iwo: iwo:
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
SOBOTA BEDZIE DNIEM SZCZEGOLNYM DLA JEDNEGO Z FORUMOWICZOW.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: OPUSCI ON SWIAT KAWALEROW I WSTAPI W SWIAT ZONATYCH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z TEJ OKAZJI CHCIALEM TOBIE THOM ZYCZYC PRZEDE WSZYSTKIM POMYSLNOSCI , SZCZESCIA, DOSTATKU , BYSCIE DALEJ SIE MOCNO KOCHALI NO I OCZYWISCIE WYSOKICH WYGRANYCH!!!!!TEGO NIE MOGLEM SOBIE ODMOWIC BY TOBIE ZYCZYC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> MAM NADZIEJE ZE ZONA BEDZIE TOBIE PRZYNOSILA DUZO SZCZESCIA .

JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJ!!!!!!!!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Przyłanczam sie do życzeń !

Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
Q
enthusiast
enthusiast
Q Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 357
Thom ja też jako "stary" żonkiś - wszystkiego bukmacherskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 919
Ja rowniez przylaczam sie do zyczen i zycze ci dzidziusia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Opinie na temat dowolnego sportu (np. kursy u bukmacherów, prawdopodobne składy, kontuzje, itd.)

Ciekawe co ten temat ma wspólnego z w/w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

BTW - Gratuluję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]Opinie na temat dowolnego sportu (np. kursy u bukmacherów, prawdopodobne składy, kontuzje, itd.)

Ciekawe co ten temat ma wspólnego z w/w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

BTW - Gratuluję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
Małżeństwo przewleklą kontuzją ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Nota 1,01 na to że Thom będzie szczęśliwy z żoną
ps. kurs z Profa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozd

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Temat powinien byc w nizszym dziale ale chyba nie zaszkodzi nikomu jesli jest w tym poniewaz chodzi o pamiec , jesli Dj przeszkadza tobie tutaj ten temat to sorry i go zamknij.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
To pogratulować (chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Wg mnie temat w dobrym miejscu, wszak ewentualne składy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Wszytskiego najlepszego Thom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Heh Klopsikus bardzo celna uwaga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: DJ chcialem po prostu przewidziec sklad rodziny Thoma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z wiec zycze tobie Thom jeszcze albo syna ktory bedzie wygrywal turnieje wielkoszlemowe lub tez corki ktora bedzie grala chociaz na takim poziomie jak Kim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale podstawa to by bylo zdrowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
PRAGNE WSZYSTKIM GORĄCO PODZIĘKOWAĆ ZA MIŁE SŁOWA. DOŚĆ DŁUGO OPIERAŁEM SIĘ WDZIĘKOM PŁCI PIĘKNEJ, AŻ W KOŃCU I MNIE DOPADŁO. CO DO POTOMKA TO BĘDZIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (MOŻE NIE TAK SZYBKO), LECZ DOBRZE BY BYŁO BY BYŁ TO SYN (DLACZEGO - WIADOMO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: )
MAM NADZIEJĘ, ŻE MAŁŻEŃSTWO NIE WPŁYNIE NA OBNIŻKĘ FORMY W OBSTAWKACH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S. DO ZOBACZYSKA W SOBOTĘ KUBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
GRATULACJE THOM!!!!! :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,806
Gratulacje!

Oby Żona nie przeszkadzała w typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Nie znam THOMa , ale i tak mu pogratuluję tego jakże poważnego (czy aby rozważnego?) kroku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
scottie

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
To co Panowie robimy zrzute na prezent i jedziemy na imprezke!!Tylko gdzie??I kiedy??
P.s Gratulacje!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Gratulacje Thom. Zeby zycie Wam przeszlo gladko tak jak gladka jest tafla lodu.

Niekoniecznie pisze o chlodzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A temat powinien chyba obejmowac tez gratulacje dla wybranki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1