Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 23 1 2 3 4 5 6 22 23
PioKing #2708667 07/11/2008 04:26
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Promocja w betsson na jutrzejsza walke Andrzeja Goloty:

Golenie Goloty za 10zl

Postaw 10zl na walke Goloty i wygraj 1 z 11 zestawow do golenia Gillette + bonus 111zl na konto betsson!

Bonus: Unibet
Banik #2709272 07/11/2008 17:29
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
a wie ktos moze gdzie bedzie mozna obejrzec walke w TV oczywiscie niekodowanej

matti64 #2709334 07/11/2008 19:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Na Polsacie o 12.30 zaczyna się gala.

Piostar #2709337 07/11/2008 19:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
5080 07.11.2008 14:30 Golota wygra na punkty tak / nie 2.70 1.35

czyzby jakis nokaut Andrzeja sie szykowal smile?

fart? #2709450 07/11/2008 21:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nic a nic nie znam się na boksie, ale jak widzę kursik @3.3 to trzeba "patriotycznie" i niezbyt mocno zagrać przeciwko naszemu asowi wink

Good Luck!

tomo #2709454 07/11/2008 21:28
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Andrju dzis jubileuszowa 50 walka idealny moment na zakończenie kariery laugh laugh

bombel #2710399 08/11/2008 03:52
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
jeżeli miałby ktoś jakiegoś linczka do "walki" Goloty to proszę wrzucić, nie zdąrzyłem na teleespress crazy

Baqu #2710495 08/11/2008 04:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by Baqu
jeżeli miałby ktoś jakiegoś linczka do "walki" Goloty to proszę wrzucić, nie zdąrzyłem na teleespress crazy


a internetem tez nie zdązyles przez tyle lat się poslugiwac?


ice18 #2710803 08/11/2008 07:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
"też" ? to jeszcze uważasz, że mam z czymś problemy ? smirk zresztą po co ta uszczypliwość confused

dziekuje za link

Baqu #2711145 08/11/2008 18:35
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Co by o Andrzeju nie mówić dla mnie jeden z dwóch najlepszych bokserów w historii naszego kraju, i dziękuje mu za tyle niezapomnianych walk co stoczył. Szkoda, że mistrza nie osiągnął bo jak mało kto na niego zasłużył. Drugim wielkim wg mnie bokserem, pomijając aspekty pozasportowe był Michalczewski, a nazywanie go nieudacznikiem jest dla mnie śmieszne. Jeden z najlepszych lewych prostych na świecie. Salety , Boniny czy inne Diabla to mogą im buty czyści. Pozdrawiam

muchinio #2711247 08/11/2008 20:11
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Gołota to najlepszy Polski ciężki i długo nie będzie takiego drugiego. Andrzej miał wszystko oprócz głowy. Tak naprawdę powinien zostać mistrzem świata, został dwukrotnie oszukany. Obecna waga ciężka Wach, Wawrzyk, Sosnowski, Bonin to nic specjalnego. Chociaż może Wawrzyk, może Wach dadzą kilka dobrych walk w przyszłości. Dzisiaj natomiast walczy Sosnowski i ciezko upatrywac jego szanse z Williamsem. Mysle ze walka długo nie potrwa.

gawlin85 #2712475 09/11/2008 04:24
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
dobra smuty trujecie... jones junior warty wkładu? @3.25

anfa_ #2712609 09/11/2008 05:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Czytaj poprzednią stronę.

albo tu: http://www.bokser.org/blogs/2008/20081107_PMOMOT.html

PioKing #2712686 09/11/2008 06:06
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by PioKing
Czytaj poprzednią stronę.

albo tu: http://www.bokser.org/blogs/2008/20081107_PMOMOT.html

jak to napisal: "W zapowiedzi do tej walki Roy Jones zauważył: „Jeśli ja przegram, to kogo to będzie obchodzić? Ale jeśli on przegra, to wtedy będzie numer!” Wszystko wskazuje na to, że Roy przegra i faktycznie mało kogo to będzie obchodzić."

to tylko jego opinia,my mozemy powiedziec, a kogo "obchodzi" opinia jedna z wielu o tej walce jakiegos "Piotra Momota" tongue

Ja tam dzis daje lekko na Roya i o 2 zaczynamy gale ogladac smile

jadanek #2712697 09/11/2008 06:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Znaczy sie Jones wygra bo ?

PioKing #2712701 09/11/2008 06:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by PioKing
Znaczy sie Jones wygra bo ?


bo ma nazwisko tongue laugh

ice18 #2712708 09/11/2008 06:16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Mam podglad do Sosnowskiego

ice18 #2715892 10/11/2008 16:03
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
tylko szkoda , że nie napisałeś o wyniku

dragon wygrał w 8 rundzie przez tko i awansował w rankingu wagi ciężkiej bez podziału na federacje z 33 na 15 miejsce .

nasz średniaczek pnie się do góry

djviejo #2715895 10/11/2008 16:10
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
On the same card, heavyweight Danny Williams was stopped in the eighth round by Albert Sosnowski. Williams was knocked down heavily in the eighth. He got to his feet but was rescued by the referee about 30 seconds later after taking several unanswered blows. This likely torpedoes Williams WBF title fight against Frans Botha in Egypt at the end of the month.

to jest notatka z serwisu fightnews

czyli trochę skomplikował życie pogromcy żelaznego mike'a

djviejo #2759323 03/12/2008 08:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Oscar De La Hoya vs Manny Pacquiao 2 @ 2.680
+ Pacquiao wins by 12 rnd decision @ 4.390

De la Hoya, najpotężniejszy dzisiaj człowiek w boksie, który zrobi co tylko mu się podoba wybrał sobie na kolejnego rywala uznawanego przez wielu za najlepszego bez podziału na kategorie wagowe pięściarza Manny Pacquiao. Pięściarza, który jest znacznie niższy niż Oscar i ma znacznie mniejszy zasięg ramion. Oscar liczy, że po dużym okresie posuchy w wygrywaniu dużych walk, w końcu teraz uda mu się pokonać gwiazdę. Niedoczekanie. Oscar jest coraz starszy i coraz wolniejszy. Wciąż popełnia te same błędy. Dodatkowo będzie to trzecia walka z rzędu z trzecim innym trenerem. Za dużo kombinacji, za mało konsekwencji. Wielu twierdzi, że Manny jest za mały, że nie ma wystarczająco siły, że Oscar go szybko znokautuje, że przechodząc do półśredniej straci swoją szybkość i tym samym swój największy atut. Fakty pokazują jednak co innego. Pacman wchodząc do ringu w swojej ostatniej walce z Diazem ważył 147 funtów, czyli tyle ile wynosi limit właśnie półśredniej. Zdecydowanie zyskał na szybkości oraz na sile swoich ciosów. W niższych kategoriach wagowych były momenty kiedy Pacman trafiał na pięściarzy, którzy potrafili zrównać się z jego szybkością rąk. Tutaj na takich rywali nie trafi. Warto też pamiętać, że Oscar nie walczył z mankutem od 11 lat oraz o tym, że zawsze najwięcej kłopotów sprawiali mu zawodnicy dobrze poruszający się na nogach. Withaker, Oba Carr czy Mayweather. A propos tego ostatniego - co wielu uważa za główną przyczynę porażki Oscara w starciu z nim ? De la Hoya opadł z sił w drugiej połowie walki. Tak samo było z Trinidadem czy Mosleyem. Oscar ma tendencje do szybkiego rozpoczynania i wypalania sie z każdą kolejną rundą. I to jest właśnie główny powód dla którego Manny wygra tę walkę. Pierwsza połowa będzie wyrównana. Cios za cios, Oscar będzie w stanie czasami odpowiadać, choć nie za często bo ciężko mu będzie trafić cel, który rzadko stoi w miejscu. Druga połowa walki, to zmęczenie Oscara i dominacja Pacmana. Wątpie aby udało się znokautować de la Hoyę, ale wypunktować go będzie bardzo łatwo. Dodatkowo po raz pierwszy od trzeciej walki z Moralesem Pacquiao jest w 100 % przygotowany do walki. Nareszcie skupiał się tylko na obozie przygotowawczym i nic go nie rozpraszało, a to gwarantuje że zobaczymy Filipińczyka lepszego niż kiedykolwiek. Walka świetnie się sprzeda, Oscar dużo zarobi i wszyscy będą zadowoleni. W końcu de la Hoya już nie raz udowodnił, że pieniądze kocha bardziej niż boks smile

Strona 4 z 23 1 2 3 4 5 6 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1