nie wybil powyzej przecietnosci i facet ktory ma SLABY cios.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Gołota laugh

WNN spiewałeś hymn gdy leżał na deskach? prawdopodobnie jako rodowita Huliganeria krzyczałeś - Andrzej jeśteśmy z tobą !

Więcej i więcej huliganów internetowych, którzy z życiowych niedorajdów robią bohaterów tłumacząc nieudolnie ich przegrane. Każdy widział walkę, ale tłumaczenie przegranej kontuzją jest załosne.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by dimes
Gołota laugh

WNN spiewałeś hymn gdy leżał na deskach? prawdopodobnie jako rodowita Huliganeria krzyczałeś - Andrzej jeśteśmy z tobą !

Więcej i więcej huliganów internetowych, którzy z życiowych niedorajdów robią bohaterów tłumacząc nieudolnie ich przegrane. Każdy widział walkę, ale tłumaczenie przegranej kontuzją jest załosne.


życiowych niedorajdów? laugh laugh

Ty mu mozesz conajwyzej z rana opierda.lac kule po i przed sniadaniem...

bez odbioru

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by ice18
Że zaliczył dechy, to wcale nie był szok - było to do przewidzenia. Ale potem walczył, szukał prawego prostego, prawego sierpa, bo wiedział, ze ma 90 sekund żeby wygrać tą walkę.

Nie zdążył laugh laugh laugh


Pewniak do Złotej Maliny grin

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
HAGIi bez odbioru? nie zaczynaj jak nie potrafisz sprostać wymianie zdań. Nie mam takich ambicji jak Ty aby wklejać fotki znajomych ze snowbordu na fotce.pl, dostałeś chociaż wysokie oceny za tę fotkę?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Kefir70
O nie zajarzyłem - już po ???:) w dawnym stylu ??? znaczy spierdolił ???

Nie zawiódł ,dał ludziom godziwie zarobić grin

"A idiotom zimno...."


Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by dimes
Gołota laugh

WNN spiewałeś hymn gdy leżał na deskach? prawdopodobnie jako rodowita Huliganeria krzyczałeś - Andrzej jeśteśmy z tobą !

Więcej i więcej huliganów internetowych, którzy z życiowych niedorajdów robią bohaterów tłumacząc nieudolnie ich przegrane. Każdy widział walkę, ale tłumaczenie przegranej kontuzją jest załosne.

Nie jestem zadna chuliganeria gamoniu.

Niedorajdow?? buahaaha biedny czlowieczku, Golota byl jednym z najlepszych piesciarzy na swiecie, zarobil miliony dolarow i przeszedl do historii, a powiedz co ty osiagnales miernoto (poza trolowaniem na forum)

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Lukasz111, rafal08, aker, forty, latajaca_holenderka, kamel, burbon, betowiec), 2,781 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,920
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1